Dodaj do ulubionych

masc przeciwko wrastaniu wlosow

08.03.08, 14:44
hej jest jakas masc zapobiegajaca wrastaniom wlosów, stosuje peeling ale on za
bardzo nie pomaga. Prosze was kochane o odpowiedz. Pozdrawiam!
Obserwuj wątek
    • talachai Re: masc przeciwko wrastaniu wlosow 21.04.08, 15:37
      Przyłączam sie do pytania!
      Też stosuję peeling. Na nogach jako takie efekty daje, ale gorzej
      zpachwinami. Strasznie mi sie tam wrastają i mam zapalenie.
      Pozostają po tym blizny. Czy da się coś z tym zrobić?
      Pozdrawiam jako nowa na forum!
        • zanilk Re: masc przeciwko wrastaniu wlosow 24.04.08, 10:31
          Kremów i maści mających zapobiegać wrastającym włoskom jest mnóstwo, choćby Veet
          wydał ostatnio taki krem, ale prawdę powiedziawszy nie słyszałam jeszcze
          pochlebnej opinii. Wrastające włoski spowodowane są przecież tym,że po depilacji
          nie mają już "siły", by się przebić przez skórę, dlatego rosną pod nią i kremy
          raczej tutaj cudów nie zdziałają, chyba że miałyby je wzmocnić i dodać im
          twardości, żeby mogły się przebijać. Ale to mija się z celem.
          Czytałam gdzieś na jakimś forum (wizażu albo kafeterii), że ponoć w Yves Rocher
          (tak mi się zdaję, że tam) można dostać sztyft przeciwko wrastającym włoskom.
          Nie wiem na czym dokładnie polega działanie, ale ponoć na miejscu "guzka" z
          wrastającym włoskiem, tworzy się strupek, który odpada i można usunąć włosek...
          Ktoś pisał, że ponoć jest to skuteczne, ale nie podawano raczej nazwy, ani
          żadnych konkretów, a sama tego nie używałam. W każdym razie możesz iść do Yves i
          spytać czy mają coś na wrastające włoski.
          Ja sama na wrastające włoski nie stosuję niczego, za wyjątkiem szorstkiej gąbki.
          Miejsca depilowane podczas mycia masuję szorstką gąbką i jakoś w sumie jest.
          W każdym razie, jeśli masz ranki, które aż bolą to moim zdaniem powinnaś
          odczekać jakiś czas i nie depilować tych miejsc, bo nie pozbędziesz się tego
          problemu nigdy. Z czasem takie bolące ranki przestają boleć i powoli znikają,
          ale lepiej wtedy ich dodatkowo nie podrażniać depilacją.
          -------
          Prawdę zwykło się mówić w gniewie. (Gogol)
          Dlatego mnie nie prowokuj.
          • she14 Re: masc przeciwko wrastaniu wlosow 28.04.08, 22:27
            Wiesz zawsze czekam az mi sie te ranki zagoja a pozniej usuwam, wiem ze te
            wloski moze i slabna i nie chca sie prazebic przez skore i dlatego wrastaja, ale
            ja musze usuwac je z biustu bo jak to wyglada, najgorsze jest to ze te ranki
            szpeca mi wyglad piersi i tak jest w kolko w niektorych miejscach za kazdym
            razem wloski mi wrastaja w skore i robia mi sie ranki i taka wlasnie walka z
            wiatrakami, wiem ze nigdy juz nue bede miec oieknych persi i bede sama, bo kto
            by chcial tak oszpecona kobiete... :(

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka