Dodaj do ulubionych

Niewydana powieść kryminalna

09.05.21, 11:10
Swego czasu napisałam powieść z gatunku j. w. Wysłałam ją do kilkunastu wydawnictw raczej z tych dużych (nie vanity). Niestety prócz bodajże jednej oferty ze współfinansowaniem odzewu nie było. No, w sumie nie do końca: pojawił się jeden mail z dużego wydawnictwa, że są zainteresowani i skontaktują się po zakończeniu czytania. Oczywiście to nie nastąpiło. Na wszelki wypadek, po ok. 2 miesiącach sprawdzania skrzynki mailowej i przeczesywaniu spamu w nadziei na cud, nieśmiało sama przypomniałam się wydawnictwu w dwóch kolejnych mailach. Tak jak się spodziewałam, nie dostałam na nie żadnej odpowiedzi. Ale cóż, ten jeden mail od wydawcy oznaczał jednak, że przynajmniej początek powieści nie był jakoś strasznie beznadziejny.
W każdym razie moje dzieło od dwóch już lat leży "w szufladzie" i trochę mi ża tych moich wypocin, oraz energii i czasu, które zużyłam na ich wytworzenie. Pomyślałam, że może choć paru osobom sprawiłoby przyjemność czytanie mojej powieści, więc chciałabym opublikować ją gdzieś w internecie, oczywiście z darmowym dostępem. Myślałam o Wattpadzie (nigdy nie korzystałam), założeniu bloga, stronie na fb. Co wybrać? A może ktoś ma jakieś inne pomysły? Doradzicie coś? Pytanie też czy wrzucać całość od razu, czy jednak w odcinkach? Zaznaczam, że nie oczekuję od tego jakiegoś sukcesu. Niech sobie egzystuje gdzieś tam w sieci.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka