Dodaj do ulubionych

W Św. Teresie w Mikulczycach nawet w niedziele....

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.04.05, 09:36
Ksiądz nie poświęcił mszy dla Jana Pawła II mówił o nie wiernym Tomaszu i
tylko wspomniał na początku że Papież nie żyje, a póżniej cyt ....módlmy się
za księży, biskupów i Papieża aby głosili ewangelię....Ludzie liczyli na to
że wszyscy razem pomodlą się każdy myślał o jednym i tego oczekiwał tylko nie
ksiądz. W piątek nawet nie można było się wieczorem pomodlić bo kościół był
zamknięty a ludzie zbierali się i liczyli na to że będzie tak jak wszędzie.
Obserwuj wątek
    • myha1 Re: W Św. Andrzeju też 04.04.05, 11:30
      • Gość: mycha przez CH DO MYHY1 IP: *.one.pl 27.05.05, 22:26
        myha1 ty chyba nie do nadrzeja doszłaś wtedy:D bo gdybys tam była wiedziałąbyś
        ze było OK
      • Gość: zadowolona moze Ks Arek faktycznie jest proboszczem IP: *.one.pl 27.05.05, 22:34
        w sumie byłoby fajnie...lubie jego i tego bruneta w okularkach...bardzo
        sympatyczni,fajni ksieza
    • Gość: Andrzej Re: W Św. Teresie w Mikulczycach nawet w niedziel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.05, 11:53
      Dlatego wlasnie chodze na Kopernik albo jezde do Andrzeja.Tam jest klimat do
      rozwazan.Mieszkam na Mickiewicza...
    • Gość: Kasia Re: W Św. Teresie w Mikulczycach nawet w niedziel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.05, 17:34
      Najpiękniejsze kazanie przekazał proboszcz w kościele św. Anny(puścił tez
      nagranie papieża) piękne...wiekszosc ludzi płakała ze wzruszenia...
      • Gość: Aasia Re: W Św. Teresie w Mikulczycach nawet w niedziel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.05, 17:41
        Chyba bylam na tej samej mszy w Mikulczycach- tylu ludzi to nie widzialam nawet
        w swieta ile bylo na tej mszy. Wszyscy oczekiwali slow otuchy a tu co? Nawet w
        modlitwie wiernych modlilismy sie za papieza i biskupow...To naprawde "cudowna"
        wspolnota..A juz nie wspomne o tym ze w sw.Teresie nawet nie bylo mowy o
        wspolnym trzymaniu sie za rece o 12itd. Swietnie jest budowana
        wspolnota...szkoda gadac
        • Gość: aa Re: W Św. Teresie w Mikulczycach nawet w niedziel IP: *.cust.tele2.pl 04.04.05, 18:49
          A co...
          W końcu to Mikulczyce...

Tu nawet bociany zawracają.
    • Gość: ja Re: W Św. Teresie w Mikulczycach nawet w niedziel IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.04.05, 20:10
      To był ostatni raz w tym kościele, moja wiara jest mocna i nie zachwieje jej
      nawet ksiądz z Tereski ale co z tymi którzy nie wierzą tak mocno i potrzebne
      jest im wsparcie albo kiedy mają wątpliwości. Naszczęście w Zabrzu jest dużo
      kościołów i napewno znajdę ten odpowiedni
      • Gość: pokutnik Re: W Św. Teresie w Mikulczycach nawet w niedziel IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.04.05, 22:11
        Nie rozumiem Waszych wypowiedzi.Widać albo ja albo Wy wypisujący te posty nie
        wiele zrozumieliśmy z nauk papieża.Naśmiewacie się z Mikulczyc ,krytykujecie
        księdza ale o co Wam tak naprawdę chodzi.Ksiądz przkazał swój żal,ból tak jak
        na tą chwilę potrafił i robił to w dobrej wierze. Widać jego słowa nie dotarły
        do Waszych dusz.Czasami milczenie ,solidarność w bólu ma większą wymowę niż
        potok gubiących się w czasie słów.Przykro ,że w tak ciężkich chwilach rzucacie
        kalumnie.Przykro...
        Jak chcecie chodzic na msze do innych Kosciołów parafialnych to poprostu
        chodzcie a nie trąbcie o tym na prawo i lewo.To tak wygląda jakby ktoś po
        dłuższym okresie wpadł do Koscioła i wszystko mu się w nim nie podobało.
        Zamiast wypisywać te posty proponuję poczytać encykliki naszego ukochanego
        papieża(www.vatican.va/holy_father/john_paulii/ )
        • Gość: parafianin Re: W Św. Teresie w Mikulczycach nawet w niedziel IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.04.05, 17:52
          Nie rozumiesz NASZYCH wypowiedzi!!!! od razu widać,ze jesteś blisko
          proboszcza!!!! A on jest zadufany w sobie i wpatrzony w kasę. Wprowadza jakieś
          swoje "reguły" podczas mszy. W czasie Świąt Bozegonarodzenia nawet kolęd sie
          nie śwpiewa jak on prowadzi msze, tylko jakieś piesni. A przekazcie sobie znak
          pokoju.... nie mowi wcale. Dlaczego.... bo mu sie tak chce!!!!
          • Gość: ja Re: W Św. Teresie w Mikulczycach nawet w niedziel IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.04.05, 11:12
            tak to niestety w Teresie wygląda, zgroza.
    • Gość: mikolaj Re: W Św. Teresie w Mikulczycach nawet w niedziel IP: 82.160.79.* 16.04.05, 18:06
      Andrzej był ok!!Na początku Proboszcz marudził ale potem...Spoko wyszli dwaj
      młodiz wikarzy i siedzieli z wiernymi modląc się w sobotę a potem w niedzielę z
      młodzieżą!!Teresa to beznadziejna fara!!mimo że mieszkam w tej parafi zaczynam
      jeżdzić do Andrzeja
    • Gość: Romek Re: W Św. Teresie w Mikulczycach nawet w niedziel IP: 82.160.79.* 16.04.05, 18:08
      Św.Andrzej wywizał się dzięki młodym księzom którzy mimo tego za zawalili
      sobote trochę w niedzielę byli na medal!!mszy co chwilkę i przez czły tydzień
      otwarty kosciół do późna z jedny dyzutującym Ksidzem i młodzieża!Teresa się
      moze schować
    • Gość: ania Bo Romku i Mikołaju Andrzej to jest porządna fara! IP: 82.160.79.* 16.04.05, 18:10
      i tyle!!a nie ....
      • Gość: Po co to Re: Bo Romku i Mikołaju Andrzej to jest porządna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.04.05, 23:34
        Szczególnie urzekł mnie ten ksiądz Andrzej wspólnym cudownym wystąpieniem z
        byłym pierwszym sekretarzem a obecnie prezydentem tego nieszczęsnego
        miasta.Człowiek przychodzi pomodlić się za papieża a Ci organizują hepening
        wyborczy tak jakby tego niemogli kiedy indziej zrobic.
        • Gość: ta fakt Re: Bo Romku i Mikołaju Andrzej to jest porządna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.04.05, 10:47
          nie potrzebne to było
        • Gość: Dawid N. Po stół to nie z Ks.Kinelem i Szotem jechalicmy:) IP: *.one.pl 09.05.05, 16:23
          po stół do Pingla jechalismy z Adim!!:)Ale i tak jest przefajowo:D
          • Gość: kamil Re:Po stół to nie z Ks.Kinelem i Szotem jechaliśmy IP: 82.160.79.* 14.05.05, 23:17
            no własnie Radek!!:)Po rowery jechalismy z nimi:D Ale oni są fajni..te
            wycieczki które organizują,zimowiska:Drewelacja:)
    • Gość: Julia Andrzejek the best!!!! IP: *.one.pl 18.04.05, 18:27
      sprawdzili się po raz kolejny!!chwala wam za to Gerardzie Arkadiuszu Rafale
    • Gość: radek Andrzej najlepszy!!!!!! IP: *.one.pl 23.04.05, 19:39
      Andrzejek najlepszy!Ksieza w porządku:D Ostatnio bylismy zKs.Kinelem i
      Ks.Szotem w Katwicach po stół do Pingla:D Są świetni!!!
      • Gość: ido Re: Tereska IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.05.05, 10:39
        I te nowe książeczki do nabożeństwa, ktore wprowadził. A których nie można
        nigdzie kupić, tylko u niego!!!!!! Może ma z tego jakąś prowizję!!!!
        • Gość: Marek Re: Tereska IP: *.one.pl 08.05.05, 18:27
          wiecie ajki jest tamten proboszcz z Teresy...No coment...czekać co bedzie jak
          te relikwie przyajdą...ciekawe czy z wikarym przed kosciołem będą kazali bilety
          kupować
        • Gość: remik Re: Tereska IP: *.one.pl 20.05.05, 17:37
          na setę ma z tego kasę...kurde jak mnie to wkurza trafilismy na dwóch
          beznadziejnych "ksiezy" (" " =że dla mnie to nie są księza)zazdroszczę
          andrzejowi,annie józefowi poprostu wszyskim że takiego proboszcza,A my
          oczywiscie...bezndzieja..MATYSEK wróć
          • Gość: olek Re: Tereska IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.05.05, 22:27
            Matyska uwielbiali WSZYSCY!!!!!! oprócz.... proboszcza. Bo mu zazdrościł
            świetnego kontaktu z ludzmi. Nawet zabranial mu grac na mszach na gitarze.
      • Gość: bleeee NAJGORSZA TERESA IP: *.one.pl 27.05.05, 21:34
        tak najgorsza jest TERESKA!!!!!!!
        Tam nawet nie wspominają papieza!!! W dniu śmierci papieża kościół był
        zamknięty, a w niedziele nawet nie bylo mszy za duszę ojca świętego!!! Takiego
        kościola nie ma nigdzie!!!!!!
        BLE BLE BLE

• Gość: Teresek Re: NAJGORSZA TERESA IP: *.one.pl 27.05.05, 22:00
          najgorzsza fara najgorsza obstawa(jak byłaMatysek było ok teraz jezdze do
          Andrzeja) najgorsza porostu BLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
    • Gość: anonimek Andrzej rządzi ;) IP: *.one.pl 08.05.05, 18:32
      ja jestem tam lektorem:D za niedługo nasi księza organizuja nam u siebie
      grila:D wczoraj miała oaza bawili się do późna,śpiewali i wygłupiali się:D z
      tego co wiem proboszcz przyszykował z ksiazmi niezlą wałówkę:D:D teraz czas na
      nas ministrantów:D Andrzej jest najlepszy dzięki tej ekipie:D:D NIE ZMIENIAĆ
      JEJ bo...to będzie koniec swiata chyba
      • Gość: marta Re: Andrzej rządzi ;) IP: *.one.pl 09.05.05, 16:12
        NO my z Oazy jesteśmy i kapa była!!tak fajnie to dawno sie nie bawilismy:D
        dzięki Killerku :)
        • Gość: milka Re: Andrzej rządzi ;) IP: *.one.pl 10.05.05, 18:28
          kapa na całego była :D the best parafia the best księza the best proboszcz!!
          inni się moga schwać:D do tego mają zajefajny wielki ogród....rewelka!! wielcy
          oni są:D
          • Gość: yyyyyyyyyy Ks z tereski do domu!! IP: *.one.pl 10.05.05, 19:11
            Ja byłem kiedyś w tej parafii teraz wolę Józefa lub Andrzeja....Wikariusz z
            Tereski niestety nie powinien chyba zostac księdzem...jego zachowanie
            doprowadza mnie do szewskiej pasjiCyniczny i bardzo egoistyczny a do tego na
            amxa zakochany we własnej osobie mimo iz moja zona i córki uwazają go za wogóle
            nie przystojnego pana zadufanego w sobiewczesniej jak bł Matysek było ok teraz
            ta fara schodzi na psy!!
    • Gość: XxXxXxX Księża z Teresy do domu! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.05, 19:11
      Nie jestem co prawda z parafii św. Teresy ale miałem tą wątpliwą "przyjemność"
      poznać się zarówno z ks. Thielem jak i z ks. proboszczem. Faktycznie Klemens
      nie mówi "przekażcie sobie znak pokoju" co zawsze mnie wkurzało. Natomiast
      Thiel jest cynicznym, egoistycznym facetem w średnim wieku cierpiącym już na
      uwiąd starczy...nie dość że brzydki to jeszcze w dodadku obleśny :/
      • Gość: zero szacunku Wiecie tylko co... IP: 82.160.79.* 14.05.05, 23:15
        Po nich to spłynie bo dla nich liczy się kasa...a gdzie nastrój jaki jestr w
        innych parafiach??czemu u nas nie ma skupienia młodzieżowego zwanego Oazą??w
        innych parafiach jest..moja siostra mieszka w parafii św.Anny i działają
        prężnie wszystkie grupy...podobnie ejst z tego co wiem w Jółzefie,Andrzeju
        itd...tylko nie u nas??bo co za mało czasu moze macie na kina??
      • Gość: Marek a dziś w Andrzejku jest msza za papieza... IP: *.one.pl 18.05.05, 18:01
        najlepsza fara pod słońcem...
    • Gość: d(^_^)b do xxxx IP: *.one.pl 10.05.05, 19:33
      wogóle no to fajowo:)Nie jestem ani z Anrzeja ani z Anny ani z
      Józka...Wawrzyniec popsrostu:)Wiem ze tereska nie cierpi Andrzeja i Anny ale
      wiecie czemu??bo im zazdroszczą:) nie wiem czego bo wiem tylko gdzie te
      koscioły leżą ale tam(w teresie) gra mój kumpel Tomek no i wiem
      wszystko...wawrzyniec górą...A ty XXX masz rację przystojny to ten koles nie
      jest:D do tego mikule sie pulają z jego kasku zeje**scie zółtego.
      • Gość: madziula i aga :) IP: *.one.pl 10.05.05, 19:39
        Kolega wąłsnie nam to wysłał..:)nieźle ale taka prawda...jestesmy z Tereski
        spiewamy w chórze ale jest dziwnie.Wolałabym zeby to moja czesć mikul nalezała
        do WOjciecha ale niestety:( a co do Andzeja byłam tam kilka razy:)mają fajną
        atmosferkę i do tego maja fajnych księzy:D:Dłacznie z poboszczem!!a nasi
        są...:/ własnie hahaha:) papa wysyłam to dalej:D
    • Gość: dariusz ej bo ci z Andrzeja dostana wody sodowej... IP: *.one.pl 10.05.05, 19:44
      jak ich chwalicie...ale w sumie nie ma żednych przeciw...byłem tam niedalej jak
      wczoraj na pogrebie państwa Maruszczyk...i powiem ze Andrzej zrobił ne mnie
      piorunujące wrazenie,...przemówienie rewelacja śpiew organisty rewelacja i ten
      klimat...ceni się to owszem ale moze już tak nie chcwalcie ich co??Bóg im za
      wszystko w niebie zapałci...mam nadzieję
      • Gość: matka Re:Tereska IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.05.05, 11:46
        Mój syn spiewa w chórze u ks. Klemensa. Po próbach mówi..... "mamo ja tego nie
        wytrzymam, od księdza tak ŚMIERDZI czosnkiem". Rozumiem zdrowy tryb zycia, ale
        trzeba też zwracać uwage na innych ludzi , albo zamkąć sie na plebani, aż
        wywietrzeje!!!!!
    • Gość: synalek matka wymiata ;-) Najlepsza wypowiedz ;-) IP: 82.160.79.* 11.05.05, 17:08
      the best:D
      • Gość: Edek Re: matka wymiata ;-) Najlepsza wypowiedz ;-) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.05.05, 22:29
        Mam wrażenie, że w kościele św. Teresy jest coś nie tak: począwszy od
        opodatkowania parafian i wywieania na nich presji, że muszą rzucić konkretnie
        na tacę w podpisanej kopercie, przez brak wezwania do przekazania sobie znaku
        pokoju (to o co chodzi, ma być wśród parafian wojna, albo Klemens nie nauczył
        się ceremoniału), dalej przez wyżywanie się nad dziećmi przystępującymi po raz
        pierwszy do komuni, churalny skowyt i wycie - bo przecież śpiewem tego
        fałszowania nie można nazwać, dalej przez olewanie parafian. To ja się pytam o
        co tu jeszcze w ogóle chodzi?, albo o to chodzi, że do tego kościoła już coraz
        mniej ludzi chodzi i to tylko z przyzwyczajenia. Po mszy i tak wspominają jak
        można było zapomnieć o uruchomieniu dzwonów w tak ważnym momencie jakim był
        śmierć Papieża, inne Kościoły na znak jedności wiary i łączenia wspólnoty
        dzwoniły do samego pogrzebu o godzinie 21.37, a Tereska była zamknięta.
        Najlepiej by było gdyby Klemens w ogóle z Koeri nie wrócił, bo przecież z tak
        błachego powodu jak śmierć Papieża nie można było skrócić wojaży.
        Owieczki i baranki czekają iłudzą się, że obudzi się w tej parafi prawdziwy
        pasterz albo odejdą do innego duszpasterstwa i tak kruszy się wspólnota.
    • Gość: Johnny Walker Re: W Św. Teresie w Mikulczycach nawet w niedziel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.05, 23:27
      hehehe a ja nie chodze do kosciola...od jakis 15lat :-) i dobrze mi z tym, nie
      wierze w Boga i tez mi dobrze z tym, ale Papiez....to Ktos wyjatkowy i zawsze
      bede Go szanowal!
      • Gość: olga Re: W Św. Teresie w Mikulczycach nawet w niedziel IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.05.05, 16:07
        Ciekawe czy NASZ kochany "księżulek" wie co o nim parafianie sądzą.....
        Chyba nie, bo dawno juz by na ambonie o tym powiedział!!!!!!
    • Gość: patriota Re: W Św. Teresie w Mikulczycach nawet w niedziel IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.05.05, 20:34
      E.... to wszystko to jeszcze NIC!!!!!
      Najlepsze są mszę, gdy do kazania (kazanie też) mówi po polsku, a po kazaniu
      zaczyna mszę albo po łacinie, albo po nimiecku. Niestety widać,ze nie wszyscy
      wierni wiedzą o co chodzi, bo mało kto odpowiada.....
      A jak to było...... "Polacy nie gęsi i Swój język mają...."
      "Nie będzie Niemiec pluł Nam w twarz,
      Ni dzieci nam GERMANIŁ........"
    • Gość: nieźle Re: W Św. Teresie w Mikulczycach nawet w niedziel IP: 82.160.79.* 12.05.05, 20:47
      :0
      • Gość: edek2 teresa najgorsza IP: 82.160.79.* 13.05.05, 17:32
        Mam wrażenie, że w kościele św. Teresy jest coś nie tak: począwszy od
        opodatkowania parafian i wywieania na nich presji, że muszą rzucić konkretnie
        na tacę w podpisanej kopercie, przez brak wezwania do przekazania sobie znaku
        pokoju (to o co chodzi, ma być wśród parafian wojna, albo Klemens nie nauczył
        się ceremoniału), dalej przez wyżywanie się nad dziećmi przystępującymi po raz
        pierwszy do komuni, churalny skowyt i wycie - bo przecież śpiewem tego
        fałszowania nie można nazwać, dalej przez olewanie parafian. To ja się pytam o
        co tu jeszcze w ogóle chodzi?, albo o to chodzi, że do tego kościoła już coraz
        mniej ludzi chodzi i to tylko z przyzwyczajenia. Po mszy i tak wspominają jak
        można było zapomnieć o uruchomieniu dzwonów w tak ważnym momencie jakim był
        śmierć Papieża, inne Kościoły na znak jedności wiary i łączenia wspólnoty
        dzwoniły do samego pogrzebu o godzinie 21.37, a Tereska była zamknięta.
        Najlepiej by było gdyby Klemens w ogóle z Koeri nie wrócił, bo przecież z tak
        błachego powodu jak śmierć Papieża nie można było skrócić wojaży.
        Owieczki i baranki czekają iłudzą się, że obudzi się w tej parafi prawdziwy
        pasterz albo odejdą do innego duszpasterstwa i tak kruszy się wspólnota
      • Gość: oni są naiwni a jak były relikwie chceli sobie punkta strzelić.. IP: 82.160.79.* 13.05.05, 17:33
        ale i tak za dużo złego narobili....Niech nie myslą ze nabiorą do nich ludzie
        szacunku!!!
    • Gość: Ania Anna the best:) IP: 82.160.79.* 13.05.05, 21:25
      Ania jest the best!!Ale proboscz do wymiany
      • Gość: Hania Re: Anna the best:) IP: *.stk.net.pl 26.05.05, 18:44
        CO!!!!!!!???????? Proboszcz do wymiany?? A dlaczego? On jest najlepszy!!! Który
        proboszcz organizuje tyle wyjazdow, daje dzieciom z biednych rodzin jedzenie,
        organizuje posilki dla bezdomnych, pilnuje, by preznie dzialaly wszystkie
        grupy?? Żaden! Uczcie sie od niego!
    • Gość: z józefa Józek tez ok!! IP: 82.160.79.* 13.05.05, 21:28
      lubię tą parafię!!ale tez lubiuę andrzeja bo mieszkałem tam kiedyś w prafii!!o
      teresce nie gadam bo niez znam...chyba że to tam jest ten ks co ma zółty kask i
      zniego pulają wszyscy??
    • Gość: miki AleCiekaweWypowiedzi!!MATKA najlepsza!!!!! IP: 82.160.79.* 14.05.05, 22:48
      z tym czosnkiem mnie poprostu maxymalnie rozsmieszyła:)
    • Gość: z Jadwigi Pietraś the best:) IP: 82.160.79.* 14.05.05, 22:56
      koleś wymiata :)
      • Gość: z Andrzeja Re: Pietraś the best:) IP: *.bater.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 31.05.05, 22:31
        bo szanowny ks Pietraś z naszej parafii na Zaborze się przenosił, więc...
    • Gość: aerro91 no co ty!!Pyrchała!!!! IP: 82.160.79.* 14.05.05, 23:02
      • Gość: tomek Nie!!ten w zółtym kasku!pulają z niego wMikulach:) IP: 82.160.79.* 14.05.05, 23:12
        jestem z tej parafii...do koscioła nie chodzę nie byłem u bierzmowania...ale
        znam tą prafię bo wikary pracuje w szkole do której uczeszam...Katasrofa on i
        to co gada(choć w sumie to on nic nie mówi)...jak bedzie więcej takich księzy
        to nie zamierzam zmienić mojego zachowania i poczucia wobec kosciola...No
        niestety...Wczesniej mielismy przefajnego ksiedza ale dostał probostwo i musiał
        odejsć...teraz to jest masakra...Koleś nie potrafi przemawiać do ludzi do tego
        jest na maxa zakochany w sobie mimo że wypytane przeze mnie WSZYSTKIE koleżanki
        (nie tylko z mojej kalasy) wypowiedziały stanowczo że jest śmieszny i
        obrzydliwie nieprzystojny,,,nazwałem najpiękniej i najładniej to co
        powiedziały:)Wyobraźcie sobie wiec jaka jest ich/nasza opinia na ten temat:) To
        już chyba Pan Michał jest lepszy:):):)seeyou:D
    • Gość: ministrant albo farosz z Teresy co ma takie sandały:D:D:D:D IP: 82.160.79.* 14.05.05, 23:04
      • Gość: zły Szkoda słów.... IP: 82.160.79.* 14.05.05, 23:22
        no coment...A ten pokutnik no to musi być wikariusz z terski...nikt inny nie
        wypowidał by się tak miło o tej farze
    • Gość: :))))) Re: W Św. Teresie w Mikulczycach nawet w niedziel IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.05.05, 08:48
      My zamiast do Tereski chodzimy do Kamila!!! Jest tam bardzo fajnie!!
      • Gość: Tom Re: W Św. Teresie w Mikulczycach nawet w niedziel IP: 82.160.79.* 16.05.05, 14:16
        my do Anny
      • Gość: v v iktor Re: W Św. Teresie w Mikulczycach nawet w niedziel IP: 82.160.79.* 16.05.05, 14:17
        My doAndrzeja Ap. fajny koscół świetni Ksieza...Nic dodac nic ując
        • Gość: lucek No dzis msza jest za papieża w Andrzeju.... IP: *.one.pl 18.05.05, 18:03
          a w pt czuwanie....
          • Gość: antytereskowyksiad ja nie trawię ks-ży z Tereski.Chodzę gdzie indziej IP: *.one.pl 20.05.05, 17:35
            Nie trawię bo są pewni siebie,szpanuja a nie mają czym bo teraz każdy ma
            telefon komórkowy no i wogóe poprostu nie mogę!!!BLEEEE jak ich widze to mi się
            na wymioty zbiera wiec chodze do wojciecha...przez kładke szybciutko tak jest
            fajnie
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka