Dodaj do ulubionych

Wspaniałe miejsce na wypoczynek z jazdą konną

02.07.20, 01:49
W okolicach Warszawy nie ma takich miejsc, w których można pojeździć konno a jednocześnie skorzystać z innych atrakcji.

W Pałacu Alexandrinum znajduje się wszystko co trzeba. Piękne miejsce, położone na terenie zabytkowego parku a tak niedaleko stolicy. Cisza, spokój, brak smogu, czyste powietrze. Można odpocząć.
Zadbane konie, różnej wielkości i o różnym temperamencie. Jazdy konne dla dzieci, dla dorosłych, dla początkujących i zaawansowanych. Doświadczeni i cierpliwi instruktorzy dostosowują się do poziomu umiejętności jeźdźca.
Piękny park do jeżdżenia, okoliczne tereny również. Lasy, łąki, czyste powietrze i nieograniczona przestrzeń.
Dla dzieci też prowadzone są zajęcia w stajni, gdzie uczą się jak się obchodzić z koniem, jak go przygotować, generalnie jak obcować z naturą i zwierzętami.
Nad stajnią klimatyczny klub, z kominkiem i wygodnymi meblami. Można spędzić tam czas czekając na dziecko. Lub też przy pięknej pogodzie zjeść coś na tarasach.
I to jest druga ważna rzecz w tym miejscu. Po jazdach konnych można skorzystać z restauracji, napić się czegoś zimnego, odpocząć na wygodnych leżakach i innym meblach, których w parku i na tarasach jest pod dostatkiem.
A jeszcze inna opcja jest taka, że można zostawić dziecko pod opieką instruktorów i skorzystać np. ze SPA! Każdy będzie zadowolony: i dziecko i rodzic.

Absolutną rewelacją jest pakiet wakacyjny z jazdą konną. Bardzo dobra cena, dużo atrakcji, jazdy konne i noclegi w pięknych pokojach. Warto skorzystać, bo oprócz fajnej zabawy, pakiet ma nieocenioną wartość edukacyjną.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka