Dodaj do ulubionych

Bedzie druga tura!

22.10.18, 09:37
Teraz wszystko zabrzanie zależy od Was!
Obserwuj wątek
    • ttydzien Re: Bedzie druga tura! 22.10.18, 12:18
     zabrze.naszemiasto.pl/artykul/wyniki-wyborow-samorzadowych-w-zabrzu-nieoficjalnie-bedzie,4850768,art,t,id,tm.html

     Wypowiedź kandydatek w Gazecie Wyborczej;

     – Pomimo kampanii wyborczej, która nie była wolna od kłamstw i manipulacji, mieszkańcy oddali na mnie największą liczbę głosów, za co jestem wdzięczna. Liczba kandydatów sprawiła jednak, że poparcie się podzieliło i konieczna będzie druga tura. Już dziś zachęcam do ponownego udziału w wyborach. W ciągu najbliższych dni będziemy rozmawiać o Zabrzu. Dla mnie zawsze najważniejsze były i są sprawy mieszkańców i dobro miasta. Wspólnie budujemy przyszłość naszej Małej Ojczyzny – skomentowała wyniki wyborów samorządowych 2018 w Zabrzu Małgorzata Mańka-Szulik.

     Agnieszka Rupniewska ze swojej strony napisała: „Każdy głos jest dla mnie bardzo cenny. Każdy potwierdza konieczność wprowadzenia w Zabrzu niezbędnych zmian”.
  • Gość: emeryt Re: Bedzie druga tura! IP: *.215.196.18-internet.zabrze.debacom.pl 22.10.18, 14:09
   Na bilbordach widać uśmiechnięta MM-S z opinią Prezydent Zabrzan,
   Jaki trzeba mieć tupet i brak empatii aby po uzyskaniu raptem 19 000 głosów z 132,425 upragnionych do głosowania określać siebie takim stwierdzeniem
   Ta Kobieta pełniła funkcje Prezydenta Miasta a dla mieszkańców była złem koniecznym.
   Popatrzcie co zrobiła z tym miastem. Ale na sponsorowanych fotografiach wszędzie Ona jako ta dobrodziejka dla motłochu mieszkańców.
  • Gość: gabryś Re: Bedzie druga tura! IP: *.dynamic-zab-02.vectranet.pl 22.10.18, 19:56
   Nareszcie mieszkańcy ruszyli do urn i pokazali swoje niezadowolenie.Trzeba zebrać siły i pokazać Skutecznej ... miejsce w szeregu nienachapanych emerytów i całej tej skutecznej ferajnie dojącej Zabrze.Rodzinka,przyjaciele i znajomki królika opanowały wszystkie spółki gminne,jednostki budżetowe,firmy świadczące usługi dla naszego miasta, ... ,jak i wiele nowo utworzonych stanowisk w UM.Każdy z nich za swoich iluś kadencji dorobił się kilku działek gminnych,mieszkań /nie wspominając chałupek i samochodów,a dzieci znalazły intratne posadki bez pomocy MOPSu /
   i to powinno im starczyć.
   Nie dla carycy!
   • Gość: makbet Re: Bedzie druga tura! IP: *.dynamic-zab-02.vectranet.pl 22.10.18, 20:57
    www.fakt.pl/wydarzenia/polska/slask/katowice-gdzie-wybierany-bedzie-prezydent-miasta-po-raz-drugi/3xektkj
    "Ciekawie zapowiadać się będzie pojedynek dwóch pań w Zabrzu. Sprawująca władzę przez trzy kadencje prezydent Małgorzata Mańka Szulik dostała żółtą kartkę od mieszkańców. W niedzielnym głosowaniu zebrała tylko 35 proc. Do drugiej tury w Zabrzu przeszła Agnieszka Rupniewska 23 proc., młoda przedsiębiorcza kandydatka z Koalicji Obywatelskiej."
   • Gość: obserwatorka Re: Bedzie druga tura! IP: *.play-internet.pl 22.10.18, 22:17
    Pani prezydent szczególnie podziękowała tym, z którymi już nie rywaluzuje a chciałaby przejąć ich elektorat (który jej już nie chce) w drugiej turze. Trochę mniej podziękowała wszystkim, którzy grali fair. Ciekawe czy zalicza do tej grupy siebie i zbieraczy znikających ulotek. Ogólnie to fajnie jakby już nie trzeba było uczestniczyć w kampanii i można było dalej spokojnie pracować. A tu jeszcze debata.
    • Gość: emeryt Re: Bedzie druga tura! IP: *.43.26.237.ipv4.supernova.orange.pl 23.10.18, 00:54
     Przeszło 40 tysięcy mieszkańców uciekło z Zabrza. Niedawno Zabrze liczyło przeszło 200 tyś teraz 160 tys.
     Mam nadzieję, że nowa pani Prezydent w pierwszej kolejności pogoni całe towarzystwo z wodociągów za skandalicznie drogą wodę i ścieki. Zwykłych mieszkańców nie stać na opłacanie rachunków za wodę i ścieki bo jest 3 krotnie droższa niż w innych rejonach Polski. W drugiej kolejności należy zamknąć zakład, który smrodzi i truje ludzi na Zandce i w centrum. Żadne modernizacje - jedynie likwidacja, bo smród jest potworny i zagraża mieszkańcom.
      • Gość: spintek Re: Bedzie druga tura! IP: *.dynamic-zab-02.vectranet.pl 26.10.18, 17:19
       Wodociągi, dobry przykład wyciągania pieniędzy z kieszeni zabrzan. Wysokie wynagrodzenie zarządu, nie ma przypadków. Poparcie, mobilizacja urzędnicza, słychać na mieście. S-półeczki komunalne, i reszta "Rodzin z obrazka" od lat robią swoje, ich rodziny, znajomi, ustawieni.Będą zawsze bronić tego stanu, jak słychać mają zagrożony byt, jeśli nie pójdą na wybory w II turze, (do was też należy wybór, jak długo można pluć na lustro za własne świństwo). Ci, którzy nie chodzą na wybory, robią nieświadomie frekwencję >PANUJĄCEJ< z licznymi nagrodami za waszą naiwność . Nie za darmo. Zabrzanie, wasze wysokie opłaty za wodę, są tu zawarte. Zabrze, jedno z najliczniej obfitujących w LOMBARDY, PARA BANKI i innych bogaczy żerujących na spłatę tych opłat komunalnych, czynszów i podstawowych środków do życia są obrazem tego >MIASTA<. Nie wspomnę, tych, którzy musieli wyjechać za granicę, szukać >GODNEGO ŻYCIA< wśród, których jest moja rodzina!!!!!!!!! Czy trzeba jeszcze, dobitniej mobilizować na wybory 4 listopada 2018r aby dokonać ZMIANY???? Od lat oczekiwanej!!!!!
   • Gość: antonik Re: Bedzie druga tura! IP: *.proxnet.pl 26.10.18, 21:28
    Wolisz marnotę w Zabrzu bo z KO zobacz jak rośnie Gliwice: Strefa, hala podium skończona, centrum miasta jak kwitnie. Ścieszki rowerowe zobacz jak wygląda kolo giełdy, dzielnice Gliwic remontują.
    A u nas stadion nieskończony, smród, największe zadłużenie na śląsku przeliczając na jednego mieszkańca, najdroższa woda w Polsce, miasto muzeum, remontów nie widać. gorzej być nie może.
   • ttydzien Re: Bedzie druga tura! 26.10.18, 21:49
    podatnikwyborca napisał:

    > Nie jestem łajdakiem nie głosuję na PO i .N

    To super, jeden problem masz z głowy - jedna kandydatka reprezentuje stowarzyszenie , którego była współtwórcą, a druga niezwiązana jest z żadną partią polityczną. W wyborach na urząd prezydenta Zabrza stratuje jako kandydatka niezależna.
    Teraz tylko musisz wybrać, która z nich jest w stanie zrobić coś dobrego dla Zabrza i jego mieszkańców, wyrwać to miasto z marazmu, w którym znajduje sie od pewnego czasu. Dać szanse rozwoju, stworzyć nowe perspektywy!
    • Gość: wolne sądy Re: Bedzie druga tura! IP: 95.160.240.* 27.10.18, 14:59
     Porządni ludzie oddadzą swój głos na Panią Rupniewską, bo Ona jest nadzieją dla wyludniającego się miasta.
     Czy wiecie o tym, że jak Zabrze będzie się wyludniać tak szybko, to w 2050 r. miasto będzie liczyło zaledwie 75 tys. mieszkańców?
     Ale kto chce mieszkać w mieście zadłużonym do granic możliwości, w mieście w którym strach odkręcić kran z wodą, bo cena wody jest zaporowa, w mieście brudnym i śmierdzącym,
     w mieście w którym na centralnej ulicy są głównie banki, sekhend handy i lombardy oraz kilka Żabek ?
     Zabrze smutnym miastem smutnych ludzi.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka