Dodaj do ulubionych

Biorę flunarizinium i tyje :(

17.05.10, 09:48
Staram się ograniczac jedzenie, chodzę na basen 3 razy w tygodniu i
waga ciagle pokazuje wiecej! To jest niemozliwe i musi byc
spowodowane tymi tabletkami :( Wiem, że lek zwieksza łaknienie i
logiczne ze tyje sie od tego - tak mi sie wydawało, jednak czemu sie
tyje w przypadku kiedy sie nie je wcale dużo?????!!!! :/
Obserwuj wątek
    • kozzy82 Re: Biorę flunarizinium i tyje :( 17.05.10, 21:11
      Moze z jakiegos powodu zatrzymuje ci sie woda, w organizmie albo jesz malo ale
      za to bardzo kalorycznie , np. slodycze.
      Odstaw cukier i slodycze.
      Postaw na warzywa i pij bardzo duzo wody , moze to pomoze zatrzymac tycie , jak
      nie to zastanow sie , nad odstawieniem leku.
      Wspolczuje.
      • sanmarti Re: Biorę flunarizinium i tyje :( 17.05.10, 23:35
        Słodycze odstawilam 2 tyg. temu!!! A na basen zaczelam chodzic
        dopiero tydzien temu wiec to za malo czasu zeby powiekszyc
        swoje "muskuły". Jak tak dalej pojdzie to chyba faktycznie wybiore
        sie do lekarza i poprosze o zmiane leku, a znacie cos podobnego do
        flunar. ?
        • minniemouse Re: Biorę flunarizinium i tyje :( 18.05.10, 07:33
          a znacie cos podobnego do
          flunar. ?


          podobnego nie ale z dwojga zlego wole juz topiramat bo od fluna to jeszcze mialam mega depresje,
          a topiramat raczej powoduje brak laknienia wiec lepiej
          i tez wielu osobom pomaga na bole glowy.
          wazne tylko jest zeby zaczac od jak najmniejszej dawki nie wiecej niz 25 mg i nie zwiekszac czesciej niz co dwa tygodnie.
          i nie wiecej niz kolejne 25 mg az do uzyskania poziomu mniej wiecej 100mg dziennie.

          Minnie

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka