Dodaj do ulubionych

Jest na to rada!!!

19.01.05, 09:34
Witam wszystkich którzy cierpią na migrenę i tych którzy nie sa obojętni na
cierpienia kogos bliskiego.
Znam metodę, dzięki kórej, sporo przypadków "niewyleczalnych" migren, w
rodzinie i wśród znajomych, przestało juz dokuczać! Zapraszam do
korespondencji wszystkich zainteresowanych metodą skuteczną i bezpieczną!
dobrezdrowie@interia.pl
Pozdrawiam i życzę zdrowia!
Obserwuj wątek
      • clusterolek Re: Jest na to rada!!! 19.01.05, 11:03
        Hallo mednatura,

Pomagac pomaga wszystko tylko na jak dlugo ?????

A jaka w tym gwarancja ze skutkuje ??????

I jeszcze jedno ! A ile Kostuje ?????

bo jak tylko na zarobek , zeby ludzi ktozy niewidza dalej
        co maja robic i sa do wszystkiego zdolni i ceny niegraja roli,
        tylko zeby bol przestal i mozna bylo dalej zyc.

To prosze tutaj nie zaganiac klijentow !!!!!

Albo pomoc bez platna az do polepszenia !! :-))))

Clusterolek
    • atae Re: Jest na to rada!!! 19.01.05, 12:05
      Zabrzmiało bardzo tajemniczo... Czy możesz powiedzieć tu parę słów więcej na
      temat tej metody (niektórzy starzy migrenowcy nauczyli się być trochę
      sceptyczni:)
      • venus22 Re: Jest na to rada!!! 19.01.05, 23:43
        jestem pewna ze to jakis handel.

Migrena i klaster jest tak uposledzajaca choroba ze kazdy kto by cos na to
        znalazl juz by byl milionerem, a o leku by wiedzial caly swiat.

Nie mowiac o tym ze jak mozna nie powiedziec o skutecznym sposobie na
        cokolwiek, gdy ludzie tak cierpia... a tu: "jak chcesz wiedziec to... "
        a przeciez to forum MIGRENA.

Venus

• clusterolek Re: Jest na to rada!!! 20.01.05, 12:37
          Hallo Venus, Hallo Marialudwika,

Wy jestescie naj czesciej ! w Forum.

Takich wyzyskiwaczy tzeba tepic na kazdym kroku !!!

Kto chce i umie jeszcze niech wydaje pieniadze
          na co chce !!! ale ja mysle ze Cie ktorzy juz lata choruja
          wyprubowali i zaplacili kupe niepotrzebnych pieniedzy.

Ja sie poddam wszelkim Testom ale bez placenia !!!

Imysle ze Venus albo Marialudwika tagze zrobia wszystko,
          bo kto cierpi , oddal by wszystko zeby tylko byl koniec.

Ludze bez Sumienia ! tylko i wylacznie liczy sie Pieniadz !!!
          Spzedaja matke zeby cos zarobic , nie maja nic do szkania w
          Forach ludzi cierpiacych !!!!!

Jak pokaze ktos otwarte skutki ! ze jego metoda albo lekarstwo pomaga !!!

To na te 1000 $ albo Euro jemu nie zaszkodzi i zrobi nie tylko Milionera
          ale chyba mult Miliardera !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Do dzisiaj zadnej odpowiedzi na nasze pytania ?
          nie jest to dziwne jezeli ktos robi reklame a potem
          nie odpowiada ??????

Ja bym powiedzal ze takie posty reklamowe na pieniadze
          tzeba natychmiast wyzucac albo z UWAGA !!!!!!

Dopisac !

Pozdrawiam i zycze wszystim bezbolesnego Czasu
          i pelnego portfela !!!

Clusterolek
            • mednatura Re: Jest na to rada!!! 20.01.05, 20:08
              Witam wszystkich wspaniałych sceptyków!
              Rozumiem ze macie takie podejście - spotykam się z nim codziennie! Wiem że jak
              już się zrobiło "wszystko" to trudno jest zaufać komukolwiek. Metoda ta nie może
              byc opisywana szczegółowo na forum ponieważ aby postawić diagnozę i zaproponowac
              odpowiedni program muszę koniecznie przeanalizować ankietę dotyczącą zdrowia
              danej osoby. Każdy jest inny i każdemu jest potrzebne cos innego, stąd prosze o
              kontakt osobisty.
              Owszem metoda nie jest tania, ale to też zależy - a zależy właśnie od ogólnego
              stanu zdrowia. Jednym wystarcza miesiąc i niewielka inwestycja w swoje zdrowie,
              inni musza się liczyć z większą sumą i dłuższym czasem powrotu do zdrowia.
              Powiem jedno: znam parę osób które leczyły się latami zupełnie bezskutecznie i
              nie wierzyły w moje zapewnienia o skuteczności, jednak się w końcu zdecydowały i
              teraz sa szczęśliwcami, którzy cieszą się zdrowiem i brakiem bólu.
              Pierwszą osobą na której wypróbowałam metode był mój mąż cierpiący na koszmarne
              bóle głowy (zdażało sie że w nocy sama musiałam iść do apteki kupic cos silnie
              przeciwbolowego). Trzy miesiąca kuracji i juz ponad rok nie miał bólu głowy!
              Jest to metoda zupełnie bezpieczna, także dla kobiet w ciąży i matek karmiących
              (wręcz z korzyścią dla dziecka), nieinwazyjna, doprowadzająca organizm do pełnej
              równowagi.
              • venus22 Re: Jest na to rada!!! 20.01.05, 21:03
                Niemniej jednak jakby nie bylo to naciagnie
                to mogalbys po prostu napisac - jest to homeopatia, jest to naturopatia,
                ziololecznictwo, cokolwiek.
                Polega na dobraniu zestawu ziol/nalewek/mikstur z ..... ktore kosztuja od..do.

A tak- dalej nic wiemy oprocz tego ze DROGO.

Poza tym mam opory aby przez Internet udzielac komus informacji na temat mojego
                zdrowia.
                Masz jakis gabinet? jakis dyplom swiadczacy ze mozesz leczyc? Gdzie mozna
                sprawdzic twoje preparaty?

Venus

• clusterolek Re: Jest na to rada!!! 20.01.05, 21:26
                  Hallo Venus !

Ty w to tagze juz nie wiezysz ???

C sadzisz o tym ze ktos pisze , ataki w Nocy ktore
                  po paru godzinach ustaja !? :-))))

Periodyczny CH ?????? :-) a periody mia/ ma co 5 albo 10 lat !

bo i takie cos jest mozliwe ! przerwy do 20lat !

a co potem znow w nocy do Apoteki ?????

Usmiechnij sie :-)))

Tego lata tysace i czeka na klijentow !

Pozdrawiam i zycze bezbolesnych czasow
                  Olek
              • clusterolek Re: Jest na to rada!!! 20.01.05, 21:18
                Rade ma kazdy !

nie owijajmy w bawelne !

Jestem gotowy podjac paniej Kuracje !!!

Ale place jak bedzie poprawa !!! Co pani na to ???

Ja stoje do mojego Slowa , a Pani !?

Sa Ludze ktozy nie wiedza nic o danej chorobie i cos robia !
                czego nie rozumieja , ale pomaga ???

Ja mam narazie lekarstwa ktore mnie osobiscie pomagaja !
                i wiem dlaczego pomagaja ! profesorowie nie maja rady
                i pomagaja mi jak na dzisiejsza medycyne mozliw na od 8 lat
                maximalnie 13 Dni bez bolow !!!!!!!!!!!!!

A pani sadzi ze umie wiecej ?

Jak pani osiagnie 3 tygodnie z moim stanem to place

w 22 dzien bez bolu ma pani Kosty terapi na Koncie !!!

i bardzo duzo .....duzo ....duzo klijentow z calego Swiata !

W forum bede skladal relacje ! bo notowac ,notuje tak i tak
                dzien po dniu !

Pozdrawiam
                Olek
                • mednatura Re: Jest na to rada!!! 20.01.05, 22:59
                  Nie jestem lekarzem! Ale jestem autoryzowanym konsultantem. Szefem firmy jest
                  lekarka. Preparaty sa produkowane w laboratorium - klinice badawczej, badane
                  były na sympozjach medycznych.
                  Nie jestem instytucja charytatywną, ani nie prowadzę badań, nie ogłaszam zapisów
                  do doświadczenia na skuteczność tych preparatów.
                  Jedynie przekazuje Wam informację o takiej możliwości. jeszcze mało osób o niej
                  wie.
                  Rozumiem że nie da się zaufać jakiejś tam pisaninie na forum, ale są osoby które
                  może ta informacja zainteresować i będą chciały skorzystać.
                  Informacja jest warta rozpowszechniania więc daltego to robię. Sporo osób które
                  znam poradziło sobie z migreną tym sposobem.

• mednatura Re: Jest na to rada!!! 21.01.05, 08:07
                      Przykro mi ale z rozmysłem nie podaje ani nazwy ani strony www. Żadko dajemy do
                      czytania nawet katalog z dokładnym opisem produktów (posiadamy wyczerpującą
                      literaturę, nawet druki z konferencji naukowych na ten temat). Produkty mają
                      niesamowite właściwośći, sa wielofunkcyjne, dla niektórych jest to dziwne.
                      Dlatego sa konsultanci - jesteśmy skarbnica wiedzy na ten temat.
                      • clusterolek Re: Jest na to rada!!! 21.01.05, 11:52
                        Hallo Mednatura !!!!!!

Ta skarbnica moze jestes ale tylko swojego Portfela !!!!

Ne hodzi mi o to zeby wasza firma mi co za darmo dala !

Kupie i zaplace ale tylko pod warunkiem ze pomoze !!!!

A jak nie to , prosze nigdy wiecej w tym Forum o Reklamy
                        produktow ktore na cierpieniu ludzkim pieniadze robia.

Ja mysle ze ten temat jest w Forum zakonczony !

Zadna Nazw ! zaden Adress ! zaden opis kto jest taki Glupi i nat pujdze ???????

Temu juz nic i nikt nie pomoze !!!!!!

Czesc
                        Olek
    • beali Re: Jest na to rada!!! 21.01.05, 11:09
      Mednatura! Nie przekonałaś mnie niestety ani na jotę,a wiele bym zrobiła by sobie pomóc.Może uda przekonać Ci się naiwnych! Piszesz tak,że nic z tego nie wynika,a dla ludzi cierpiących na bóle głowy ważne są konkrety! Jak dla mnie zbyt to ,co piszesz tajemnicze i nie miałabym ochoty na rozgryzanie kolejnej tajemnicy/pierwsza to moja choroba,z którą borykam się już ładnych parę lat/. Jeśli to ,co robicie jest takie dobre,legalne,to nie widzę powodu,aby NIC właściwie na ten temat nie powiedzieć,prócz tego,że droga to inwestycja w swoje zdrowie! Tym bardziej,że piszesz o badaniach ,laboratoriach i ogłaszaniu na sympozjach! Mnie się to,co piszesz nie podoba,ale jeśli ktos ma inne zdanie,to może zarobisz Ty i Twoja firma,a i faktycznie może komuś pomoże Wasza tajemnicza kuracja. Jeślibym miała jakakolwiek radę dla chorych i to nawet za spore pieniądze,to mówiłabym o tym otwarcie,a nie lała wodę! Dlaczego nie możemy poznać waszej firmy,chocby przez stronę www? Tego,to już zupełnie nie rozumiem!!!! beali
      • mednatura Re: Jest na to rada!!! 21.01.05, 18:17
        hmmmmmmm
        Ciekawe co Wam da jak się poznacie nazwę firmy, czy odwiedzicie jej stronę
        internetową. Ja chcę jak najbardziej podac wszystkie szczegóły ale każdemu z
        osobna. Po zapoznamiu się z historia Jego choroby. Oferuje indywidualne
        podejście do każdego, na tym opiera się ta terapia. Każdemu jest potrzebne cos
        innego lub to samo ale w innym zestawieniu.
        Ostatnio kupiła program przeze mnie opracowany osoba z którą poznałysmy sie
        właśnie przez internet. Znalazła gdzieś w sieci moją wypowiedź na temat migreny
        i napisała. Tez była niezmiernie sceptyczna, ale jednak się zdecydowala. Wczoraj
        zaczeła kurację. O efektach ma mnie informowac na bierząco - poprosze ją o
        wypowiedź na tym wątku za jakiś czas, o ile będzie miała na to ochotę.
        Od tego że dowiecie się wszystkiego o preparatach ich cenach i jakie w
        indywidualnym przypadku należy zastosowac preparaty nie ubędzie Wam w portfelu
        ;) jesli chodzi o pieniądze.
        • n_nadia Re: Jest na to rada!!! 21.01.05, 18:26
          zdradz, jezeli oczywiscie mozesz, czy ten cudowny srodek zazywa sie doustnie, dozylnie, doodbytniczo...? W formie napoju, pigulek, czopkow, zastrzykow?
          Chyba tyle mozesz nam zdradzic. A moze to leczenie na odleglosc? Nic nie mowisz o skladzie leku, o jego wlasciwosciach, skutkach ubocznych, czy to lek homeopatyczny, czy moze posiada w sobie wlasciwosci p/zapalne, p/bolowe?
          • venus22 Re: Jest na to rada!!! 21.01.05, 19:25
            Gdyby byl website to przynajmniej mozna by wyrobic sobie jakas opinie.
            Obejrzalabym produkty chociaz. Nawet gotowosc podania jakiejkolwiek informacji
            swiadczy dla mnie ze wszystko jest w porzadku.

Pewnie ze nie gwarancji ze to prawda bo kazdy moze otworzyc fikcyjna stronke
            ale mniejsza z tym.
            Mednaturo, gdybys od razu napisala
            ..."Reprezentuje firme zwiazana z medycyna naturalna, oferujemy wybor
            preparatow ziolowo- homeopatycznych na migreny, preparaty dostosowujemy
            indywidualnie w zwiazku z czym potrzebny jest wywiad. Zainteresowanych prosimy
            o kontakt na....".

To moze bym byla zainteresowana.
            A tak, twoje wypowiedzi przypominaja mi
            Powrozyc, powrozyc...da pan 20 zlotych to powiem..

dzieki takim ofertom jak twoje, nie wzbudzajacym zaufania, byc moze
            rzecyczwiscie tracimy na jakims dobrym preparacie...

Venus

• beali Re: Jest na to rada!!! 21.01.05, 20:25
          Witam! Jasne jest dla mnie,ze kuracja jest indywidualna, ale mimo wszystko nie wiem,dlaczego nie miałabym wiedzieć z czym mam do czynienia zanim zdecyduję, czy w ogóle chcę z tego skorzystać!!!! Jako potencjalny pacjent mam chyba do tego prawo. Rzecz następna nie widzę powodu,by podawać szczegóły mojej choroby i w ogóle mojego stanu zdrowia, jeśli nie za bardzo wiem o co chodzi!! Z Twoich postów wynika,że najpierw chcesz poznać historię choroby,a potem dopiero wyjawić szczegóły terapii! Tak,czy inaczej nie podoba mi się to,a może szkoda. Przemyśl może Swoją taktykę promowania tej metody. Dlaczego tak usilnie trzymasz się tajemnicy? Wiesz,zalogować może się kazdy i pisać możesz równie dobrze Ty sama podając się za ową pacjentkę...ale może nie ważne kto i jak-może dowiemy się o co chodzi, chyba,że złośliwie zignoruję np.ja te wypowiedzi, bo to lanie wody i tajemnica juz mnie wkurza. Ale,jak Ci taka taktyka odpowiada,co mnie do tego! beali
    • kingaolsz Re: Jest na to rada!!! 21.01.05, 20:18
      Regularnie skladam wizyty swojemu neurologowi, jednemu z lepszych ( o ile nie
      najlepszych) londynskich specjalistow. Niestety, za kazdym razem informuje
      mnie, ze bardzo mu przykro, ale niestety nikt jeszcze nie doszedl do tego jak
      wyleczyc migrene i wciaz musimy walczyc ze skotkami... nie ma "cudownego" leku.
      I ja mu wierze, bo kto jak nie on ma wiedziec najlepiej.
      Dlatego ciezko mi jest uwiezyc, ze jakas "firemka" w Polsce znalazla ten
      cudowny srodek i nadal o nim cicho. Gdyby naprawde cos takiego istnialo, to
      bylaby to rewolucja na wielka skale.
      Po co Wam pojedynczy klienci? Kiedy moglibyscie miec po swojej stronie
      najwieksze koncenry farmaceutyczne, lekarzy pchajacych sie na szkolenia itp
      Mielibyscie fortune i byloby o tym glosno. A my bysmy nie cierpieli.
      Ale tak nie jest.
      Poza tym, zeby lek byl dopuszczony to przeba miec certyfikaty, przeprowadzone
      proby, badania itp. i chetni, ktorzy zrobia to za darmo albo za doplata ( dla
      nich). Macie jakies badania? Opublikowane? Chetnie przeczytam.

Takie mydlenie oczy o dopasowywaniu lekow to bzdura. W homeopatii tez sie
      dobiera lek do czlowieka , ale nikt nie robi z tego jakies wielkiej tajemnicy.

Takie ogloszenia jak to, sa tylko oszustwem. Dlatego tez boja sie pisac
      otwarcie, bo byloby za duzo swiadkow...

Ludzie, znajdzcie swoje sumienie i przestancie zarabiac na cierpiacych.
      Gdybyscie naprawde chcieli pomoc to oglosilibyscie to na caly swiat.

Kinga
        • kingaolsz Re: Jest na to rada!!! 22.01.05, 12:50
          Dzieki , ale juz ciiii bo obrosne w skrzydelka ;))))
          A na serio poprostu wkurzaja mnie tacy oszusci , bo uczciwi nie musza nic
          ukrywac ani trzymac w tajemnicy.

Kinga ( dzis pieknie bezbolowo i ladna pogoda )
          • mednatura Re: Jest na to rada!!! 26.01.05, 14:33
            Witam serdecznie po raz kolejny.
            Terapia polega na połykaniu tabletek, piciu specjalnej herbaty, odbywaniu
            kąpieli leczniczych, smarowaniu głowy, twarzy i miejsc tentna odpowiednimi
            smarowidłami. Wszystkie smarowidła, proszki, czy kapsułki zrobione są z ziół
            odpowiednio dobranych, minerałów, olejków aromaterapeutycznych i z dodatkiem
            specjalnej komórki (białka), które powodują doprowadzenie organizmu jako całości
            do wyregulowania. Wszystkie składniki są 100% naturalne i nie szkodzą nikomu,
            nawet kobietom w ciązy, czy karmiącym. Nawet konserwant jest naturalny!
            Jakie to konkretnie smarowidła czy kapsułki to już sprawa indywidualna. Programy
            mogą się różnić między sobią znacznie lub nieznacznie, to zależy od ogólnego
            stanu zdrowia. Po to jest potrzeban konsultacja.
            Jeśli jeszcze coś chcialibyście wiedziec to pytajcie!
            Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia!

• venus22 Re: Jest na to rada!!! 26.01.05, 20:36
              ja jeszcze chcialabym wiedziec jakie zapachy sa uzywane. Bo np mieta jest dla
              mnie do zniesienia, ale juz lawenda moze wywolac migrene.
              A wiem ze lawenda jest uwazana za srodek pomocny w migrenie..

Venus
              • mednatura Re: Jest na to rada!!! 26.01.05, 21:36
                To zależy od preparatu. preparatów jest około 40, każdy jest inny i każdy ma
                inny skład. W każdym preparacie jest kompleks ziół i olejków - w różnych
                konfiguracjach. Każdy preparat jest całością specjalnie opracowaną tak aby
                pomagał a nie szkodził. Nie można traktowac preparatów pod kątem ich składu,
                całość jest tak dobrana aby odnosiła najbardziej pozytywny - regulujący - skutek.
    • arecibo1 Nie ma rady na handlarzy!!! 12.02.05, 11:46
      To jest albo spam firmy Akkuna (po raz 10000001-szy) albo dr Nnona.

Osoby ktore sa zainteresowane leczeniem migreny metodami naturalnymi na
      powaznie zapraszam do oczyszczania organizmu, np:

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=12345&w=8366222
      • mednatura To nie żaden spam 23.02.05, 09:50
        tylko bardzo poważna metoda naturalna leczenia migren! Opracowana przez lekarza,
        polecana do stosowania dla wszystkich, nawet dla kobiet w ciąży! Ze względu na
        jej bezpieczeństwo i skuteczność warta propagowania!!!
    • kingaolsz Re: Jest na to rada!!! 23.02.05, 15:04
      Nadal nie wierze... chociazby dlatego, ze nie do konca znane jest zjawisko
      migreny w medycynie, na razie wiadomo jak zmniejszac objawy, ale nie jak ja
      zlikwidowac. Medycyna nadal nie potrafi sobie z migrena poradzic, a watpie, ze
      gdyby taka mozliwosc istniala to byloby na swiecie o tym cicho ( bo nic nie
      slychac w tym temacie na razie).

A moze Wy ( firma mednatury) odkryliscie ta tajemnice? Chetnie dowiem sie
      dlaczego ludzie ( w tym ja) tak cierpia...

Draznia mnie takie nowinki jak mednatury... to jest robienie kasy na nadziei i
      naiwnosci ludzkiej...

Kinga ( po megaataku)
      • venus22 Re: Jest na to rada!!! 23.02.05, 20:24
        Mednaturo, jesli waszych specyfikach jest zlocien marunia to nie stosujecie go
        u kobiet w ciazy i karmiacych.

W kazdym linku na naszych angielskojezycznych stronach -kazdym- pisze ze moze
        szkodzic.
        W najlepszym wypadku pisze ze skutki dzialania zlocienia marunia w ciazy nie sa
        dokladnie znane w zwiazku z czym NIE zaleca sie sie go ciezarnym i karmiacym.

Venus
          • mednatura Re: Jest na to rada!!! 23.02.05, 21:39
            preparaty doprowadzają do regulacji procesów w organiźmie - z medycyny
            holistycznej - całościowe spojrzenie na człowieka - człowiek to jedność - jeśli
            w jednym układzie dochodzi do choroby rzutuje to na całość organizmu. prepraty
            działają na każdą komórkę w sposób regulujący ich pracę, oczyszczający,
            wzmacniający i odbudowujący.
        • mednatura Re: Jest na to rada!!! 23.02.05, 21:34
          Wszystkie preparaty są polecane dla kobiet w ciąży i karmiących (poza jednym
          działającym na przewód pokarmowy). Preparaty stworzyła lekarka i podpisuje się
          pod nimi imieniem i nazwiskiem. Sama napisała o tych preparatach i ich
          stosowaniu kilka publikacji. Co roku odbywają się międzynarodowe konferencje
          naukowo praktyczne na których sa badane te preparaty i ich wpływ na choroby.
          • venus22 Re: Jest na to rada!!! 23.02.05, 21:47
            >>Wszystkie preparaty są polecane dla kobiet w ciąży i karmiących <<<

Jezeli zawieraja zlocien maruna to nie powinny byc podawane kobietom w ciazy i
            karmiacym.

Venus
                • katarzyna_wa Re: Jest na to rada!!! 08.03.05, 17:02
                  Jeśli cierpisz na migrenę spróbuj kuracji oczyszczających organizm z toksyn. Ja
                  praktykuję na sobie od 7 miesięcy kurację dr Huldy Regehr Clark (szczegóły
                  w "Kuracji życia" tejże autorki). Przez 23 lata ból, trwający kilka dni, trochę
                  przerwy i znów ból, mnóstwo przeciwbólowych piguł, wizyty u neurologów itp. W
                  pewnym momencie pomyślałam, że się poddaję, sięgnęłam po tę metodę trochę z
                  desperacji. Od kilku miesięcy spokój, aż trudno uwierzyć. Polecam - w
                  przeciwieństwie do niektórych na tym forum bezinteresownie.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka