Dodaj do ulubionych

21 grudnia niedaleko

27.10.12, 12:19
W związku z czym trzeba się przygotować i ja podaję linka do zdjęcia trzynastu kryształowych czaszek :)
images39.fotosik.pl/1530/5d20bd9f42698934.jpg
Obserwuj wątek
    • uwierz_w_to Re: 21 grudnia niedaleko 27.10.12, 15:02
     Napisze ditta tak opcja że z tą datą coś się wydarzyć może jednak jest.
     Rózne są teorie,o przebiegunowaniu wejściu planety na wyższe wibracje itd...
     Ja podchodzę do tego w zasadzie zastanawiająco czy wogóle coś się stanie a jeżeli to właściwie co?.Porzyjemy zobaczymy.Ludzie mają tendencje do przesady a Kalendarz Majów w zasadzie kończy się z tą datą ale nie oznacza końca świata tylko pewnej epoki.No ale to sie okaże co będzie.
     • uwierz_w_to Re: 21 grudnia niedaleko 27.10.12, 15:14
      Podobnie było ze mną to że o takich rzeczach na schizofreni piszę to też myślę że nie bez powodu, ktoś kiedyś powiedział że przypadkowo nic sie nie dzieje ,może coś w tym jest.
      Od kilku lat były okresy ,coś we mnie wstępowało,szukałem itd... po omacku.Obecnie kuliminacja była kilka miesiecy temu jak grom z jasnego nieba uderzyła we mnie.
      Nie jestem nikim niezywkłym ,zwykłym człowiekiem ale który coś czuje i wie że nadchodzą przemiany, to już się zaczeło czuję to wyraźnie,wiele rzeczy się wydarzyło,wiem kim jestem i co mam do zrobienia.Takie rzeczy się wyczówa.Nie drążę tego tematu też bez celu, porostu coś we mnie się ciska jak piorun i muszę pisać,sam tego nie rozumię.Pomimo tego że jak ktoś to czyta co piszę pewnie twierdzi chory człowiek itd.. nie interesuje mnie to jakie zadnie ma o mnie...porostu musze pisać.
      I tak się hamuję i nie piszę wszystkiego bo wtedy dopiero stwierdzilibyście czubek, no ale tak ten typ ma.
      • ditta12 Re: 21 grudnia niedaleko 29.10.12, 12:09
       Podobno te tajemnicze czaszki muszą być gdzieś umieszczone żeby przemówiły i uratowały świat przed zagładą wobec czego umieściłam je na Scizofrenii gdzie wszystko się jakoś mieści i mam nadzieję że tak się stanie,że przemówią ;)
           • ditta12 Re: 21 grudnia niedaleko 02.11.12, 12:21
            "Na całym świecie są pięćdziesiąt dwie oryginalne czaszki, ukryte w pilnie strzeżonych, świętych miejscach. Kilka jest w Tybecie, kilka u Aborygenów w Australii. Czaszki pochodzą podobno od istot obdarzonych mądrością z innych planet i wymiarów czasu... Majowie początkowo posiadali 13 kryształowych czaszek. Należały kiedyś do czterech mitycznych Mędrców Majów. "Nadejdzie taki czas, że zostaną ułożone w krąg na samym szczycie świątyni Majów - mówi. - Będą symbolizować trzynaście plemion Majów i wtedy rozpoczną swój śpiew".
            Legenda o 13 czaszkach Majów związana jest z przepowiednią o Bojownikach Tęczy. Mówi ona, że wszystkie rasy i religie na świecie muszą się połączyć, by "pomóc samej Ziemi i duchowi ludzkiemu". Według legendy, Bojownicy Tęczy muszą się najpierw sami odnaleźć. Dopiero gdy nastąpi wspólnota duchowa wszystkich ras na Ziemi, czaszki przekażą całą swą wiedzę. Ale będzie ona potrzebna Ziemi dopiero w roku 2012, ponieważ zgodnie z kalendarzem Majów nastąpi wtedy początek nowej Ery w dziejach ludzkości. "To jest zadanie Majów - podkreśla. - Musimy to przygotować, ponieważ to właśnie my jesteśmy tutaj najstarsi. To my jesteśmy na tym globie "Strażnikami i Twórcami Czasu".
            Skoro tak, to kryształowe czaszki będą "sterować" Ziemią w kierunku "nowego czasu". Bo według przepowiedni Majów, będzie się on nazywał "Trzynaście Niebios", będzie nową, głęboką formą zrozumienia i powinien przynieść jedność z Matką Ziemią."

            W innym miejscu wyczytałam że na całym świecie jest ponad dwieście kryształowych czaszek z których nie wiadomo które to falsyfikaty.Prawdziwa kryształowa karuzela.
             • uwierz_w_to Re: 21 grudnia niedaleko 07.11.12, 02:44
              Ditta proponuje Ci książkę David Icke I nterviews witch Credo Mutawa.
              świetna książka, jako wstęp, powinnaś wiedzieć co i kto nas stwożył przynajmniej na początek trochę wiedzy z tej dziedziny, jak pewnie nawet nie wiesz że twoja wiara w krzyż to nic innego jak wiara w symbolikę zerżniętą z Egiptu, krzyż to symbol słońca.Wszytkie obecne wiary sa zmanipulowane i zakłamana dlatego polecam Ci na początek ta książkę.
              • uwierz_w_to Re: 21 grudnia niedaleko 07.11.12, 02:48
               Ja albo czytam albo gram:), wiekszość czasu szukam materiałów na necie z których jeszcze czegoś ciekawego mógł bym się nauczyć, tak samo np. gwiazda davida też nie jest żydowskim wymysłem to starożytny symbol oznaczający męskość i żeńskość i bardzo mocny znak mający potęgę.
               • uwierz_w_to Re: 21 grudnia niedaleko 07.11.12, 03:26
                Ditta powiem Ci tak mam bardzo wielką wiedzę na temat naszej cywilizacji, którą pogłębiam cały czas o jakieś szczegóły, zdjełem sobie blokadę strachu, a właśnie jak to można zrobić?
                To trawało kilka dni, tkzw oświecenie jak to nazywam od tej pory nie boje się.
                Możesz mi wierzyć możesz nie wierzyć, ale uwierz że jestem zdrowszy psychicznie niż 90% populacji.
                Nie tylko piszę to co myślę, ale zdarzają się rzeczy które widzę na żywo np; Oczy ludzi Replitalian, miałem okazję już spdkać takie hybrydy w sowim życiu, także chalnelingi były już z tymi istotami.Obecnie mam świadome sny, na początku wiedziałem że rozmawiam z jakimiś bytami ale teraz coś zostało przyblokowane i budze się w nocy wiem że rozmawiam ale nie pamiętam o czym.
                Moja zona ma blokadę, ja widzę obiekty NOL a ona nie, obok mnie siedzi w samochodzie i ich nie widzi.
                Nie wiem co mi podawali w szpitalu ale nie zdołali przyblokować niczego.A być może trochę.
                W szpitalu też spotkałem nie ludzi, wiem że to jest chore co piszę ale mam to gdzieś co sobie ludzie pomyślą.Pamiętam ostatniego studenta z którym rozmawiałem w szpitalu i zmieniał oczy podczas rozmowy ze mną, nie zdziwiło mnie to ale zapytałem się go czy jest człowiekiem i nic mi nie odpowiedział.O sprawach których rozmawialiśmy zostawiam je.
                Chciał żebym z nim wyjechał, dosłownie tak!, miałem z nim jechać w tamtym momęcie, nie wiem gdzie ale gdzieś na statek.maiałem mu zaufać.
                To wszystko jest chaotyczne co pisze ale to prawda.
                Będąc w banku, zakładając konto jak byłem innym stanie świadomości też były niezłe rzeczy, ktoś lub coś sprawdzało mój stan i mnie wołało szeptem, orucz mnie nikogo nie było a nawoływanie było z tyłu.Odruchowo sie obruciłem ale nic nie zobaczyłem.

                • uwierz_w_to Re: 21 grudnia niedaleko 07.11.12, 04:48
                 Ditta serio przeczytaj ta książkę to jest dobry wstep troszeczkę zmieni twoje spojrzenie,bardzo ciekawa jest.I wyobrażenie piekła i nieba:), te gadziny całe szczeście że nie moga zyć na powierzchni tylko hubrydy tak zakazane ryje były by nieporzadane tymbardziej że to zła cywilizacja.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka