Dodaj do ulubionych

syf w centrum Zabrza - dlaczego prezydent Zabrza

16.04.19, 16:20
Kiedy w końcu zmieni się coś w centrum Zabrza. Wszędzie pełno pijaków i żuli. Szczególnie przy ulicy Klonowej. Urząd Miejski nie reaguje , straży miejskiej nie widać. Pieszych patroli w godzinach wieczornych oraz w weekendy nie widać. Ciągle piją te same osoby. Wieczorem często krzyki i trzaskanie butelek. Jak przejeżdża policja to alkohol chowają do kieszeni lub reklamówek.
Prezydentowa tylko się chwali w swojej gazetce , ile to dobrego robi dla Zabrza. Typowa propaganda. Niech zajmie się ulicą Klonową , bo urzędnicy tylko odbijają piłeczki.
Najważniejsze , że ona ma spokój , a mieszkańcy niech się męczą.

Obserwuj wątek
  • zmiennik Re: syf w centrum Zabrza - dlaczego prezydent Zab 27.04.19, 20:55
   A co powiesz na właścicieli psów, którzy puszczają je luzem w lesie? Nie tylko straszą ludzi, ale także i zwierzęta. A spróbuj tylko zwrócić uwagę. Już nie mówiąc o psach na cmentarzach, których właściciele są analfabetami (bo jak wytłumaczyć, że nie widzą wielkiego napisu "zakaz wprowadzania psów" cieszą się, jak ich pupilki sikają na groby? A jak zwrócisz uwagę, to facet powie coś o starych moherach i będzie się darł na kobietę prostaki cham?. To taka zabrzańska mentalność: mnie wszystko wolno, pić, nie przestrzegać przepisów, wykopywać innym dziury koło nagrobków, by spływała pod nie woda... prezydent powinna pogonić do pracy sm, w końcu chyba jest od pilnowania porządku? Chyba, że to już nie ich liga...
   • Gość: Daniel 12345 Re: syf w centrum Zabrza - dlaczego prezydent Zab IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 21.05.19, 23:10
    Dokładnie już kilka lat temu wyjechałem z Zabrza. Każdy powrót celem odwiedzin kończy się taką samą refleksją - kultury osobistej i obycia nie ma tu za grosz..

    W Katowicach podobnie..
    dziennikzachodni.pl/libacja-na-rynku-w-katowicach-o-wlos-od-tragedii-nad-sztuczna-rawa-kobieta-upadla-i-stracila-przytomnosc/ar/c1-14146559

    Zresztą to problem górnego Śląska nie bez powodu południe i północ chce odłączyć się od województwa śląskiego.

    www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1783248,1,wojewodztwo-slasko-malopolskie-jestem-za-a-nawet-przeciw.read
  • julia1597 Re: syf w centrum Zabrza - dlaczego prezydent Zab 30.05.19, 12:24
   Rezydencję mają w śmietniku przy parkingu.Materac poduszki itd Wszystko za jednym kubłem.Sąsiedzi wezwali straż.Straż odpowiedziała że wszystko już uprzątnięte .I tak smród fekaliów,sików rozchodzi się aż do drzwi królestwa spółdzielni,bo melina znajduje się 20 metrów od zarządzającej nią ZSM.I tak od lat ....Syf ,brud i pety na ulicach .Zabrze,wstyd się przyznać do zamieszkania tutaj !
   • lamerka Re: syf w centrum Zabrza - dlaczego prezydent Zab 02.06.19, 20:16
    W ktorym smietniku ta melina? Meneli najczesciej widuje kolo Biedronki na klonowej, siedza na parapetach sklepow obok.
    • julia1597 Re: syf w centrum Zabrza - dlaczego prezydent Zab 07.07.19, 09:50
     Przy parkingu vis a vis MOSiR-u.Noc i dzień gniotą puszki,rąbią przyniesione badziewie i piją czy ćpają.Całe podłoże śmietnika w świeżym albo zaschniętym moczu.Były i grubsze sprawy.Czuć na kilometr.Jeden materac spółdzielnia wyrzucił po awanturze ,jest następny.Dodam ,że to pierwszy duży parking od strony Kończyc.śmietnik to wizytówka Zabrza ,również dla sportowców z innych miast.Obraz jak w slamsach cygańskich.Wstyd,wstyd,wstyd !
  • Gość: spintek Re: syf w centrum Zabrza - dlaczego prezydent Zab IP: *.dynamic-ww-02.vectranet.pl 31.05.19, 22:16
   Uprzejmie zapytam, czy: kacaper55, śledził wybory samorządowe i był na wyborach, kiedy obecnej od wielu kadencji prezydent, przypominano ten problem na Klonowej i w centrum miasta, oczywiście: wszystko będzie załatwione. Przypominam, bo konkurentka poruszała m.inn. te problemy a z-ca zamiast Niej, ośmieszał wyborców "głupimi" pytaniami. Krótko mówiąc, mamy tak jak nie chodzi się na wybory i pozwala rządzić im, zamiast swoim wybranym przedstawicielom.
   • kloss758 Re: syf w centrum Zabrza - dlaczego prezydent Zab 05.07.19, 20:16
    Bylem na wyborach. W ubiegłej kadencji pisałem do radnych w tej sprawie. Tylko jeden odpisał. Do konkurentki Szulikowej również pisałem. Całkowicie mnie olała.
  • p.nr2 Re: syf w centrum Zabrza - dlaczego prezydent Zab 02.06.19, 13:55
   Trzeba patrzaskac trochę flaszek przed jej domen, a zwłaszcza na podjeździe, to może wtedy coś zrobi z tym syfem. Z chamami trzeba po chamsku.
   • wierzba.pl Re: syf w centrum Zabrza - dlaczego prezydent Zab 09.07.19, 15:13
    A syf jest nadal, w centrum miasta niedługo będzie jak wysypisko śmieci. Na ul. Wolności pełno niedopałków, walają się papierzyska, fruwa folia. Obrzydzenie bierze jak człowiek przechodzi przez centrum. Ulica Wolności która ma być wizytówką miasta, to widok nędzy i rozpaczy.
    Pani prezydent siedzi '' twierdzy'' na ul. Religi, twierdzy pilnują dwa lwy kamienne. Może miłościwie nam panująca caryca boi się tych kamiennych lwów i dlatego nie rusza ze swojego pałacu na przechadzkę po mieście. Gdyby przespacerowała się po Wolności i spojrzała okiem gospodarza, to by zauważyła, to okropnie smutne i brudne miasto.
    No ale kogo mieszkańcy wybrali, to mają.
    Zabrze to koszmarny brud, smród i ubóstwo !!!
    • kloss758 Re: syf w centrum Zabrza - dlaczego prezydent Zab 11.07.19, 13:10
     Ważne , że w okolicy gdzie ona mieszka jest porządek. Reszta jej nie interesuje. Chwali sie tylko w propagandowej gazetce jak dba o Zabrze , ile inwestycji itp.
     Taki syf jest nie tylko na ulicy Wolności. Jest w całym Zabrzu , może z wyjątkiem dzielnicy w której zamieszkuje panująca nam osoba.
     Pijaków wszędzie pełno. Może powinna zdymisjonować osobę , która zajmuje się rozwiązywaniem problemów alkoholowych - zgadnij kto to jest?
     • Gość: abcdek Re: syf w centrum Zabrza - dlaczego prezydent Zab IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 11.07.19, 23:32
      A co sie stalo ze STRAZA MIEJSKĄ ? Widzial kto kiedy straznika u siebie ?
      • kloss758 Re: syf w centrum Zabrza - dlaczego prezydent Zab 12.07.19, 19:37
       z pewnością ochraniają UM oraz dzielnicę , gdzie mieszka prezydentowa. Tam musi być porządek
    • mjuhbun Re: syf w centrum Zabrza - dlaczego prezydent Zab 14.07.19, 12:30
     Elewacje brudnych budynków w centrum sypią się i niema pieniędzy na remonty ale na wyjazdy integracyjne urzędników UM są pieniądze.
     • artdo67 Re: syf w centrum Zabrza - dlaczego prezydent Zab 15.07.19, 04:42
      Była szansa pokazać tej kobiecie czerwoną kartkę, przy okazji wyborów. Cóż, kiedy kolejny raz duża część mieszkańców nie stanęła na wysokości zadania i nie uczestniczyła w wyborach.
      • artdo67 Re: syf w centrum Zabrza - dlaczego prezydent Zab 15.07.19, 04:43
       Miasto,wygląda jak jeden wielki śmietnik.
       • artdo67 Re: syf w centrum Zabrza - dlaczego prezydent Zab 16.07.19, 12:45
        Zawsze jak , zaczyna się pisać o syfie w mieście i nieudolności tej kobiety to wtedy pojawiają się tematy zastępcze. Psy pilnują swojej właścicielki.
  • mjuhbun Re: syf w centrum Zabrza - dlaczego prezydent Zab 18.07.19, 09:55
   Dojście z Placu Wolności do sklepu biedronka i Galerii Zabrze, chodzi o śmietnik przy ulicy Barbary 2a - Totalny syf, wali moczem a latem pijalnia piwa i ćpalnia dla patoli, kanały deszczowe pozatykane, śmietnik na plastiki regularnie spalany.
  • Gość: mieszkaniec Re: syf w centrum Zabrza - dlaczego prezydent Zab IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.22, 12:49
   co z centrum przesiadkowym w Centrum Zabrza od miesiąca nic cisza....
   a mają rok an budowę

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka