Dodaj do ulubionych

rozjasnianie meszku nad gorna warga

01.03.06, 19:37
Witajcie dziewczyny :).
Natchniona Waszymi postami postanowilam zakupic preparat Sally Hansen do
rozjasniania wlosow na twarzy i rozprawic sie raz na zawsze z moim "wasem".
Ale efekt jest jeszcze gorszy niz przedtem!!! Tzn. wloski zrobily sie zlote (a
byly ciemnobrazowe), a raczej zloto-rude i makabrycznie wrecz swieca! Przedtem
byly widoczne, ale jakos mniej to sie rzucalo w oczy niz taki lsniacy
zlotorudy puch. Dodam, ze mam dziwna karnacje: ciemnobrazowe wlosy, ciemna i
wyazista oprawa jesnozielonych oczu i strasznie jasna cera (powiedzmy, ze
alabastrowa ;)).
Co robic? Ratujcie! Jak pozbyc sie tego swiecacego puchu?!
pozdrawiam serdecznie :)
Obserwuj wątek
        • timiko Re: rozjasnianie meszku nad gorna warga 01.03.06, 22:11
          Kaczryka, dziekuje :). Zdesperowana (jak ja sie jutro pokaze na uczelni?!)
          zaryzykowalam i usunelam sama woskiem na zimno do depilacji nog (nie polecam,
          ale nic innego nie mialam na podoredziu ;)). Gorna warga koszmarnie spuchla,
          polowa wlosow zostala (szczegolnie te tuz pod nosem), ale ogolnie jest chyba
          lepiej (ten polysk byl na mnie nie do zniesienia, bo mam raczej chlodna urode -
          ten zloty wygladal conajmniej podejrzanie...). Teraz bardzo martwi mnie tylko
          jedna rzecz - czy nie odrosnie mi wielki, koszmarny, kosmaty, podkrecany was
          (gorszy niz poprzednio)?
          A Ciebie cindy powidziwiam, ze masz nerwy czekac kilka dni az swicenie zniknie :).
          Pozdrawiam :)!
          • timiko Re: rozjasnianie meszku nad gorna warga 02.03.06, 11:07
            Dzieki :). Ale z mej wpadki nauka choc taka, ze moge Was ostrzec: nigdy nie
            depilujscie meszku nad gorna warga zimnym woskiem do nog! Wagra mi spuchla jak
            bania, zrobily sie bable i ogolnie tie wyglada to najlepiej... :/ Coz, madra
            Polka po szkodzie.
            Pozdr.
              • timiko Re: rozjasnianie meszku nad gorna warga 02.03.06, 21:20
                hehehe... jaklbys zobaczyla moj swiecacy rudozloty was to bys sie przerazila, to
                nie byl akt odwagi tylko desperacji ;) opuchlizna z wargi lekko zeszla, ale to
                mile uczucie miec gladka skore, ze nawet teraz mysle, ze oplacalo sie pocierpiec
                ;) naprawde polecam (ale u kosmetyczki)! :) mi sie od razu lzej na duszy zrobilo
                ;) jak odrosna to od razu sie wybiore na profesjonalne woskowanie u kosmetyczki :)
                pozdr. i odwagi! raz meszkowi smierc :)
                    • ulka42 Re: rozjasnianie meszku nad gorna warga 06.03.06, 09:50
                      Pastę cukrową robię z cukru ( ok. 25 łyżeczek ), soku z pół cytryny i dwóch
                      trzech łyżeczek miodu. Najpierw na wolnym ogniu gotuję cukier z sokiem z
                      cytryny, gdy osiągnie kolor lekko brązowy dodaję miód i chwilę jeszcze gotuję,
                      do rozpuszczenia się miodu. Po przestygnięciu ( nie może parzyć ) smaruję
                      patyczkiem na wybranym do depilacji miejscu w kierunku pod włos, naklejam paski
                      bawełniane i zrywam w kierunku wzrostu włosa ( można też robić odwotnie, choć
                      wg mnie jest to mniej efektywnie ).Można też kupić gotową pastę cukrową, ale
                      taniej jest zrobić ją sobie sama.
        • nokia84 Re: rozjasnianie meszku nad gorna warga 04.03.06, 19:21
          heh, a ja bylam wczoraj z przyjaciolka u kosmetyczki na regulacji brwi i
          kosmetyczka poweidziala ze odrazu wasik mi woskiem usunie. troche glupio mi sie
          zrobilo, bo nie mialam takiego zamiaru, no ale jakos poszlo... mowila ze nie ma
          sie czego wstydzic bo wiele dziewczyn/kobiet przychodzi z takim czyms. wiec
          glowa do gory, nie bylo tak zle :P
      • timiko Re: rozjasnianie meszku nad gorna warga 20.03.06, 22:04
        No, masz racje, ale jak mowia, madry Polak po szkodzie :). Mi juz na szczescie
        przeszlo i uczulnenie i wszystkie inne swinstwa (choc przez tydzien oklice mojej
        gornej wargi nie wygladaly najlepiej, mowiac oglednie). W kazdym razie od mojego
        samodzielnego golenia minely trzy tygodnie, wloski troszeczke odrosly, ale o
        wiele mniejsze, na pewno nie sa gorsze niz przedtem! Wiec rozwiala sie moja
        obawa ze wyrosnie mi wielki, kosmaty, podkrecany was ;). pozdraiwam.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka