Dodaj do ulubionych

Chyba pomaga!!!

23.07.07, 12:32
Cały czas biore korzeń, wit B complex, mg+B6, rutovit, od 2 tyg. piję zestaw
klimuszki, ale zrobiony wg receptury nie gotowiec(brakło tylko kwiatu
pierwiosnka i kory kaliny) ostatnią migrene miałam 10 tego. Może to za
wcześnie na optymizm, ale miałam nerwowe dni po których na bank byłaby migrena
i nic. Jestem pełna nadziei, że mam sposób.
Obserwuj wątek
    • ika997 Re: Chyba pomaga!!! 25.07.07, 17:57
      O Boże znowu mnie boli, za wcześnie się ucieszyłam, ale nie poddam się!!! Łykam
      wszystko i piję moje zielska. Czytam teraz to mąre dzielo Klimuszki i myśle co
      jeszcze zrobić.
      • margarita76 Re: Chyba pomaga!!! 25.07.07, 20:59
        Nie poddawaj sie, Ika!
        Wszystko, zwłaszcza ziołolecznictwo, wymaga czasu, by zaczęło rzeczywiście
        działać. Wszyscy jesteśmy czasami niecierpliwi, ale rozumiem Ci doskonale, bo
        jak boli,to czasem nie pozostaje nic innego jak chyba tłuc głową o ścianę. I
        wtedy nie zastanawiamy się, że może głowy szkoda?:-)
        Trzymaj się dzielnie!
      • toolkien Re: Chyba pomaga!!! 25.07.07, 22:43
        no mnie też najpierw przestało boleć po przyjmowaniu tego specyfiku, potem
        znowu zaczęło łupac po całej łepetynie, az w koncu dostałam biegunki i...
        musiałam odstawić wszystko .
        Pozdrowionka i trzymaj się wytrwale. Może w końcu Ci pomoże :)
      • eni40 Re: ika 26.07.07, 20:25
        dzieki serdeczne..znalazlam, zapisalam.. nie wiem czy teraz bede to pila bo
        przymierzam sie do niemieckiego petadoleksu ale warto miec i inne recepty..
        • eni40 toolkien 26.07.07, 20:29
          widze ze wrocilas z wakacji..i jak bylo? jak sie glowa spisywała? dala ci
          odpocząc czy raczej w kość..zeby nie napisac w d... :)
          ja juz prawie miesiac siedze nad naszym morzem..czasem boli.. biore
          divascan..ogolnie troche lzej.. dzis robie eksperyment i zwiekszylam dawke
          divascanu tak jak lekarz zalecil Peterowi tj. 3x2.. zobaczymy jak zadziala.. a
          jak nie bedzie lepiej to zaczynam brac ten niemiecki Petadolex..(lepiężnik)
          pozdrawiam cieplo
          • toolkien Re: toolkien 26.07.07, 23:11
            głowa spisywała się paskudnie, zwłaszcza, że podróz była dość forsowna, przez
            góry, doliny i wodospady :). Na szczęście w Turcji imigran jest w sprzedaży bez
            recepty i o połowę tańszy niż w Polsce. Zomig i Relpax tak samo. Tyle, że ten
            drugi (Relpax)nie działa na mnie niestety, a szkoda... :(. Poza durną głową
            było cudnie, męcząco i bardzo przyjaźnie :)
            Pozdrowinka cieplunie i cudnego dnia :).
            Aha, kazali mi odstawić Divascan, bo niedługo zaczynam ciąg dalszy eksperymentu
            z nowym lekiem - tym bez nazwy, a działającym podobnie jak tryptany.
            • ika997 Re: eni 27.07.07, 12:16
              Eni, zioła możesz pić równocześnie z braniem innych specyfików,nawet wskazane;
              nie zaszkodzą, a może wspomogą działanie tych leków
              • toolkien Re: eni 27.07.07, 16:18
                ika997 napisała:

> Eni, zioła możesz pić równocześnie z braniem innych specyfików,nawet wskazane;
                > nie zaszkodzą, a może wspomogą działanie tych leków

hmmm, czy na pewno nie zaszkodzą? a może wspomogą inne leki...? Ziele przecież
                składa się z substancji chemicznych, które w w interakcji ze sobą mogą
                zaszkodzić - podobnie jak niewłasciwy dobór różnych leków, które na siebie
                przeciwdziałają. Chyba należy być ostrożniejszym, pomimo, że to tylko zioła.
                Wszak narkotyki również są wytwarzane z roślin i przez rośliny...;)].
                Ciepluśko pozdrawiam i dobrego dnia życzę :)
                ewunda
                • ika997 Re: toolkien 27.07.07, 18:12
                  Piszę to na podstawie lektury, o której wspominam w wątku pt. "Gotowe mieszanki
                  - przeczytajcie" oraz moich doświadczeń z ziołami, neurolog zawsze, gdy pytałam
                  czy pić zioła do przepisanych leków mówił, że jak nie pomoże to na pewno nie
                  zaszkodzi.
                  • ika997 Re: toolkien 27.07.07, 18:28
                    Mogę się dzielić dalej przeczytaną wiedza, albo odpuścić sobie. Może jestem pod
                    zbyt wielkim wpływem dzieła Klimuszki. Zioła szkodliwe, wymagające ostrożności w
                    stosowaniu np. jemioła, piołun, lulek,bieluń, jaskółcze ziele, wilcza jagoda nie
                    występują w mieszance.
                    • eni40 ika 28.07.07, 11:09
                      wiem ze moge pic ziola..nawet od roku pije caly czas mariomigran.. problem
                      tylko ze nie jestem sklonna do rownoczesnego stosowania kilku specyfikow a to
                      dlatego ze chce wiedziec co i na ile pomaga.. jesli jedno nie pomoze to
                      wprowadzam drugie i ewentualnie eliminuje to pierwsze.. to tak by sprawdzic
                      skutecznosc..jak narazie divascan w dawce 3x2 dziala ok ..w sumie dopiero 3 dni
                      ale i tak jest lepiej niz 3x1.. chyba faktycznie sprawdza sie to co wyczytalam
                      na forum neurologow ze jesli brac divascan to tylko 3x2 wtedy sa najlepsze
                      efekty..zobaczymy.. jesli sie nie sprawdzi do wprowadze petadolex
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka