Dodaj do ulubionych

Gdzie kupic soczewki w dobrej cenie i 100% orginł?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.08, 07:40
Co myślicie o soczewkach z Allegro? Ktoś może mi podać namiary na sprzedawcę,
który sprzedaje w 100% oryginalne soczewki? Zawsze kupowałem soczewki u optyka
J&J Oasis i nie było problemu. Niedawno zakupiłem soczewki na Allegro- bo
taniej:)) i poprostu nie da się w nich chodzić. Wyglądają jak oryginał a po
godzinie noszenia czuje potworny dyskomfort. Prosze was o pomoc.
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: kck Re: Gdzie kupic soczewki w dobrej cenie i 100% or IP: *.serv-net.pl 14.07.08, 20:21
      Witaj!

Nie ma czegoś takiego jak nieoryginalne soczewki. Soczewki to nie są perfumy i
      nikt nie podrabia. Istotnym elementem jest pochodzenie soczewek. Ja sprzedaje
      soczewki tylko od oficjalnych dystrybutorów, co daje gwarancję na jakość produktów.
    • wypowiedz.eksperta Re: Gdzie kupic soczewki w dobrej cenie i 100% or 15.07.08, 19:28
      Witam,
      najbezpieczniej kupować soczewki w salonie wtedy nie ma problemów bo wiadomo że
      są od dystrybutora na Polskę i że są przechowywane w prawidłowych warunkach.
      Proszę zwrócić uwagę być może problem wynika ze stanu gałki ocznej a nie z
      samych soczewek.
      Proszę zgłosić się na wizytę do specjalisty celem ustalenie przyczyny dyskomfortu.
      Pozdrawiam
      Sławomir Bis
      • barmir11 Re: Gdzie kupic soczewki w dobrej cenie i 100% or 22.07.08, 21:05
        pozwolę sobie zakwestionować wiarę naszego eksperta w profesjonalizm salonów.
        moje doświadczenie z salonami jest raczej negatywne - a odwiedziłem dwa -
        przykład z pierwszego - wmawiano mi że acuvue oasys jako miesięczne, nie
        proponowano mi wizyty kontrolnej (co jest koniecznością po jakimś okresie
        użytkowania), przykład z drugiego - zgłosiłem że widzenie jest gorsze przy
        soczewkach niż przy okularach - usłyszałem komentarz że urywa mi się film łzowy.

po prostu salony sprzedają to co mają z naciskiem na te produkty na których mają
        większą marżę - zdrowie i zadowolenie klienta to sprawa wtórna
    • eressea Re: Gdzie kupic soczewki w dobrej cenie i 100% or 15.07.08, 23:43
      www.e-soflens.com/
      www.soczewki.net.pl/
      Kupowałam w tych sklepach zarówno soczewki (JJ dwutygodniowe) jak i płyny. Żadna różnica względem tych kupowanych u tradycyjnego optyka poza ceną :)
      Ten drugi sklep przesyła bardzo szybko - zamówiłam w poniedziałek, przesyłkę otrzymałam we wtorek.
      Raz kupiłam soczewki na allegro, dwie z sześciu miały wadę na obrzeżu soczewki po około tygodniu noszenia, nadawały się wtedy tylko do wyrzucenia.
      • kasiaa_27 Re: Gdzie kupic soczewki w dobrej cenie i 100% or 17.07.08, 21:21
        A co jęsli na jedno oko jest inna moc i na drugie inna? Jak wtedy
        kupić takie soczewki w sklepie internetowym? Zazwyczaj sprzedają po
        całym pudełku czyli 6 sztuk, można zamówić 3 takie i 3 takie?
        • eressea Re: Gdzie kupic soczewki w dobrej cenie i 100% or 18.07.08, 00:37
          Możliwe że niektóre sklepy internetowe dają możliwość kupowania soczewek na
          sztuki. Jednak nigdy się tym nie interesowałam, zawsze kupuję pełne opakowania.
          Kilka lat temu u tradycyjnego optyka była taka możliwość, potem wprowadzono
          sprzedaż tylko na opakowania (przynajmniej tam gdzie ja kupowałam).
          • aiczka Re: Gdzie kupic soczewki w dobrej cenie i 100% or 25.09.08, 21:48
            > Kilka lat temu u tradycyjnego optyka była taka możliwość, potem wprowadzono
            > sprzedaż tylko na opakowania (przynajmniej tam gdzie ja kupowałam).
            u innych tradycyjnych optykow jest na odwrot - mozliwosci tej nie bylo a zostala
            wprowadzona ^_^
        • tylkopowaznie Re: Gdzie kupic soczewki w dobrej cenie i 100% or 19.07.08, 15:54
          Ja kupuje dwa komplety i po sprawie, jednorazowo większy wydatek, ale na dłużej
          wystarczą. ;-))
        • crass Re: Gdzie kupic soczewki w dobrej cenie i 100% or 21.07.08, 20:17
          Na soczewki.net można kupować na sztuki.
          • crass Re: Gdzie kupic soczewki w dobrej cenie i 100% or 21.07.08, 20:17
            www.soczewki.net.pl
    • Gość: uzytkownik Re: Gdzie kupic soczewki w dobrej cenie i 100% or IP: *.adsl.inetia.pl 28.07.08, 14:35
      Nie ma soczewek nieoryginalnych,a wszystkie musza posiadac
      certyfikat CE
      ja osobiscie kupuje na allegro i w sklepach internetowych

sprzedawca na ktorych sie nigdy nie zawiodlam :
      allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5395603
      sklepy:

www.soczewkikontaktowe.istore.pl

www.lensespro.com

do tego niskie ceny i bardzo szybka wysylka.

• monisienek Re: Gdzie kupic soczewki w dobrej cenie i 100% or 01.08.08, 11:51
      Ja kupuję na Allegro od zawsze, odkąd zobaczyłam, że są tańsze. :O)
      Sprawdzają mi się.
      Kupuję od razu hurtowo - wtedy wychodzi jeszcze taniej. :O)
    • Gość: anawis Re: Gdzie kupic soczewki w dobrej cenie i 100% or IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.08, 13:01
      Ja natomiast mogę z czystym sumieniem polecić sklep
      www.kontaktowe.pl Kupuję tam od lat, zawsze jestem zadowolona. Z
      tego co wiem to ta sama firma jest hurtownią, to daje mi pewność,że
      soczewki są oryginalne (nie jakieś z chińskiego rynku), dobrze
      przechowywane, omijam tylko jedno ogniwo narzutu marży.
      • Gość: witek Re: Gdzie kupic soczewki w dobrej cenie i 100% or IP: 89.106.244.* 29.09.08, 15:41
        A ja kupuję soczewki tylko w salonach jakoś nie mam przekonania do tych na
        allegro. Często są promocje więc nie narzekam. Jakoś nie mogę oszczędzać na
        własnym zdrowiu. Oczywiście znaczek CE jest najważniejszy ale wolę nie ryzykować
        z soczewkami na allegro
        • Gość: Amanda Re: Gdzie kupic soczewki w dobrej cenie i 100% or IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.09.08, 15:30
          A kupowaliście może soczewki 3msc na allegro ? Podobno zostały one wycofane z
          produkcji, ktoś może wie dlaczego ?
          • Gość: fical Re: Gdzie kupic soczewki w dobrej cenie i 100% or IP: *.central.biz.rr.com 01.10.08, 12:32
            bo soczewki 3 miesięczne trzeba odbiałkowywać.
            A ja mam pytanie które soczewki są najzdrowsze dla oczu jednodniowe czy
            miesięczne? Te jednodniowe są najdroższe dlaczego?
            • Gość: Amanda Re: Gdzie kupic soczewki w dobrej cenie i 100% or IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.08, 14:46
              Jednodniowe są najdroższe gdyż podczas ich noszenia nie ma ryzyka zakażenia, nie
              musisz ich czyścić, to są soczewki jednorazowego użytku, kupujesz je np. jak
              chcesz iść na basen, soczewki źle reagują na chlorowaną wodę, jednodniowe
              wyrzucasz od razu po wyjściu z basenu i zakładasz nowe

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka