Dodaj do ulubionych

czy komuś pomogła diane?

01.11.05, 08:19
Obserwuj wątek
    • pablowa Re: czy komuś pomogła diane? 01.11.05, 08:22
      dziewczyny, powiedzcie jak wasze doświadczenia z tymi pigułkami? jeśli pomogły
      to po jakim czasie były widoczne efekty? ja właśnie jestem w połowie pierwszego
      opakowania, i szczerze mówiąc wydaje mi sie jakbym miała tych obrzydliwych
      włosków jakby więcej? czy to możliwe żeby efekt był odwrotny od zamierzonego?
      poradźcie proszę i podzielcie się swoimi doświadczeniami w tej kwesti,
      pozdrawiam.
      • pauli23 Re: czy komuś pomogła diane? 01.11.05, 10:22
        witaj!
        hm.. próbując Cię pocieszyć - wydaje mi się, ze dwa tygodnie, to chyba troszkę
        za wcześnie na jakieś widoczne rezultaty... tylko, ze my tak bardzo ich zawsze
        czekamy, ze trudno od razu obiektywnie ocenić co się dzieje. Niektóre dziewczyny
        pisały, ze im diane pomogła - trzymam mocno kciuki, zeby tak było i z Tobą!
        ja to brałam parę lat temu, przez parę miesięcy. W trakcie - nie było zadnej
        poprawy, tylko skutki uboczne - za to jak przestałam brać, wszyskto się mocno
        pogorszyło. Przepraszam Cie za mój głos - na pewno byś wolała usłyszec coś
        innego - ale przestrzegam teraz kogo mogę, przed tym świństwem...
        pozdrawiam Cię gorąco, i mimo wszystko - powodzenia!
      • kasia_kar Re: czy komuś pomogła diane? 01.11.05, 21:35
        Witam,
        Brałam Diane z przerwami 2,5 roku. Jak chodzi o poziom testosteronu to obniżył
        się i obecnie jest w normie. Jak chodzi o włosy to nie zmniejszyły się ani nie
        zwiększyły. Czyli efekt został osiągnięty połowicznie...
    • catherrine tak :) 01.11.05, 22:26
      pisalam o tym ostatnio- czesc wloskow znikla (np z szyi :)), czesc prawie nie
      odrasta (np wloski wokol sutkow), oslabily sie nawet te golone maszynka i
      depilatorem na nogach. wloskow na piersiach, ramionach, miedzy piersiami, na
      brzuchu- jakby mniej i jakby ciensze :))))) nawet wasik jakby mniej widoczny.
      jest fajnie, moze tak zostac, juz sie nie musi bardziej poprawiac. mi
      wystarcza :)
      zaznaczam- biore diane od dawna- najpierw 1,5 okr (z przerwa), potem rok nie
      bralam i teraz od czerwca :) trzymam kciuki, zeby i Tobie cos dala :)
      wlosy dalej mi sie przetluszczaja, pryszcze tez czasem wyskakuja (ale to mniej
      mi przeszkadza)- lekarz powiedzial, ze za miesiac najwyzej przepisze mi
      tetracykline (co to jest??), zeby wzmocnic efekty :)
    • logita Re: czy komuś pomogła diane? 03.11.05, 22:29
      Pisałam to w innym wątku dziś: Diane pomogła mi rewelacyjnie, ale dopiero po trzech latach. Właściwie już nie miałam problemów z nadmiernym owłasieniem w ogóle. Tylko po odstawieniu jest troszkę gorzej, choć nie tak żle, jak przed braniem Diany. Diana była dla mnie zbawienna także na cerę. Powiększyły mi się piersi. :) Nie przytyłam nawet kilograma. Ale po Yasmin o mało nie umarłam. Tak więc wszystko zależy od organizmu, dlatego nie polecam ani nie odradzam nigdy nikomu Diane.
    • adrianna_c Re: czy komuś pomogła diane? 04.11.05, 17:48
      Raz brałam przez 2,5 roku - trochę pomogło, ale po odstawieniu włosy wróciły do
      wcześniejszego poziomu :(.
      Ostatnio brałam przez 1,5 roku -> mam uszkodzoną wątrobę.
      Diane bym się raczej nie truła i nie liczyła za bardzo na poprawę.
    • justysia25 Re: czy komuś pomogła diane? 05.11.05, 22:17
      Brałam raz rok czasu - potem przerwa, potem znowu ok. roku - nie zauważyłam
      żadnej zmiany - ostatnio gin przepisała mi znowu ale też ze względu na
      antykoncepcję - jednak nie kupuję i nie będę się tym truć.
      Co pomogło? - Laser.
      Pozdro

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka