Dodaj do ulubionych

Polska. Uroczy Szydłowiec

01.06.11, 15:55
To w końcu, jak by nie było, kulturalna stolica Mazowsza! ;-))

www.youtube.com/watch?v=hTYBgpf5LKw
Obserwuj wątek
      • solange1 Re: Polska. Uroczy Szydłowiec 02.06.11, 09:02
        Bieda to tam może była parę lat temu :)
        Teraz pewnie nie jest gorzej niż wszędzie indziej.
        To naprawdę bardzo fajne miasteczko, część wymienionych zabytków (przede wszystkim zamek) wymaga na pewno renowacji - ale z tego co wiem, jest już na to kasa z UE.
        No i tereny dookoła - idealne na rower, trochę górek, lasy, dobre drogi... Polecam też Chlewiska, Orońsko i rezerwat w Niekłaniu (fajne formy skalne).
        Moim zdaniem Szydłowiec jest wart promowania, dzięki za artykuł na głównej.
    • Gość: majka Re: Polska. Uroczy Szydłowiec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.11, 17:23
      ehh cudze chwalicie, a swego nie znacie, W Polsce jest mnóstwo miejsc do zwiedzania. To nie tylko Wawel, czy Łazienki. A taki na przykład Sandomierz (www.darrtell.pl/wycieczki-dla-grup-zorganizowanych/393-sandomierz)? Czemu nie jest popularnym miejscem do zwiedzania? Polecam to miasto każdemu miłośnikowi zwiedzania urokliwych zakątków Polski
      • viglarz Re: Polska. Uroczy Szydłowiec 23.06.11, 20:04
        No jasne że swojego nie znamy, nie ma możliwości zobaczyć wszystkie atrakcje turystyczne w całej Polsce. Kiedyś byłem w takiej niewielkiej miejscowości Nowa Wieś, niedaleko kłodzka, dziura zabita dechami, ale ośrodek był tam super, cisza, spokój. Samochodem parę minut i się wszędzie dojechało. Ale była tam też taka fajna góra, chyba Maryji Panny, czy jakoś tak. Na tej górze taki niewielki kościółek. Widok nocą na tą górę z podświetlonym kościółkiem był niesamowity. Ja twierdzę, że jak ktoś chce faktycznie pozwiedzać, a nie tępo leżeć na plaży to Polska jest idealna. I wszystko teraz można łatwo rezerwować, bo są strony jak dotbook.pl, na których są bazy noclegowe z całej Polski.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka