Dodaj do ulubionych

IWONA KOZŁAWSKA - Prezydentem ZABRZA

IP: *.one.pl / 192.168.1.* 04.10.02, 07:26
Polecam sprawdzić statystykę

republika.onet.pl/wkladki?co=ankieta&ankieta_id=519698&stat
Obserwuj wątek
      • Gość: SIWY Re: IWONA KOZŁAWSKA - Prezydentem ZABRZA IP: *.one.pl / 192.168.1.* 04.10.02, 16:54
        Przepraszam cie Mario2 ale nie chciałem ażeby to tak zabrzmiało. Po krótce
        przedstawię ci dlaczego JA (a nie jak pisze ziuta - wszyscy zabrzanie, tudzież
        my) popieram panią IWONĘ KOZŁOWSKĄ.

Po pierwsze dlatego że ma takich przeciwników jak:

obecnie nam panujący R.U. który to ciągnie za sobą takie partie i ugrupowania
        jak Liga Polskich Rodzin, PiS, SRK. Co już na samym początku zalatuje żeby nie
        powiedzieć smierdzi tylko harmidrem i waśniami. Tu przytoczę ci fragment
        ogłoszenia które to ukazało sie w dniu wczorajszym w "Nowinach Zabrzańskich"
        (sadzę że w Warszwie ich nie dostaniesz) :
        "Koło Ligi Polskich w Zabrzu oświadcza że do wyborów samorządowych w 2002 roku
        podpisało umowę koalicyjną z PiS i SRK ...
        ... popieramy wspólnego kandydata na prezydenta miasta pana R.U.
        Trzymając się założeń programowych Ligi Polskich rodzin kategorycznie
        sprzeciwimy się wyprzedazy polskiego majątku narodowego oraz integracji z Unią
        Europejską..." (zainteresowanych odsyłam do Nowin Zabrzańskich nr 39 (393) z
        dnia 03.10.2002 str. 3 )już na tym przykładzie widać iż słowa pana R. o
        pozyskiwaniu srodków inwestorów z UE są zwykłym kłamstwem (no chyba że głupotą)
        gdyż w własnym gronie ma on przeciwników swojego programu, a jego hasło
        wyborcze powinno brzmieć Polska do UE ale bez Zabrza. O innych aspektach np.
        takich jak 12 lat bezowocnych rządów nie wspomnę

Kandydata SLD-UP też nie popieram gdyż tym miastem tak naprawdę rządzi
        nieformalna pokątna koalicja składająca się z ugrupowania pana R. i SLD więc w
        dużej części odpowiedzialni za obecną sytuację.

Wiem że zaraz pod tym postem znalazł by się wpis iz Iwona Kozłowska dostała się
        do rady z listy SLD. Ale od ponad dwóch lat już nie jest członkiem tego
        ugrupowania, chyba własnie dlatego iż to zauważyła i woli robic cos dla miasta
        niż dla polityki.

Zresztą przybliżałem tobie już kilka jej dokonań dla miasta
        www2.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=120&w=3055332&a=3137243
        dlatego moja decyzja co do wyboru kandydatki na prezydenta IWONY KOZŁOWSKIEJ
        jest poparta pewnymi informacjami na jej temat.

A tak po prawdzie to cel mamy wspólny - ażeby na fotelu prezydenckim nie
        zasiadł uwcześnie nam panujący. Dlatego ja wolę tam widziec IWONĘ KOZŁOWSKA. Ty
        zapewne masz innego kandydata - w końcu istnieje wolność wyboru - i ja to
        szanuję.

Wygłaszma poprostu własne zdanie. A nie sa to poprostu suche beznadziejne
        propagandowe hasła, choć faktycznie ten wątek mógł tak zabrzmieć, lecz nie o to
        mi chodziło.
          • kasiora Re: IWONA KOZŁAWSKA - szkoda słów 05.10.02, 00:09
            Siwy-nie wciskaj ciemnoty.Na posiedzenia Rady mozna chodzic i sledzic
            zachowania radnych.Nie sadzisz chyba,iz ktos uwierzy o sile 1-go glosu I.K.-
            Twojego idola(albo zleceniodawcy)w sprawie losow np.szpitala.Na ten temat
            odbylo sie pare posiedzen(nie wylaczajac wojewody).Co do poprzedniej pracy
            w "Unikol"to czy nie bylo zwiazku pomiedzy zmiana miejsca pracy z WYWALENIEM z
            SLD(z ktorej to listy zostala radna)a pozniej po prostu"obrocenia
            marynarki".Przeciez startujac z SLD w pelni akceptowala Ich PROGRAM i z nim na
            ustach szla do wyborow.Chociaz nie ukrywam,iz jest to osoba majaca cele(a jakie-
            moze wiedza to Wyborcy)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka