Dodaj do ulubionych

pieczenie, uciska, swedzienie nad uszami

25.03.10, 19:37
Od jakiegos tygodnia moze dluzej Odczuwam pieczenie , czasem swędzenie głowy ścisk nad uszami z obu stron,
przytykanie uszu. Zawroty glowy, ciemno przed oczami to od dluzszego czasu u mnie normalka czy tez zmeczenie ogolne. Ciezko mi rano wstac, nastawiam budzik ale itak wstaje kolo 11 bywa tak ze jest 14 a ja juz jestem zmeczona, zero energii ochoty na cokolwiek, czesto poprostu zasymiam na godzine czy dwie...
Nie wiem czy to cos ma wspolnego z obiawami takimi jak pieczenie , czasem swędzenie głowy ścisk nad uszami z obu stron, ciezko to wyjasnic bo baly czas nad uszami a najbardziej lewym czuje pieczenie ni to swadzenie ciezko wyjasnic naprawde, takie jakby promienie ktore ida w strone czubka glowy, czesto sie podrapie myslac ze pomoze, ale tylko na kilka sekund. strasznie sie martwie i musze przyznac ze jest to nie do zniesienia na dluzsza mete poza tym kto to wie co to?? mieszkam w Anglii a to o dobra diagnoze mi trudno...
tak samo przytykaja mi sie uszy i jest to naprawde ciezkie dla mnie. byla bym wdzieczna za odpisanie mi, bo martwie sie o swoje zdrowie strasznie!
z dory dziekuje!
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka