Czy Mańka chce doprowadzić Górnika do bankructwa?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.12.10, 18:32
W budżecie na rok 2011 przewidziano tylko 2 miliony złotych na modernizację stadionu.
Ostatnio Iwański wysłał notę sądową do Górnika w sprawie jakiś mglistych rozliczeń.
Czy to już wojna Urzędu Miasta z Klubem i jaki wpływ te działania będą miały na budowę nowego stadionu oraz udział firmy Allianz w Górniku? Jaskułki śpiewają, że Mańka chce się w ten sposób zemścić na Mazurze, że nie bije przed nią czołem co chwilę. Takie działania nie rokują dobrze tej współpracy. Co o tym wszystkim sądzicie?
    • Gość: kielonek-online Re: Czy Mańka chce doprowadzić Górnika do bankruc IP: *.stk.vectranet.pl 04.12.10, 18:38
      Sadzę, że rosół może być słony, nie może być zimny.
      Gdzie Ty jaskółki widziałeś o tej porze roku?
      • Gość: gość Re: Czy Mańka chce doprowadzić Górnika do bankruc IP: 46.112.186.* 04.12.10, 19:23
        Dajcie sobie spokój przez przynajmniej jeden rok zobaczymy czym się Mańka wykaże. Przecież teraz ośmieszyła nas. i naqszego posła.
        • Gość: nie MAO Re: Czy Mańka chce doprowadzić Górnika do bankruc IP: *.stk.vectranet.pl 04.12.10, 21:05
          "W większości śląskich miast nad budową stadionów pracuje się wolno lub wcale. Osoby odpowiedzialne za taki stan rzeczy powinny znaleźć jakiś wyjątkowo ciemny dom, a tam wyjątkowo ciemny pokój, w nim najciemniejszy kąt, po czym zostać tam i nie pokazywać się kibicom na oczy."



          Więcej... katowice.gazeta.pl/katowice/1,35019,8765615,Jesien_w_slaskiej_pilce__wielkie_sukcesy_i_wpadki.html#ixzz17Av9zcQd
          • Gość: kielonek-online Re: Czy Mańka chce doprowadzić Górnika do bankruc IP: *.stk.vectranet.pl 04.12.10, 21:24
            Jakiekolwiek pokazywanie się kibicom jest niebezpieczne.
            Kiedyś dostalem po mojej buźce tylko dlatego, że czapkę miałem w kolorze, który nie odpowiadał chyba gustowi kilku rozśpiewanych miłośników sportu.
            • Gość: chlopiec z plakatu Re: Czy Mańka chce doprowadzić Górnika do bankruc IP: *.stk.vectranet.pl 05.12.10, 23:48
              nalezy nosic kilka czapeczek w roznych kolorach
              • Gość: śledź Re: Czy Mańka chce doprowadzić Górnika do bankruc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.10, 16:27
                A Mazurowi sie należy, bo zamiast się porozumiewać obraża wszystkich wokół i zniechęca ludzi do Górnika (w tym ludzi, którzy mogli by Górnika wesprzeć)
                • Gość: 123 Re: Czy Mańka chce doprowadzić Górnika do bankruc IP: 3.1.* / 192.168.32.* 06.12.10, 20:00
                  A dlaczego z kasy miejskiej mają pieniądze przekazywać prywatnej spółce akcyjnej. Może lepiej pieniądze przeznaczyć na poprawę n.p. stanu dróg. Jeśli kibice chcą nowego stadionu to niech sobie zrobią zrzutkę na stadion.
                  • Gość: kielonek-online Re: Czy Mańka chce doprowadzić Górnika do bankruc IP: *.stk.vectranet.pl 06.12.10, 20:24
                    Zrzutkę na flaszkę można zrobić, stadionu ze zrzutek nie wybuduje nawet archanioł Gabriel.
                    Zresztą archanioł nigdy niczego nie wybuduje, taki juz jest z natury swojej.
                    Zdrówko!
                    • Gość: Skuteczna Gosia Re: Czy Mańka chce doprowadzić Górnika do bankruc IP: 94.254.175.* 07.12.10, 12:03
                      A na tym forum tylko krytyka! Niedowiarki wszystko muszą skrytykować. Owszem sfinansowanie budowy takiego stadionu jest trudne, ale nie niemożliwe. Mieszkańcy to wiedzom, bo obdarzyli mnie zaufaniem i wierze, że przez nadchodzące następne cztery lata będem mogła realizować wiele cennych dla Zabrza zadań, wiele ważnych dla Zabrza projektów. Myślę, że to ważny dla Zabrza czas. Czas kontynuacji rozpoczętych zadań. Czas kontynuacji tych dobrych projektów, na które Zabrze wiele lat czekało.
                      • wirujacypunkt Re: Czy Mańka chce doprowadzić Górnika do bankruc 07.12.10, 12:41
                        Nudzisz Gosiu.
                        • Gość: Skuteczna Gosia Re: Czy Mańka chce doprowadzić Górnika do bankruc IP: 46.113.167.* 08.12.10, 13:12
                          Czy was nie stać na miłe słowo dla bliźniego swego? Krytyka i nienawiść zawładnęła wami.
                          • Gość: cacanka Re: Czy Mańka chce doprowadzić Górnika do bankruc IP: *.stk.vectranet.pl 28.12.10, 21:04
                            katowice.gazeta.pl/katowice/1,35032,8873186,Stadion_Gornika__Zaczna_budowe_dopiero_po_sezonie_.html#Scene_1
                            drobny poslizg
    • Gość: też kierowca Re: Czy Mańka chce doprowadzić Górnika do bankruc IP: *.stk.vectranet.pl 29.12.10, 00:23
      Dwa miliony to chyba za projekt, przecież jeszcze nie skończony, nie ma też zapewne pozwolenia na budowę, to jak niby rozpoczynać roboty?
      A jeśli Mańka i jej młodszy kolega Bobofrut tak kochaja Górnika jak niegdyś deklarowali, gdy potrzebowali głosów kibiców, to teraz niech to udowodnią.
      • Gość: planowany Re: Czy Mańka chce doprowadzić Górnika do bankruc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.12.10, 08:55
        Poślizg jest planowany. Przed następnymi wyborami też trzeba będzie kibicom coś obiecać. Do trzech razy sztuka. Może znowu dadzą się omamić?
        • Gość: korniszon Re: Czy Mańka chce doprowadzić Górnika do bankruc IP: 188.33.47.* 03.01.11, 12:48
          nie będzie stadionu, nie będzie dobrej drużyny, nie będzie sukcesów, bo w lokalnej piłce nożnej króluje korupcja i liczy się tylko interes prezesów i menadżerów!
          • Gość: kibi Re: Czy Mańka chce doprowadzić Górnika do bankruc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.11, 21:37
            A to jeszcze go nie doprowadzila?

            Sami chcieliscie frajerzy. postawiliscie krzyzyk, 4 latka przy zlobie gratis. A wy bedziecie do Rybnika jezdzic wielkiego Gornika bez pilkarzy ogladac. Haha
            • Gość: Prawo Re: Czy Mańka chce doprowadzić Górnika do bankruc IP: 159.245.16.* 05.01.11, 07:31
              Precz z Darmozjadami i Chuliganerią bo tym jest Górnik Zobrze

              niech się utrzymują z reklam i biletów a nie dotować wysoko zarabiających cwaniaków z podatków uczciwie pracujących mieszkańców
              • Gość: kielonek-online Re: Czy Mańka chce doprowadzić Górnika do bankruc IP: *.stk.vectranet.pl 05.01.11, 13:50
                Uczciwie pracujący mieszkańcy?
                Nazwiska proszę!
                • Gość: na razie Re: Czy Mańka chce doprowadzić Górnika do bankruc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.11, 20:16
                  makbet.
                  • Gość: na gazie Re: Czy Mańka chce doprowadzić Górnika do bankruc IP: *.stk.vectranet.pl 06.01.11, 21:12
                    kefir,na razie
                    • net.kielonek Re: Czy Mańka chce doprowadzić Górnika do bankruc 06.01.11, 22:09
                      Nie uwierzę jeżeli nie zobaczę.
                      Zdrówko!
                  • Gość: agent tomek Re: Czy Mańka chce doprowadzić Górnika do bankruc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.04.11, 09:13
                    Wreszcie Górnik skutecznie odzyskany.
                    • Gość: i Re: Czy Mańka chce doprowadzić Górnika do bankruc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.04.11, 13:33
                      I tego należy się trzymać. Grunt to skuteczne towarzycho.
                      • Gość: barczyk Re: Czy Mańka chce doprowadzić Górnika do bankruc IP: *.stk.vectranet.pl 08.04.11, 23:12

                        Jak to wszystko ładnie poukładane.Kto pisze te scenariusze???.


                        "Na poniedziałkowej sesji rady miasta radni Zabrza mają głosować nad projektem dokapitalizowania 3 mln zł spółki Stadion. Faktycznie te pieniądze poprzez spółki zależne od Allianz mają trafić do Górnika. Dzięki temu posunięciu miasto ma zyskać większość w Górniku, ma zyskać również większość w radzie nadzorczej klubu."



                        Więcej... katowice.gazeta.pl/katowice/1,35032,9403531,Goraco_na_Roosevelta__prezes_Mueller_wyjasnia__kibice.html#ixzz1Iy5dZW00
                        • Gość: Torcipa Re: Czy Mańka chce doprowadzić Górnika do bankruc IP: *.net 10.04.11, 10:32
                          Nawet PO będzie za, bo wszyscy boją się kibiców.
                          • Gość: jeżeli Re: Czy Mańka chce doprowadzić Górnika do bankruc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.04.11, 11:34
                            Jeżeli PO będzie popierać ten burdel, to przestanę na nich głosować.
                            • Gość: obiektywny Re: Czy Mańka chce doprowadzić Górnika do bankruc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.04.11, 14:33
                              Na to się zapowiada, bo jak inaczej rozumieć wypowiedź Borysa Budki z PO dla GW?

                              "Kolejny raz stawia się radnych pod murem, bo jeśli nie damy 3 milionów na Górnika, to klub nie dostanie licencji. A do tego jako radni z pewnością nie dopuścimy. Natomiast nie szuka się przyczyn takiej sytuacji. Nie rozlicza się też ludzi, którzy doprowadzili do katastrofalnej sytuacji finansowej - mówi Borys Budka, radny Platformy Obywatelskiej".

                              Więcej... katowice.gazeta.pl/katowice/1,35032,9396996,Mazur_odchodzi__Gornika_ma_przejac_miasto_.html#ixzz1J7gengcE
                              • Gość: anna Re: Czy Mańka chce doprowadzić Górnika do bankruc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.04.11, 16:37
                                Mazur zrezygnował z odprawy oraz poborów. Ciekawe czy MMS zrezygnuje ze swoich na rzecz Górnika, którego ponoć tak kocha?
                                A co na to wszystko skuteczna Anna SB, że jej ukochane Muzeum na pewno nie będzie miało swojej siedziby? Czyżby nagle została fanką kopaczy?
                                • Gość: ana SB Re: Czy Mańka chce doprowadzić Górnika do bankruc IP: *.stk.vectranet.pl 10.04.11, 22:46
                                  nie chcem,ale muszem
                                  • Gość: bo Re: Czy Mańka chce doprowadzić Górnika do bankruc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.11, 08:16
                                    Bo tera liczy sie ino kultura fizyczna.
                                    • Gość: i Re: Czy Mańka chce doprowadzić Górnika do bankruc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.11, 21:32
                                      I skuteczne zarządzanie.
                                      • Gość: Amadeo Re: Czy Mańka chce doprowadzić Górnika do bankruc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.11, 21:39
                                        A skuteczne mecze NIE WAŻNE ?
                                        • Gość: dzisiaj Re: Czy Mańka chce doprowadzić Górnika do bankruc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.04.11, 08:48
                                          Dzisiaj o 11.00 w Katowicach w hotelu Angelo konferencja prasowa Mazura.
                                          • Gość: Amadeo Re: Czy Mańka chce doprowadzić Górnika do bankruc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.04.11, 08:54
                                            Zapewne da upust swej flustracji.
                                            A czy to pomoże Górnikowi ?
                                            • Gość: franek Re: Czy Mańka chce doprowadzić Górnika do bankruc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.11, 21:17
                                              Franek zmniejszył kopaczom pensje o połowę. Może by tak u nas ?
                                              • Gość: zaś Re: Czy Mańka chce doprowadzić Górnika do bankruc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.11, 17:47
                                                Zaś bydzie I liga.
                                                • Gość: gosia Re: Czy Mańka chce doprowadzić Górnika do bankruc IP: *.zabrze.vectranet.pl 05.02.12, 00:42
                                                  nie chcem doprowadzić do bankructwa tak zasłużonego Klubu.Przecież Krzysiu wyrażnie podkreslił,że wyprzedaż zawodników własnie uratuje budżet.I tej koncepcji bendem broniła.
                                                  • Gość: gupia Re: Czy Mańka chce doprowadzić Górnika do bankruc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.12, 11:38
                                                    To gupia koncepcja Gosiu. Krzysiu sie nie zna na piłce.
                                                  • Gość: gosia Re: Czy Mańka chce doprowadzić Górnika do bankruc IP: *.zabrze.vectranet.pl 05.02.12, 20:00
                                                    na piłce może nie,ale na zarzondzaniu tak(nawet CBA upokorzył).
Pełna wersja