Dodaj do ulubionych

syf w centrum Zabrza - dlaczego prezydent Zabrza

16.04.19, 16:20
Kiedy w końcu zmieni się coś w centrum Zabrza. Wszędzie pełno pijaków i żuli. Szczególnie przy ulicy Klonowej. Urząd Miejski nie reaguje , straży miejskiej nie widać. Pieszych patroli w godzinach wieczornych oraz w weekendy nie widać. Ciągle piją te same osoby. Wieczorem często krzyki i trzaskanie butelek. Jak przejeżdża policja to alkohol chowają do kieszeni lub reklamówek.
Prezydentowa tylko się chwali w swojej gazetce , ile to dobrego robi dla Zabrza. Typowa propaganda. Niech zajmie się ulicą Klonową , bo urzędnicy tylko odbijają piłeczki.
Najważniejsze , że ona ma spokój , a mieszkańcy niech się męczą.

Obserwuj wątek
  • zmiennik Re: syf w centrum Zabrza - dlaczego prezydent Zab 27.04.19, 20:55
   A co powiesz na właścicieli psów, którzy puszczają je luzem w lesie? Nie tylko straszą ludzi, ale także i zwierzęta. A spróbuj tylko zwrócić uwagę. Już nie mówiąc o psach na cmentarzach, których właściciele są analfabetami (bo jak wytłumaczyć, że nie widzą wielkiego napisu "zakaz wprowadzania psów" cieszą się, jak ich pupilki sikają na groby? A jak zwrócisz uwagę, to facet powie coś o starych moherach i będzie się darł na kobietę prostaki cham?. To taka zabrzańska mentalność: mnie wszystko wolno, pić, nie przestrzegać przepisów, wykopywać innym dziury koło nagrobków, by spływała pod nie woda... prezydent powinna pogonić do pracy sm, w końcu chyba jest od pilnowania porządku? Chyba, że to już nie ich liga...
   • Gość: Daniel 12345 Re: syf w centrum Zabrza - dlaczego prezydent Zab IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 21.05.19, 23:10
    Dokładnie już kilka lat temu wyjechałem z Zabrza. Każdy powrót celem odwiedzin kończy się taką samą refleksją - kultury osobistej i obycia nie ma tu za grosz..

    W Katowicach podobnie..
    dziennikzachodni.pl/libacja-na-rynku-w-katowicach-o-wlos-od-tragedii-nad-sztuczna-rawa-kobieta-upadla-i-stracila-przytomnosc/ar/c1-14146559

    Zresztą to problem górnego Śląska nie bez powodu południe i północ chce odłączyć się od województwa śląskiego.

    www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1783248,1,wojewodztwo-slasko-malopolskie-jestem-za-a-nawet-przeciw.read
  • julia1597 Re: syf w centrum Zabrza - dlaczego prezydent Zab 30.05.19, 12:24
   Rezydencję mają w śmietniku przy parkingu.Materac poduszki itd Wszystko za jednym kubłem.Sąsiedzi wezwali straż.Straż odpowiedziała że wszystko już uprzątnięte .I tak smród fekaliów,sików rozchodzi się aż do drzwi królestwa spółdzielni,bo melina znajduje się 20 metrów od zarządzającej nią ZSM.I tak od lat ....Syf ,brud i pety na ulicach .Zabrze,wstyd się przyznać do zamieszkania tutaj !
    • julia1597 Re: syf w centrum Zabrza - dlaczego prezydent Zab 07.07.19, 09:50
     Przy parkingu vis a vis MOSiR-u.Noc i dzień gniotą puszki,rąbią przyniesione badziewie i piją czy ćpają.Całe podłoże śmietnika w świeżym albo zaschniętym moczu.Były i grubsze sprawy.Czuć na kilometr.Jeden materac spółdzielnia wyrzucił po awanturze ,jest następny.Dodam ,że to pierwszy duży parking od strony Kończyc.śmietnik to wizytówka Zabrza ,również dla sportowców z innych miast.Obraz jak w slamsach cygańskich.Wstyd,wstyd,wstyd !
  • Gość: spintek Re: syf w centrum Zabrza - dlaczego prezydent Zab IP: *.dynamic-ww-02.vectranet.pl 31.05.19, 22:16
   Uprzejmie zapytam, czy: kacaper55, śledził wybory samorządowe i był na wyborach, kiedy obecnej od wielu kadencji prezydent, przypominano ten problem na Klonowej i w centrum miasta, oczywiście: wszystko będzie załatwione. Przypominam, bo konkurentka poruszała m.inn. te problemy a z-ca zamiast Niej, ośmieszał wyborców "głupimi" pytaniami. Krótko mówiąc, mamy tak jak nie chodzi się na wybory i pozwala rządzić im, zamiast swoim wybranym przedstawicielom.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka