Dodaj do ulubionych

Mam 14 lat i szukam pomocy!!Wszyscy się śmieją..:(

07.05.05, 23:47
Witam mam 14 lat.jestem brunetką moim Problemem są OWŁOSIONE PLECY BRZUCH
RECE NOGI POŚLADKI I PRZEDE WSZYSTKIM WĄSY........:(Kompletnie nie wiem co
robic w skzole się ze mnei smieją.wszysyc są panienki które na ulicy
krzycza ''wąsiata. koledzy mi mówią ze zadniedługo bedzie ten wąs barzdiej
widoczny i bede brzytka......nie wiem co mam robic wiem jedno zebyum go nie
goliła..wstyd mi ze jestesm tak owłosiona.nie wiem co robic....narazie na
wąsa używam wosku.ale po dniu włoski mi odrastaja i znów są widoczne....Nie
wiem co mam robic z okolicami bikini...bo tam włoski keidyś goliłam
żyletką..i są teraz ciemne....i twarde...i bardzo widoczne..!ZASTANAWIAM SIE
NAD ROZJASNIANIEM WŁSOKÓW..ROZJASNIACZEM DO PASEMEK Z JOANNY BO TAK
WYCTZAŁAM NA TYM FORUM..CHCE TO ZASTOSOWAC NA BRZUCHU PCECACH REKACH WASIKU
POSLADKACH I NOGACH....lecz nie wiem czy to skuteczke... mam nadzieje ze mi
poradzicie...a co z wodą utlenioną ile procent najlepiej...??A okolice
bikini....Prosze pomózcie mi poradzcie co mam robic i jak...Bo mam dosc
obelga pod adresem wąsiata....!!!!nie wiem co robic.......zabije się!
Obserwuj wątek
    • roksiaa14 Re: Mam 14 lat i szukam pomocy!!Wszyscy się śmiej 07.05.05, 23:49
      Barzdo proszę o jakies inne medtody jeśli znacie skuteczne......na laser mnie
      neistety nie stać....a pozatym jestem zamłoda....chce wiedziec.....czy np po
      zastanowaniu rozjasniacza z joanny nei bede miałą przebraiwn na skorze bo
      keidys po wosku na rekach miałam plamy a mam ciemna karnacje wiec nie za
      cieekaweie to wowczas wyglada.. mam nadzijeje ze pomozecie mi.....:((
      • lidria laser 15.07.05, 19:16
        jesli chodzi o laser to sprawa nie jest taka prosta - otoz czesta zdarza sie ze
        kobiety maja nieusuwalne przebarwienia po laserze! dlatego jakbys sie
        decydowala na laser to wymus na paniach w salonie by ci zrobily probe na malym
        skrawku skory, gdzies na wewnetrznej stronie przedramienia.
        zycze ci powodzenia w walce z tym paskudzwtem, ale sprawa nr 1 - zrob sobie
        badania. sprawdz poziom TSH, LH, FSH, testosteron, prolaktyna. pierwszy hormon
        jest od tarczycy, kolejne od jajnikow. pomysl tez o kosmetyczce. ja z poczatku
        sie balam depilacji bikini ale teraz jest spoko.juz nie boli jak na pocatku, bo
        wloski mi sie oslabily. pozdrawiam.
    • mjos Re: Mam 14 lat i szukam pomocy!!Wszyscy się śmiej 08.05.05, 00:37
      roksia po pierwsze nigdy żyletką!!!!
      wzmocnisz włosy
      po drugie chyba dobrze by było rozjaśnić-jednak uważaj skóra może się rozjaśnić
      wraz z włoskami, ponadot będzie jaśniej wyglądała(bo włoski będą białe)
      najlepiej udaj się z mamą do lekarza endokrynologa lub chociaz ginekologa, on
      ci poradzi, zbada poziom hormonów
      ale nie ruszaj tego żyletką!!!
      • mjos Re: Mam 14 lat i szukam pomocy!!Wszyscy się śmiej 08.05.05, 00:40
        hmm a do depilacji może spróboj depilator elektryczny....wprawdzie włoski
        wrastają, ale ja wolę to niż włoski...niewiem jak reszta ale ja lecę
        depilatorem wszytsko...keidyś nawet brzusio choć teraz już niemusze bo po
        laserku mam....a moze skoro to faktycznie takie mocne-odłóz przez rok i wasik
        wylaseruj-to koło 300 zł bedzie razem
        • medzi1 Re: Mam 14 lat i szukam pomocy!!Wszyscy się śmiej 08.05.05, 12:22
          pierwsze co zbadaj sobie hormony wiem jak to jest z wasikem sama go mialam
          polecam ci depilacje laserowa ale laserem diodowym jesli wąsik jest ciemny
          laser usunie ci duzo włosków.jak bedziesz szla na depilacje lasrem to tylko tym
          który jest w dermed niewiem jaka jest nazwa dokladna(ja tam chodze) przeczytaj
          sobie na ich stronie on na prawde mi pomogl.na pewno uda ci sie uzbierac kase
          albo popsros mame niech cie poratuje pozyczka potem jak uzbiertasz to jej
          oddasz.ale wiedz ze jesli masz cos nie tak z hormonami to bedziesz musiala brac
          mocne leki bo chociaż sobie wydepilujesz włoski te ktore nowe urosną.3MAJ SIE
          NIE MOGE NAP NIE PRZEJMUJ SIE BO TO CHYBA NIC NIE DA WIEM JAK TO JEST.:(
          • sussi Re: Mam 14 lat i szukam pomocy!!Wszyscy się śmiej 08.05.05, 12:45
            bylam jakos w Twoim wieku kiedy odkrylam ze cos jest nie tak. Z mama udalam sie
            do endokrynologa ktory ogladnal mnie cala i stwierdzil ze taka ma uroda (ciemne
            wlosy, brwi itp) i ze nic nie jest w stanie zrobic bo jestem w wieku
            dojrzewania. Jak przestane dojrzewac to moze to wloski znikna. Wloski nie
            znkinely i problemy tez i nie zniknely dluuugo komentarze ze taka ma uroda.
            Choc wreszcie dociera do tych debili lekarzy ze jak mam wlosy w miejscach
            typowo meskich to nie jest uroda a choroba. Coz moge Ci radzic.... chyba tylko
            zycze szczescia w odnalezieniu dobrego lekarza, bo boje sie ze duza czesc z
            nich zacznie traktowac sprawe tak jak w moim przypadku ze 1. jestes za mloda i
            w wieku dojrzewania i po 2. ze taka Twoja uroda.

co do rozjasniania to ja sie boje tego kremu Joanna uzywac dlatego kupilam
            troche drozszy ale bezpieczniejszy krem do rozjasniania wlosow Sally Hansen i
            jest genialny. Idealnie rozjasnia...ale dluzej trzymam niz przewidziane 8 minut
            bo twedy mam nie blond a rude;> A jak dluzej to zupelnie bialutkie hyhy:)
            POWODZENIA:))))))
            • malutka_81 Re: Mam 14 lat i szukam pomocy!!Wszyscy się śmiej 08.05.05, 14:11
              zgadzam się z Sussi ...
              www.perfumy.pl/x_C_I__P_7013000-7010001.html
              ten krem to rewelka - powinien Ci pomóc można kupić większe opakowanie na całe
              ciało - na wąsik, ręce, plecy brzuch ....

nogi do kolana najlepiej depilatorem wyżej woskiej. bikini tylko woskiem
              osłabbisz je i będzie ok.

co do woskku i wąsika... to chyba sama go wyrywałaś co?? coś zbyt szybko Ci
              odrastały. najprawdopodobniej urywasz włoski. cebulki zostają i dlatego taki
              marny efekt:<

i przy depilatorze i wosku - bardzo ważne być regularnie się pilingowała

pozdrawiam i życzę powodzenia w walce:)
              • roksiaa14 Re: Mam 14 lat i szukam pomocy!!Wszyscy się śmiej 09.05.05, 15:59
                To znaczy wąsika sama nei wyrywałam kolezanka mi to robiła....A co do tego to
                owszem jestem ciemna brunetka w dodatku mam bardzo ciemna karacje.....czy
                jezeli rozjasnie te włoski tym co mi poleciłyscie z Sally cos tam.... to nie
                bede miała jakis plam jasnych na twarzy...?? Bo poprostu byloby to widoczne w
                moim przypadku....?/A tak pozatym czy to rozjasnianir trzeba powtarzac???A co
                do wosku..... na bikini.....to chyba bym umarła z bólu bo moje włoski są juz na
                prawdę mocne...i jednak troszkę się boje czy nie ma jakiegoś kremu może na
                too?? A tak wogole to mam jeszcze takie pytanie.... bo tam na tej stronie
                Sally sa jeszcze takie rozjasniacze ewidentnie do twarzy....lepiej sobie kupic
                ten ewidentnie do twarzy czy natomiast ten na brzuch plecy ramiona ręce/bo dla
                mnei to zadna róznicca cyz kupie ten całkowicie do twarzy i ten na ramiona i
                inne... bo moge kupic oby dwa jesli byłyby lepsze efektty aczkolwiek jesli nie
                ma zadnej róznicy :d to po co przepłacać:)))ZA odpowiedzi serdecznie wam
                wszystkim dziekuje wczesniej strasznie zdesperowana byłam ale juz po
                przecyztaniu waszych porad to raczeje optymalnie podchodze do sprawy....!!
                Najbardziej mnie ten wasik zasrany meczy... Zastanawiam sie czy nie jestem za
                młod a na ten laser....?? i wogole a pozatym jesli da sie to załatiwc jakos
                inaczej to było by lepieje.....:)POzdowionka:d
    • pataa Re: Mam 14 lat i szukam pomocy!!Wszyscy się śmiej 09.05.05, 20:07
      Hej!! Ja mam 18 lat i dopiero teraz zdecydowałam się na wizyte u endokrynologa(
      Tobie też to radzę). A co do tego kremu rozjaśniającego to możesz najpierw
      spróbować na małym skrawku skóry i wtedy przekonasz się czy pojawią sie jakieś
      przebarwienia.Ja osobiście nie stosowałabym tego! =)
      Mam nadzieę żę mi ten lekarz pomoże i uwolni mnie od tego koszmaru, chociaż już
      się przyzwyczaiłam a mój chłopak to zaakceptował i nie przeszkadza mu to.Mimo
      to chcę się tego pozbyć!! Życzę Ci powodzenia!!
    • sussi Re: Mam 14 lat i szukam pomocy!!Wszyscy się śmiej 09.05.05, 22:45
      ja tez mam ciemne wlosy i ciemniejsza karnacje. Kupilam ten saly hansen do
      twarzy. Szcezrze mowiac jak robilam pierwszy raz to sie przestraszylam bo
      wybielilo mi tez skore i mialam jasne placki. Ale po jakiejs godzinie patrze na
      te miejsca i wszystko wrocilo do normy takze spoko:) jednak radze zrobic probe
      wczesniej bo czesto takie proby sie bagatelizuje (np przy rabowaniu wlosow). ja
      zrobilam i bylam pewna ze nie bede miec uczulenia bo nci mi nie wyskoczylo w
      ciagu 24 godz:)

co do wybielania jeszcze zrob jak chcesz! ja tam zaluje ze zaczalam sobie
      wczesniej wasik golic i pozniej slyszalam " a co ty sie golisz??" lepsze zawsze
      jasniejsze wlosy niz ciemniejsze. Jest duzo osob z wieksza iloscia jasnych
      wlosow:) a poza tym mozna isc na solarium - ja tak je troche tuszuje:)
      Rob jak uwazasz:) pozdrawiam:)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka