Dodaj do ulubionych

Kto jest z Krakowa??niech zaglądnie

29.09.05, 17:20
szukam endogino z Krakowa bądź okolic.
Najlepiej żeby to było kobieta.
Obserwuj wątek
    • pluszaczka Re: Kto jest z Krakowa??niech zaglądnie 30.09.05, 18:07
      no to chyba jedynie dr.Krzyczkowska-Sendrakowska.
      nie wiem gdzie przyjmuje prywatnie ale na pewno w klinice endokrynologii
      ginekologicznej na kopernika.
      radze Ci isc do lekarza pierwszego kontaktu i nie wychodzic od niego az nie da
      Ci skierowania na ginekologie endokrynologiczna, a potem isc prosto na
      kopernika ustalic termin. ja czekalam dwa tygodnie... ale oplacalo sie bo
      polozyli mnie na dwa tygodnie i za frajer wszystkie badania zrobili:)
      • igielka82 Re: Kto jest z Krakowa??niech zaglądnie 30.09.05, 20:13
        Na dwa tygodnie do szpitala??A nie da się tych badań zrobić bez szpitala?

Krótko czekałaś jak tylko 2tygodnie.
        Skierowanie mam do endokrynologa, noi skierowanie na TSH. Ja słyszałam że
        wizyta u niej prywatnie kosztuje 100zł. Ale jeśli przyjmuje na kasę w szpitalu,
        to chyba tam zadzwnie.
        Zapisałam się do endokrynologa w NZOZ "Promed" na Olszańskiej.
        • pluszaczka Re: Kto jest z Krakowa??niech zaglądnie 02.10.05, 16:36
          krotko czekalam, moze mi sie udalo,a moze to dlatego ze nie mam okresu od
          prawie roku no i ona sama sie zmartwila ze cos jest nie tak.
          w szpitalu bylam tylko dwa dni i przez ten czas zrobili mi badania... tylko
          jeszcze nie bylam na konsultacji po tych wynikach, troche sie boje ze mnie
          znowu w leki wpakuje, ale chyba wkoncu musze:]
          masz moze do niej tel. albo adres gdzie przyjmuje prywatnie? bo w tym szpitalu
          to nie ma czasu pogadac, a poza tym jak ja bylam to studenci byli i sie
          wstydzilam:]
          a chcialam dokladnie o wszystko wypytac...
          • igielka82 Re: Kto jest z Krakowa??niech zaglądnie 02.10.05, 17:34
            telefon: 6326886
            a przyjmuje na Krowoderskiej 59/6

Wizyta kosztuje 100zł, ale nie wiem co w tą sumę wchodzi.
            Jak tam będziesz dzwonić i dowiesz się coś więcej to daj znać, tzn co wchodzi w
            tą sume-jakie badania. Ja może jutro zadzwonie.

Pozdrawiam Agata
      • medzi1 Re: Kto jest z Krakowa??do pluszki 03.10.05, 21:13
        ja tez byłam u dr. Sendrakowiskiej i dała mi kazała mi zrobić duzo badań ale
        powiedziała ze mam przyjsc do szpitala ze bede musiala zostać na kilka
        dni.Tylko z tym ze ciezko o miejsce.Mam pytanie pluszko czy ty dostalas od dr.
        skierowanie bo mi powiedzilala ze mam dzwonic i pytać o wolne miejsce.Najlepij
        jeśli mozesz to napisz mi na gadu bardzo prosze moj nr6671386
        • pluszaczka Re: pomyliłam sie moj wyzej post jest do pluszacz 05.10.05, 09:56
          ja dostalam skierowanie od lekarza rodzinnego. rzecz w tym ze nie bylo to takie
          skierowanie jak zawsze, czyli: "prosze o konsultacje" tylko "prosze o badania i
          diagnoze"... moze to o to chodzilo:) sama nie wiem, ale poszlam tam i od razu
          mnie na oddzial polozyli... moze akurat bylo miejsce. z tego co wiem to ona
          swoje pacjentki kladzie na oddzial, tylko trzeba isc do niej prywatnie, a to
          jak widac powyzej droga impreza! ale lekarz rodzinny moze Ci nie dac takiego
          skierowania bo wiesz jacy oni sa, i wtedy zostaje Ci tylko isc prosto do
          sendrakowskiej
          tak czy tak zycze powodzenia:)
          • medzi1 Re: pomyliłam sie moj wyzej post jest do pluszacz 05.10.05, 18:37
            ja bylam u sendrakowsiej i ona mi dala skieroanie do szpitala ale powiedzialal
            mi ze musze dzwonic i pytac czy sa wolne mijsca a tyy bylas u niej na kopernika
            czy prywatnie ze sie dostlas do szpitala prosze cie nap. do mnie na gg bo mma
            pare pytan do cibie bardzo mi na tym zalezy moj gadu to 6671386
    • igielka82 Re: Kto jest z Krakowa??niech zaglądnie 14.11.05, 22:53
      wiecie co, znowu odwałam u niej wizytę. I chyba nie pójdę do niej wcale, bo ma
      za droga szkoda mi wydać 100zł, jak pewnie potwierdzi diagnozę dwóch
      poprzednich lekarzy. Chyba muszę iść do jakiekoś innego lekarza. Lub zrobić
      sobie badania prywatnie.

Wiecie co wogóle to zastanawiam się nad laserem. Studenci w dermedzie mają
      zniżkę 20%. Studentką będę już niecały rok, więc się muszę szybko decydować, bo
      przy takiej sumie to 20% to dużo.

Pozdrawiam, piszcie coś czasem.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka