Dodaj do ulubionych

Syryjczycy w Zabrzu?

IP: 89.163.130.* 04.06.17, 14:09
Podobno są plany na umiejscowienie w naszym miescie uchodzcow?
Jestem w 100% przeciwny, zapewne większość mieszkanców jest podobnego zdania.
Niech Urszula P. lepiej poda sie do dymisji bo przesadza z kolorowymi w zabrzu, najpierw wzbogaciła nas o romów a teraz probuje ubogacic religijnie, kobieto niech cie szlag jasny trafi w ten farbowany łeb.
Obserwuj wątek
  • Gość: spintek Re: Syryjczycy w Zabrzu? IP: *.dynamic-zab-02.vectranet.pl 04.06.17, 20:23
   Byłbym dumny, gdyby uchwała radnych miasta była pozytywna. Zapomnieliśmy, że w historii, właśnie też Syria przyjmowała polskich uchodźców w czasie II wojny światowej. Cierpienie tych rodzin, uciekających z piekła wojny i tak byłoby małą kroplą pomocy. Po zakończeniu wojny (bo kiedyś się skończy), wrócą do swojego kraju, by je odbudowywać i będą wdzięczni - właśnie Miastu Zabrze i jej mieszkańcom. Piękny symboliczny gest. Powodzenia!!!!
    • Gość: zabrzanka Re: Syryjczycy w Zabrzu? IP: *.zabrze.vectranet.pl 04.06.17, 22:17
     Też jestem za tym, by pomóc potrzebującym. Ci ludzie uciekają od straszliwej wojny.
     Jeżeli ktoś przeklina na uchodźców tak, jak założyciel tematu, to niech ma na uwadze to, że nam pomagano jak była taka potrzeba, jak również to, że nie wiadomo, czy i my kiedyś nie znajdziemy się w takiej sytuacji (oby nigdy się to nie zdarzyło) jak Syryjczycy i co będzie jak nam zostanie pokazany gest Kozakiewicza ?
     Jestem za !!!
     • Gość: ihy Re: Syryjczycy w Zabrzu? IP: *.146.100.3.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 17.07.17, 08:03
      Kobieto naprawdę nie widzisz różnicy między rodziną (rodzice, dzieci itd) a młodymi, zdrowymi facetami, którzy nie uciekają przed żadną wojną, po prostu chcą dostawać socjal i zmienić swoje otoczenie, nie myślą o pracy, a jedynie życiu za nasze pieniądze. W dodatku osoba taka ma Ciebie za nic! Czy taki kozijeb musi Cię wcześniej napastować zanim zrozumiesz, że to zupełnie inna kultura. Nikt nie protestuje przed pomocą i ściąganiem np. przez fundację Estera Miriam Shaded...
      • Gość: zabrzanka Re: Syryjczycy w Zabrzu? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.17, 17:25
       Do Ciebie idealnie pasuje powiedzenie: w d...e byłeś, g...o widziałeś.
       Wiedzę o uchodźcach czerpiesz najwyraźniej z głupawych filmików i memów. I jeszcze ten tekst: za nasze pieniądze! Jakie nasze? Ilu uchodźców Polska przyjęła? Ty raczej sie rozejrzyj, ilu rodaków darmozjadów żyje za Twoje. O ile sam do tych darmozjadów nie należysz.
       Poza tym, uchodźcy NIE MOGĄ pracować dopóki nie mają uregulowanej sytuacji prawnej . O co więc te pretensje?I do kogo?
       Pojęcia nie masz o czym piszesz, ale nienawiść i panikę siejesz.
       Polacy wiele razy w swojej historii musieli uchodzić ze swego kraju. I byli przyjmowani gościnnie przez bardzo różne, obce kulturowo kraje, często biedne.
       Np. w czasie II wojny światowej polscy uchodźcy korzystali z prawdziwej gościnności w Palestynie, Iranie, Iraku, Libanie i Syrii, Egipcie, Turcji, na Cyprze, w Afganistanie, Indiach.

       Poczytaj trochę, ale nie te kłamliwe prawicowe, a często wręcz faszystowskie portale.
       Tam prawdy nie znajdziesz. I zastanów się, czy nadal chcesz być obiektem manipulacji i łykać tę propagandę, która na pewno nie jest prowadzona dla dobra Polski i Polaków.
   • sedit1984 Re: Syryjczycy w Zabrzu? 06.06.17, 14:36
    Piękny symboliczny gest ! Człowieku co ty bredzisz przyjedz na zachód to zobaczysz jaki oni maja piękne gesty podziękowania poniżej link do filmu. Tutaj proszę tego wam trzeba chyba chamstwa i bydła w Zabrzu !
    www.youtube.com/watch?v=Xtn-39OGwuw
    • Gość: spintek Re: Syryjczycy w Zabrzu? IP: *.dynamic-zab-02.vectranet.pl 06.06.17, 18:15
     Prawdę mówiąc, bardziej obawiam się ciebie niż tej jednej rodziny z Syrii, która gdzieś koczuje z małymi, wynędzniałymi dziećmi pod płotem, koczowiska. To są ludzie a nie "ścierwa" jak ich nazywasz. Pomyśl tylko, co twoje dziecko, słyszy od ciebie o ludziach.. Wstyd mi za takiego Polaka za granicą. A pytanie na koniec. Dlaczego Anglia pozbywa się Polaków a nie innej narodowości? A co jak Niemcy dojdą do takiego samego zdania, pewnie będziesz szczęśliwy z tego powodu. Nie wracaj do Zabrza, bo tu będzie mieszkała - JEDNA SYRYJSKA RODZINA - GROZA!!!
     • Gość: zabrzanka Re: Syryjczycy w Zabrzu? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.17, 19:51
      Nie przekonasz go, bo on czerpie wiedzę o świecie z memów i filmików na yt, które produkują jemu podobni idioci.
      I najlepsze jest to ich zdzwienie, ba!, oburzenie, gdy sie okazuje, że polscy imigranci budzą często większą niechęć niż inni. Niestety, tacy "reprezentanci" Polski jak ten tutaj, paprzą nam opinię na całym świecie.
  • sedit1984 Re: Syryjczycy w Zabrzu? 06.06.17, 14:30
   Racja gonić te dziadostwo w Pizdu.....!!! Mieszkałem w Zabrzu przez ponad 24 lata obecnie znajduję się w Niemczech od 9 lat i wiecie co? Żyć mi się już nie chce kiedy widzę tą bandę tych szmaciarzy poubieranych w te ich szmaty! Ci ludzie to jednym słowy bydło ,które trzeba gnać ,ale to jak najdalej . Spójrzcie tylko co oni tutaj wyrabiają w DE to jest koszmar moja córka teraz idzie do pierwszej klasy szkoły podstawowej w Niemczech gdzie 75% jest samych obcokrajowców,a z tego 65% tego Islamskiego ścierwa ,wy nawet nie macie pojęcia co za parę lat będzie się działo ! Oni chcą zawładnąć całą europom ,a nawet i światem . Ludzie nie dajcie się omamić ta religia wykończy kiedyś cały świat . Nie dajcie możliwości aby w naszym kraju oni rządzili A Pani Urszula niech się w głowę stuknie i zobaczy co się dzieje w innych krajach Europy,a jeśli jej to nie wystarczy to niech przyjedzie na tydz. Urlopu do Frankfurtu i zobaczy jak fajnie się mieszka z tymi brudasami !!
   To jest ciemna masa ,którzy wykorzystują wszystkich ,nie pracują pobierają zasiłki i różnego typu świadczenia A ty Polaku będziesz na nich płacił podatki i z twojego podatku będą oni utrzymywani !!! Nie pozwólcie ,aby te bydło zrujnowało nasz piękny kraj bo wcześniej czy póżniej staniecie się ich niewolnikami w swoim własnym kraju . Ja po 9 latach rozważam przyjazd do Polski po to aby bronić swojej ojczyzny . Nawet nie wiesz kiedy ,a wbiją ci kose w plecy jednym słowem gonić ich w pizd...!! Niech żyje wolna Polska ku chwale Ojczyzny !!
   • Gość: x Re: Syryjczycy w Zabrzu? IP: *.play-internet.pl 07.06.17, 21:11
    Na forum widać, że więcej jest przyzwoitych ludzi, którzy zgodziliby siew pomóc rodzinie uchodźców. Natomiast pan Kudzia i inne nienawistne grupy "wkurzonych" na fb próbują pokazać, że są większością i wystraszyc resztę, że niby mają sobie przyjąć do mieszkania i podobne bzdury. Mało to pustostanow, szpital opuszczony. Na jedną rodzinę nas nie stać jako miasto? Wstyd trochę
    • Gość: Aga Re: Syryjczycy w Zabrzu? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.17, 22:37
     Jest mi wstyd za zabrzańskich radnych! Pogoniłabym ich wszystkich co do jednego. Usta pełne miłości do bliźniego, organizują metropolitalne święto rodziny,a tu jednej rodziny z Syrii nie chcą przyjąć?!Przypomnialabym niektórym "chrześcijanom,że wiara bez uczynków jest martwa! Wstyd o hańba!
     • Gość: Lach Re: Syryjczycy w Zabrzu? IP: *.25.207.226.static.3s.pl 08.06.17, 09:34
      w zabrzu jest dość ludzi śniadych co pracować nie mają zamiaru tylko żyć z pieniędzy których władza okrada ciężko pracujących obywateli

      Ci ludzie zresztą wyglądają jak Cygany dla niepoznaki i kamuflażu oraz zatarcia tego z czego słyną Cygany od wieków nazywani ostatnio Romami

      Więc co za problem by przyjąć tych ludzi śniadej urody do centrum Zabrza Buchen i okolica
        • Gość: anna Re: Syryjczycy w Zabrzu? IP: *.zabrze.vectranet.pl 08.06.17, 15:49
         SPINTEK i ZABRZANKA, całkowicie zgadzam się z Wami. Macie rację, a mnie jest wstyd, że
         w Zabrzu mieszkają ludzie którzy są pełni nienawiści, pogardy dla innego człowieka, nieczuli na ludzkie cierpienie.
         Ciekawe, co powiedziałyby te same osoby gdyby zaczęto wyrzucać ze swoich państw Polaków, emigrantów z ostatnich lat ? Oni nie uciekali od wojny i głodu, Oni wyjeżdżali wprawdzie z niebogatej Polski ale spokojnej i bezpiecznej.
         Takich filmików do jakich odsyłano forumowiczów można nakręcić dziesiątki, będą one pokazywały ludzi wszystkich nacji, bowiem w każdej nacji można znaleźć ludzi dobrych i podłych.
         • Gość: spintek Re: Syryjczycy w Zabrzu? IP: *.dynamic-zab-02.vectranet.pl 09.06.17, 07:10
          Dzięki anna! O taki problem chodzi. Jedna >rodzina syryjska< w Zabrzu, to był bardziej test na pomoc, cierpienie innych a nie wstydu warte wypowiedzi o nietolerancji. Dobrze jednak, że na forum można przynajmniej przybliżyć ten problem tolerancji. Rada miasta, reprezentant naszej społeczności, nie zdał egzaminu empatii ale też odpowiedzialności władzy za innych. Ma też w ręku wymiar edukacyjny, że dzielenie się z innymi potrzebującymi takiej pomocy, czyni ludzi szczęśliwymi niż żyjącymi wśród i obok siebie jako egoiści i frustraci.
          • Gość: Tolerancja Re: Syryjczycy w Zabrzu? IP: *.free.aero2.net.pl 09.06.17, 16:28
           TAK jest spintek trzeba być tolerancyjnym i tolerować ZŁO !!!!!!

           trzeba tolerować zło
           trzeba tolerować przestępczość
           trzeba tolerować przestępców
           trzeba tolerować bandytów i katów na stanowiskach
           trzeba tolerować rozkradanie publicznych pieniędzy wypracowanych przez ludzi pracujących
           trzeba tolerować niegospodarność, niszczenie gospodarki i likwidacje miejsc pracy
           trzeba tolerować wykorzystywanie kobiet głównie uprawiane przez ludzi o ciemniejszej skórze
           trzeb tolerować ludzi co pracować nie chcą tylko żyją na koszt biednych pracujących Polaków
           trzeba tolerować brudzenie wokół
           trzeba tolerować życie na koszt innych
           trzeba tolerować że inni pracują 15-25 lat a reszta do 65
           trzeba tolerować złodziejstwo
           trzeba tolerować pedofilstwo w końcu w zabrzu są grupy ludności dla których pedofilia jest normą kulturową
           w końcu po to są śniadzi ludzie sprowadzani do europy by ją ubogacili kulturowo

           Zabrze dużo nie różni się od miast europy też mamy strefy no-go
           • Gość: anna Re: Syryjczycy w Zabrzu? IP: *.zabrze.vectranet.pl 09.06.17, 18:09
            ''Tolerancjo'' szkoda, że nie rozumiesz znaczenia słowa TOLERANCJA i wypisujesz piramidalne bzdury.
            Wykręcasz kota ogonem.
            Zmieniasz znaczenie słów i pozytywne słowo o pozytywnym znaczeniu próbujesz zmienić na coś negatywnego.
            Jesteś głupcem czy głupca udajesz ?
            Czy ktoś w jakimkolwiek miejscu pisze, że masz tolerować pedofile, złodziejstwo, bandytyzm i tym podobne niegodziwości ?
            • Gość: Tolerancja Re: Syryjczycy w Zabrzu? IP: *.free.aero2.net.pl 09.06.17, 22:40
             a kto ci anna broni zaprosić i sprowadzić do domu syryjską rodzinę skoro jesteś taka tolerancyjna pomagać im i ich utrzymywać, no kto ci broni???

             dobrze się pomaga anna czyimś kosztem

             Polska toleruje pedofilię:

             Inaczej jest w kulturze Romów. ... Trzeba pamiętać, że przecież u nich 13-letnie dziewczynki są poślubione dorosłym mężczyznom. I pojawia się pytanie - czy próbować zmieniać ich świat czy zostawić, jakim jest? - zastanawia się Łukasz Ługowski, pedagog i dyrektor Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii "Kąt" w Warszawie.

             Prokuratura oskarżyła 21-letniego Roma z Opolszczyzny o współżycie seksualne z nieletnią. Tyle że dla społeczności romskiej ci młodzi są mężem i żoną, bo wzięli ślub zgodnie z obyczajem. - Trzeba by nas wszystkich zamknąć do więzienia - kwituje szef polskich Romów
             Podczas przesłuchania Marek K. przyznał się do współżycia z Agnieszką. Tłumaczył, że w romskiej tradycji to normalne, że mężczyźni "żenią się" z dziewczynami nawet 12- czy 13-letnimi.
             Władysław Kwiatkowski, szef Stowarzyszenia Romów Polskich z Gliwic, uważa, że władze nie powinny się w te sprawy mieszać. - Bo to typowo romska sprawa i władze powinny nam dać spokój. Ja miałem 14 lat, kiedy zostałem ojcem - podkreśla.
             ...rozmowa o sprawach intymnych dla Romów już jest czymś bardzo niestosownym, to są rzeczy tabu, o tym nie powinno się wspominać.

             O tym nie wspominajmy, ale innych za samo oglądanie takich zdjęć sądy w Polsce skazują no i gdzie jest TOLERANCJA dla Polaków

             TOLERANCJA ma być w Polsce tylko dla obcych zza Buga zza Odry no i tych dalszych ciemniejszych na skórze
             • Gość: anna Re: Syryjczycy w Zabrzu? IP: *.zabrze.vectranet.pl 09.06.17, 23:17
              Człowieku powtarzasz kilka tekstów gdzieś przeczytanych lub zasłyszanych, nie widzę nigdzie twoich własnych argumentów, własnych przemyśleń.
              Jak przestaniesz przepisywać cudze teksty, tak jak wcześniejsza wyliczanka odnośnie wmawiania, ze ktoś toleruje jakieś niegodziwości, to będziemy mogli porozmawiać, a tymczasem życzę zdrowia na rozumu budowie.


              P.S. Na to by pomagać ludziom uciekającym od bomb, wojny głodu i chorób powinien się godzić każdy porządny człowiek. Umiejętność odczuwania cierpienia innego człowieka jest miarą człowieczeństwa.
              • Gość: Tolerancja Re: Syryjczycy w Zabrzu? IP: *.free.aero2.net.pl 10.06.17, 17:43
               kłamiesz anna jak twierdzisz że piszę plagiatem to to udowodnij a nie kłam no chyba że cię rozum zawodzi

               to dlaczego nie nie przygarniesz dziecka sierotki syryjskiej????

               nie każ Polakom przygarniać ludzi obcych rasowo, wystarczy zobaczyć co cyganie w zabrzu wyprawiają a ile lat ta rasa siedzi w Polsce?

               jakoś nie widać wśród uchodźców braku np. kończyn spowodowanych przez bomby, chorób i głodu też nie widać, dobre wysportowane umięśnione młode jurne byczki, nie tacy jak Polacy z czasów wojny.                • Gość: Tolerancja Re: Syryjczycy w Zabrzu? IP: *.free.aero2.net.pl 10.06.17, 20:48
                 Hitlerowcy czyli Niemcy tak robili bo było takie przyzwolenie czyli tolerancja zła

                 więc Aga doucz się:

                 justice4poland.files.wordpress.com/2015/09/screenhunter_669-sep-25-10-57.jpg

                 img4.demotywatoryfb.pl//uploads/201703/1490783028_7b2hoc_600.jpg

                 img7.demotywatoryfb.pl//uploads/201509/1442786387_yjgezo_600.jpg

                 img2.cda.pl/g/99698_6422f4f9d28e322a48840c34f46de718.jpeg

                 niezlomni.com/wp-content/uploads/2016/08/uchodzcy-1.jpg

                 i.imgur.com/ih0N6zC.jpg

                 justice4poland.files.wordpress.com/2015/09/czasy-sobieskiego.jpg
                  • Gość: Tolerancja Re: Syryjczycy w Zabrzu? IP: *.free.aero2.net.pl 11.06.17, 10:05
                   Jakoś sprowadzać Zabrzan wygnanych wschód do rusa po wojnie nikt nie chce w zabrzu sprowadzać
                   bo co ich domy zajęli bolszewiki i cygany

                   za naszymi porządnymi Ślązakami nikt się nie ujmuje tylko obcą rasę sprowadzać do Polski by wykończyć biedną Polskę tego chcecie zakłamani lewacy.

                   to szyj sobie anna już burkę i ćwicz zwieracze jak się śniadzi do ciebie dobiorą
                    • Gość: Tolerancja Re: Syryjczycy w Zabrzu? IP: *.free.aero2.net.pl 11.06.17, 14:34
                     anna kapuj donoś jak twój idol bolek

                     img2.dmty.pl//uploads/201607/1469428009_y3dj3w_600.jpg

                     img7.dmty.pl//uploads/201609/1472978605_jjgo1p_600.jpg

                     img2.demotywatoryfb.pl//uploads/201504/1429098366_kssamz_600.jpg

                     img7.demotywatoryfb.pl//uploads/201608/1471983307_udkcet_600.jpg

                     tego chcesz w Polsce anna?
                     www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_aOZUTpXMrL3a02cYMBuxTigt1ZZvQ7KH.jpg

                     Pisz do Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych skoro tak ci zależy na zabijaniu Polaków przez śniadoskórych
                     www.pch24.pl/images/min_mid_big/mid_39972.jpg

                     img7.demotywatoryfb.pl//uploads/201510/1445857463_kb0tu3_600.jpg                     kefir2010.files.wordpress.com/2015/10/uchodc5bacy-z-syrii.jpg?w=500
                     spadaj lewaczko do kraju skąd pochodzą twoi dziadkowie co do Zabrza zjechali
                    • Gość: Tolerancja Re: Syryjczycy w Zabrzu? IP: *.free.aero2.net.pl 11.06.17, 14:52
                     anna może jako ssak zacznij się stosownie zachowywać jak od ciebie wymaga kultura tych z którymi się utożsamiasz
                     img.joemonster.org/i/2016/04/demot-170-478.jpg

                     images1.bibsy.pl/7hxr8GOI/kobieto-zanim-zdecydujesz-sie-przejsc-na-islam-to-zobacz-jak-przedmiotowo-bedziesz-traktowana.jpeg

                     www.google.pl/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Fkefir2010.files.wordpress.com%2F2015%2F11%2Fimigranci-4.jpg%3Fw%3D500&imgrefurl=https%3A%2F%2Fjarek-kefir.org%2F2015%2F11%2F29%2Finwazja-militarna-islamistow-na-europe-trwa-i-nasila-sie%2F&docid=305d7kU6cK-2NM&tbnid=n5o_yqdVnB-aGM%3A&vet=10ahUKEwi0rPH55rXUAhWBZ1AKHQLfBNk4ZBAzCGMoXzBf..i&w=500&h=246&client=firefox-b&bih=458&biw=1166&q=polska%20dla%20islamist%C3%B3w&ved=0ahUKEwi0rPH55rXUAhWBZ1AKHQLfBNk4ZBAzCGMoXzBf&iact=mrc&uact=8#h=246&imgdii=128G_NR8paOhTM:&vet=10ahUKEwi0rPH55rXUAhWBZ1AKHQLfBNk4ZBAzCGMoXzBf..i&w=500
                     • Gość: spintek Re: Syryjczycy w Zabrzu? IP: *.dynamic-zab-02.vectranet.pl 11.06.17, 16:16
                      To forum miało motyw przewodni - pomoc Jednej syryjskiej rodzinie. Niestety stało się bełkotem osób, które zioną nienawiścią do innego człowieka, nie tylko do innej narodowości. Takich też nie brakuje obecnie w Polsce, chociażby na miesięcznicach smoleńskich, do swoich, bez uchodźców.
                      Pragnę zakończyć, bardzo mądrym wpisem: Anny cyt. Ps. "Na to by pomagać ludziom uciekającym od bomb, wojny i chorób powinien się godzić każdy porządny człowiek. Umiejętność odczuwania cierpienia innego człowieka jest miarą człowieczeństwa". Dla rozumnych wystarczy. Więcej nie zabiorę tutaj głosu, polemizujących z tym stwierdzeniem. Amen
                       • Gość: stoppedofilom Re: Syryjczycy w Zabrzu? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.17, 19:04
                        w szwecji sad zalegalizowal zwiazek malzenski 12 letniej muzumanki z syrii z starym dziadem!! zyja sobie w szwecji na socjalu podatnikow,dostali mieszkanie igratis zycie- sedzia stwierdzil ze to kultura jego kraju a te 12 letnie dziecko ktore jest w ciazy to legalna jego zona!!!! i nie jest to pedofilia jak stary 30 letni analfabeta muzumamnski gwalci ja codziennie!!!! 12 letnie dziecko!!! wiec kochani-pedofilia nie rowna jest pedofilii!!! tego goscia z windy powinno sie powiesic!! ale juz sprawa wyglada inaczej gdyby byl to muzumanin!!! o !! tu chroni go prawo unii europejskiej!!!! a tak na marginesie!!!! muzumanie nie ponosza zadnej konsekwencji prawnej w unii i nie tylko odnosnie gwaltow na dzieciach-takie jest ich prawo,koran,islam legalizuje pedofilie!!!! byloby to rasizmem i obraza islamskich uczuc religijnych i uczuc do dzieci!!! mysle ze ten wpis sie nie ukaze
                        • Gość: stoppedofilom Re: Syryjczycy w Zabrzu? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.17, 19:05

                         Inaczej jest w kulturze Romów. ... Trzeba pamiętać, że przecież u nich 13-letnie dziewczynki są poślubione dorosłym mężczyznom. I pojawia się pytanie - czy próbować zmieniać ich świat czy zostawić, jakim jest? - zastanawia się Łukasz Ługowski, pedagog i dyrektor Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii "Kąt" w Warszawie.

                         Prokuratura oskarżyła 21-letniego Roma z Opolszczyzny o współżycie seksualne z nieletnią. Tyle że dla społeczności romskiej ci młodzi są mężem i żoną, bo wzięli ślub zgodnie z obyczajem. - Trzeba by nas wszystkich zamknąć do więzienia - kwituje szef polskich Romów
                         Podczas przesłuchania Marek K. przyznał się do współżycia z Agnieszką. Tłumaczył, że w romskiej tradycji to normalne, że mężczyźni "żenią się" z dziewczynami nawet 12- czy 13-letnimi.
                         Władysław Kwiatkowski, szef Stowarzyszenia Romów Polskich z Gliwic, uważa, że władze nie powinny się w te sprawy mieszać. - Bo to typowo romska sprawa i władze powinny nam dać spokój. Ja miałem 14 lat, kiedy zostałem ojcem - podkreśla.
                         ...rozmowa o sprawach intymnych dla Romów już jest czymś bardzo niestosownym, to są rzeczy tabu, o tym nie powinno się wspominać.
     • Gość: zabrzanka Re: Syryjczycy w Zabrzu? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.17, 22:50
      Gdzie Ci uchodzcy? Jakies dane i zrodla (ale powazne, a nie glupawe filmiki i memy).

      Niestety, polskie spoleczenstwo jeszcze raz pokazalo, jak latwo nim manipulowac i szczuc na innych.
      Wielu nie wie, lub woli nie wiedziec i nie pamietac, jak wiele pomocy od obcych spoleczenstw polscy emigranci otrzymali.
      A juz najlepsze sa te "relacje" Polakow-imigrantow, ktorzy opisuja "koszmar" zycia wsrod "ciapatych". Nie dociera do nich, ze dla Brytyjczykow to Polak jest tym obcym,a bardzo czesto intruzem, a nie np.Hindus czy Pakistanczyk.
      Ostatnio jakis madry inaczej Polak mieszkajacy w Austrii zalil sie, ze "przez tych imigrantow zyc sie tu juz nie da". Polak zyjacy w Austrii narzeka na imigrantow:)) Paradne.

      Ale zycie bywa przewrotne. Moze sie tak zdarzyc, oby nie, ze to my bedziemy szukac schronienia w innych krajach. Jak myslicie? Przyjma nas? A moze kaza wy...alac?
       • Gość: zabrzanka Re: Syryjczycy w Zabrzu? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.17, 15:49
        Slazacy z karta Polaka? Chyba Cie wyobraznia poniosla:)
        Ci, ktorzy zostali przymusowo wywiezieni na roboty do ZSRR wrocili jeszcze w latach 40-tych.
        Polacy mieszkajacy do dzis np. w Kazachstanie, to ofiiary wywozek, i ich potomkowie, ze wschodnich terenow II RP, a nie z Gornego Slaska.
        No chyba, ze chodzi Ci o Slazakow, ktorzy wyjezdzali do Reichu pozostawiajac swoje mienie w Polsce (dostali za nie godziwe odszkodowanie w RFN)? Ale to, ze tak powiem, insza inszosc.
        A i ewentualne roszczenia wobec panstwa polskiegomocno dyskusyjne
      • motorniczats Re: Syryjczycy w Zabrzu? 17.06.17, 15:55
       a 90 tys czeczenów
       2 mln ukrainców
       i jeszcze jugosłowiańcy afgańcy no i cyganie których w Zabrzu pełna, tylko jakoś nikt nie widział pracujących cyganów
       no cóż taka uroda ludzi o śniadej cerze
       i podobnie jak cyganie zachowują się tak zwani uchodźcy
       więc dla Zabrza uchodźcy są OK tylko czy taką konkurencję cyganie w Zabrzu zniosą
       • Gość: ktoś z Zabrza Re: Syryjczycy w Zabrzu? IP: *.zabrze.vectranet.pl 17.06.17, 17:44
        Do wczoraj nasza ''droga'' pani z broszką ogłaszała światu, że w Polsce jest 1mln Ukraińców, Tobie z dnia na dzień liczba emigrantów z Ukrainy wzrosła do 2mln ,
        Czeczeńców przez krótki czas było 90 tyś, teraz jest Ich znikoma ilość, ponieważ wyjechali dalej w świat.
        Jeżeli zaś chodzi i konkurencję między Romami i pozostałymi kolorowymi członkami społeczeństwa, to Romowie zniosą tę konkurencję, nie zniosą jej natomiast ludzie o mentalności
        motorniczego tramwaju.

        U nas statut uchodźcy dostało bardzo niewielu ludzi.
        Jest o tym mowa w jednym z wcześniejszych postów.
        Nie myl uchodźców z emigrantami zarobkowymi.
        Jeżeli nie wiesz jak jest różnica między emigrantami a uchodźcami, to napisz wyjaśnię.
        • Gość: zabrzanka Re: Syryjczycy w Zabrzu? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.17, 23:33
         Mam wrazenie, ze nie ma sensu odpowiadac motorniczance (?). Ona "wie" swoje, a te "wiedze" czerpie z memow i filmikow produkowanych przez podobnych sobie ignorantow, ktorzy braki rzetelnej wiedzy nadrabiaja zaciekla nienawiscia.
         A co do Ukraincow, to wlasnie UE uchylila nieco szerzej drzwi dla nich. A oni z tego skorzystaja na pewno bardzo chetnie, tak jak my kiedys. I zostaniemy w tym naszym grajdole sami.
         Czy wyjdzie nam to na zdrowie, bardzo szybko sie okaze.
         • motorniczats Re: Syryjczycy w Zabrzu? 18.06.17, 12:16
          tak tak ściągnijmy do zabrza jeszcze więcej ludzi co pracować nie chcą

          a jak wojna się skończy to czy ci rzekomi uchodźcy wrócą do siebie czy dożywotnio będą na naszym garnuszku
          bo wiadomo pracować to oni nie chcą jak zabrzańskie romki

          aj jak chcecie to sobie ich do własnego domu.

          no chyba że ciebie zabrzanka kręci jak wizja taharrush

          jak kreci cię coś ostrego to mam znajomego pewno się dogadacie
          • Gość: zabrzanka Re: Syryjczycy w Zabrzu? IP: *.zabrze.vectranet.pl 18.06.17, 15:23
           Motornicza, ty jesteś chora z nienawiści.
           U nas ciągle jest bardzo niewielu uchodźców, to kto w takim razie gwałci teraz Polki ?
           Nie ma tygodnia żeby nie informowano nas o tym, że wykryto siatkę pedofili i są to niestety nasi rodacy, o czym jesteśmy informowani, podobno jak o gwałtach na kobietach.

           Jeżeli zaś chodzi o twojego kolegę dewianta seksualnego, to musi ciebie coś z nim łączyć skoro tak dobrze jesteś poinformowana o jego wyczynach seksualnych.
           Na dalszą rozmowę z tobą Motornicza szkoda czasu.
           Na koniec zapytam, znasz kawał o rycerzu ?
           Nie ?
           To opowiem.
           Czym się różni rycerz od ciebie ?
           Niczym, bo oboje macie zakute łby.
              • motorniczats Re: Syryjczycy w Zabrzu? 19.06.17, 16:31
               ale władza ich chroni

               z naszej kasy ich utrzymują a oni pedofilują na całego:


               Inaczej jest w kulturze Romów. ... Trzeba pamiętać, że przecież u nich 13-letnie dziewczynki są poślubione dorosłym mężczyznom. I pojawia się pytanie - czy próbować zmieniać ich świat czy zostawić, jakim jest? - zastanawia się Łukasz Ługowski, pedagog i dyrektor Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii "Kąt" w Warszawie.

               Prokuratura oskarżyła 21-letniego Roma z Opolszczyzny o współżycie seksualne z nieletnią. Tyle że dla społeczności romskiej ci młodzi są mężem i żoną, bo wzięli ślub zgodnie z obyczajem. - Trzeba by nas wszystkich zamknąć do więzienia - kwituje szef polskich Romów
               Podczas przesłuchania Marek K. przyznał się do współżycia z Agnieszką. Tłumaczył, że w romskiej tradycji to normalne, że mężczyźni "żenią się" z dziewczynami nawet 12- czy 13-letnimi.
               Władysław Kwiatkowski, szef Stowarzyszenia Romów Polskich z Gliwic, uważa, że władze nie powinny się w te sprawy mieszać. - Bo to typowo romska sprawa i władze powinny nam dać spokój. Ja miałem 14 lat, kiedy zostałem ojcem - podkreśla.
               ...rozmowa o sprawach intymnych dla Romów już jest czymś bardzo niestosownym, to są rzeczy tabu, o tym nie powinno się wspominać.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka