Dodaj do ulubionych

czy może mi ktos pomoć i przetłumaczyć 2 zdania?

03.02.11, 11:18
Ego apo auto to katalava telos panton.

aurio tha eimai sthn Euboia-an exeis neotera
gia to dwma mou les apo Deutera
Obserwuj wątek
    • lolekako Re: czy może mi ktos pomoć i przetłumaczyć 2 zdan 03.02.11, 11:34
      - ja z tego to zrozumialam(wyciagnelam wnioski)..z reszta nie ma znaczenia
      -jutro bede w Ewia...jezeli masz cos nowego na temat/odnosnie δωμα(taras,poddasze itd) przekaz mi przez Deutera
      • bibapie Re: czy może mi ktos pomoć i przetłumaczyć 2 zdan 03.02.11, 22:39
        czy to drugie zdanie może być fragmentem wiersza? czy to brzmi jakoś podjerzanie poetycko czy normalnie?
        • lolekako Re: czy może mi ktos pomoć i przetłumaczyć 2 zdan 04.02.11, 09:02
          brzmi zupelnie normalnie...nie ma tu zadnej poezji
          • bachula_gr Re: czy może mi ktos pomoć i przetłumaczyć 2 zdan 04.02.11, 19:21
            lolekako napisała:
            ...nie ma tu zadnej poezji

zeby nie powiedziec...proza zycia ;-)
            • malakas Re: czy może mi ktos pomoć i przetłumaczyć 2 zdan 04.02.11, 20:50
              A tak na marginesie i tytułem ciekawostki. Wyspa ta ma swoją nazwę w j. polskim. Brzmi ona Eubea.
    • anemothiela Re: czy może mi ktos pomoć i przetłumaczyć 2 zdan 03.02.11, 13:45
      Nie przez Deytera, ale od Poniedziałku ;)
      • lolekako Re: czy może mi ktos pomoć i przetłumaczyć 2 zdan 03.02.11, 13:51
        no wlasnie..a ja sie zastanawialam,czy chodzi o δευτερα....poniedzialek,czy moze o jakis program....:)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka