Dodaj do ulubionych

Otwarty umysł?Czy zakuty łeb?

30.09.19, 20:24
Wybór należy do ciebie.Ja wybieram świat,przyjaźń,ja się nie boję ludzi na świecie,na kuli ziemskiej czy gdziekolwiek.Obawiam się,owszem-kurników,krat,pasów w izolatce i zamknięcia w szpitalu psychiatryczny i głupiej rodziny :( Czasami bywa tak że człowiek z człowiekiem nie może się porozumieć-nie ten sam poziom,nie te fale megahertze,nie te same idee.Idea-myśl.Ja myślę sama,nie potrzebny mi kościół,religia,pierdoły-i jeszcze pytanie co to jest spowiedź i czemu służy?-Donoszeniu na ludzi do....hm....niezła metoda. :D
Obserwuj wątek
        • ditta12 Re: Otwarty umysł?Czy zakuty łeb? 30.09.19, 20:50
          Starzy ludzie powinni siedzieć na ławeczce i czasami wspomagać młodych swoją wiedzą i doświadczeniem a nie rządzić i się modlić bo kraj religijny to dno i śmierć.Ludzie są ludźmi i wolno im myśleć jak chcą.Co to jest demokracja?Bo jakoś nie wiem,hm.Wiem za to co to sekty i mafie.Ja nie należę do żadnych.
          • ken-ya Re: Otwarty umysł?Czy zakuty łeb? 16.03.20, 00:41
            ditta 12 jak dopadnie Cie nieszczescie, wtedy sie otwieraja oczy. Najczesciej staje sie to wtedy gdy umiera czlowiekowi to co bardzo kochal , Jak ginie bezpowrotnie to w co wlorzyl duzo swojego serca.Naprzyklad rodzice ,dziecko, ktos z rodziny. Ginie nadzieja. wtedy szybko czlowiek leci po pomoc n,p do kosciola, ba nawet chce umierac dla tego co umarl. Male dziecko bardzo rozpacza po stracie chomika czy rybki. U doroslych jest to samo. Im mniej kochasz tym zal mniejszy . Dlatego swiat staje sie bez duszny.Ale co warty jest swiat bez milosci.Co warty jest taki swiat jak matke nie obchodzi zycie dziecka. co warte jest takie zycie jak nie obchodzi to nikogo jak stanie sie krzywda . Nie wiem jak ty ,ale mnie cieszy dawanie prezentow, cieszy mnie jak widze usmiech ne twarzy czlowieka. Cieszy mnie jak moj pies podbiega do mnie po jakis smaczny kasek i sie cieszy. Jak zycie smagnie Cie nieszczesciem wtedy zaczynasz rozumiec. jak umrze Ci mama a nie zdazylas sie pozegnac. Polecisz szybko do kosciola. Pozdrawiam Emi

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka