Dodaj do ulubionych

złapałem złota rybkę

12.05.04, 17:49
spełnia tylko trzy życzenia moje jusz spełniła może i wasze spełni
Obserwuj wątek
    • pluskat Re: złapałem złota rybkę 22.05.04, 07:00
      to masz szczescie...wlasnie ukladam moja liste zyczen :)
      • zenta1 Re: złapałem złota rybkę 22.05.04, 12:07
        ...moje życzenie - mieć tyle kasy, by zwiedzić dokładnie całą Europę. Reszta
        świata mnie nie interesuje.
    • michal-ochlik Re: złapałem złota rybkę 27.05.04, 15:50
      najprawdopodobniej spełni wasze życzenia jak wyzdrowieje bo narazie jest chora
      a liste możecie jusz składać
      • pluskat Re: złapałem złota rybkę 28.05.04, 10:48
        Zlota rybka choruje?
        Michal, to ty o nia dbaj!

Tylko trzy zyczenia? Moja lista:
        1) dobry bezpiecznik dla toyi z "notesu", zeby jej sie ciagle nie przepalal
        2) praca dla kiciora, zeby nie musial zbierac winogron
        2) domek z kominkiem i ogrodkiem dla Michala, zeby nie musial ciagle sie
        schylac
        • mi.ka.n Re: złapałem złota rybkę 29.05.04, 21:36
          Na mojej liście z osobistych mam tylko jedno życzenie.Pozostale odstąpie innym.

1)zdrówka dla siebie
          2)szczęścia dla dobrych ludzi
          3)normalności dla pozostałych
        • michal-ochlik Re: złapałem złota rybkę 31.05.04, 18:37
          wszystkie wasze życzenia rybka spełnia bo jusz wyzdrowiała co do kicira niewiem
          co sie z nim dzieje bo jeszcze nie wrucił z francji ale robote napewno znajdzie
          dla nas
          • zenta1 Re: złapałem złota rybkę 02.06.04, 14:18
            ...od lipca jestem na długim urlopie i chętnie wybrałbym się do Francji. Tylko
            nie wiem, czy mój kręgosłup wytrzymałby noszenie tych ciężkich koszy z
            winogonami.
            • mi.ka.n Re: złapałem złota rybkę 02.06.04, 16:20
              Jak zdrowy i mlody to napewno wytrzyma.Wyjazdu do Francji serdecznie życzę.I
              udanego urlopu z milymi wspomnieniami.
            • michal-ochlik Re: złapałem złota rybkę 05.06.04, 14:13
              to cię zapraszam bo ja tesz jade w sierpniu do francji i mogę cie zabrać bo
              jadę tam zbierać te winne grona , ale dlaczego one są winne to ja naprawdę
              niewiem??? to jest podruż na stopa.
              • zenta1 Re: złapałem złota rybkę 05.06.04, 17:53
                ...bo z tych gron robi się wino ?
                A czemu miałyby być winne, kiedy są całkiem niewinne (w niczym nie zawiniły).
                • michal-ochlik Re: złapałem złota rybkę 08.06.04, 19:46
                  we wszystkim zawinniły z tych oto wszechspaniałych winogron jest właśnie
                  francuskie wino , kino i co ino
                  • mi.ka.n Re: złapałem złota rybkę 14.06.04, 10:44
                    Realizując zyczenia złotej rybki,zajechalismy do Francji na wino.A wracając do
                    twojego zainteresowania wędkarstwem Michał,jakie jeszcze rybki łowisz?Czy była
                    już taaaaaaaaka ryba? Smacznego przy ich konsumowaniu życzę.
                    • michal-ochlik Re: złapałem złota rybkę 14.06.04, 16:36
                      rużne rybki łowie jakie podlecą chyba że niewymiarowe to wypuszczam , jestem co
                      do tego bezwzględny albo jak mają TZW (gody)TO TESZ WYPUSZCZAM ALE DOPIER JAK
                      MAM IŚĆ do domu bo ponoć sie tak muwi że jak pierwszą rybe wypuścisz to inne
                      jusz brać nie będą , ale muj największy okaz miał jakieś 2,5 KG ale teraz lato
                      sie zbliża to bede łowił wielki sztuki no jusz złotą rybke złapałem)))))))
                      ((MICHAŁ))
                      Tu jeszcze nie byłeś!
                      • zenta1 Re: złapałem złota rybkę 26.06.04, 22:19
                        ...ludzie łapią różne rzeczy - jedni grype , inni trypra.
                        • michal-ochlik Re: złapałem złota rybkę 28.06.04, 16:28
                          a ja złapałem jeszcze oprucz tych ryb byka za ogon))))))))
                          • mi.ka.n Re: złapałem złota rybkę 28.06.04, 21:15
                            michal-ochlik napisał:

> a ja złapałem jeszcze oprucz tych ryb byka za ogon))))))))

To chyba na jakiejś corridzie! Dobrze,że byk nie wziął Ciebie na rogi.
                            • michal-ochlik Re: złapałem złota rybkę 04.07.04, 16:41
                              mikan ja jestem silniejszy od byka zwiazałem go jak prosiaka )))))
                              • mi.ka.n Re: złapałem złota rybkę 04.07.04, 17:33
                                michal-ochlik napisał:

> mikan ja jestem silniejszy od byka zwiazałem go jak prosiaka )))))

Wierze,bo zdarzają sie silacze.Mój wnuczek lubi oglądac jakiś programz
                                silaczami.
                                Moze sie zglosisz na uczestnika?
                                • michal-ochlik Re: złapałem złota rybkę 15.07.04, 18:58
                                  nielubię tego programu bo to tylko są mięśniaki napakowani sterydami i nic
                                  wiecej
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka