Dodaj do ulubionych

uwaga www.shtyle.fm !!!!! ataki z internetu

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.10, 12:15
ze strony www.shtyle.fm dokonywane są ataki. Przejmuje książkę adresową
i wysyła do wszystkich waszych znajomych zaproszenia w waszym imieniu.
Ostatnio zaatakowali 10 moich znajomych.
Obserwuj wątek
    • Gość: Gocha Re: uwaga www.shtyle.fm !!!!! ataki z internetu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.10, 20:11
      może wiesz jak usunąc profil z tej głupiej stronki? Pozdrawiam
      • Gość: kasia Re: uwaga www.shtyle.fm !!!!! ataki z internetu IP: *.cdma.centertel.pl 12.07.10, 12:58
        Mam ten sam problem. To jest jakaś masakra. Wiem, że bez pomyślunku
        postapiłam podając swojego maila i hasło...ale chce to jakoś cofnąć.
        Kolejni znajomi przyjmują zaproszenia, których ja wcale nie
        wysyłałam. Pomocy!!
        • Gość: trzynastka Re: uwaga www.shtyle.fm !!!!! ataki z internetu IP: 109.243.212.* 13.07.10, 12:59
          Na dole strony są linki: o nas, pomoc itp.
          Trzeba wejść w pomoc na dole jest takie zapytanie "Jak skasować mój profil/usunąć moje konto?" tylko trzeba czytać bo zachęcają do ustawienia prywatności zanim się usunie konto:

"Zawsze możesz ustawić swój profil jako prywatny, tak żeby tylko Twoi przyjaciele mogli się z Tobą kontaktować.
          To może być zrobione na: : www.shtyle.fm/privacySet.do
          Jeśli nadal chcesz usunąć swoje konto odwiedź: ten link."

klikamy w "ten link" i dalej według wskazówek (dokładnie czytajcie, żeby zamiast usunąć konto nie ustawić sobie tylko prywatności)
          • Gość: kasia11 Re: uwaga www.shtyle.fm !!!!! ataki z internetu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.10, 21:50
            Fajnie dziękuję za link, ale jakoś nie mogę tego znaleźć, żeby wykasować, to
            jest jakaś czarna magia, a znowóż jak się zaloguje to znowu poznają moje hasło
            do poczty, które już zdążyłam zmienić, żeby dalej nie wychwycali moich danych,
            może ktoś ma na to dobrą radę, żeby to wykasować raz na zawsze i zapomnieć o tym
            ? Z góry dziękuję...
            • Gość: kasia Re: uwaga www.shtyle.fm !!!!! ataki z internetu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.07.10, 08:19
              da sie usunąć z tej durnej stronki konto, ja to własnie zrobiłam..
              jesli sie zalogujecie to weźcie zakładke podajrze pomoc i tam bedzie napisane jak usunąć...
              krok po kroku
              • Gość: kasia11 Re: uwaga www.shtyle.fm !!!!! ataki z internetu IP: *.cdma.centertel.pl 14.07.10, 09:21
                Już wykasowałam konto, dziękuję za pomoc, jeszcze powód chcieli, ale
                napisałam to co chciałam, bez ogródek...
              • Gość: M. Re: uwaga www.shtyle.fm !!!!! ataki z internetu IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 21.07.10, 12:54
                Dziękuję,ja również skasowałam profil...To jakaś paranoja dosłownie
                co się dzieje,pozdrawiam.
                • Gość: ppc Re: uwaga www.shtyle.fm !!!!! ataki z internetu IP: *.internetia.net.pl 09.12.10, 21:33
                  Wielkie dzięki, mam nadzieję, że nie przetrzymują już moich danych na serwerach!!!
          • Gość: gość 19 Re: uwaga www.shtyle.fm !!!!! ataki z internetu IP: *.serv-net.pl 19.07.10, 21:30
            Witaj, mam nadzieję,że udało mi się usunąć Profil ponieważ nie mogę się już na
            niego zalogować. Rejestrując się na niego nie podałam hasła do Poczty e- mail
            ponieważ wydało się to zbyt dziwne aby udostępniać hasło jakiegokolwiek innego
            logowania. Czy w ten sposób uchroniłam się choć trochę od zajrzenia Przez Ten
            profil w moją Pocztę?
            Pzdrawiam
          • Gość: naiwna Re: uwaga www.shtyle.fm !!!!! ataki z internetu IP: *.jjs-isp.pl 19.10.10, 09:42
            Niestety nie udało mi się usunać konta:( i dalej rozsyłane sa zaproszenia do nieistniejącego mojego profilu, gdzie nie ma nic poza nazwiskiem. Dostaję oczywiście i sama do siebie na drugą pocztę takie zaporszenia. Najgorsze jest to że w swojej poczcie mam adresy ponad setki szpitali do których wędrują te durne zaproszenia. Wogóle nie wchodze na ten portal, a niby konto dalej funkcjonuje. Zmieniłam hasła do poczty, może to coś zmieni.
            • Gość: danel Re: uwaga www.shtyle.fm !!!!! ataki z internetu IP: *.146.56.178.nat.umts.dynamic.eranet.pl 29.12.10, 07:52
              Witam,
              Ja miałem nawet taką sprawę że nigdzie nie musiałem się rejerstrować wystarczyło że otworzyłem wiadomość, to samo wystąpiło u mojej rodziny i znajomych zresztą udało mi się zobaczyć jaki jest prawdziwy e-mail i wychodzi mi www.shtyle.fm/576684857 po kilku dniach odbieram też taką wiadomoś sprawdzam e-mail, a tam www.shtyle.fm/75766757574
          • Gość: Ewa Re: uwaga www.shtyle.fm !!!!! ataki z internetu IP: *.acn.waw.pl 02.11.10, 13:03
            Dziękuję za podpowiedź . Teraz skasowałam swoje konto w tym serwisie. Dziś rano dostałam zaproszenie od mojej znajomej by się zarejestrować w tym serwisie .Nie skojarzyłam ,że jej stary adres e-mail w tlenie jest już dawno nieaktywny. Zarejestrowałam się i zobaczyłam ,że w tym serwisie jest beznadziejnie : ludzie są z całego świata ,oceniali już moje zdjęcie profilowe ,wysyłają zaproszenia a grupy zakładane są zazwyczaj o treści erotycznej .Ten serwis przypomina mi trochę HI5. Całe szczęście, że już udało mi się usunąć konto bez problemu.
          • Gość: karolak.beata@o2.p Re: uwaga www.shtyle.fm !!!!! ataki z internetu IP: 178.73.49.* 06.11.10, 11:18
            usuń moje konto
    • Gość: Blackops Re: uwaga www.shtyle.fm !!!!! ataki z internetu IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 15.07.10, 11:30
      Jakie zaatakowali, jak sam podałeś login i hasło?
      • Gość: Paula Re: uwaga www.shtyle.fm !!!!! ataki z internetu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.07.10, 21:17
        Dzięki za podpowiedź, ja też skasowałam konto, bo co chwilę ktoś
        akceptował wysłane RZEKOMO przeze mnie zaproszenia! Również podałam
        powód, bez ogródek. Pozdrawiam.
        • Gość: gigi Re: uwaga www.shtyle.fm !!!!! ataki z internetu IP: *.polkomtel.com.pl 27.07.10, 09:13
          Niestety nie udaje mi sie!!! Wyskakuje że błąd strony i że dzieki
          temu moge nadal cieszyc sie portalem. Co za ********. Czy jest jakas
          inna metoda?
          • Gość: Edyta Re: uwaga www.shtyle.fm !!!!! ataki z internetu IP: *.skokstefczyka.pl 29.07.10, 15:17
            nie znam innej, ja zrobilam tak, jak ktos polecal i sie udało.Sprobuj moze
            jeszcze raz.
        • Gość: allesandre Re: uwaga www.shtyle.fm !!!!! ataki z internetu IP: 188.33.204.* 11.08.10, 10:41
          Obawiam sie, że usunięcie konta nic nie daje, bo ja usunełam i nadal
          dostaje wiadmości mailem, ze ktos zostawil komentarz na moim
          profilu! A kilku moich znajomych miało założone profile nawet o tym
          nie wiedząc!
          • aziza_kama Re: uwaga www.shtyle.fm !!!!! ataki z internetu 11.09.10, 17:23

Też mam za sobą ten "atak". Dostałam zaproszenie od dawno nie widzianej znajomej, nie przeczuwając nic złego jak ostatnia idiotka zalogowałam się. Mam dwa konta pocztowe skonfigurowane w programie pocztowym i nagle, dosłownie po kilku minutach od założenia owego nieszczęsnego profliu - nie wiadomo dlaczego, otrzymałam na to moje drugie konto... zaproszenie od...SAMEJ SIEBIE (na ten drugi adres mailowy)!!!! Natychmiast się zorientowałam o co chodzi i usunęłam profil, a na wszelki wypadek zmieniłam hasło do konta pocztowego. Ciekawe tylko, czy ten ich system zdążył już wysłać "zaproszenia" do osób z mojej książki adresowej...
            • Gość: Kasia C Re: uwaga www.shtyle.fm !!!!! ataki z internetu IP: *.static.espol.com.pl 11.10.10, 13:08
              gratuluję wszystkim tym osobom zalogowanym w shtyle niesamowitego rozsądku nie można sobie ot tak rozdysponowywać swoimi danymi, to są wasze prywatne dane, czy hasło do konta bankowego internetowego wpisujecie równie szybko? też dostałam wiadomość ze shtyla, ale to było tak podejrzane podać swoje własne hasło że nic tylko jeszcze raz gratuluję. właśnie na takiej nieroztropności żywią się założyciele takich portali
              • Gość: Kate Re: uwaga www.shtyle.fm !!!!! ataki z internetu IP: *.superkabel.de 28.10.10, 18:55
                Ja też właśnie zlikwidowałam konto, zmieniłam hasła. Choć przed chwilą jeszcze byłam na tym portalu. W ogóle do czego on służy? Dziwny jakiś...

Czy ktoś z Was po zlikwidowaniu konta nadal ma problemy??? Tak jak mówicie na liście znajomych są różne osoby i głupia sprawa wyszła...
    • Gość: zete Re: uwaga www.shtyle.fm !!!!! ataki z internetu IP: 95.178.76.* 16.09.10, 23:11
      To konto dla policjantów:-)))))
    • Gość: ryszardos69 Re: uwaga www.shtyle.fm !!!!! ataki z internetu IP: *.intercars.eu 04.11.10, 07:15
      Witam!!!!
      Ja miałem tam konto....ale je usunełem jakieś 4 miesiące temu....mój profil nadal istnieje i dostaje codziennie wiadomości co dzieje się na portalu nie wiem co mam robić?.....Pisałem już nawet do nich ale bez odzewu....Uważajcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: rafi Re: uwaga www.shtyle.fm !!!!! ataki z internetu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.10, 13:08
        To samo u mnie.Albo prowadzi to banda gó...arzy,świadomie wprowadzających ludzi w błąd,albo...W kazdym azie zupełnie nie dbaja o "wizerunek" swego produktu.
    • Gość: Gość Re: uwaga www.shtyle.fm !!!!! ataki z internetu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.10, 13:06
      Poza rozsyłaniem, czyści książkę adresową !!!!
      • Gość: własciciel konta Re: uwaga www.shtyle.fm !!!!! ataki z internetu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.11, 17:35
        jestem na shtyle dużo miesięcy i nic i nikt za mnie nie wysyła zaproszeń jeśli sama nie wyślę.Najlepiej nie wpisywać adresów do książki adresowej, nie likwidować własnego konta tylko obserwować swoje konto uważnie,najlepiej nie dodawać do znajomych osób które wzrokowo nie pasują nam z takich lub innych myśli.W razie jakichś podejrzeń wystarczy zmienić hasło konta nick pozostawić ten sam, dobrze jest często zmieniać hasła,a portal shtyle jest takim samym portalem społecznościowym jak każdy inny portal - są różni ludzie.Dla mnie jak coś jest podejrzane nie dodaję nicków do swojej listy znajomych.W razie podejrzeń ustawić profil prywatny ,wtedy ci sami znajomi i tylko z listy zapisanych na liscie mają dostęp i łatwo wyśledzić osobę podejrzaną .Osoba która nadużyła danych lub naruszyła regulamin można zgłosić klikając przy profilu w zakładkę zgłoś profil lub zablokuj .Klikając w zablokuj wówczas niechcianą osobę zablokujemy na zawsze i nie będzie miała dostępu do naszego profilu do chwili kiedy my sami ją odblokujemy.Nie musimy likwidować konta tu jest spokojnie i nikt nikomu nie szkodzi.
        • Gość: cypis Re: uwaga www.shtyle.fm !!!!! ataki z internetu IP: *.unknown.vectranet.pl 14.01.11, 20:01
          nieeeee...
          no po prostu nie wierzę, że to napisał człowiek. to chyba jakiś translator-dobra rada.
        • Gość: violka Re: uwaga www.shtyle.fm !!!!! ataki z internetu IP: *.sn.pl 21.02.11, 11:29
          No, nareszcie rzeczowa, spokojna, obiektywna informacja. Masz rację. Ludzie bezmyślnie (jak w Badoo) podają swoje adresy mailowe wraz z hasłami do nich - a potem się dziwią. Sobie niech zawdzięczają konsekwencje. Poza tym sami siebie strzezmy i faktycznie obserwujmy "znajomych" w gronie na swoim koncie. Ponad to jak można histerycznie krzyczeć, że nie da się stamtąd wykasować konta? Po prostu po wejściu na pomoc - czytajcie dokładnie i do końca wszystko, a pretensje możecie mieć do siebie, skoro kloikacie nie na wykasowanie a na schowanie swojego profilu dla obcyh nowych kandydatów na znajomych.
          Zarządzać i uczyć się języków - i kłopot z głowy. A portal jest zabawny i każdy wyciąga z niego, to co chce. A jak nie chce to niech wraca na FAcebook...z którego podobnie sie wykasowuje, bo podobnie działa. Ale ja akurat tam nie lubiłam byc, za duży śmietnik.
        • Gość: iga Re: uwaga www.shtyle.fm !!!!! ataki z internetu IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 11.11.22, 19:18
          super tylko ja nie moge sie zalogowac do swojego konta,
    • Gość: jandop Re: uwaga www.shtyle.fm !!!!! ataki z internetu IP: *.adsl.inetia.pl 27.11.10, 12:19
      Powiedzcie co robić!
      • cypis.syn.rumcajsa Re: uwaga www.shtyle.fm !!!!! ataki z internetu 02.12.10, 09:55
        jandop napisał(a): > Powiedzcie co robić!

MYŚLEĆ.
        shtyle pokazują poziom naiwności społeczeństwa. sądząc po powyższych postach za dobrze nie jest.
        • Gość: Kami Re: uwaga www.shtyle.fm !!!!! ataki z internetu IP: 217.197.79.* 30.12.10, 10:13
          ale na szczęście mamy wielu Synów Rumcajsa takich jak Ty, którzy myślą za nas, maluczkich... Oby Ci się tylko od tego myślenia mózg nie przegrzał...
    • Gość: warsisawa.2@gazeta Re: uwaga www.shtyle.fm !!!!! ataki z internetu IP: *.147.130.114.nat.umts.dynamic.eranet.pl 30.11.10, 22:15
      W ostatnich dniach strona www.shtyle.fm zaatakowała mnie dwukrotnie w imieniu moich przyjaciół, którzy nic o tym nie wiedzą. Co robić z takim fantem? Pozdrawiam serdecznie.
      Jerzy
      • Gość: miki Re: uwaga www.shtyle.fm !!!!! ataki z internetu IP: *.dynamic.chello.pl 09.01.11, 16:25
        To spam!!!Uwżajcie też na Badoo
    • Gość: roszczarowany Re: uwaga www.shtyle.fm !!!!! ataki z internetu IP: *.217-171-49.tkchopin.pl 16.02.11, 16:56
      moi znajomi otrzymali prywatne zdiecia mojego syna napisałem do nich i czekam na wyjaśnienia zobaczymy czy kto kolwiek odpisze ;-((
      • Gość: ola Re: uwaga www.shtyle.fm !!!!! ataki z internetu IP: 213.158.217.* 21.02.11, 19:15
        paskudne to jest, ciagle dostaje maile z jakiegoś shtyle
    • Gość: gość Re: uwaga www.shtyle.fm !!!!! ataki z internetu IP: *.acn.waw.pl 23.02.11, 20:14
      chciałbym wiedzieć kto jest właścicielem takich serwisów, znaleźć powiązania komu sprzedają kontakty i z kim współpracują aby więcej nie korzystać z usług tych spółek
    • Gość: ja Re: uwaga www.shtyle.fm !!!!! ataki z internetu IP: *.internetia.net.pl 24.02.11, 19:52
      Nieciekawy portal.
      • jagi48-60 Re: uwaga www.shtyle.fm !!!!! ataki z internetu 12.05.13, 11:21
        Witam. Wczoraj tj. 11.05. chyba ok. 22.00 bawiłem się na shtylle. W pewnmm momencie komp jakby przestał słuchać moich poleceń. Powtarzałem swoje czynności. Miałem otwarte prywatne strony. Zauważyłem, że nagle zaczyna się jakieś gwałtowne kopiowanie. Gdy próbowałem zamknąć stronę, chwile zatrzymywał się i następnie kopiował jakieś cyfry. Po chwil, zaczął kasować. Zamknąłem kompa na twardo bo nie słuchał moich poleceń, a kasowanie trwało. Gdy włączyłem ponownie kompa i chciałem otworzyć stronę na której to wszystko zaczęło się dziać, otrzymałem informację aby strony nie otwierać oraz, że operacja shtylle spowodowała uszkodzenia. Uszkodzenie mogły także powstać na skutek zamknięcia kompa. Odtworzenie utraconych danych będzie możliwe po skopiowaniu stron zapasowych.
        Chcę zaznaczyć, że bliźniaczo podobna sytuacja miała miejsce ok. miesiąca wcześniej! Przebiegała łagodniej ale także musiałem kompa wyłączyć na twardo! Napisałem komunikat w jęz. polskim i angielskim i wrzuciłem dwukrotnie na shtylle, podpierając się informacjami z internetu.. Obecnie staram się już z ich usługi nie korzystać! Człowiek o nicu Wagner, chyba ustosunkowywał się do moich komunikatów, ale tłumaczenie jest tak "marne", ze nie zrozumiałem o co mu chodzi. Pozdrawiam.
    • Gość: jagi48-60 Re: uwaga www.shtyle.fm !!!!! ataki z internetu IP: *.net.azartsat.pl 27.12.13, 15:02
      Moje osobiste doświadczenia - tj. portal który udostępnił moje dane personalne, na szczęście nieprawdziwe. Przed czy mnie wcześniej ostrzegano. Jakie jest połączanie shtyle. pobiera-czek i obecnie pliko-strada???
      Z ostatniej chwili - shtyle żąda abym logował się za pośrednictwem facebook-a, pod warunkiem, udostępnienia pełnej listy moich Przyjaciół i znajomych oraz ich danych!
      Kto ii co to jest shtyle???
      Nie pomylę się chyba jeśli ich porównam z bandycką i oszukańczą firmą Era-T-mobile, PayPal, za 10-groszy!!! To jest to co zafundow2ał nam, wbrew naszym, Polaków oczekiwaniom i wbrew naszej woli podjętej samowolnie i po bandycku przez tusko-ambergo-land, który podpisał ukradkiem jak złodziej i oszust "AKTA"!!! To na nas Polakach, jeszcze się zemści!
    • Gość: er Re: uwaga www.shtyle.fm !!!!! ataki z internetu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.15, 19:06
      Re: uwaga www.shtyle.fm !!!!! ataki z internetu -
      • Gość: er Re: uwaga www.shtyle.fm !!!!! ataki z internetu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.15, 19:15
        Proszę o pomoc!!! Jestem jak mniemam jedną z ofiar tego portalu. Proszę o pomoc w zlikwidowaniu mojego konta tam , którego się wstydzę. Mimo iż wiadomości oznaczyłem jako spam i czarńą listę to i tak przychodzą oferty. Próba wylogowania nie powiodła się.Jak można nawiązać kontakt pozainternetowy z edytorem tego portalu .Toż to bandytyzm w biały dzień.
      • Gość: re Re: uwaga www.shtyle.fm !!!!! ataki z internetu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.15, 19:42
        re
        • Gość: zawiedzona :-( Re: uwaga www.shtyle.fm !!!!! ataki z internetu IP: *.torun.mm.pl 05.11.15, 07:16
          Na tym Portalu za nic się ma prawo, ustawy i w końcu nie opłaci się to właścicielowi.Tak z "Przyjaciela" zmieniamy się w ANTY i pseudo bo wypracował to KTO??? To jest możliwe na takim Portalu. Czy na normalnym jest tyle przemocy internetowej?
          > > Gdzie Administrator robi z siebie pośmiewisko i pozwala trollom zastraszać i poniżać ludzi?
          > > Gdzie wolno bigotowi, zdziecinniałemu trollowi, dewotce, moherówie klonować się i nabijać kasę?
          > > Czy ta kasa jest dla właściciela Portalu i Zarządu, czy dla wielonickowca trolla?
          > > Użytkowników Zarządzie traktuje się z szacunkiem a nie robi Ich w balona!
          > > Równość jest dla wszystkich, a nie dla psychopatycznego dewianta trolla!Istotna uwaga. Obrażanie i poniżanie przez trolla psychopatę bierze się stad, że swoją niską samoocenę chce podwyższyć na każdy sposób, a najlepiej cudzym kosztem zwłaszcza tych, którym ma czego zazdrościć. Dlatego wymyśla niestworzone historie o sobie i chce wzbudzić zachwyt swoją osobą. Uległych toleruje, tych którzy nie są jego fanami prześladuje, jeśli przewyższają go inteligencją, wykształceniem i pozycją. Zbiera
          > > informacje od "zaprzyjaźnionych" wspólnych znajomych i dołoży każdemu w odpowiednim momencie. Czasem trafi na kogoś, na którym połamie zęby, bo nie wie z kim ma do czynienia. Każdy ma prawo bronić się przed agresją psychopaty, zwykle są nimi trolle. Mamy swoich prywatnych znajomych, wiemy kim są i czego możemy się spodziewać. Slater nie wie, że wśród użytkowników są prawnicy z sędziowską, aplikacją, adwokacką itp., ludzie szanowani a nie margines społeczny, za jakich ich ma troll. Nie wie
          > > jakie mają wykształcenie, jaki wykonują zawód. Ograniczony umysł tego nie ogarnia, traktuje ludzi jak swój podnóżek i depcze. Gdy jeden prymitywny troll zostanie współpracownikiem i sługusem drugiego z większą ilością szarej galaretki pod kopułką, to z tego mezaliansu wychodzi niebezpieczny ładunek wybuchowy. Jak ten koktajl Mołotowa działa, doznaliśmy tego przez kilka lat na własnej skórze. Naiwność Użytkowników pozwoliła by rozszerzyła się plaga trolli. Smutna rzeczywistość, ale warto
          > > przeciw temu postawić się. przyznam rację, na "olewanko" w odpowiedzi bierzemy sprawę w swoje ręce. To będzie sprawiedliwość dziejowa. Ha! Ha!Ha! Dobry temat. Powtórzę za innymi. Pilnujcie prywatności na Portalach Społecznościowych. Nie dopuszczajcie wirtualnych nieznanych osobników. Szaleńcy, którym wydaje się, że wolno im na Shtyle wszystko, próbują dotrzeć do prywatnych
          > informacji o Was, Waszej Rodzinie i Znajomych, by je wykorzystać, jak się guzik dowiedzą, to sobie psychole dokombinują. Odgrywają rolę skrzywdzonych bigotów i dewotek. Sami ukrywają się za hakerem i krzycząc "łapaj złodzieja" kradną Wasze dane. Węszą jak wściekłe hieny, napadają na każdego, kto staje przeciw pokręconym wariatkom. Robią przekręty na ponad stu kontach idealnej kobiety i jej ekipy pod wściekłym wezwaniem. Stalker razem z niedorobionymi, niedowartościowanymi, niezaspokojonymi i
          > znudzonymi hejterkami w moherkach ze swoich obórek wnieśli błoto i fetor. Czym obrzucają innych, bardzo dawno przylepiło się do nich, jak żyli, tak żyć będą. Z tego z wiekiem nie wyrasta się, szarym mydłem i ryżową szczotą swojego brudu nie zmyją. To klasa pasożytnicza, przyssana do żywiciela ] w WIELU PRZYPADKACH TO one KRADNĄ LINKI Z INNYCH PORTALI I WSTAWIAJĄ +śmieci utylizuje się brzydko stalkerzy wonieją i walają się po Shtyle. "idealna kobieta" z rozdwojoną jaźnią, to cienki żulik o
          > paskudnych manierach i chorych ambicjach chadzający na rehabilitację, zgadnij do kogo i co leczy, trochę za późno tam trafił :-) Hejter - od angielskiego hate co oznacza nienawidzić.Warto zgłębić definicję by mieć większą wiedzą o takich osobnikach. (Shtyle ?)
          > > > Określenie względem osoby, która krytykuje bez powodu, atakuje bez powodu, żali się na wszystko co popadnie. w sieci zjawisko objawia się zwykle komentarzami i manią zarabiania piso,pozyskiwania "Przyjaciół" :-))) W mediach społecznościowych. Hejter pisze źle o ludziach, itd. (nie ma ograniczeń tematycznych, zwykle udaje, że na wszystkim się zna) hejterem określa się osobę, która cieszy się z cudzego nieszczęścia, czerpie radość w dokuczaniu i obrażaniu innych. Hejterzy
          > > > dzielą się na:rozrywkowych lub nastawieni negatywnie dla zabawy, choć naprawdę tak nie myślą; zaangażowanych komentują negatywnie wszystko co się da, bo to ich sposób na życie i są przekonani o swojej racji; od czasu do czasu wpadają w szał i wyrażają się negatywnie-atakują Użytkowników real.itp Dziwny wirtualny świat.GALAKTYKA inna jak realni ludzie.Na shtyle szczegolnie perfidny program lub moderator !!!
          >
          > > WŚCIEKŁOŚĆ I ZAJADŁOŚĆ STALKERA - JEGO KLONÓW, JEST OZNAKĄ PSYCHICZNIEGO NIEZRÓWNOWAŻENIA.
          > PROWOKATORZY UJAWNIAJĄ SIĘ SAMI.WSZYSTKICH POKRZYWDZONYCH PROSZĘ O ZGŁASZANIE PRZESTĘPCZYCH ZACHOWAŃ NA ADRES E MAIL POLICJI informacji proszę szukać na stronie >>>> www.policja.pl....No po prostu nie wierzę, że to spowodował człowiek? to chyba jakiś translator- LUB zadufany w sobie BEZMÓZGOWIEC moderator !!!Administrator robi z siebie pośmiewisko i pozwala trollom zastraszać i poniżać ludzi?
          Gdzie wolno bigotowi, zdziecinniałemu trollowi, dewotce, moherówie klonować się i nabijać kasę?
          Czy ta kasa jest dla właściciela Portalu i Zarządu, czy dla wielonickowca trolla?
          Użytkowników Zarządzie traktuje się z szacunkiem a nie robi Ich w balona!
          Równość jest dla wszystkich, a nie dla psychopatycznego dewianta trolla!!!
    • ania9001 Re: uwaga www.shtyle.fm !!!!! ataki z internetu 13.02.16, 22:36
      Nie mam pojęcia dlaczego portal społecznościowy shtyle.fm ciągle blokuje moje konto tym bardziej że zdjęcia które tam posiadam nie są ubliżającym nikomu.Proszę o wyjaśnienie tego mojego przypadku.
      • Gość: krystyna Re: uwaga www.shtyle.fm !!!!! ataki z internetu IP: *.adsl.inetia.pl 25.05.16, 09:15
        Witaj. To nie jest odosobniony przypadek Polki. Polki są blokowane systematycznie przez administratora shtyle.fm. Jestem blokowana systematycznie co 3 miesiace. # tygodnie temu mnie odblokował po tygodniowym blokowaniu. Na swoim profilu napisałam oficjalnie do administratora podziękowanie za odblokowanie i wyjaśnienie dlaczego systematycznie mnie blokuje. Skutek???jestem zablokowana od piątku to jest od 20 maja. Wiem, że jest dużo Polek blokowanych. Po drugim zablokowaniu mnie napisałam do administratora zapraszając go do znajomych. Był ale po jakimś czasie mnie usunął. Widocznie miał jakieś oczekiwania. Sporo mogę na ten temat napisać. Dxwoniła do mnie kobieta ktora była w społeczności shtyle.fm i opowiadała.
        • Gość: ewa Re: uwaga www.shtyle.fm !!!!! ataki z internetu IP: *.torun.mm.pl 02.06.16, 20:22
          będzie się PANOSZYĆ / SHTYLE !!!!!

> [ natemat.pl/18717,do-wiezienia-za-trollowanie-brytyjczycy-coraz-bardziej-ograniczaja-wolnosc-w-sieci ] Bardzo dobry pomysł!!! W Polsce też tak powinno być wówczas takie TROLE na SHTYLE dostali by po futerkach i byłby UBAW na CAŁEGO. Kto wie czy Polskie Prawodastwo nie powieli tej kwestii i nie nada biegu sprawie??? TROLUJESZ? KIBLUJESZ!!! Jak rozpoznać trolli i hejterów? Trolling i hejting to antyspołeczne zachowania w cyfrowym świecie, których jedynym celem jest dać upust potrzebie
          obrażania innych internautów gdzie tylko się da - na forach dyskusyjnych, portalach społecznościowych czy choćby w komentarzach pod artykułami. Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.
          Z trollami za bary wzięli się badacze danych, naukowcy z dwóch renomowanych uniwersytetów: Cornell University oraz Stanford University, wspierani finansowo przez Google. Wspólnie opracowali algorytm, który, wyciągając wnioski z treści 10 postów opublikowanych przez internautę, jest w stanie ocenić, czy można uznać go za internetowego trolla. Paliwem dla tego oprogramowania było oczywiście Big Data, czyli wielkie zbiory danych. ##Troll nie ma jednej twarzy. Portal Smosh.com wyszczególnia aż 18
          typów internetowych ujadaczy. Bardzo interesującą listę z opisem każdego z nich umieściliśmy na samym końcu materiału. Mimo całej ich różnorodności, wszyscy znawcy tematu i netykiety podają tylko jedną, uniwersalną receptę na obchodzenie się z nimi. Brzmi ona: nie karmić trolla. Przesłanie jest proste: nie ma sensu wdawać się w dyskusję z kimś, kto swoim zachowaniem podważa elementarne zasady dyskusji i nie respektuje samego rozmówcy. Z trollem nie wygrasz. Trolla możesz tylko ignorować.To
          jedno z najbardziej niepokojących zjawisk społecznych, z którym mamy do czynienia w internecie niemal na każdym kroku. Działania trolli i hejterów niejednokrotnie doprowadziły do olbrzymich tragedii. Teraz powstał specjalny algorytm - ma on ostatecznie rozprawić się z tymi, którzy drażnią, denerwują i lżą innych internautów dla zabawy.
          Opracowany algorytm pozwala z wysoką precyzją namierzać internetowych pieniaczy i uniemożliwiać im opublikowanie kolejnego hejtu. Teraz w sukurs największej wyszukiwarce świata, Google, przychodzą inni gracze IT, którzy postanowili rozprawić się z plagą internetowych szczekaczy m.in. za pomocą Big Data. Czy analityka danych oraz inteligentne oprogramowanie już na zawsze zamkną trollom drzwi do cyfrowego świata i wygładzą netykietę, czyli obyczaje panujące w sieci?Tak jak wirusy komputerowe
          istnieć muszą tu na portalu bo w psychice moderatorów istnieją osobowości obecne poza psychiką!!! Nazywamy to REGRESJĄ !Dotyczy to mężczyzn pod wpływem kryzysu wieku średniego że bawi się uczuciami osób bo musi kpić :-( PRZYJACIEL pseudo troll cyber pachołek) Cofa się w rozwoju,traci dojrzałość zjawisko,regresja świadczy o konieczności zredukowania stresu !!!NIE wierzmy w te pseudo przyjażnie tu na
          SHTYLE !!!! Tu zatracono się w cyber ZARABIANIU pieniędzy bo to praca . Wiedzmy to,że real człowieka to tu jest mało a maszyna i człowiek,który tym kieruje (system)! Wyczulam szczególnie POLAKÓW przed
          perfidnym ,cynicznym,podłym Polakiem w postaci kilkunastu profili !!!Wiedzmy to,że "kobieta" w profilu nie musi być KOBIETA !!!Rozmawiajcie z dziećmi,znajomymi jak to działa!!!Już na pokolenie 20-o latków patrzę z nadzieją bo ci dorastają w innych realiach cyber świata .
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka