Dodaj do ulubionych

Sieć "Stokrotka" przy Pirenejska/Radiowa

IP: *.chello.pl 28.03.09, 21:53
Zagospodaruje nareszcie sklep po "Globi".
Obserwuj wątek
    • Gość: qwe Re: Sieć "Stokrotka" przy Pirenejska/Radiowa IP: *.chello.pl 29.03.09, 13:50
      a skąd taka informacja, kiedy ma być otwarcie?
    • Gość: bemowiaczek Re: Sieć "Stokrotka" przy Pirenejska/Radiowa IP: *.chello.pl 29.03.09, 19:43
      Wygrali przetarg na dzierżawę tego obiektu. Kiedy otwarcie ?
      po remoncie.
      Pozdarwiam
      • Gość: K Re: Sieć "Stokrotka" przy Pirenejska/Radiowa IP: *.chello.pl 16.09.09, 15:10

Oczywiście cieszymy się z otwarcia nowego sklepu przy ul. Pirenejskiej w Warszawie.

Niestety w placówce tej klienci traktowani są jak potencjalni złodzieje. Ochrona sklepu zatrzymuje każdą wchodzącą osobę posiadającą choćby najmniejszy plecak, czy torebkę nie wpuszczając na teren sklepu.

Praktyka taka na sam początek odstrasza klientów. Trzech ochroniarzy stojących przy bramce magnetycznej zaczepiało każdą osobę i wielu klientów rezygnowało z zakupów

Jeżeli takie działania będą miały miejsce na co dzień sklep nie zyska wielu klientów i straci dobrą opinię .
        Nie każdy klient to złodziej. Są kamery i inne metody wykrywania kradzieży.

NIE POLECAM

Z poważaniem

Kamil
        • Gość: bem Re: Sieć "Stokrotka" przy Pirenejska/Radiowa IP: *.chello.pl 16.09.09, 20:26
          Twoja sprawa.
        • malgorzata291 Re: Sieć "Stokrotka" przy Pirenejska/Radiowa 24.09.09, 14:58
          Taką mają pracę pozdrawiam
          Gość portalu: K napisał(a):

>
          > Oczywiście cieszymy się z otwarcia nowego sklepu przy ul.
          Pirenejskiej w Warsza
          > wie.
          >
          > Niestety w placówce tej klienci traktowani są jak potencjalni
          złodzieje. Ochron
          > a sklepu zatrzymuje każdą wchodzącą osobę posiadającą choćby
          najmniejszy pleca
          > k, czy torebkę nie wpuszczając na teren sklepu.
          >
          > Praktyka taka na sam początek odstrasza klientów. Trzech
          ochroniarzy stojących
          > przy bramce magnetycznej zaczepiało każdą osobę i wielu klientów
          rezygnowało z
          > zakupów
          >
          > Jeżeli takie działania będą miały miejsce na co dzień sklep nie
          zyska wielu kli
          > entów i straci dobrą opinię .
          > Nie każdy klient to złodziej. Są kamery i inne metody wykrywania
          kradzieży.
          >
          > NIE POLECAM
          >
          >
          >
          > Z poważaniem
          >
          > Kamil
          • Gość: Kasia Re: Sieć "Stokrotka" przy Pirenejska/Radiowa IP: *.chello.pl 08.10.09, 10:17
            Byłam dwa razy w tym sklepie po 16-tej, tragedia wielka, kolejka do
            działu mięsnego, jak odstałam swoje w mięsnym,następnie do kasy,
            raptem tylko dwie czynne i jeszcze dłuższe kolejki. Spędziłam tam
            półtorej godziny na stanie w kolejkach czy kierownictwo nie widzi,
            że brakuje personelu a może zła organizacja, ale myślę, że za marne
            grosze to nikt nie chce pracować. I jeszcze jedno czy w tym sklepie
            jest serwis sprzątający, tak brudnego sklepu to daleko
            szukać.Pozdrawiam była klientka.
            • Gość: bemowo Re: Sieć "Stokrotka" przy Pirenejska/Radiowa IP: *.chello.pl 08.10.09, 12:39
              Potwierdzam długie oczekiwanie do kasy, kolejki w dziale mięsnym. Nie
              jest to miejsce na codzienne zakupy, szkoda czasu. Wolę swoją
              Biedronkę. Tam jest szybko.
              • madziarka1978 Re: Sieć "Stokrotka" przy Pirenejska/Radiowa 10.10.09, 10:13
                Zdecydowanie popieram. Biedronka lepsza:)
              • Gość: rafi Re: Sieć "Stokrotka" przy Pirenejska/Radiowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.09, 11:21
                Mają dobre pieczwo. Nareszcie otworzyli stoisko z alkoholem.
              • Gość: me Re: Sieć "Stokrotka" przy Pirenejska/Radiowa IP: *.chello.pl 21.12.09, 19:06
                bo tam nie ma klientów i nic dziwnego że jest szybko. a syf w niej taki że szok,
                wystrój- tragedia!
                • Gość: panna i pan Re: Sieć "Stokrotka" przy Pirenejska/Radiowa IP: *.chello.pl 21.12.09, 19:49
                  popieram komentarz co do biedronki! a na cukierni są chyba 2 panie, ale obie
                  miłe. i panie z kas też.
            • Gość: ??? Re: Sieć "Stokrotka" przy Pirenejska/Radiowa IP: 85.222.87.* 17.12.09, 21:23
              Podejrzewam że kierownictwo widzi ale jak ma się klientów
              rzucających jadem na personel to nikt nie chce pracować w takich
              warunkach bo na budowie robole sa lepiej traktowani a praca w handlu
              to nawet jeśli jest dla kogoś tym w czym się spełnia i realizuje to
              jest niestety drogą przez męki, a w większości sieciówek niestety
              personel sprząta sam bo serwisy to tylko w centrach handlowych a jak
              ma się tyle palet towaru do rozładowania co widzę po ilości dostaw
              jakie mają to nie dziwne że nie maja siły na wylizanie podlogi.
              Robię tam zakupy i robić będe bo mam wszystko co chcę kupić pod
              nosem a komu nie pasuje to sio do biedronki macie dwie w okolicy tam
              z pewnością jest "czyściej" co niestety widać pod paletami
              zadowolona klientka
              • Gość: ferment Re: Sieć "Stokrotka" przy Pirenejska/Radiowa IP: *.chello.pl 18.12.09, 15:43
                >komu nie pasuje to sio do biedronki macie dwie w okolicy tam
                > z pewnością jest "czyściej" co niestety widać pod paletami
                > zadowolona klientka<

Zadowolona, ale czy kulturalna? Takie 'sio', to chyba nie do nas?
                • Gość: ??? Re: Sieć "Stokrotka" przy Pirenejska/Radiowa IP: 85.222.87.* 18.12.09, 21:00
                  to jest dość kulturalna wypowiedź w porównaniu do tego jak czasem
                  odzywają się inni klienci, wolę "sio" niż inne bardziej pospolite
                  słowa wypełzające z ust niby kulturalnych ludzi ale jeżeli odpowiada
                  ci wulgaryzm to możesz sobie wstawić w miejsce wyżej
                  wymienionego "sio" a jak już ktoś tu napisał to nigdy nikomu się nie
                  dogodzi nawet nawet używając języka bez ozdobników
                  Zadowolona
                  • Gość: ferment Re: Sieć "Stokrotka" przy Pirenejska/Radiowa IP: *.chello.pl 18.12.09, 22:24
                    >ale jeżeli odpowiada
                    > ci wulgaryzm to możesz sobie wstawić w miejsce wyżej
                    > wymienionego "sio" a jak już ktoś tu napisał to nigdy nikomu się nie
                    > dogodzi nawet nawet używając języka bez ozdobników
                    > Zadowolona<

Ograniczona ubogim słownictwem, raczej, jesteś.
                    Pomiędzy wulgaryzmami, a Twoim sio, można znaleźć jeszcze inne określenia na
                    propozycję zmiany miejsca dokonywania zakupów. Kulturalne określenia, dodam, by
                    nie było wątpliwości.

P.s. wybieram Biedronkę. Nie lubię tracić czasu przy kasie.
                    • Gość: ??? Re: Sieć "Stokrotka" przy Pirenejska/Radiowa IP: 85.222.87.* 19.12.09, 23:41
                      Dobrze że tam się czasu w kolejkach nie taci... a ograniczona raczej
                      nie jestem tylko nie widzę powodu abym musiała się rozpisywać i
                      stosować szeroki zasób słów na tymże forum
              • Gość: Ewa Re: Sieć "Stokrotka" przy Pirenejska/Radiowa IP: 31.6.254.* 03.01.12, 19:15
                Brawo
                Zgadzam się . Po co chodzić tam gdzie nam nie pasuje
                Narzekają tylko frustraci którzy nie mają większych problemów
                Za to czasu mają ogrom by chodzić i szarpać nerwy ludziom którzy ciężko pracują
                Ktoś napisał że w biedronkach jest szybka obsługa . No to prawda ale co tam jest do kupienia
                Jak nie ma nic to i klientów mało i kolejek nie ma Ha ha ha stąd ta błyskawiczna obsługa
          • Gość: sąsiad Re: Sieć "Stokrotka" przy Pirenejska/Radiowa IP: *.rdns.100tb.com 24.07.13, 16:27
            PASKUDNY SKLEP. Śmietnisko na tyłach i PARSZYWY HAŁAS od wentylatorów na dachu 24 godz na dobę. Gdzieś mają sąsiadów z bloków obok. Zwykłe chamy
        • Gość: Mensel Re: Sieć "Stokrotka" przy Pirenejska/Radiowa IP: *.chello.pl 30.10.09, 23:44
          Ależ wy macie problemy. jak wam się nie podoba nie musicie tam przychodzić. Nikt
          was tam nie zaprasza, jak wam się nie podoba - Biedronka jest niedaleko.

Ja kupuję tam codziennie i naprawdę pieczywo mają świeże, moja dziewczyna
          pracuje tam na dziale mięso-wędliny-sery. tam wszystko jest swieże bo
          codziennie przychodzi nowa dostawa.

Ale jak kazdy Polak większość z was musi powiedzieć co swoje. Dodać te swoje 3
          grosze. Nie mówię że wszystko jest super hiper ale to nie znaczy że jest
          naprawdę ch...owo. Ci ludzie na pewno wkładają dużo pracy żeby ogarnąć cały ten
          sklep a niewielka ilość osób.

Sztuką jest coś docenić a nie wytknąć.

Pozdrawiam wszystkich, którzy potrafią się zachować i nie wytykają tylko błędów.
          • Gość: Marx Re: Sieć "Stokrotka" przy Pirenejska/Radiowa IP: *.centertel.pl 07.12.09, 16:47
            Zgadzam sie z Menselem.Mięso,wędliny i pieczywo mają w Stokrotce
            świeże w przeciwieństwie do Biedronki,gdzie wszystko jest vacowane i
            przepełnione chemią,a starym,zrzędliwym,wiecznie nie mającym czasu
            Babom radzę sie trochę pohamować,bo Ci ludzie w Stokrotce ciężko
            pracują na wasze emerytury.
            • Gość: ferment Re: Sieć "Stokrotka" przy Pirenejska/Radiowa IP: *.chello.pl 07.12.09, 18:02
              >Babom radzę sie trochę pohamować,bo Ci ludzie w Stokrotce ciężko
              > pracują na wasze emerytury.<

I tuś mnie zaskoczył. Na swoją emeryturę pracuję osobiście. Baby pewnie też.
              • Gość: xx Re: Sieć "Stokrotka" przy Pirenejska/Radiowa IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 09.12.09, 17:18
                no to dowiedz sie troche wiecej na ten temat, niestety nie masz racji
              • Gość: max Re: Sieć "Stokrotka" przy Pirenejska/Radiowa IP: *.centertel.pl 30.12.09, 23:00
                To wierutne kłamstwa!!!Ludzie pracujący teraz pracują na emerytury
                ludzi,którzy z owych korzystają!!!!Na nasze emerytury bedą pracowac
                nasze Wnuki!!!Niedoinformowanych i nieoświeconych wysyłam do
                żródła!!!Poza tym świadczy to o waszej inteligencji i TOTALNYM
                CHAMSTWIE i Brakiem jakiejkolwiek Kultury jak sie prześcigacie w
                ubogich słoówkach i pokazujecie swoje prostactwo.Cholerni Pseudo
                Urbaniści!!!
    • Gość: bemol Re: Sieć "Stokrotka" przy Pirenejska/Radiowa IP: *.chello.pl 10.10.09, 17:19
      Pan sprzedający ciasta wczoraj 9.10. (piątek) brudny fartuch jak fleja. Podłoga:
      brud,brud.brud ... Ochrona ? chyba Pan z pod śmietnika w piątek i sobotę.
      • Gość: 123 BIeDROnA rulez , ten sklep to porażka tylko Rossma IP: *.xdsl.centertel.pl 10.10.09, 17:56

n jeszcze jest OK , dalej nie ma po co wchodzić , kupiłem tam niedawno wędlinę ,
        nie była świeża.
        • Gość: sylwia może być IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 10.10.09, 21:47
          Ja dziś byłam zadowolona z zakupów.
          • Gość: bemol Re: może być IP: *.chello.pl 12.10.09, 11:58
            Generalnie nie mamy na co narzekać tym bardziej, że przez dwa lata skazani byliśmy tylko na Biedroneczkę. Sklep ładnie wyremontowany, byle tylko dbali o klientów.
            • Gość: K Re: może być IP: 188.33.184.* 08.11.09, 23:52
              Mam nadzieję, że nie podpisali na długo umowy z wojskiem i przyjdzie coś
              lepszego, a z historii wiadomo, że było tam wiele marketów
              • Gość: bic Re: może być IP: *.chello.pl 09.11.09, 20:09
                Umowa na 10 lat z możliwością przedłużenia.
                • dalekopiska Jak dla mnie-nie rokują nadziei na dobry sklep 24.11.09, 09:12
                  Bywam w Stokrotce raczej sporadycznie, przy okazji zakupów w Rossmanie. Zawsze jest to zmarnowany czas niestety.
                  Kolejki do stoiska mięsno-wędliniarskiego, palety nie rozpakowanego towaru zagradzającego dostęp do półek, czekanie na obsługę w stoisku warzywnym i nabiałowym (sery) oraz wszechobecne kolejki do kas.
                  Przy każdej wizycie w tym sklepie tego doświadczam.
                  Ostatnio, w sobotę, czynne były tylko 3 kasy, dwie z przodu i 1 na monopolowym.
                  Jakiś mężczyzna, który najpierw komórką uwiecznił te tłumy i wściekłych ludzi, poprosił ochroniarza o wezwanie kierownika.
                  Zjawił się po dłuższej chwili. Pytanie: czy moze usiąść do kasy i rozładować te kolejki, skwitował krótkim NIE i wyszedł.
                  Żadne "przepraszamy za zaistniałą sytuację" nie padło.
                  I nie jestem przewrażliwiona, starałam się być wyrozumiała dla młodej, w większości obsługi, na przyuczeniu być może.
                  Cierpliwości mi jednak nie starcza gdy np ekspedientka nie potrafi ukroić określonej ilości sera, podejmuje 3 próby (oczywiście nie proszę co do deka)i robi to nożem, na którym są najprawdopodobniej ciemnozielone ślady pleśni (ale nie takiej z sera pleśniowego). Na zwróconą uwagę, bez słowa wyciera nóż.Albo jednej osobie kroi się szynkę z ochronną siatką, następnej, która uzależnia kupno od zdjęcia tej siatki - już bez. Dziwne praktyki.
                  Pewnie będę mimo wszystko zaglądać do Stokrotki, ze względu na trochę inny wybór towaru niż jest w okolicy, ale już wiem, że będą to wizyty b.rzadkie.
                  • Gość: Hania Re: Jak dla mnie-nie rokują nadziei na dobry skle IP: *.chello.pl 25.11.09, 19:12
                    Podzielam opinię; personel nie przygotowany, brak toreb na warzywa, odpowiednich
                    pojemników na ciasta, stoisko rybne to masakra wędzono - suszone w kolorze
                    czarnym. Żadnej organizacji przy kasach, stoiskach, rozpakowywaniu. Globi ....
                    wróć !!!
                  • Gość: klient z bemowa Re: Jak dla mnie-nie rokują nadziei na dobry skle IP: *.147.192.131.nat.umts.dynamic.eranet.pl 29.11.09, 20:16
                    Katastrofa wieczne kolejki, nieświeże mięso.
                    • Gość: ANDRZEJ Re: Jak dla mnie-nie rokują nadziei na dobry skle IP: *.chello.pl 11.12.09, 16:58
                      Co tak przyczepiliście się tej Stokrotki,ludzie opamiętajcie się,
                      palety wam przeszkadzają na sklepie a może za mały magazyn na tak
                      duży sklep, widzę z okien ile dostaw jest codziennie do sklepu więc
                      towar schodzi i są klienci normalni którzy robią zakupy i to dość
                      duże. Dzisiaj np. klenci po 5 kg schabu karkowego kupowali bo w
                      promocji i nikt nie marudził,że kolejka, sam kupiłem już na święta.A
                      marudzenie,że gdzieś jest taniej to idż babo jedna z drugą i kup
                      taniej, jest takie powiedzenie- Jeszcze się taki nie urodził co
                      by każdemu dogodził
                      - i tak niech kasjerki odpowiadają tym
                      śpieszącym się starym emerytką, bo tylko one robią takie zamieszanie
                      w sklepie.Ja w Stokrotce robię zakupy i robił będę a inni ich
                      problem, mamy demokrację.
                  • Gość: ccc Re: Jak dla mnie-nie rokują nadziei na dobry skle IP: *.chello.pl 21.12.09, 19:14
                    Żadne "przepraszamy za zaistniałą sytuację" nie padło.- ludzie pracuje w
                    carrefour exspress i powiem Wam, że kierownik nie musi Was klientów przepraszać,
                    nie zawsze wszedzie jest dobrze, ale jak czytam Wasze wypowiedzi to mi żal,
                    zawsze będziecie narzekać, jak by nie było. Duże kolejki, drogo, brudno itd. Co
                    do kolejek... Kłócicie sie z pracownikami z mięsa i kas z tego co zauważyłam jak
                    na razie, czy Wy myślicie że oni nie chcą więcej personelu? to nie jest ich
                    wina, ale jesteście tak zakręceni że Tylko siebie biednych w tym wszystkich
                    widzicie.
                    U mnie w sklepie nie ma takich problemów.
    • Gość: xxx Masakra , wczoraj personel głośno komentował IP: 217.116.100.* 01.12.09, 17:12
      niezadowolenie z relacji z kierownikiem sklepu , klienci czekali , kolejki
      czynne dwie kasy widać właściciel sklepu kiepsko płaci i zdaje się że braknie mu
      personelu , przy dziale mięsnym smrodek.
      • Gość: n.n. Re: Masakra , wczoraj personel głośno komentował IP: *.acn.waw.pl 04.12.09, 19:44
        a powiedzcie mi gdzie nie ma kolejek??? i to zwłaszcza w weekend!!! bomi,
        real...i tam też trzeba swoje odstać w kolejce do kasy. robię zakupy w stokrotce
        na pirenejskiej bardzo często i jestem zadowolona i z dostępnego asortymentu i
        obsługi. może powinniście zmienić podejście do ludzi pracujących w sklepach,
        marketach, nic dziwnego, że tak was traktują, jeśli podchodzicie do nich jak do
        roboli i służących. spróbujcie napisać coś pozytywnego, bo niezadowolenie nie
        sztuką jest okazać!!!
        • Gość: l.w Re: Maskra to klijeci niezdecydowani IP: 188.33.0.* 05.12.09, 20:18
          Sklep to nie miejsce na wyżucanie swoich emocji na personel.To są
          tylko ludzie jedni się do tego nadają inni nie.Niema tego personelu
          za wiele a przy waszym narzekaniu i pretęsjach bedzie jeszcze
          mniej.Jdą świenta i wtedy nawet zwierzęta mówią po ludzku weźcie z
          nich przykład.
          • Gość: stokrotka Re: Maskra to klijeci niezdecydowani IP: 85.222.87.* 06.12.09, 12:16
            Pracuję w handlu już parę ładnych lat i niestety z przykrością
            stwierdzam fakt że w tej chwili jesteśmy gorzej traktowani przez
            klientów niż zwykli robole na budowie!!! Ja rozumiem że kolejki że
            palety ale gdyby tak narzekający klient choć na 2 godziny zajął
            nasze miejsce zmieniłby zdanie zdecydowanie. Czy to wina pracowników
            sklepu że mają ograniczoną ilość w etatach a firmy nie chą zwiększać
            bo produktywność bo koszty. W sieciówkach jest niestety tak że
            wszyscy robią wszystko a że nie każdy się nadaje to pracy w sklepie
            to już druga strona medalu. Lubię Stokrotkę i zdecydowanie wolę od
            Biedronki bo tu kupię wszystko a że robią przeceny to chyba nie jest
            tragedia przecież nikt nie zmusza do kupowania serka czy jogurtu z
            krótką datą to jest osobisty wybór każdego z nas. Także klienci
            trochę szacunku do tych ludzi bo oni odpłacają wam tym samym
            traktowaniem. A i podoba misię to że personel pokaże klientowi gdzie
            dany towar leży na pólce duży plus.Pozdrawiam wszystkich marudnych
            klientów
            • Gość: RR Re: Maskra to klijeci niezdecydowani IP: *.bemowo.waw.pl 06.12.09, 16:48
              Robiłem zakupy w Stokrocie 3 razy w ciągu 2 tygodni - dwukrotnie po
              powrocie do domu okazało się, że towar jest zepsuty (paczkowana
              wędlina, ptasie mleczko). Na towarze był nalot pleśni.
              Nigdy więcej.
              • Gość: n.n. Re: Maskra to klijeci niezdecydowani IP: *.acn.waw.pl 07.12.09, 08:56
                RR jeśli chodzi o zakupione przez Ciebie produkty, to jeśli data ważności na
                opakowaniach była dobra to nie rozumiem Twoich pretensji wobec sklepu??? Zgłoś
                roszczenia do producenta paczkowanej wędliny czy ptasiego mleczka, bo to raczej
                oni ponoszą za to odpowiedzialność.
                Pozdrawiam
                • Gość: ort Klienci!!! IP: *.chello.pl 07.12.09, 14:43
                  KLIENCI!!!
                  • Gość: Henio Re: Klienci!!! IP: *.chello.pl 07.12.09, 18:42
                    Czarna od świeżości kapusta pekińska to też wina producenta ? Zbliżają się święta to może kozy to zjedzą, bo chomiki i inne bardziej wybredne podtrują się. O stoisku rybnym już nie wspominam. Nie jestem wybredny, ale Stokrotka to porażka.
                    Pozdrawiam
                    • Gość: n.n. Re: Klienci!!! IP: *.acn.waw.pl 07.12.09, 19:39
                      Panie Heniu niech Pan nie przeinacza pewnych rzeczy, proszę... Między żywnością
                      paczkowaną a świeżą jest pewna różnica, ale proszę już samemu dojść jaka. Kiedy
                      widzę, że kapusta pekińska nie spełnia moich oczekiwań po prostu jej nie kupuje,
                      a może Pan kupił jakąś odmianę w kolorze czarnym??? Ale chyba jeszcze takiej
                      odmiany nie wyhodowano. Życzę powodzenia w wyszukiwaniu nowych odmian kapusty
                      pekińskiej:)
                      • Gość: załamany wami Re: Klienci!!! IP: *.chello.pl 21.12.09, 19:21
                        Heniu może to była czerwona kapusta! buahahahhhaahaha
                    • Gość: l.w Re: Klienci!!! IP: 94.254.232.* 07.12.09, 20:25
                      Niewiem co pan szukał na stoisku rybnym dla mnie jest ok.A jak pan
                      ma dobre rady to niech się pan nimi podzieli.Napewno pana wysłuchają
                      i wprowadzą zmiany.A najlepiej niech pan się tam sam zatrudni i
                      dokona zmian życzę sukcesów.
                      • Gość: ccc Re: Klienci!!! IP: *.centertel.pl 08.12.09, 16:11
                        > Niewiem co pan szukał na stoisku rybnym dla mnie jest ok.<

Niektórzy mają małe wymagania , ja bym nie ryzykował :-))
                        • Gość: aaa Re: Klienci!!! IP: 85.222.87.* 08.12.09, 20:38
                          Hm ryba jak ryba mniej lub bardziej uwędzona wszystko zależy od
                          producenta jeden uwędzi bardziej inny mniej a oni na to wędzenie
                          wpływu nie mają ale fakt jak ktoś ma jakiś pomysł to podsuncie im a
                          może producentom trzeba zwrócić uwagę żeby mniej wędzili bo ryby
                          niewyglądają zdrowo :D
                          • Gość: ono Re: Klienci!!! IP: *.chello.pl 09.12.09, 17:38
                            Personel kontra klienci ! wszystkim na dobre to wyjdzie ?
                          • Gość: adi Re: Klienci!!! IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 09.12.09, 17:40
                            personel jest bardzo pomocny i uczynny, za to porazka to stare baby.
                            Niedawno slyszalem jak taki stary moher wyżywal sie na biednej
                            kasjerce ze w carrefurze tansze jest to i tamto. Wiec glupie mohery-
                            siedziec w domu i RM sluchac a nie pchac sie do cywilizowanych ludzi
                            • Gość: Pan Czokapik Re: Klienci!!! IP: 213.76.128.* 09.12.09, 22:52
                              Byłam w Daisy, Pani ze stoiska z pieczywem była bardzo, bardzo miła i uprzejma,
                              pozdrawiam,Panowie w uniformach tez są sympatyczni aż mi ego wzrosło.Ostatnio
                              nie mogłam znalezc pyrów to mi z miłą chęcią pomogli. Ale te cyborgi z
                              mięsnego... ZAL- ani słowem się nie odezwali do mnie, nic a nic w dodatku jeśli
                              cos mówią to tak cichutko,że nic nie słyszałam, a jak nie usłyszałam to
                              ordynarnie- W MAŁYM CZY WIĘKSZYM KUBECZKU?
                              WADĄ STOKROTY JEST TO ŻE NIE MA W ASORTYMENCIE CZEKOLADOWYCH GWIAZDEK MILKY
                              WAY'A. :(
                              • Gość: ?? Re: Klienci!!! IP: 85.222.87.* 10.12.09, 10:20
                                zastanawiam się co powoduje że klienci z taką agresją wyżywają się
                                na kasjerach czy fakt faktem młodej kadrze kierowniczej, czy to że
                                zmieszają z błotem personel który musi robić dobrą minę i płaszczyc
                                się przed wrzeszczącym na niego innym człowiekiem daje im przewagę i
                                podnosi ego ?? mi jak się jakiś sklep nie podoba to nie idę do niego
                                mamy przecież wybór ogromny miejsc gdzie możemy zrobić zakupy. A co
                                różnicy cen kurcze przecież nie zawsze będą niższe, promocje kiedyś
                                się kończą na dany produkt nawet w molochach handlowych... idzie
                                czas świąt a w nas coraz większa agresja wyluzujmy trochę, zwolnijmy
                                i ograniczmy trochę złość którą jesteśmy nabuzowani a podejrzewam że
                                wszystkim wyjdzie na dobre. Pamiętajcie personel sklepu to też ludzie
                                • Gość: Henio Re: Klienci!!! IP: *.chello.pl 11.12.09, 19:33
                                  Pozdrawiam Świątecznie cały Personel Stokrotki.
                                  • Gość: US Szkoda IP: *.chello.pl 14.12.09, 18:12
                                    Szkoda, że w Stokrotce nie ma herbaty Marcepanowej po którą muszę
                                    pojechać do sklepu dla koneserów. Wszystkiego najlepszego z okazji
                                    Swiąt dla Personelu Stokrotki.
                                  • Gość: iron maiden Re: Klienci!!! IP: *.acn.waw.pl 23.12.09, 19:03
                                    Dziękujemy za życzenia!
                  • Gość: fuuu Re: Klienci!!! IP: *.chello.pl 14.01.10, 11:42
                    sklep nie podoba mi się choć mam go blisko domu wole pojechac dalej gdzie jest większa ilosc kas otwartych, bo stanie w kolejce przy 2 otwarych kasach to masakra. Kasjerki nie zwracają uwagi na panie w ciązy a niby sklep przyjazny jest i bez kolejki podobno obsługują. niestety tylko na plakatach :(
                    • Gość: klient Re: Klienci!!! IP: *.chello.pl 18.01.10, 10:40
                      To należy podejść bez kolejki,czy kasjerki mają czas na wyszukiwanie
                      kobiet w ciąży, jak tam od rana do wieczora kolejki.W sobotę o 19-
                      tej był koszmar mróz na dworze, wiatr a w sklepie drzwi się nie
                      zamykały, kasjerki skostniałe, widać,że sieć stokrotka nie dba o
                      klientów ani o pracowników!!!!!!!!!!
                      • Gość: www Re: Klienci!!! IP: *.chello.pl 19.01.10, 09:30
                        Jakas porażka ten sklep. Ledwo co otworzyli i już im drzwi nie dzialają, zakupy robi się jakby było się na dworze. Kasjerki ledwo co siedzieć mogą bo chyba im troche zimno. brrr.
                        • Gość: klient Re: Klienci!!! IP: *.chello.pl 19.01.10, 16:15
                          Co za sklep lipny na dworze jest cieplej jak w "Stokrotce", dziwie się tylko że tam jeszcze ktoś chce pracować.
                          • Gość: ola Re: Klienci!!! IP: *.chello.pl 23.01.10, 15:31
                            okropny sklep, byłam z dziadkiem na zakupach czumał okropny zapach na warzywach, fuuu na sklepie brudna podłoga i jeszcze okropne kolejki, juz nigdy tam nie pójdę :/
                            • Gość: gość Re: Klienci!!! IP: *.chello.pl 26.01.10, 11:04
                              Co znaczy słowo - czumał- ? Skąd przyjechaliście ?
                              • miklinski Re: Klienci!!! 07.02.10, 23:02
                                Sklep jest normalny, ale ja tez zwróciłem uwagę na ten zapach.
                              • Gość: :) Re: Klienci!!! IP: 31.6.254.* 03.01.12, 19:33
                                Chyba z Czumałowa ha ha ha
                • aurita Re: Maskra to klijeci niezdecydowani 14.12.09, 20:01
                  to sprzedawca jest odpowiedzialny!
                  Idz reklamowac!
                  • Gość: Pan Karp Re: Maskra to klijeci niezdecydowani IP: *.chello.pl 16.12.09, 19:15
                    Aurita czemu takim jadem pijesz ? Karpie na stół a nie żmije :-)
    • Gość: p. Re: Sieć "Stokrotka" przy Pirenejska/Radiowa IP: 85.222.87.* 18.01.10, 15:23
      To smutne, że tacy ludzie mieszkają na Bemowie. Poprawnie jednego zdania nie
      umieją napisać.
      • Gość: 2p literat IP: *.chello.pl 22.01.10, 19:45
        A dwa zdania ? Literat się znalazł :-)
    • Gość: BEMOWO Re: Sieć "Stokrotka" IP: *.ostrowmaz.mm.pl 29.01.10, 21:36
      Co wy wymagacie od tych ludzi ,niech każdy zacznie najpierw wymagac
      od siebie kultury i odbobiny dystansu ,a póżniej dopiero od ludzi
      tam pracujących...Bo tam pracują ludzie ,a nie Coś co można
      zeszmacic...!!!!!
      • Gość: Kamil Re: Sieć "Stokrotka" IP: *.chello.pl 29.01.10, 22:32
        A wpuszczają z torbami i plecakami, czy nadal atakują wszystkie kobiety przy wejściu aby zostawiły torbę w ich nieatestowanej szafce?
        • Gość: gość Re: Sieć "Stokrotka" IP: 85.222.87.* 29.01.10, 22:59
          a co maja szafki do atestu?? w biedronach też stoja a ja im się nie
          dziewię że sprawdzają po co kobieta potem ptrzy kasie ma być
          posądzona o kradzież jakiegoś kosmetyku lub soczku przecież obok
          jest rossman ja bym nie chciała znaleźć się w takiej sytuacji. dla
          zasady wolę zgłosić ze wnoszę towar zakupiony w innym sklepie i nie
          przeszkadza mi kontrol wcale a jak ktoś ma coś do ukrycia to ma coś
          na sumieniu
    • Gość: mw Re: Sieć "Stokrotka" przy Pirenejska/Radiowa IP: *.chello.pl 30.01.10, 00:18
      Przeczytałam cały wątek od góry do dołu i wtrącę swoje trzy grosze:
      - sklep jest naprawdę bardzo dobrze zaopatrzony (produkty orientalne, duży wybór
      makaronów, napojów, mrożonek, alkoholi itd.);
      - wystrój wg mnie bardzo estetyczny (nie to co globi...);
      - spójrzcie kiedy zaczęła się gadka o kolejkach do kas i o tym, że czynne są 2 w
      porywach 3... Nadal jest ten sam problem. Przez tyle miesięcy nic z tym nie zrobili;
      - przy wejściu ślisko jak cholera... jedna klientka przy mnie zwróciła uwagę
      "ochroniarzowi", że może coś by z tym zrobił, a on na to, że to nie należy do
      jego obowiązków (może i nie należy, ale mógłby przekazać dalej, że klienci się
      skarżą);
      - kolejki do mięsnego nadal koszmarne, ludzie nie orientują się (łącznie ze mną)
      jak to w ogóle jest zorganizowane - czasem jak chcesz kupić mięso i np. wędlinę,
      to jest załatwiane od razu a czasem odsyłają do odrębnych stanowisk (czasami nie
      ma szans, by kupić ser+wędlinę+mięcho za jednym razem a innym razem się udaje...?);
      - jeszcze w temacie stoiska mięsnego: kobita zakatarzona, z glutem do pasa, cały
      czas w tych samych rękawiczkach obsługiwała klientów - wymiękłam...
      - warzywa koszmarne (podobnie było w globi)... musiałam kupić JEDNĄ marchewkę i
      grzebałam w stosie na wpół zgniłych aż wyszperałam tę jedyną w miarę świeżą.

Najczęściej robię zakupy na bazarze (mięso, warzywa itp.). Myślę, że ten sklep
      jest dobry w przypadku, gdy np. skończy się płyn do mycia naczyń czy coś w tym
      stylu... Obsługa bardzo sympatyczna!

I jeszcze jedno - za każdym razem, gdy jestem w Stokrotce jestem świadkiem
      awantury - jakaś baba stojąca za mną w kolejce do kasy wrzeszczy, bo stoi już ze
      3 minuty i wytrzymać nie może (a tyle czasu wytrzymała bez sklepu na osiedlu...)
      itp. Nie wiem czy to wina kasjerów czy może trepowego towarzystwa, które głównie
      odwiedza ten sklep.
      • Gość: wel Re: Sieć "Stokrotka" przy Pirenejska/Radiowa IP: 94.75.121.* 01.02.10, 21:13
        Myślę że niepracowała pani w sieci sklepów.Ta pani przyszła do pracy
        chora bo za zwolnienia zabierają premie i to nie małe.Dzieci trzeba
        wykarmić a przy stracie premi dzieci czegoś niedostą.Jak ma pani
        pomysł na usprawnienie pracy na tym stoisku to prosze o tym
        napisać.Napewno dobre rady się przydadzą.
        • Gość: mw Re: Sieć "Stokrotka" przy Pirenejska/Radiowa IP: *.chello.pl 03.02.10, 23:41
          Nie pracowałam w sieci sklepów, ale to nie znaczy, że można mnie-klientkę w ten
          sposób traktować. Nie chcę kupować mięsa, na które ktoś przez całą zmianę kicha
          i dotyka obsmarkanymi rękawiczkami! To że taka pani ma dzieci na wychowaniu nie
          jest dla mnie żadnym tłumaczeniem!
          Czy Ty kupiłbyś/kupiłabyś mięso od osoby, która smarcząc podciera sobie nos ręką
          w plastikowej rękawiczce a następnie tą właśnie ręką, w tej obgluconej
          rękawiczce nabiera mięso do torebki? Brak pojęcia o jakiejkolwiek higienie i
          brak szacunku dla klienta kłaniają się w pas!
      • Gość: mona Re: Sieć "Stokrotka" przy Pirenejska/Radiowa IP: 85.222.87.* 02.02.10, 01:38
        kolejki to jest olbrzymi koszmar ale wydaje mi się że tu problem nie
        leży po stronie obsługi sklepu bo przecież stokrotka jest sklepem
        sieciowym tak jak lidl czy biedrona a w takich firmach centala
        narzuca ilość pracowników i nikogo nie interesuje ze personel pada
        na nos bo nie wie za co ma się wziąźć czy za kase, towar czy
        sprzątanie. nie raz widziałam jak kierownik towar z palet wykłada na
        sklepie to już nie czasy siedzenia za biurkiem
        Ale i sąsiedztwo niełatwe panie pułkownikowe które kiedyś miały
        wszystko na pstryknięcie... w kolejce do lekarza potrafią stać od
        rana szkoda tylko że w nie sklepie...
        • Gość: gość Re: Sieć "Stokrotka" przy Pirenejska/Radiowa IP: *.chello.pl 02.02.10, 11:41
          Brawo 100/100, wreszcie ktoś napisał o sąsiedztwie. Stojąc w kolejce
          do kasy usłyszałam śmieszną wymianę słów miedzy dwoma klientami.
          Jeden wykłada towar na kasę,drugi chce wyjść i strasznie się
          przepycha.
          -Pierwszy, nalezy powiedzieć przepraszam
          -Drugi, mówiłem
          -P. nie słyszałem
          -D. a o laryngologu pan słyszał?
          Tacy jesteśmy dla siebie i czy te kolejki w sklepie będą czy nie,to
          i tak coś będzie nie tak.
          • Gość: Gość Re: Sieć "Stokrotka" przy Pirenejska/Radiowa IP: 85.222.87.* 02.02.10, 21:58
            o tak z takimi sytuacjami spotykamy się najczęściej i to przezabawne
            jest to że atakują się osoby w starszym wieku a potem mają pretensje
            do młodszych a to przecież oni dają wzór zachowań młodszym
            pokoleniom.. wstyd ...
            • Gość: kruśnicka Re: Sieć "Stokrotka" przy Pirenejska/Radiowa IP: *.chello.pl 06.02.10, 23:13
              Tak, to prawda, nie umiemy się ze sobą normalnie porozumieć.

Pracownicy w tym sklepie mają marną pensję, a gdy pójdzie się na zwolnienie to odcinają premię. Szczerze - nie dziwię się że wolą chorować w pracy. Większość z nich - bardzo uprzejmi, zawsze gdy czegoś szukam na regałach to zapytam a oni po prostu wskazują co i gdzie leży. to jest super!

Wstręt czuję tylko do jednego stoiska - tam gdzie można kupić ciasta. Może nie do całego stoiska ale do jednej młodej Pani na M. Nie dość, że zawsze nie miła to jeszcze czuję się jakby robiła łaskę, że w ogóle mnie obsługuje.
              Za to dwie inne Panie zawsze są bardzo miłe.
              • Gość: Marchewa Re: Sieć "Stokrotka" przy Pirenejska/Radiowa IP: 109.243.19.* 11.02.10, 09:18
                Ludzie tylko narzekać potraficie a zastanówcie się nad sobą i swoim zachowaniem.
                Ciągle tylko krzyczycie wiecznie coś wam nie pasuje. Stoicie w kolejce po
                wędlinę nakrzyczycie się nagadacie a i tak po drodze zostawicie ją w jakimś
                regale. I po co to stać i ludziom humor psuć? A później pretensja że personel
                nie uprzejmy. A jak tu być miłym dla kogoś kto najwyraźniej nie ma szacunku do
                siebie i innych ludzi. Już nie macie się do czego przyczepić nawet do biednych
                szafek. A co do podłogi to trudno żeby w taką chlapę była czysta. Trzeba by było
                chodzić za co drugim klientem i ją myć. A niby kto miał by to robić skoro jest
                mało personelu? Po prostu szkoda słów.
                Współczuję tylko tym pracownikom ja na szczęście już tam nie pracuję i nie muszę
                się użerać z niektórymi klientami.
              • Gość: ;) Re: Sieć "Stokrotka" przy Pirenejska/Radiowa IP: *.chello.pl 13.02.10, 19:07
                nie wiem o co ci chodzi z ta cukiernia codziennie kupuje jakies
                ciastko czy cos ;p i nigdy nie zdarzylo mi sie aby Pani obsługująca
                to stoisko była nie miła ... Jestem stała klientką Stokrotki i
                kojarze osoby pracujące w tym sklepie i nie rozumiem dlaczego
                piszesz glupoty na inne osoby .. Domyslam sie ze pewnie tam
                pracujesz i sama nie lubisz tej Pani ale to nie znaczy by pisac
                takie rzeczy na forum ale to tylko swiadczy o tobie .
                • Gość: sza Re: Sieć "Stokrotka" przy Pirenejska/Radiowa IP: *.chello.pl 14.02.10, 13:16
                  lubie ten sklep, jakos nie miłych wpadek tam nie miałem.
                  NAwet miałem przyjemność jak pani w innym języku tłumaczyła coś klientowi, więc widać że nie pracują tam ludzie bezmyślnii. :)
                  Oby tak dalej
                • Gość: kruśniecka Re: Sieć "Stokrotka" przy Pirenejska/Radiowa IP: *.chello.pl 20.02.10, 16:09
                  Jasne, zgadzam się, ciastka i produkty na tym dziale są naprawdę dobre! :) Jakoś
                  nie zauważyłam konfliktu pomiędzy paniami tam na cukierni(a bywam często) co nie
                  zmienia faktu że jedna Pani jest po prostu niemiła. To moje subiektywne (a nie
                  jestem jedyna, bo sąsiedzi też to zauważyli) zdanie ale chyba każde forum jest
                  po to żeby wyrażać subiektywne opinie.
                • Gość: bratek Re: Sieć "Stokrotka" przy Pirenejska/Radiowa IP: *.rzeszow.vectranet.pl 25.08.11, 17:47
                  szczerze to coś dodam! wiele jestem w stanie znieść i praca w tego typu sklepie nie jest szczytem moich ambicji i wymagań wiem że stać mnie na wiecej. zaczynałam od najniższego stanowiska teraz jestem troszeczke wyżej cały czas sie ucze- studiuje- . ale nie o tym chce pisać. pracownik który po przepracowaniu pięciu lat ani razu nie przyniósł zwolnienia chorobowego, stara sie i jak widać zależy mu na pracy osiąga jakieś korzyści, uczy sie i awansuje- jak porównać go do takiego co non stop choruje, opier....la sie i narzeka że mało zarabia, w dodatku jak mu coś nie pasuje to powie i wyrazi to w tak chamski sposób że szczeka opada nawet w obecności swojego przełożonego. w dodatku są to osoby starsze które wyrażają brak jakiegokolwiek szacunku w stosunku do swoich przełożonych. niestety takie czasy nastały pracownikom dużo sie należy a nic tak naprawde nie musza robić mają wiecej praw niż obowiązków i pracują tylko jak ktoś widzi . wydaje mi sie że osoby zatrudniane w takich supermarketach jak stokrotka powinne osiągać wiek conajmniej 40 lat i pa a jak cos nieto stulić dziub i pracować bo jedna z drugą na emeryturze bedzie musiała stac pod kosciołem z reką wyciągnietą żeby na chleb mieć
    • Gość: Klient Re: Sieć "Stokrotka" przy Pirenejska/Radiowa IP: *.chello.pl 13.05.10, 11:43
      Jak długo Stokrotka będzie sobie z klientów żartowała, jak długo
      będą czynne tylko dwie kasy, czasami trzy. W żadnym sklepie nie
      spotkałam się żeby popołudniu kiedy największa ilość klientów w
      sklepie, były czynne tylko dwie kasy. Można się tylko domyślać,że
      płaca w tej sieci jest minimalna i ludzie nie chcą harować.Czy
      Prezesi to ludzie myślący czy nie,otworzyli sklep w stolicy a nie w
      małym miasteczku tu panują inne realia.
      • Gość: hp Re: Sieć "Stokrotka" przy Pirenejska/Radiowa IP: *.chello.pl 16.05.10, 14:58
        no cóż firma pochodzi z mniejszego miasteczka, z Lublina, tam wystarczają 2 kasy na cały dzień. Tu w Warszawie niestety jest to zbyt mało, marnowanie czasu klienta na stanie w kolejkach.
        no chyba ze zle sa układane zmiany przez kierownika i na ta popołudniową zostanie jak najmniejsza liczba pracowników.....
        • Gość: kruśniecka Re: Sieć "Stokrotka" przy Pirenejska/Radiowa IP: *.dynamic.chello.pl 31.01.11, 17:19
          Niestety to nie tak. Co z tego ze siec Stokrotka ma renomę? Ma renomę którą zdobyła zakładając swoje sklepy w mniejszych miejscowościach. Niestety każdy pracujący tam kasjer ma również przydzieloną część sklepu za której porządek ale również odpowiednią ekspozycję towaru na półkach odpowiada. Dopóki prezesi czy dyrektorzy czy tam ktokolwiek nie zrozumie, że w Warszawie jest naprawdę masa ludzi dopóty kasjer w Stokrotce nie będzie odpowiedzialny za kasę(w tym swoją kasetkę z utargiem) i przy okazji swój regał. Stolica proszę Lublina, Stolica!

Jestem klientką tego sklepu od otwarcia. Około 3-4 razy z tygodniu. Jest naprawdę niewiele osób które pracowały tam na początku. Bardzo możliwe, ze na palcach jednej ręki można zliczyć. Szczerze mówiąc zarobki nie są złe, są nawet konkurencyjne w porównaniu do innych sieci handlowych, a rotacja zatrudnienia bardzo duża. Co może to wyjaśnić? Proponuję zapytać pracowników.
          • Gość: bemovik Re: Sieć "Stokrotka" przy Pirenejska/Radiowa IP: *.dynamic.chello.pl 31.01.11, 21:03
            Zrezygnowałem z tego sklepu. Bałagan, brud, smród i kolejki. Kanalizacja śmierdzi wokoło sklepu. Na zapleczu dostawy od zasiedlenia sterty śmieci !!! nikt nad tym nie panuje. Może sanepid powinien odwiedzić ten przybytek nazywający się sklepem "Stokrotka".
            Pozdrawiam
          • Gość: Gosciu:-( Re: Sieć "Stokrotka" przy Pirenejska/Radiowa IP: *.147.146.184.nat.umts.dynamic.eranet.pl 05.02.11, 21:17
            Problem tak dużej rotacji w Stokrotce na Pirenejskiej polega na tym,że przede wszystkim nie ma tam prawdziwego gospodarza(i nigdy nie było)w sensie kierownika sklepu,Panie które zastępują kięrowniczkę nadają się co najwyżej do zamiatania "kotów"pod regały,a ludzie na prawde pracowici,kompetentni i rzetelni nie są doceniani i po prostu odchodzą!!!
            • Gość: gość Re: Sieć "Stokrotka" przy Pirenejska/Radiowa IP: 178.73.49.* 07.02.11, 22:36
              rotacja rotacją niestety ona jest w każdej sieci handlowej, prawda jest taka że ludziom nie chce się pracować bo często gęsto jest tak że zaraz po podpisaniu umowy ida na zwolnienie lekarskie... smutne ale prawdziwe... jestem pracownikiem innej sieciówki i powiem wam ze współczuje wszystkim kasjerom bo nie jest nam lekko.. więc nie oceniajcie skoro nie znacie nas naszej pracy a miły gościu koty to się raczej wymiata ale spod regałów
              Pozdrawiam cię i życzę powodzenia pracownikom i kierownikom z sieciówek
            • Gość: :) Re: Sieć "Stokrotka" przy Pirenejska/Radiowa IP: 31.6.254.* 03.01.12, 20:00
              No to może "Gościu" sam się tam zatrudnij to może wtedy będzie ten "Dobry gospodarz"
              A tak poważnie to myślę że nie masz pojęcia o pracy tych ludzi
              Co do pracowników to nie miałabym tej pewności co ich kompetencji , rzetelności i etc.
              Dziś o takich trudno Coraz częściej się słyszy " Jaka płaca taka praca " Przychodzą by odwalić swoje i co miesiąc te śmieszne grosze wziąć A te Panie co zastępują kierownika za ich niedbalstwa odpowiadają Odchodzą Ci co im się pracować nie chce abo nie odpowiadają im warunki
            • Gość: bemowszczanka Re: Sieć "Stokrotka" przy Pirenejska/Radiowa IP: *.dynamic.chello.pl 11.01.12, 13:10
              Od jakiegoś czasu widzę z okna, marznących pracowników rano przed sklepem. Ciekawe czy przychodzą za wcześnie żeby się nie spóźnić? czy po prostu kierownictwo nie może dotrzeć na czas do pracy.
              • Gość: gość Re: Sieć "Stokrotka" przy Pirenejska/Radiowa IP: *.dynamic.chello.pl 23.02.12, 15:34
                Ciekawe co robię o 6:00 w oknie obserwując pracowników Stokrotki
    • Gość: passionplace2 Re: Sieć "Stokrotka" przy Pirenejska/Radiowa IP: *.adsl.inetia.pl 29.08.11, 00:45
      przeciez sklepy stokrotki przejmuje biedronka

Park Fontann | poznań forum
      • Gość: bemowszczanka Re: Sieć "Stokrotka" przy Pirenejska/Radiowa IP: *.dynamic.chello.pl 29.12.11, 11:37
        słyszałam, że "Stokrotkę" ma kupić "MarcPol"
        • Gość: bemoviaken Re: Sieć "Stokrotka" przy Pirenejska/Radiowa IP: *.dynamic.chello.pl 29.12.11, 20:19
          Właścicielem "sklepu" i przyległego terenu jest Wojskowa Agencja Mieszkaniowa i każdy może go wynająć. Teraz ma go Stokrotka a kto następny ? I tak wojsko ma z tego najlepszą kasę nic nie robiąc.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka