Dodaj do ulubionych

Dobre stajnie na Śląsku

04.02.05, 20:23
konkretnie rejony Katowic, Gliwic, Tychów w porywach do Bielska. Małe i
większe. Kryteria: zadbane, radosne konie o lśniących bokach, czyste boksy i
sympatyczni ludzie. Możliwość postawienia swojego zwierzątka lub
dzierżawy/współdzierżawy.
Proszę, podajcie swoje typy! :-)
Ewa
Obserwuj wątek
  • karooola3 Re: Dobre stajnie na Śląsku 24.10.13, 12:57
   Stajnia Rancho Pasja mieści się w dzielnicy miasta Zawiercia- Blanowicach, na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej.
   Na terenie ośrodka działa dwóch doświadczonych przodowników Górskiej Turystyki Jeździeckiej z których jeden posiada dodatkowo uprawnienia instruktora jazdy konnej. Stajnia jest ośrodkiem afiliowanym przez Komisję Górskiej Turystyki Jeździeckiej PTTK.
   Zajmujemy się profesjonalną nauką jazdy konnej dla osób w każdym wieku . Można pod okiem instruktora, doskonalić swe umiejętności na placu maneżowym. Dla tych, którzy pierwsze kroki w jeździectwie mają już za sobą proponujemy wyjazdy w teren i rajdy, a dla lubiących sport- poznawanie tajników jazdy parkourowej. Posiadamy konie i kuce, których wysokość waha się od 95 cm do 165cm. Posiadają one licencje turystycznych koni górskich, które doskonale sprawdzają się zarówno w rajdach kilkudniowych jak i podczas treningów skokowych na maneżu. Istnieje możliwość zdobywania odznak Górskiej Turystyki Konnej. Oferujemy ponadto: Trening z przeszkodami T.R.E.C, skiring, kucyki dla dzieci, transport koni, pensjonat dla koni.
   Do dyspozycji mamy oświetloną ujeżdżalnię otwartą z przeszkodami o wym 35x 80m oraz lonżownik. Oferujemy noclegi w „Domku koniarza”, gdzie znajduje się 15 miejsc noclegowych z dostępem do kuchni z wyposażeniem oraz łazienki. Znajdą w nim schronienie zarówno osoby chcące odpocząć od hałasu i zgiełku miasta jak i rajdowcy ze swoimi końmi.
   Cechuje nas dobra lokalizacja. Od Centrum miasta dzieli nas zaledwie 5km, dlatego można dojechać do stajni komunikacją miejską(autobus nr 1).
  • roozzzaaaa Re: Dobre stajnie na Śląsku 06.07.18, 00:24
   Superowa stajnia niedaleko Zawiercia w gminie Łazy Stajnia Jura Kesara mogę z czystym sumieniem polecić, konie zadbane, mają wszystko co im do szczęścia potrzeba, a babeczka zna się na rzeczy i wszystkie konie traktuje jak swoje, lepszej stajni nie znam :).

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka