Dodaj do ulubionych

praca jako fryzjer w lovely look-opinia

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.08, 16:55
czy jest ktos wstanie opisac mi szczerze jak pracuje sie w lovely look jakie są tam zasady z gory dziękuje
Obserwuj wątek
        • Gość: anonim kategorycznie odradzam!!! IP: *.ds.po.opole.pl 16.09.08, 14:20
          widze ze masa opini sie posypala.ja jestem i zawsze bede na nie!!!!
          kategoryczne.nie powiem bo tez swego czasu zarabialam tam ok 1500 zł
          ale powiem wam szczerze ze to sa grosze w porownaniu do tego ile dla
          nich wyrobilam.czy jesli wypracujesz dla LL 8000zł to 1500 jest suma
          ktora cie satysfakcjonuje.dla mnie to czysty wyzysk.ze nie wspomne
          jak trzeba bylo zapierniczac zeby te 8000 miec.wychodzac z tamtad o
          21 czasem nie wiedzialam jak sie nazywam a potem przyjezdzal menager
          regionalny i i tak dostawalas zjeba...za wszystko.za kazda
          pierdołe.nigdy od nikogo nie uslyszalam dziekuje.nigdy bym tam nie
          wrocila.jest taka masa salonow i wszedzie potrzebuja fryzjerow.nie
          dajcie sie skusic tym obietnicom.tam na prawde jest grosze.
          kategorycznie odradzam!!!!
          • Gość: animek0 Re: kategorycznie odradzam!!! IP: *.eranet.pl 26.10.08, 19:12
            kategoryczne NIE dla tej zasranej firmy. kazdemu kto tam chce sie zatrudnic
            naprawde odradzam. pracowalam w tym salonie prawie 5 lat najpierw jako fryzjerka
            potem jako menadzer. na poczatku nasluchalam sie fantastycznej opini o salonie w
            ktorym sie zatrudnilam obiecywali takie warunki i kokosy ze myslalam ze salon
            jest naprawde super. ale po pierwszych 3 miesiacach wszystko kur... wyszlo na
            jaw. obiecali mi dni wolne jakie tylko chce i dupa. nic nie bylo i musialam
            zrezygnowac ze szkoly poza tym bylam na szkoleniu ktore bylo beznadziejne i nie
            moglam sie zwolnic bo podpisalam jakas debilna umowe na kwote 2000 zl.
            zapie... sie w salonie caly tydzien po 10 albo 9 godzin w wekendy po 12 i za
            co ? za marne 850 zl. premia jest do wyrobienia ale jak chcesz dostac wiecej niz
            150 zl premii to musisz ujebac utarg 7000 a i tak ci go wezma bo przekroczysz
            wspolczynnik albo zle wypelnisz dokumenty. wogole nie szanuja pracownikow i
            wyrzywaja sie na nich fizycznie i psychicznie. po tylu latach zapier...
            przychodzenia w dzien wolny za kogos robiac wiecznie nadgodziny nie uslyszysz
            nawet dobrego slowa. wiecznie cie skrytykuja i zabiora kase za balagan, brak
            czarnego obuwia, identyfikator nie po tej stronie koszulki co ma byc i braki w
            kasie w glupiej wysokosci 5 zl.. co chwile zmieniaja umowy. i w dupie maja
            starych pracownikow stawiaja tylko na nowych tlukow co nie maja nieraz pojecia
            jak obsluzyc klienta i sa wiecznie po nich reklamacje. ciesze sie ze wkoncu
            przejzalam na oczy ze w innym salonie naprawde moze byc lepiej. duzo lepiej. po
            pracy w tej firmie zostaly mi tylko zylaki i uraz psychiczny jak mozna traktowac
            pracownika jak tania sile robocza ( bo dla nich liczy sie tylko kasa) i
            poniewierac jak szmate. odradzam wszystkim prace w tym salonie.DLA LL
            NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: :) praca jako fryzjer w lovely look IP: *.piekary.net 03.07.08, 17:45
      Powiem tak pracuje tak już od pewnego czasu ale zaczęłam w tym roku... Ale jak
      mam być szczera to jestem zadowolona z tej pracy fakt nie zarabia sie 2 tysięcy
      ale jak człowiek sie stara to 1600 można mieć... i jak w każdej pracy trzeba
      pracować. pracuje sie wszystkie soboty a niedziele 2 w miesiącu ale za to jest w
      tygodniu zawsze coś wolnego ma sie 2 umowy na pełny etat i zlecenie resztę
      dowiesz sie jak przyjdziesz do któregoś z naszego salonu...!!!
    • Gość: Życzliwy Praca w lovely look - Stanowcze NIE !!!!!!!!!!!!!! IP: 77.252.18.* 09.08.08, 18:56
      Basiu ! Tam zawsze potrzebują ! a to dlatego , że grosze płacą. Praca w
      marketach czyli 7 dni w tygodniu od 8:30-21:30 . Nie maja personelu toteż często
      trzeba pracować nadgodziny, za które nie płacą ! Ponadto wiecznie potrącają
      premie za bzdury.A to za brak czarnego obuwia , a to za brak czarnych spodni a
      to za głupią minę, bo przemęczenia pracownika tyraniem nie wezmą pod uwagę!
      Jest podstawa i procent od obrotu , ale uwierz mi ze musiałabyś chyba robić 15
      tys miesięcznie obrotu (co przy tych cenach jest niemożliwe) żeby 2 tysiące
      zarobić ! Nie polecam - śmiechu warte,a zarazem żałosne ! Pracowałem tam grubo
      ponad 8 lat , przez ten cały czas dawałem z siebie wszystko, zarzynałem się, a
      teraz co mam w zamian?- poza schorowanym kręgosłupem i żylakami na nogach NIC
      !Tam jest stale kolejka klientów , którzy Ciebie poganiają bo nie ma zapisów .
      Siedzą zdenerwowani ubliżają fryzjerom, a potem jeszcze piszą skargi do centrali
      za które solidnie obrywasz ! Jak kiedyś odejdziesz stamtąd, to nie dość, że
      wypalona zawodowo, zniechęcona,zmęczona fizycznie i psychicznie, to wystraszona
      przed każdym nowym miejscem pracy !Za cały twój trud włożony w rozwój tego
      salonu nawet dziękuję Ci nie powiedzą - maja ludzi za nic ! Masz wybór! Teraz
      tylu fryzjerów poszukują...Wybierz sobie jakiś markowy salon nie pchaj się tam
      do tego molochu -dobrze radzę !
          • Gość: anonim Re: Praca w lovely look - Stanowcze NIE !!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.08, 21:30
            super ze ktos w koncu poruszył ten temat.kazdemu komu chociaz przez mysl
            przeszłozeby sie tam zatrudnic definitywnie odradzam.mialam przyjemnosc(bardzo
            watpliwą) tam pracowac i dzis z czalym przekonaniem moge powiedziec ze wole isc
            za 700 zł do sklepu buty sprzedawac(tam zarabisz niwiele więcej) niz sie tam
            scierac,z wiecznie zniecierpliwionymi klientami i szefostwem ktore ma pretensje
            o krzywo przypiety indentyfikator kiedy ty sie słaniasz na na nogach ze
            zmenczenia po 9 godzinach pracy w niedzile:) zero szacunku dla
            pracownika...zero.....omijajcie to miejsce szerokim łukiem. to obóz pracy :(((
              • Gość: ktoś Re: Praca w lovely look - Stanowcze NIE !!!!!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.08.08, 16:20
                to bardzo dziwne że piszecie takie rzeczy, a najdziwniejsze jest to
                że LL funkcjonuje od 5 lat, więc ciężko jest w nim przepracować 8!!!
                ja pracuje tam 5 lat, i jestem bardzo zadowolona, a te zmęczone
                szare twarze na Naszej Kalasie to chyba jakas przesada, i bardzo
                prosze nie obrazaj osób które sa na tych zdjęciach bo to nie ładnie.
                ps. skoro ja mam zmęczona twarz to Ty masz chyba niezłe rumieńce!!
                  • Gość: misia Re: Praca w lovely look - Stanowcze TAK !!!!!!!!! IP: *.chello.pl 14.08.08, 19:25
                    tak sobie czytam te bzdurki i jestem w szoku, szczegolnie opinia
                    pana zyczliwego, cos z toba nie tak!!!!!!!! skoro uwazasz ze taki
                    oboz pracy, tak pomiataja ludzmi, to jak to sie stalo ze wytrzymales
                    tam 8 lat?? przeciez w naszym zawodzie do pracy potrzebuja wszedzie,
                    po 3 miesiacach powinienes odejsc!!!!!!! a nie teraz biedny wrak
                    psychiczny-smiechu warte, ja sama tam pracuje 4 lata, w roznych
                    salonach, w zyciu tej pracy bym nie zamienila,wszyscy sa bardzo
                    wporzo wobec mnie,fakt nieraz ktos zwroci uwage ze cos robie nie
                    tak,ale z usmiechem na twarzy,w koncu kazdemu sie zdaza,a premi za
                    nic nie obrywaja, daj spokuj...malo tego to daja mobilizacje do
                    pracy, ciagle konkursy, super wyjazdy, szkolenia,a wszystko za
                    friko, ekipa na wypasie,imprezki wspolne,dla mnie bomba:) fakt
                    klienci czasem daja popalic i nogi czasem bola,ale to wszedzie,ale
                    slyniemy z tego ze jestesmy dobrymi fryzjerami i z takim papierem
                    potem przyjma cie wszedzie, poza tym wszystko w//g kodeksu
                    pracy,zadnego wyzysku,godzin tyle ile trza a nie 200 jak w innych
                    salonach, po2 albo 3 dni w tygod.wolne,pelnoplatny urlop i wszystkie
                    swiadczenia,a zarobki roznie,ja sama jak kiepski miesiac to zarobie
                    1600,ale ostatnio udalo mi sie zarobic 2800 bez nadgodzin,srednio
                    zarabiam 2tys,a jesli chodzi o nasza klase to jakie szare
                    twarze???????? kazdy usmiechniety,wspolne impry full-wypas, oj panie
                    zyczliwy,proponuje zmienic swoj nick na zalosny :(
                    • Gość: ptaszek Re: Praca w lovely look - Stanowcze TAK !!!!!!!!! IP: 85.11.107.* 06.09.08, 18:57
                      Żałosne........ ha ha ha.... Pracowała tam znajoma mojego kolegi, byłem tam
                      kilka razy i widziałem jak tam się zapiernicza i to szczególnie w soboty, a
                      zarobek faktycznie jest podobno marny! Dobrze zarabiają i bawią się na super
                      full wypasionych imprezach tylko same lizusy i chyba prezesi od siedmiu boleści,
                      nie wspominając o tych regionalnych, którzy posiadają dwie lewe rączki :D Byłem
                      kiedyś świadkiem jak do Zabrza przyjechała regionalna - cyrk niesamowity. Jedna
                      fryzjerka na salonie, a przemądrzała regionalna wydzierała się na zapleczu, że
                      wszystko słychać na salonie, a później wychodzi z miną jak gdyby nic!! Szkoda mi
                      było tylko koleżanki, że ktoś tak prymitywny nimi rządzi. Po prostu śmiechu
                      warte!!! Mam nadzieję, że zamkną ten Auschwitz, lub dają normalnych ludzi do
                      zarządzania!! Pozdrawiam byłych klientów i klientki
                    • Gość: tusia_a_1 Re: Praca w lovely look - Stanowcze NIE !!!!!!!!! IP: *.eranet.pl 23.10.08, 13:33
                      ten salon to tragedia czemu piszesz ze szkolenia sa darmowe?to dlaczego karzą ci
                      podpisywaś chore umowy szkoleniowe na rok czasu na kwote 3000tyś!!!!!!!!!! nie
                      ma nic w tej firmie dobrego ja byłam na wyższym stanowisku niz fryzjerka
                      menadzer regionalny nawet nie jest fryzjerką tylko liczy sie kasa ciągle im mało
                      wieczne braki w kasie i oskarżenia że wszyscy kradną!!!!!!! zatrudniają osoby
                      które wogóle nie mają pjecia o zawodzie mało jest dobrych fryzjerów z
                      doświadczeniem wiecej tłuków!!! nie polecam nikomu tego salonu totalny wyzysk.a
                      to że wypłaty są na czas to nic nie znaczy jak zapieprzasz cały czas i marna
                      podstawa jest 850 zł a na premie nie zawsze jest co liczyc bo nie zawsze da sie
                      ja wyrobić tym bardziej jak je zmienili.NIE PAKUJCIE SIE W TEN SALON TO JEST
                      STRATA CZASU I ZDROWIA,NERWÓW PRACY W TYM ZAWODZIE JEST DOŚĆ I BARDZO SIE CIESZE
                      ŻE SIĘ UWOLNIŁAM OD TEGO OBOZU PRACY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                    • Gość: życzliwy Re: Praca w lovely look - Stanowcze NIeee!!!!!!!!! IP: *.chello.pl 07.04.09, 00:47
                      A skąd wiesz ze słyniecie z tego że jesteście dobrzy?? sondaż przeprowadziłaś
                      wsród potencjalnych klientów?- buahaha wiesz nie szybkość wykonywania usług jest
                      miara bycia dobrym fryzjerem, a dobre umiejętnosci a tak się składa ze te salony
                      maja okropną opinię...Poczytaj to forum, tam nawet kelnerzy strzyga- haha

Wstyd sie przyznać ze sie tam pracowało, ale przyznac sie trzeba chociaż wstyd
                      uszy pali... Dobrze, że inni pracodawcy dają szansę... Ba! Jak usłyszą w
                      odpowiedzi na pytanie gdzie pracowałaś ze w LL to komentują " aaa, tam w
                      obozie pracy, to sie natyrałaś..."

I jeśli to Ty K.P. , lub Ty J.L. to piszecie, to jesteście żałosne!! I nie macie
                      wstydu ! a swoja drogą :) takie bajki opowiadacie...., szkoda, ze same nigdy nie
                      pracowałyście na stanowisku fryzjera.. tylko ciepłe stołeczki wygrzewacie...
                      wolałabym czuć ból tyłeczka od siedzenia w klimatyzowanym aucie , niż ból
                      kręgosłupa i nóg , który do dziś mi doskwiera.... :/ :(((((((((((
                    • fleuler Re: Praca w lovely look - Stanowcze TAK !!!!!!!!! 02.06.09, 21:03
                      Misia- a mi się wydaje że ty wogóle chodzisz w szoku........co ty pie...sz ??
                      :) jakie wyjazdy ? imprezki??śmieszna jesteś :) zgadzam się w 100% z Panem
                      Życzliwym. aha nie zamieniłabyś roboty bo widocznie jesteś zbyt kiepska w tym co
                      robisz.....napisz mi chociaż 1 powód do mobilizacji.....i jakie szkolenia za
                      friko????
                    • Gość: maniasss Re: Praca w lovely look - Stanowcze TAK !!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.10, 19:29
                      W lovely look pracują same patyraki!!!!Dzisiaj wróciłam z
                      przypadkowej wizyty w lovely look, masakra na maxa, fryzjer, który
                      mnie obcinął sprawiał wrażenie jakby nie kończył żadnej szkoły, więc
                      na wstępie zapytałam jak długo pracuje w zawodzie, odpowiedział,
                      że "bardzo długo", efekty żnujące!!!nie polecam!!!gdybym miała
                      własny salon za nic w świecie nie przyjęłabym fryzjera/ki po
                      praktyce w tym salonie!!!!!
                • Gość: niunia Re: Praca w lovely look - Stanowcze TAK!!!!!!!!! IP: *.adsl.inetia.pl 14.08.08, 19:26
                  Dlaczego Ci najlepsi nie wypowiadaja negatywnych zdań na temat pracy
                  w Lovely Look? Odpowiem wam... Kazdy jest wynagradzany w odpowiedni
                  sposob do jego pracy i tak jest wszedzie!!!! Ciesze sie ze wlasnie
                  tych negatywnych osob nie ma u nas w firmie :))) Nie kazdy moze
                  pracowac z nami tylko Ci najlepsi!!! Twierdzisz , ze pracowales tyle
                  lat(8 lat) w LL? Odpowiedz Mi na jedno pytanie i samemu sobie... co
                  Ty w tej firmire zrobiłeś dobrego? I po tylu latach twierdzisz ,ze
                  bylo tak zle , to w jaki sposob tyle lat w niej istniałes? Po co?-
                  pytam!!!??? Jedno zaprzecza drugiemu!!! Taka własnie jest mentalnosc
                  ludzi takich jak Ty. Pozdrawiam :)
                • Gość: Buahaha Re: Praca w lovely look - Stanowcze NIE !!!!!!!!! IP: *.chello.pl 06.04.09, 01:12
                  Twój salon prosperuje 5 lat , a są salony w sieci np w Opolu który w sierpniu
                  będzie obchodził dziesięciolecie swojego istnienia ... Widzę że pojęcia o
                  istnieniu tej sieci salonów nie masz :) to BYła kiedyś sieć Essalle i dobrze sie
                  tam zarabiała i pracowało , a kiedy sieć została sprzedana i zmieniła nazwę na
                  LL to również zmienił sie system płac i "motywowania" a raczej demotywowania
                  pracowników . Sieć zamieniła się w Obóz pracy !!!!!!!! kto tyrał tam kilka lat
                  ten wie...
            • Gość: gość Re: Praca w lovely look - Stanowcze NIE !!!!!!!!! IP: *.centertel.pl 17.12.08, 15:10
              Jak czytam te BZDURY ktore wypisujecie na temat LL to mnie w dupie szczypi.Jak
              sie wam nie chce kur.a pracowac to na dupie siedzcie a nie piszecie h.j wie
              co.Ja pracuje w Zabrzu od Marca na poczatku gdy dopiero sie rozkrecalam
              zarabilam 1200zl. teraz od tego czasu zmienilo sie duzo dostalam awans a z
              wyplata nie schodze ponizej 2300zl a utargi 7000zl to jest utarg leni
              smierdzacych ja robie 11000zl z palcem w nosie.Nigdy nie zmienie tej roboty a
              jesli komus nie odpowiada praca w weekendy i kilka dni wolnego w zamian w
              tygodniu to trudno
              • Gość: bee bee Re: Praca w lovely look - Stanowcze NIE !!!!!!!!! IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 16.01.09, 14:08
                ty szma... ja tez pracowałam w LL i wyrabiałam 7000 a nawet dużo
                więcej i nigdy takiej wypłaty nie dostałam jeżeli uważasz że jestem
                leniem to podaj mi swoje namiary tak ci wpierdo.......że cie rodzona
                matka nie pozna głupia kur..... Takie opinie jak ty piszesz to tylko
                lizodupy potrafia wymyśleć a może za dodatkową kasę ktoś ci
                podyktował.A na koniec do wszystkich którzy chcą podjąć prace w LL
                zastanówcie się dobrze.ODRADZAMMMMMMMMMMMM
              • Gość: buahaha Re: Praca w lovely look - Stanowcze NIE !!!!!!!!! IP: *.chello.pl 06.04.09, 01:16
                Na kogo Cię awansowali ?? Na chłopca do bicia? hahahah za dodatkowe 150 zł
                brutto ponosisz odpowiedzialnosc za brak czarnego stroju ekipy i wielu innych
                nieistotnych pierdół.. byleby tylko premie potrącić !!!Koń by sie uśmiał .. Albo
                Ty masz klapki na oczach , albo zyjesz w zakłamaniu, albo dałas sie
                zmanipulować, albo jestes z jedna z osób zarządzających ta firmą- tylko one tam
                dobrze zarabiaja.. wszyscy dobrzy fryzjerzy i porządni pracownicy się stamtad
                wolnili dawno i wciąz sie zwalniaja... Ta sieć to kompletny kicz jesli chodzi o
                usługi :/ byle co do pracy(chemi) i byle jaka jakośc usług, bo na nakład ilość,
                a nie na jakość !!! Żenada !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
              • Gość: życzliwy.. Re: Praca w lovely look - Stanowcze NIE !!!!!!!!! IP: *.chello.pl 07.04.09, 16:36
                troche kultury !! aleś Ty dziewucho prosta... I prosze popatrzcie ludzie ,
                jakich fryzjerów LL zatrudnia , nikt juz tam nie chce pracować, to zatrudniaja
                kelnerów , albo takich prostaków jak ta... bo cóz innego o kulturze osobistej
                niniejszej pani mozna sie dowiedzieć... wszystko wskazuje na jedno ... NA JEJ
                BRAK !!! mogłabym wymienic nazwiska osób zarządzających tam, ale są Ci dobrze
                znane zatem te własnie osoby i wiele innych osób pracujących i zarządzających
                tam , to własnie takie prostaki jak Ty !!! ;] Gratuluje ;] trafiłaś na swojaków
                , a teraz możecie sobie rączke podać o ile ich na to stać by zwykłemu
                fryzjerzynie podać w ogóle rekę... Za pare lat , jak zmądrzejesz, adaj Bóg...
                też będziesz pisała negatywy na tym forum , ale pod innym nickiem , bo wstyd Ci
                będzie przyznać sie do błędu ;] NARA
                    • Gość: ada Re: praca jako fryzjer w lovely look-opinia IP: *.tktelekom.pl 29.09.08, 15:51
                      Jak pojedziesz na szkolenie to musisz podpisac umowe a jak bedziesz chciala
                      zerwac umow to zaplacisz 1000zł bo Lovely Look z jednej strony daje a z drugiej
                      zabiera Beznadziejny program który wiecznie jakis bonów nie rozliczy albo cos i
                      potem brakuje pieniedzy . wiec kto musi sie dołozycz?? pracownik !!! bo jak
                      brakuje kasy a przyjedzie regionalny to zrobi max afere i wtedy asystenci i
                      menager salonu dostaja po dupie byłam nie raz swiadkiem jak regionalna sie na
                      nich rzucała bo złotówki brakowało a oni biedni czasami nawet nam pracownikom
                      nic nie mówili tylko z własnych napiwków dawali. Co prawda mozna zarobic ale
                      trzeba sie tez nazapier... ale to chyba norma. Obóż pracy?? No tak niestety jest
                      klienci leca na "taśmociagu" jeden po drugi byle tylko wiecej głów zrobic i
                      kosmetyków sprzedac. Najgorszy jest brak szacunku ze strony menagerów
                      regionalnych i prezesa. Przyjezdzaja i zamiataja ludzmi traktuja jak szmaty nie
                      rozumia cze pracuje sie ktorys dziew z rzedu oczywiscie liczac caly weekend i
                      niedziele gdzie sie pracuje po 9 godz. Pozdrawiam i stanowczo odradzam tego
                      salonu chyba ze ktos tylko na kase leci a nie traktuje własnej psyhiki poważnie:)
                      • Gość: k Re: praca jako fryzjer w lovely look-opinia IP: *.cust.tele2.pl 08.10.08, 11:49
                        Teraz trzeba tam robić cztery soboty i niedziele brak szacunku wtym
                        salonie a menadzerowie i asystenci wybierają sobie same klijentów
                        najlepiej same farby ,bo obcięcia im się nie opołaci chcą pokazać że
                        są najlepsi a tak na prawdę dużo im trzeba niewiem kto ich wybierał
                        na stanowisko wyższe.jak mają dobrych pracowników to niestety same
                        odchodzą bo z takimi bezmu....... nie będą pracować na sczęście ja
                        już tam nie pracuję.Niewiem czemu nie zrobią wywiadu z każdym
                        pracownikiem jak im sie tam pracuje może by sie ktoś odważył
                        powiedzieć ,ale poco zwykły pracownik sie nie liczy .Ważne że mają
                        dobrego menadzera ktury kazdy dobry pracownik się zwolni bo z takim
                        warjatem nie wytrzyma.
                      • Gość: Sopelka Nigdy w życiu!stanowcze nieeeeeeeeeee IP: *.telpol.net.pl 03.02.09, 13:28
                        Lovely Look-po pirwsze zero szacunku do pracownika, menager tępy nie
                        nadajacy sie na kierowanie ludzmi, daja lojalnosciowe umowy i
                        wysylaja na szkolenie na ktorym nic sie nie nauczysz bo to tylko
                        seciema zeby cie uwalic na rok jak nie to masz im placic 3000zl a
                        szczerze sie nie da wytrzymac tej pracy bo idzie sie zajechec
                        psychicznie i fizycznie bo jak w tygodniu pracujesz po 8 lub 6 h to
                        przypada ci kazda sobota po 12h no i moze jedna wolna niedziela a
                        reszte niedziel pracujesz po 11h nic sie nie mozesz odezwac bo
                        odrazu jestes zlym pracownikiem a niektore osoby co sa juz tam
                        bardzo dlugo na wyzszym stanowisku sa tak falszywe ze az to sie w
                        glowie nie miesci jeden wielki balagan, placa poprostu smieszna za
                        to co sie tam robi bo to ze jestes fryzjerem to nie wystarczy
                        sprzatasz ile sie da no i oczywiscie jak juz wysiadasz z sil po 12 h
                        to najlepiej by bylo jeszcze jakbys szorowal kafelki na kolanach,
                        czlowiek sie normalnie cos menagera zapyta a ten z glupim tekstem i
                        jedzie po tobie, co do godzin i dni wolnych potrafi zrobic taki
                        grafik ze siasc i plakac. OBOZ PRACY i tyle zero szacunku do ludzi
                        jak ktos nei chce zwarjowac to lepiej omijac to miejsce wielkim
                        lukiem, jeszcze dodam cos na temat uslug jak nie ma np maski
                        nawilzajacej to klient dostaje np odbudowujaca zeby tylko wcisnac mu
                        dodatkowa usluge fryzjer-sprzataczka-sprzedawca w jednym i to za 850
                        zl ;]
                        • Gość: ibox Re: Nigdy w życiu!stanowcze nieeeeeeeeeee IP: *.telpol.net.pl 03.02.09, 14:28
                          i tu się z tobą zgadzam praca tam to jeden wielki cyrk o ile można tak
                          powiedzieć bo czasami i siąść i płakać nic nie słyszysz tylko pracuj i pracuj od
                          menagera i od regionalnego i tylko cię o coś ciągle opierniczają ,że mała
                          sprzedaż to najlepiej kupić za swoje żeby plan zrobić hahaha albo czemu takie
                          małe utargi no to nic nie pasuje tylko na żywca wciągać klientów do salonu no
                          koń by się uśmiał i tak ciągle no ile tak można wytrzymać.Ty musisz pracować a
                          firma ma cie w du...dostajesz marną podstawę a jeżeli nawet ogólnie krajowo ci
                          podniosą to mądrale i tak cie udupia bo dadzą taki próg do zdobycia premii że
                          gów.... wyrobisz tylko po to żeby nie musieli ci zapłacić więcej jak gołą
                          pensje.A na dodatek musisz być lojalny i tu się pytam w stosunku do kogo bo
                          firma nic dla pracownika nie robi te umowy szkoleniowe to jedno a święta albo
                          mikołaj czy kiedykolwiek ktoś dostał jakiś bon albo dziecko pracownika paczkę
                          nie bo po co MURZYN ma pracować a profity zbierają oni.Jak przypadkiem powiesz o
                          tym klientowi ze nic nie dostajemy to nawet nie patrz w lustro żeby nie wyczytać
                          z jego twarzy"politowania dla ciebie a zaraz potem TY IDIOTKO TO CO TY TU
                          JASZCZE ROBISZ"i to tyle wszystkim zainteresowanym pracą w LL życzę dużo
                          szczęścia albo inaczj jeżeli takowe chcecie mieć to szukajcie pracy gdzie
                          indziej no chyba ze masochizm hahaha
                          • Gość: Ktoś Re: Nigdy w życiu!stanowcze nieeeeeeeeeee IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.09, 14:55
                            ja w LL tez pracowalam i serdecznie dziekuje za taka prace. to jest dobre dla
                            ludzi ktorzy nic nie umieja, tam same mlode twarze, i nowe co chwile, chca sie
                            wyzyc na kliencie, nauczyc i uciekac po roku lojalki :P bo na szkolenia wysylaja
                            kazdego nikogo to nie ominie. i ciagle tyllko sprzedaz, kuracje, i tak w kolko.
                            podstawa jest marna, za urlop dostajesz tylko podstawe bo premia juz nie
                            wchodzi do sredniej ;/ niestety, taki myk zeby mniej zaplacic pracownikowi, i
                            fugi czyscic domestosem haha normalnie wyzysk. i urlop od lachy tez daja. JAK
                            JESTES PRACOCHOLIKIEM TO BARDZO PROSZE TO JEST PRACA DLA CIEBIE, ALE JEZELI NIE
                            TO STANOWCZO ODRADZAM!!!!!!
                    • Gość: buahahaha OBÓZ PRACY !!Nie podejmujcie sie tam zadnej pracy! IP: *.chello.pl 06.04.09, 01:29
                      Przyjmuja kazdego , bo im nie zalezy na jakosci a na ilosci byleby pracownik
                      dobrze owce ciosał czekajace w kolejce a dobrze znaczy szybko zeby kasa wpadała
                      raz dwa trzy hahaha :) O nich świadczy ! Daja ogłoszenie i pisza ze przyjma bez
                      doswiadczenia , ta siec spadła na psy ich poziom usług jest strasznie niski !!!!
                      z reszta jak kelner scina włosy to mozna sobie wyobrazic... a te ich szkolenia
                      które rzekomo oferuja takze sa na niskim poziomie.... no i co do tych awansów -
                      KOMPLETNA BZDURA !!!! tam zarzadzaja ludzie po znajomosci :) taka klika :))
                      dorwali sie koryta i nikogo nie dopuszcza a nie daj Bóg sie o stołek postarac,
                      to ... no comment ;)
                      • Gość: a* Re: OBÓZ PRACY !!Nie podejmujcie sie tam zadnej p IP: *.dsi-sieci.pl 08.07.10, 21:18
                        z tym się akurat nie zgodzę. Po roku pracy od pomocy fryzjerskiej zaczynając
                        dziś jestem starszym asystentem i bez względu na to ile zrobie mam 1300 podstawy
                        a to co ustukam premii z utargu to swoją drogą. i nie mam nikogo z rodziny i
                        znajomych w firmie. To jest firma dla ludzi którzy chcą się rozwijać i piąć w
                        górę a nie dla osób pracujących aby pracować.
            • Gość: buahaha Re: praca jako fryzjer w lovely look-opinia IP: *.chello.pl 06.04.09, 01:23
              Lotka ! Ja tam Tyrałam 8 lat i serio ze szczerego serca Ci odradzam :) bywało
              tak ze wychodziłam stamtad o pierwszej w nocy , bo system pierdzielnął i trzea
              było paragony nabijac hahah :) nikt nie podziekował a za nadgodziny nie zaplacił
              nawet :) tylko te gwiazdy po zawodówkach prezeski od siedmiu bolesci
              przyjezdzaly i leczyły swoje kompleksy poniżając pracowników :) JA CI MOWIE DAJ
              TY SE DZIEWUCHO SIANA Z TA ROBOTA ...
    • Gość: wiki Re: praca jako fryzjer w lovely look-opinia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.08.09, 09:45
      NIGDY < PRZENIGDY !!!! Ta firma nie sznuje pracowników za grosz,
      tyrasz za grosze wszytkie soboty i 2-3 niedziele. Kasa strasznie
      marna na taki zapiernicz. Swój sprzęt trzeba mieć (szczotki ,
      nożyczki itp) a to koszt 500zł i sie przecież zużywa. A ta
      akwizycja!!! wciskanie klientą kosmetyków za niebiańska kase.
      Satnowcze NIE. Wyprujesz sobie zdrowie w tej firmie i nawet jednego
      dobrego słowa nie otrzymasz, a jak bedziesz miala słabszy dzień to
      tylko opiernicz, zero zrozumienia, Liczy sie tylko kasa dla nich. A
      i zero socjalki, nawet wody nie ma do picia w ten upał.
    • Gość: wiki Re: praca jako fryzjer w lovely look-opinia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.08.09, 09:57
      A i jeszcze coś, tak ludze chcą tam pracować ze co chwilkę
      wydłużają okres na jaki musisz tam pracować po speudo szkoleniu.
      Kiedys było poł roku teraz 2 lata. O tej umowie mówią ci dopiero
      na "szkoleniu" jak nie podpiszesz to wracaj z W-wy na swój koszt.
      Pózniej nie ma zadnych szkoleń, tylko zapiernicz, wszelka gadka o
      szkoleniach , wyjazdach to ściema. Był wyjazd na dupne SPA, dla tych
      co przez cały rok na L-4 nie byli ani dnia - hahaha, okazało się ze
      więcej czasu w busie sie spedziło niż tam i na miejscu nic z
      definicji SPA nie było, szkoda gadać traktuja nas jak bydło.
    • Gość: gość Re: praca jako fryzjer w lovely look-opinia IP: *.chello.pl 21.02.10, 20:36
      jestem byłym pracownikiem LL,salony są otwarte 7 dni w tygodniu więc
      mósisz być przygotowana na prace w sobote i niedzielę.,w soboty
      pracuje się tam wszystkie po 12godz,przy dobrym szćzęściu trafisz na
      10godz.ale na mniej nie licz,niedziele przeważnie 1 wolna i na 8
      godz w niedziele nie licz jesteś cały dzień.Jak Cię zatrudnią to na
      szkolenie do W-WY wyślą i to na umowie jeszcze próbnej,a tam nic się
      nie nauczysz ściema i brak profesjonalizmu poco?zeby cię umową
      zobowiązać i przez rok nie możesz się zwolnić od nich bo będziesz
      musiała kase oddawać słyszałam ze teraz to umowa na ok.3000tyś ale
      pewna nie jestem.ZEBY NAJ NIŻSZĄ KRAJOWĄ zarobić musisz co m-c 5.700
      wyrobić wiem ze ten pułap podniósł się chyba do 6000tyś ale pewna nie
      jestem,atmosfera tam tez kiepska dziewczyny się obgadują na wzajem
      i,kablują jedna na drugą,nic powiedzieć nie możesz bo zaraz z tego
      cyrk zrobią i jeszcze przeciw tobie odwrócą więc trzeba uwarzać co
      się mówi bo powtarzają jak papugi.jeszcze zależy czy się menager
      spodobasz bo jak nie to przejebane masz będziesz kozłem ofiarnym i to
      ona z ciebie go zrobi.ale taki prawdopadobnie na każdym salonie
      jest,powiem tak bardzo cięzko się tam pracuje a nawet jak jesteś
      dobra w tej pracy to i tak nikt tego nie zauważy umiejętności nie
      ważne fylko się psychicznie poryjesz ale decyzja należy do ciebie a
      jak na spotkanie w sprawie tej pracy do LL pujdziesz to zwróc uwagę
      czy gdzieś grafik wisi to się przekonasz jak tam inni pracują to naj
      lepszy dowód na to ze tu prawde piszę.AAAA i w święta zawsze norme
      godzin podnoszą bo ruch jest i głupio się tłumaczą jakimś trzy
      miesiecz.okresem rozliczeniowym,a tak naprawde to twoim prywatnym
      czasem kase walą a ty chodzisz do tej pracy bo co CI więcej zostało
      jak umowe szkoleniową masz co do PIP pujdziesz na skargę?proszę
      bardzo to cię Zwolnią a ty im 3000 tyś za szkolenie oddasz i w sumie
      to tu ludzie prawde piszą ja ci to tak grzeczniej opisałam
      POWODZENIA ZYCZĘ
    • Gość: DORA WRÓŻKA Re: praca jako fryzjer w lovely look-opinia IP: *.cable.smsnet.pl 22.02.11, 13:41

Witam wszystkich :) Zainteresowanych pracą w salonach lovely look . NIE POLECAM
      Pracowałam tam i to co napiszę to jest szczera prawda
      Obiecują zarobki szkolenia cuda wianki - Dostaniesz 1000,00zł nie licz na więcej ,możesz sobie wyrobić premię ale musisz przekroczyć próg 6500,00zł jak zrobisz 7000,00 dostaniesz 100zł premii ,żenada . Szkolenia oczywiście są w warszawie wysyłają cie jak im pasuje,nie pytają Cię o zdanie czy ci pasuje ,ale musisz podpisać z nimi umowę na 1 rok żebyś czasem się nie zwolniła o jak się zwolnisz w tym czasie to musisz oddać mi kasę za szkolenie.
      Najważniejsze im nie zależy na fryzjerach -fryzjerkach ,tylko na tym żebyś sprzedawała kosmetyki -marka na wyłączność -,wciskała kurację .To jeszcze nie wszytko ,oczywiście pracujesz jak robot,wiecznie pretensję ze nie zaproponowałaś, kosmetyku ,kuracji .zwolniłam się ponieważ menadżer znęcał się psychicznie po protu MOING .i NIE LICZCIE NA TO ZE JAK NIE BEDZIECIE SPRZEDAWAĆ KOSMETYKÓW i roić KURACJI TO WAS TAM ZOSTAWIĄ .wywalą was nawet jak jesteś bardzo dobrym fryzjerem TAM SIĘ LICZĄ KOSMETYKI
        • Gość: Ziutka Re: praca jako fryzjer w lovely look-opinia IP: 178.218.231.* 04.05.11, 13:49
          Splajtować nie splajtuje ,ale fakt faktem że już tam nie ma fachowców.Mają same początkujące fryzjerki które za 1000 zł będą pracowały . Ale po pół roku odchodzą i znowu przychodzą nowe ,zielone z fryzjestwa osoby. Tylko klientów żal, ale co tam :) Ja sobie chwalę ;) tysiak za prace przez wszystkie soboty i niedziele to jest to !!!
            • Gość: pracownik LL Re: praca jako fryzjer w lovely look-opinia IP: 178.218.231.* 05.10.11, 16:51
              Brak słów aby opisać to co szefostwo robi z personelem.Teraz niby jest cisza, ale to zapewne że już mają pełne gacie ,bo nie mają personelu i sami się gubią kogo zatrudnić a kogo zwolnić. Ich ;gwiazdy; już tam nie pracują bo miały dosyć tego wyzysku i wiecznego niezadowolenia przełożonych- które notabene, nie wiedzą ile to jest 2+2. Szefostwo udusiło kaczkę znoszącą złote jajka :) Nikt na świecie by nie rozwalił tak dobrze działającej firmy.Ale pare osób które nie mają pojęcia o fryzjerstwie + para klakierek( które twierdzą że są przezabawne i najmądrzejsze) rozniosły w pył te firme. Może kiedyś ktoś przejrzy na oczy. Ja tam jeszcze pracuje ,ale ju z mam przygotowane wypowiedzenie. Aż mnie korci żeby zobaczyć minę szefostwa i najmądrzejszej regionalnej .Tak na marginesie ,to jest jedyna firma gdzie wykszałcenie podstawowe wystarczy aby być wysoko postawioną osobą. Tak jeszcze zapytam - dlaczego ciągle mamy takie promocje ??? czy aby nie dlatego, żeby ostatni klienci którzy nam zostali przyszli do salonu??? czy może dlatego ,że to co robią pracownicy LL na włosach klientek to maks porażka ??? ZROZUMCIE !!!- FIRMA KTÓRA SIĘ CENI ,MA CENY NA WYSOKIM POZIOMIE!!!!! To co dobre, jest drogie jak BMW :) a na taki szeis jak fiat są promocje :) Zupełnie jak w LL. Już żygać mi się chce tymi ciągłymi promocjami( klientą zersztą też) każdy się z nas smieje że jesteśmy jak osły co ciągle za grosze tyrają i do tego mamy 2 umowy. Jedna na podstawe i reszta na umowe zlecenie JEDNA WIELKA FIKCJA !!! W życiu nie dostane kredytu, bo wykazuje 1050 zł dochodu. Na przyszłośc będziemy płakać z naszej emerytury a ci którzy teraz się z nas smieją będą mieli zawsze kase. No chyba że wreszcie fryzjerki zmądrzeją i będą dalekim łukiem omijać te beznadziejną i pełną wyzysku firme
      • Gość: luiz Żal mi was dziewczęta... IP: *.play-internet.pl 12.01.12, 13:46
        Sprawdźcie proszę, na czym polega zjawisko mobbingu. To o czym piszecie jest jawnym wykroczeniem! Czego się boicie? Jeżeli osoba wyżej stanowiskiem krzyczy na was, przedrzeźnia, naśmiewa się lub krytykuje waszą osobę, nagrajcie proszę taką rozmowę telefonem komórkowym i wyślijcie do dobrego dziennikarza. Byłam raz klientką LL. Fakt faktem wyszłam zadowolona z usług, nie zauważyłam nic podejrzanego prócz przemęczenia i wyuczonej regułki promowania produktów. Żal mi było gdy fryzjerka wyklepała ,,dzień dobry, na imię mam... i będę się panią zajmowała" Sztucznie, nienaturalnie.... W sytuacji nagłośnienia tej afery, nawet byli pracownicy mogliby dołączyć do jawnego protestu. Nawet gdy nad Tobą wisi ,,lojalnościówka" , masz prawo wręczyć wypowiedzenie w trybie natychmiastowym, opisując w powodzie sposób traktowania. Takie wypowiedzenie jest z winy pracodawcy i nie mają prawa żądać od was jakichkolwiek kar pieniężnych!! PiP jest dla was- zapamiętajcie to. Trzymam kciuki za ludzi rozsądnych, którzy zechcą walczyć o swoje prawa i nie narzekać. Musicie mieć jasno określone zasady. Pracujecie od poniedziałku do piątku, niedziele i soboty są NADGODZINAMI a więc traktowane inną stawką ! Nie mogą być traktowane jako premia dodatkowa liczona według normalnych stawek. Skserujcie grafik czy zróbcie mu zdjęcie i przynieście do najbliższej placówki Pipu wraz z umowami i ,,paskami" lub potwierdzeniem wpływu na konto. Sprawdzą wam czy nie doszło do zaniedbań.
        • Gość: pracownik Re: Żal mi was dziewczęta... IP: *.static.mgcentrum.3s.pl 06.03.12, 20:00
          Gdyby Pani wiedziała jak jest naprawde w tej firmie,to myśle że przeżyła by Pani prawdziwy szok. Klienci już na salonie widzą jak sztutcznie jest prowadzona rozmowa z klientką. Siadanie i przedstawianie z imienia- żałosna sprawa.Cała reszta jest tylko i wyłącznie po to aby Pani zapłaciła jak największy rachunek. Kuracje -jeden wielki kicz, są tylko po to by zawyżyć średni paragon,a o to tylko chodzi. My jesteśmy rozliczani z poszczególnego klienta. Jak jeden klient wykona tylko podstawową usługe to mamy maile z Warszawy i opiernicz. Jak do normalnej usługi naciągniemy klientke na kuracje + kosmetyk to jesteśmy chwaleni. Tak naprawde to kosmetyki Erilla są b.drogie i do bani.Fryzjerzy którzy tam pracują ,są z reguły bardzo słabi,ponieważ szanujący się fryzjer nie będzie pracował po 12-scie godzin oraz w soboty i niedziele za 1100 zł - tyle dostajemy z tytułu umowy o prace, reszta to pieniądze z umowy zlecenia. Ale co z tego jak na starośc bedziemy mieli minimalne emerytury. Zeby zarobić coś wiecej na umowe zlecenie musimy zrobić ponad 7200 zł utargu. Do tej kwoty pracujemy za 1100 zł. Wszystko co powyżej to umowa zlecenie i 30 % - podatek. Wieć teraz Pani widzi dlaczego musimy namawiać na te kuracje i kosmetyki. Musimy też namawiać klientki któ¶a przyjdzie na modelowanie lub strzyżenia do zrobienia koloryzacji,tak aby klientka zostawiła jak nawięcej pieniędzy. Rotacja u nas pracowników jest niesamowita. Co chwilę ktos odchodzi. Szefosto to szczyt chamstwa i bezczelności. Towarzystwo wzajemnej adoracji. Menadzerem zostaje największy lizus. O regionalnych nie wspomne ,bo to osoby które w prostym zdaniu robią 3 błędy i nie mają nic poza zawodówką. Przy następnej wizycie, niech Pani spojrzy z boku na obsługe . Wszyscy nakręcają klienta na jak największy rachunek a gdy już klientka się zgodzi na kosmetyk lub drogą kuracje to wtedy są puszczane oczka do koleżanek a co mniej inteligentne krzyczą do koleżanek ;hura,mam sprzedaz;NIech Pani spojrzy jeszcze na naszą strone intenetową i dowi się Pani że jest Twój fryzjer,lovelly look i provalliance....... no i to jest jedna firma, która ma tyle kasy aby opłacić adwokatów i tak zagmatwane umowy że zadna z nas nie odważy sie donieśc tego gdzieś dalej. Są wiec dwa wyjscia. Albo się zwolnić albo wycierać pot z czoła,łzy z oczu i czasami krew z nosa (po 12-stu godzinach pracy non-stop przy fotelu takie mniewamy objawy) i pracować dalej.
      • Gość: gosc Re: praca jako fryzjer w lovely look-opinia IP: *.komputerlan.pl 15.04.13, 16:01
        Witam to prawda co piszą o salonie Lovely look.Ja tam pracowałam i mnie zwolnili za to ze nie pojechałam na szkolenie i za to ze parametrów nie wyrabiałam dla nich jest tylko ważne wciskanie kosmetyków i kuracje które w ogóle nie pomagają. Dobrych fryzjerów zwolnili.A przyjmują teraz które nieumiejąca nic w tym zawodzie NIE POLECAM TEGO SALONU NAWET W OPOLU.
    • weronika.franco Re: praca jako fryzjer w lovely look-opinia 10.02.14, 18:08
      ...nie odpowiem jak się pracuje w LL, ale mogę zaoferować pracę w Zabrzu, Salon "EWA BEAUTY" Zabrze - centrum, ul. Karola Miarki 21 , pełny etat, stała umowa o pracę, komfortowe warunki pracy, wymagane doświadczenie na samodzielnym stanowisku, 514-102-136, CV można wysyłać na adres ewa.beauty@wp.pl , najlepiej osobiście w salonie.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka