Która rada dzielnicy wygra konkurs?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.11, 19:55
Ruszyła III edycja konkursu „Inicjatywy Rad Dzielnic i Osiedli w Zabrzu”, na którą w tym roku przewidziano środki w wysokości 405 tysięcy złotych.
Która rada dzielnicy wygra?
a. ta, w której jest więcej radnych związanych z PO, a mniej ze Skutecznymi
b. ta, w której jest więcej radnych związanych ze Skutecznymi, a mniej z PO
c. ta, w której są wyłącznie radni związani ze Skutecznymi
d. ta, w której są wyłącznie radni związani ze Skutecznymi i w okresie kampanii wyborczej wykazali się największą aktywnością na rzecz promocji swojej kandydatki
e. ta, w której są wyłącznie radni związani ze Skutecznymi i w okresie kampanii wyborczej wykazali się największą aktywnością na rzecz promocji swojej kandydatki oraz podpisali porozumienie lojalnościowe z urzędującą prezydent

www.um.zabrze.pl/mieszkancy/aktualnosci/trzecia-edycja-konkursu-inicjatywy-rad-dzielnic-i-osiedli
    • net.kielonek Re: Która rada dzielnicy wygra konkurs? 01.02.11, 19:56
      Rada dzielnicy?
      Co to takiego?
      • Gość: seweryn Re: Która rada dzielnicy wygra konkurs? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.11, 20:02
        kluby wzajemnej adoracji dzielnicowej
        • net.kielonek Re: Która rada dzielnicy wygra konkurs? 01.02.11, 20:05
          Rozumiem.
          Emeryci i niedoszli radni miejscy się realizują.
          • Gość: dzielnicowy Re: Która rada dzielnicy wygra konkurs? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.11, 21:39
            Oczywiście wygra najbardziej skuteczna Rada Dzielnicy. Tak jak w poprzednich edycjach. Już Krzyś tego dopilnuje.
            • Gość: chłopek-roztropek Re: Która rada dzielnicy wygra konkurs? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.11, 16:07
              ten konkurs to c.d. prywatyzacji miasta
              • net.kielonek Re: Która rada dzielnicy wygra konkurs? 02.02.11, 20:21
                Racja.
                Wszystko sprywatyzować!
                • Gość: Skuteczni Re: Która rada dzielnicy wygra konkurs? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.11, 20:49
                  my to zrobimy najlepiej, Zabrze jest nasze
                  • Gość: xxl Re: Która rada dzielnicy wygra konkurs? IP: *.adsl.inetia.pl 03.02.11, 09:20
                    To pewne: Rada Dzielnicy w Kończycach! Odp.E
                    • Gość: Amadeo Re: Która rada dzielnicy wygra konkurs? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.11, 09:40
                      Nie ważne która Rada wygra .Ważne kto zwinie tą kasę.
                      • jaspis-jaspis Re: Która rada dzielnicy wygra konkurs? 03.02.11, 09:57
                        Tu jest sedno sprawy.
                        • Gość: mango Re: Która rada dzielnicy wygra konkurs? IP: *.212.47.155-internet.zabrze.debacom.pl 03.02.11, 10:31
                          MMS lubi kary. Jest mściwa i nie stać jej na obiektywizm. Skoro PO "dokuczyło" jej w poprzedniej kadencji i w tej decydując się na opozycję, krytykę i kampanię wyborczą wytykającą błędy Wspaniałej Władczyni, nie może dziś liczyć na żadne przywileje. To oczywiste, że odpowiedź a nie wchodzi w rachubę, a nawet b.
                          • Gość: miki Re: Która rada dzielnicy wygra konkurs? IP: *.com.pl 03.02.11, 19:41
                            Rada Dzielnicy która nie ma swojej strony nie powinna uczestniczyć w konkursie - brak kontaktu z społecznością lokalną
                            • Gość: Majka Re: Która rada dzielnicy wygra konkurs? IP: *.unknown.vectranet.pl 04.02.11, 04:49
                              Rada Dzielnicy to grupa ludzi (przeważnie emerytów) którzy działają przeciwko mieszkańcom!!!
                              • Gość: Gucio Re: Która rada dzielnicy wygra konkurs? IP: *.212.47.155-internet.zabrze.debacom.pl 04.02.11, 11:22
                                natomiast nigdy przeciwko władzy!!!
                                • Gość: czytelnik Re: Która rada dzielnicy wygra konkurs? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.11, 14:33
                                  Jest odpowiedź w DzZ na ten wątek na forum pod gomółkowo propagandowym i wprowadzającym w błąd tytułem: Są pieniądze na inwestycje w dzielnicach!

                                  Jak wiadomo pieniędzy na wiele inwestycji w dzielnicach nie ma, bo radni nie wyrazili zgody by w budżecie miasta dokonać pewnych zmian. PO proponowało zabrać DMiTowi i z promocji, ale jak widać wykupywanie propagandowych tekstów w mediach jest dla pani prezydent ważniejsze. I tak można przeczytać w tekście tej opiniotwórczej gazety: "Jeśli masz pomysł, co powinno być zrobione w twojej najbliższej okolicy, spytaj radnego, czy znajdą się na to pieniądze. A najlepiej radnego Rady Dzielnicy i Osiedla, ponieważ to on może się o taką kasę postarać."
                                  I słusznie, a pytać należy głównie radnych ze Skutecznych. Bo to ci radni za posłuszeństwo dostaną całą kasę wygrywając konkurs, ale jeśli drogi mieszkańcu twierdzisz, że dzięki temu doczekasz się nowej drogi albo chodnika w swojej dzielnicy to jesteś w błędzie.
                                  "To konkurs, w którym wygrywają najciekawsze inicjatywy. Dzięki pomysłom radnych z dzielnic i osiedli oraz tym pieniądzom zmienia się np. Zandka, na Zaborzu przy ul. Kalinowej powstała minisiłownia, a uczniowie ze szkoły w Makoszowach mają nowy sprzęt nagłaśniający. "
                                  Jak wiadomo powszechnie to dzielnice, gdzie rządzą posłuszni Skuteczni. Bardzo dobrze sprawdził się w Makoszowach nowy sprzęt nagłaśniający w tamtejszej szkole. Głównie na spotkaniach agitacyjnych z panią prezydent.
                                  • Gość: Amadeo Re: Która rada dzielnicy wygra konkurs? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.11, 15:00
                                    A to ciekawe "....zmienia się Zandka ." Co tam zmieniono ? NIC !!!
                                    O, sorry wybudowano Dom ......................... dla zakonnic.
Inne wątki na temat:
Pełna wersja