Dodaj do ulubionych

Bruksizm - ból głowy - rozwiązanie

30.10.14, 19:16
Witam, walczę z bólem głowy, który prawdopodobnie powstał w wyniku bruksizmu od 2,5 roku. Byłem u mnóstwa specjalistów neurologów, neurochirurgów, fizjoterapeutów, psychologów, stomatologów, chirurgów szczękowych, w poradniach leczenie bólu głowy,biofeedback,maści typu fastum,chłodzące,balsam kręgowy,TENS,szyna relaksacyjna, blokady przeciwbólowe, tabletki zwiotczające,na padaczke,przeciwdepresyjne. Nic kompletnie mi nie pomagało na ból głowy(szyna r. i ciepłe okłady pomogły na mięśnie żwacze jedynie), dopiero ćwiczenia izomeryczne na mięśnie szyi, które wykonuje od prawie dwóch tyg. dają efekty! Mam nadzieję, że do świąt Bożego Narodzenia pozbędę się całkowicie tego bólu. Uciskowy, piekący, pulsujący od potylicy do czubka głowy, od ucha do ucha i na stawach żuchwowych. Pozdrawiam NA faanpejdżu bruksizm- zgrzytanie zębami, zdam relację jak ktoś jest zainteresowany.
Obserwuj wątek
        • minniemouse Re: Bruksizm - ból głowy - rozwiązanie 01.11.14, 22:48
          no mozna jeszcze sprobowac metody dr Friedmana z NY

dr Friedman device
          u ludzi u ktorych problemem jest nerw szczekowy ten system przynosi prawdziwa ulge,
          sadze wiec ze w twoim przypadku moze byc trafnym wyborem.
          tak wyglada jego chlodzacy przyrzad, a czy to mozna dostac w PL albo zamowic online- nie mam pojecia.

cooling device

tu masz telefon do niego
          Scarsdale NY
          Dr Friedman chyba juz nie pracuje bo jest na emeryturze ale sadze ze mozna dowiedziec sie co sie dzieje z jego urzadzeniem, czy sa w sprzedazy, i czy sa w Europie i gdzie. - jesli cie to interesuje.
          i czy jacys dentysci w Europie stosuja jego metode.
          sadze, ze jesli uda ci ci sie przetlumaczyc jakis artykul z opisem jego metody - polegala ona bodajze zdaje sie na wstrzykiwaniu jakiegos zamrarzajacego srodka w nerwy w tyle zebow,
          to moze prywatnie jakos dentysta da sie namowic na taki eksperyment w PL ?? kto wie.

a tak, to pozstaje chyba tylko noszenie chlodzacych wkladek zelowych
          np takie
          gum ease
          ale tu juz naprawde strzelam w slepo.

Minnie
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka