Dodaj do ulubionych

Po co bo stworzył nienawiść?

23.01.13, 08:42
Tego nie wiem, tak jak nie wiem po co stworzył świat.

Ale emocje owszem są po coś. Gniew jest po coś. Zeby się bronić. Osiągnąć jakiś cel.

Ale permanentna nienawiść nie jest dziełem natury. Jest chorobą. CHoroby psychiczne są podobno efektem ubocznym rozwoju inteligencji. Jeśli kogoś ciągle nienawidzisz i okazujesz swoją nienawiść to pewnie tak naprawdę nie tą osobę nienawidzisz. Tylko intelekt zmienił obiekt nienawiści na wygodniejszy do spuszczenia pary. Żadnego celu się nie osiąga. Nie rozwala się wroga. CIągle się wali w worek bokserski.
Obserwuj wątek
  • esesmes Re: Po co bo stworzył nienawiść? 23.01.13, 09:01
   Czy olga tuta pisze? Z tego co wiem nawet w ogóle nie czyta żadnego postu od dawna. O tym, że przepraszałeś usłyszała z drugiej ręki.Natomiast ma powody, żeby nie lubić tego forum. I to ty tropisz jej forum, a nie ona twoje.

   Nie wiem co tu pisała ex.mila i inni ludzie, widać masz wielu wrogów, niestety przeszłość się za ludzmi ciągnie choćby się zmienili. Ale to pisz do nich. Nie ma żadnego UKLADU ludzi szczura, ktorzy cie gnebią.
   • ditta12 Re: Po co bo stworzył nienawiść? 23.01.13, 09:10
    <Czy olga tuta pisze? Z tego co wiem nawet w ogóle nie czyta żadnego postu od dawna. O tym, że przepraszałeś usłyszała z drugiej ręki.Czy olga tuta pisze? Z tego co wiem nawet w ogóle nie czyta żadnego postu od dawna. O tym, że przepraszałeś usłyszała z drugiej ręki.Natomiast ma powody, żeby nie lubić tego forum. I to ty tropisz jej forum, a nie ona twoje. >
    Tak,napisała>patrz jakiś wątek przed .......Uwierza(nie chce mi się szukać)
    <Natomiast ma powody, żeby
    > nie lubić tego forum.>
    nie musi
    [...]jakiś Hades napstrykał czy kto?
    Tak me oczy widzą.Może mnie wzrok myli?

    • esesmes Re: Po co bo stworzył nienawiść? 23.01.13, 09:20
     Wchodzi Uwierz na forum i w tym samym momencie wchodzi hades. Pisze jak uwierz, wygląda jak uwierz. Nie wiem kto miałby siedziec caly czas na kompie i szukac odpowiedniego momentu, zeby sie pod niego wiarygodnie podszyc. Chyba sztab sluzb specjalnych. Zreszta na schizie tez bylo duzo tekstow swiadczacych ze hades to uwierz.
  • esesmes Re: Po co bo stworzył nienawiść? 23.01.13, 09:23
   Trole sa od was. WIem to. Nie powiem skad, ale wiem, ze od was.

   To znaczy nie wszystkie. Ja jestem zwany trolem i jestem ze szczura. Ex.mila sie tu wpisuje jak sie dowiedzialem. Ale wiem ze napewno pisza tu osoby ze schizy dawne jako trole.

   Nie strasz mnie wujek, bo sie jeszcze przestrasze. Tyle ze to ty wyladujesz tam gdzie zawsze a nie ja bede mial ciche dni.
  • esesmes Re: Po co bo stworzył nienawiść? 23.01.13, 09:55
   no nie wiem, wie pan ja specjalnie nie lubie tu bywać, ale skoro pan tak nalega, to może zorganizuje jakąś akcję odzyskania tego forum dla wszystkich. żeby wielu zwyklych ludzi mogło tu pisać. a nie tylko jedna drużyna, która decyduje kogo forum. może się znajdą nawet jacyś schizofrenicy. a pan widział kiedyś jakiegoś? chociaż z daleka?
   • ditta12 Re: Po co bo stworzył nienawiść? 23.01.13, 10:41
    <ale skoro pan tak nalega, to może zorganizuje jakąś akcję odzyskania tego forum dla wszystkich. żeby wielu zwyklych ludzi mogło tu pisać. a nie tylko jedna drużyna, która decyduje kogo forum. może się znajdą nawet jacyś schizofrenicy. a pan widział kiedyś jakiegoś? chociaż z daleka?>

    Witaj w KRÓLESTWIE Uwierza i Ditty i Madau i Szpile_i_ostrygi i Maska i Ex-mili i...... już zapomniałam te nicki,ale zaraz zerknę i dopiszę :D
  • ditta12 Re: Po co bo stworzył nienawiść? 23.01.13, 10:37
   <Tylko intelekt zmienił obiekt nienawiści na wygodniejszy do spuszczenia pary. Żadnego celu się nie osiąga. Nie rozwala się wroga. CIągle się wali w worek boksersk>

   Tym intelektem tak się wali w worek bokserski ??
   • esesmes Re: Po co bo stworzył nienawiść? 23.01.13, 10:54
    Nie, dzięki intelektowi zmienia się rzeczywistą przeszkodę na łatwiejszą. Jak się boisz okazać gniew komuś kto rzeczywiście ci życie niszczy, to wyżywasz się na łatwiejszych obiektach. Tyle, że ciągle musisz się wyżywać, bo ta która ci życie niszczy nie zostaje przecież odsunięta. Dopiero jak się gniew skieruje na swojego prawdziwego wroga, wtedy jest to katharsis autentyczne. a nie puszczenie pary.
     • esesmes Re: Po co bo stworzył nienawiść? 23.01.13, 11:07
      Być może tak robię, każdy musi tak robić w jakimś stopniu, jeśli robi to świadomie i nie zwala tego gniewu na innych ludzi, tylko w inny sposób rozładowuje to ok.

      ale nie na taką skalę jak tutejszy forum. sorry ale jeśli się tu przychodzi rok po zajciach na starej schizie tu ciągle plujecie na szczura to to zdrowe nie jest. to jest obsesja.
      • ditta12 Re: Po co bo stworzył nienawiść? 23.01.13, 11:14
       esesmes napisał:

       > Być może tak robię, każdy musi tak robić w jakimś stopniu, jeśli robi to świado
       > mie i nie zwala tego gniewu na innych ludzi, tylko w inny sposób rozładowuje to
       > ok.>
       Jeśli ma wewnętrzny przymus spowodowany ......?tao tak robi.

       > ale nie na taką skalę jak tutejszy forum. sorry ale jeśli się tu przychodzi ro
       > k po zajciach na starej schizie tu ciągle plujecie na szczura to to zdrowe nie
       > jest. to jest obsesja.>

       Mur na depresja cafe pod szczurem za wysoko postawiony by można tam splunąć.
       Tam teraz Zarząd Komisaryczny obraduje(jakieś plenum mają czy coś?)
       Gdy zerkłam przez dziurę od sęka :)

  • ditta12 Re: Po co bo stworzył nienawiść? 23.01.13, 13:29
   Był Krystian na depresja cafe pod szczurem jeszcze za Lucyny-moderatorki ale nie wiem czy to ten sam bo wszedł jako gość.Może chce książkę swą zareklamować i bloga do czytania.
   Tamten Krystian to fajny bardzo był :D

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka