Dodaj do ulubionych

Spiralki przed oczami

01.03.13, 15:17
Po trzech, czterech kawach. Takie jak przed migreną, ale bez bólu i krótkotrwałe to co za czort, wiecie? Wystarczy więcej magnezu?
Obserwuj wątek
    • varna771 Re: Spiralki przed oczami 01.03.13, 20:20
      umarłabym po 4 kawach !! pije dziennie 1 filiżanke kawy czarnej, gorzkiej, mocnej, sypanej zawsze rano. Druga kawa juz mi nie służy i nie samkuje, zaczyna mnie boleć w klatce piersiowej. Może za duzo tych kaw?
        • varna771 Re: Spiralki przed oczami 01.03.13, 20:48
          Ciśnienia chyba można wyregulowac farmakologicznie?? ja jestem typem sowy bedac na studiach uczyłam się w nocy i piłam klika kaw, aż pewnej nocy myslałam, że mój żywot sie skończy i lekarz powiedział mi, że lepiej zamiast kaw pić herbate gorzką bo teina jest mocniejsza od kofeiny, ale nie wywołuje 'spustoszenia' organizmu ( dusznosci, bole w klatce piersiowej) tak jak w moim przypadku, tak wiec moze warto zrezygnowac z dwóch kaw i zastapić dwoma dobrymi herbatami np.indyjskimi.
              • monte_we_mgle Re: Spiralki przed oczami 01.03.13, 21:15
                Przesadził, ale wykształcenie ma tu mniej do rzeczy. Mój dziadek odsiedział kilka miesięcy na Zamku w Rzeszowie, jego brat miał mniej szczęścia i wyjechał stamtąd pod Tomsk. Nie należy nadużywać pojęć, którym wielu kojarzą się tragicznie.
                • varna771 Re: Spiralki przed oczami 01.03.13, 21:24
                  monte_we_mgle napisał:

> Przesadził, ale wykształcenie ma tu mniej do rzeczy. Mój dziadek odsiedział kil
                  > ka miesięcy na Zamku w Rzeszowie, jego brat miał mniej szczęścia i wyjechał sta
                  > mtąd pod Tomsk. Nie należy nadużywać pojęć, którym wielu kojarzą się tragicznie
                  > .
                  Dokładnie, tak samo uważam! interesuje sie historią, historia nie jest moją pasją bo uważam, że słowo "pasja" jest naduzywana, to że lubię biegac, czytać książki historyczne nie znaczy, że to jest moją pasją... czytałam o wielogodzinnych przesłuchaniach, po których ludzi zamykano w celach w których było 1 m wody, nago mężczyźni i kobiety... Pacjent mojego taty, który był wieźniem tych okrutnych czasów, a poźniej został profesorem przynosił książki swojego autorstwa z których wiem czym są czasy stalinowskie. Tusk i Nałecz doskonale wiedzą jako historycy z wykształcenia, że sedzia przesadził, ale tego głosno nie mówią bo to jest policzek w konkurentów politycznych widomo jakich i to im pasuje.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka