Dodaj do ulubionych

Skurcze w nogach..

11.03.16, 01:05
..mam taka prywatna opinie ze podobnie jak niedawno dodane ziewanie,
skurcze w nogach - spazmy miesni - sa zwiazane z migrena.
Czesto mam spazmy miesni w stopach, przed migrena lub w trakcie.

Czy ktos zaobserwowal podobnie?

Minnie
Obserwuj wątek
    • maadga Re: Skurcze w nogach.. 11.03.16, 09:03
      Mam bardzo często skurcze w łydkach i stopach, nie zwróciłam nigdy uwagi czy to jakoś wiąże się z migreną. Generalnie skurcze to wynik braku magnezu, a to jak wiemy jest wywoływaczem migren. Chyba to po prostu jest powiązane.
      Muszę poobserwować.
    • xawery39 Re: Skurcze w nogach.. 11.03.16, 14:04
      Ja od pewnego czasu miewam nad ranem regularne sny , że jeżdzę na rowerze lub samochodem jako kierowca . W każdym razie muszę naciskać na pedały . Ale żadnych skurczów mięśni nie miewam , migreny od prawie roku też mnie nie dręczą . Zażywam raz dziennie 50mg sertraliny .
      • minniemouse Re: Skurcze w nogach.. 12.03.16, 07:35
        o, to moze sertralina ci tak pomaga. mnie za mlodu wcale, ale ostatnio bralam 30 mg duloxetine przed spaniem, i rano prawie mnie glowa nie bolala - niezwykle!
        sadze ze z wiekiem tak - migreny slabna, pozytywna reakcja na leki wzrasta.

A, i mnie tez sie czasami sni ze prowadze samochod, chce -musze- go zatrzymac wiec deptam w pedaly obiema nogami, a tu nic!!
        okropne sa takie sny!

moze to oznacza ze w naszym zyciu dzieje sie cos nad czym nie mamy kontroli, lub umyka nam ona,
        lub chcielibysmy miec ja nad-. i dlatego takie metafory nam sie przysniewaja..
        who knows..

Minnie

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka