Dodaj do ulubionych

Imovane - czy gorzkie?

19.03.13, 18:06
Witam, czy może ktoś wie, czy Imovane jest gorzki w smaku? Mam problem z córką, lekarz nam to przepisał, ale ona nie połknie tabletki, muszę jej rozpuścić. Ma to w ogóle jakiś smak? Na razie nie wykupiłam leku, bo jeśli to gorzkie, to szkoda kasy, trzeba szukać czegoś innego :(
A Stilnox?
Obserwuj wątek
    • madau Re: Imovane - czy gorzkie? 19.03.13, 18:14
      Imovane nie ma jakiegos specyficznego smaku. Tabletka jest malutka i latwo ja polknac. Stilnox tez nalezy do hipnotykow (nasennych) ma tylko inne dzialanie bo usypia na pare godzin niemal od razu. Z imovane trzeba troche poczekac ale ja na nim przesypialam calutka noc. Acha i stilnox tez jest malutka tabletka, mniejszych chyba nie ma.
    • przyczlapka Re: Imovane - czy gorzkie? 20.03.13, 12:59
      Dziękuję Wam bardzo, dziewczyny. Wiem, że te wszystkie prochy to paskudztwo i długo się przed tym broniłam, tym bardziej, że chodzi o moje dziecko, ale chyba czasami po prostu nie można inaczej...
      • dylesid Re: Imovane - czy gorzkie? 24.05.20, 06:01
        Imovane po rozgryzieniu ma taki gorzki smak, ze zostaje w jakie ustnej przez kilka godzin. Pierwszy raz w życiu z takim czymś się spotkałem. Post jest stary, mam nadzieje ze poradziliście sobie z chorobą i snem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka