Dodaj do ulubionych

Gimnazja w Rembertowie

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.10, 11:45
Przeprowadzamy się do Rembertowa , czy zapisać dziecko do 126 przy Ziemskiego?
Obserwuj wątek
    • Gość: jj Re: Gimnazja w Rembertowie IP: *.chello.pl 24.06.10, 16:58
      a jakim jest uczniem? Wszystkie gimnazja w obrębie Rembertowa
      (oprócz gimn STO) + niedalekie Rembertowa gimnazjum w Wesołej (120)
      mają fatalne wyniki testów.
      • Gość: mamcia Re: Gimnazja w Rembertowie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.10, 08:57
        świadectwo z czerwonym paskiem , b. dobry angielski i wynik z egzaminu.
        Zależy mi na wysokim poziomie j. polskiego, przedmiotów mat- przyr. i j.
        angielskiego.
    • Gość: mamcia Re: Gimnazja w Rembertowie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.10, 09:00
      oczywiście ważna jest atmosfera, bezpieczeństwo i inne ciekawe oferty
      indywidualnego rozwoju
      • Gość: jj Re: Gimnazja w Rembertowie IP: *.chello.pl 25.06.10, 20:14
        to tym bardziej szukałabym nie w Rembertowie
        • Gość: gosc Re: Gimnazja w Rembertowie IP: *.aonet.pl 25.06.10, 21:46
          jeśłi rzeczywiście dziecko mialo dobry poziom w szkole podstawowej ,
          to szukałbym gimnazjum poza Rembertowem , jeśli ukończy nawet
          gimnazjum na Ziemskiego z wynikiem bardzo dobrym i ze względu na
          średnia dostanie się do dobrego liceum to będzie bardzo trudno ,
          widac wtedy znaczące różnice , to tak na bazie doświadczeń z własnym
          synem .
          • Gość: mamcia Re: Gimnazja w Rembertowie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.10, 14:37
            Dlaczego nie w Rembertowie;
            jest coś nie tak z rembertowskim szkolnictwem?
            Piszecie nie podając konkretów, więc trudno wyrobić sobie zdanie.

• Gość: gosc Re: Gimnazja w Rembertowie IP: *.aonet.pl 26.06.10, 20:23
              angielski na poziomie srednim, niemiecki tragedia. Niektórzy
              laureacji konkursów matematycznych w gimazjum ledwo radza sobie w
              liceum z tym przedmiotem , biologia przyzwoita ale jeśli wybierałoby
              dziecko w liceum klase biol-chem , to musi liczyć na korepetyckie.
              Nie wiem jak teraz ale 3 lata temu malo spopularyzowane kółka
              zainteresowań . Ogólnie szkoła bez klimatu , poziom sredni .
              • Gość: absolwentka Re: Gimnazja w Rembertowie IP: 195.225.120.* 02.07.10, 07:20
                Gościu. Jak nie masz pojęcia o mojej szkole, to się nie wypowiadaj.
                Kończyłam Ziemskiego rok temu ze średnim świadectwem. Chodziłam do
                klasy matematyczno-informatycznej. Jestem w renomowanym liceum.
                Oczywiście, że mam niższe oceny, ale żadnej dwójki. Nie mam
                problemów z geografią, matematyką, ani biologią. Jeśli ktoś z chce
                się uczyć, to poradzi sobie z nauką w LO. Najłatwiej zwalić swoje
                niepowodzenia na poziom nauczania w gimnazjum.
                A klimat szkoły tworzą uczniowie. Mnie tam było dobrez. Miałam super
                klasę i nauczycieli i do tej pory wpadam do moich profesorków oraz
                utrzymuję kontakt z kolegami.
                Zajęcia pozalekcyjne były w dużej ilości, tyle że komu sie chciało
                po 7-8 lekcjach w szkole, jeszcze tam siedzieć.
                • Gość: absolwentka Re: Gimnazja w Rembertowie IP: 195.225.120.* 12.07.10, 13:47
                  No i jaki jesst los tego absolwenta podstawówki? Które gimnazjum mu
                  wybraliście?
                  • Gość: mamcia Re: Gimnazja w Rembertowie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.10, 14:20
                    nie do 126, za słabe wyniki egzaminów co świadczy o kiepskim poziomie nauczania
                    • Gość: bslwetka Re: Gimnazja w Rembertowie IP: 195.225.120.* 14.07.10, 16:19
                      Może i dobrze. dowiedziałam się, że w tym roku odeszło paru dobrych
                      naczycieli. W tym moja historyczka, matematyczka i babka od religii.
                      • Gość: absolwentka Re: Gimnazja w Rembertowie IP: 195.225.120.* 14.07.10, 16:20
                        oczywiście powyższy wpis był od absolwentki
                        • Gość: dawny absolwent Re: Gimnazja w Rembertowie IP: *.100.211.91.static.bait.pl 15.07.10, 11:36
                          Oj sypie się gimnazjum sypie! A kiedyś było taką dobrą szkołą.
                          Dobrze, że już dawno skończyłem!
                          • Gość: krzysio Re: Gimnazja w Rembertowie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.10, 14:26
                            Z tego co słychać po Rembertowie od rodziców i uczniów, to brak w
                            tej szkole dobrego rządzenia. Nie ma dyscypliny, uczniom wszystko
                            wolno, na przerwach jest niebezpiecznie, dużo bójek i hazardu,
                            wymuszania forsy. Poziom też chyba kiepski, bo uczniowie ledwo
                            kończące podstawówkę, kończą gimnazjum bez kłopotu. A jak jest
                            naprawdę? Proszę, niech wypowie się ktoś kompetentny.
                            • Gość: gość Re: Gimnazja w Rembertowie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.10, 16:31
                              Jestem i mamą i nauczycielem - na szczęście nie szkoły w
                              Rembertowie. Z moich obserwacji wynika, że połowa z tych problemów z
                              gimnazjum na Ziemskiego wynika z braku współpracy nauczycieli
                              rembertowskich szkół - podstawówki, gimnazjum i liceum. Nie umieją
                              stworzyć wspólnie z rodzicami spójnego systemu wychowawczego i
                              dydaktycznego. Rodzice gimnazjalistów też do tego dokładają, bo -
                              jak słyszę - nie ma na nich bata. No cóż, na szczęście powoli z
                              gimnazjów odchodzi "rozwydrzone" pokolenie dzieci, których rodzice
                              tak zachłysnęli się demokracją, że dali siedmiolatkom prawo do
                              całkowitej wolności zupełnie źle rozumianej.
                              Cała nadzieja w rodzinach, których dzieci są teraz w podstawówce, a
                              którzy sami wracają do rozsądku wychowaniu i wymaganiu a nie tylko
                              dawaniu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka