Dodaj do ulubionych

Biedni Antek i Władek czyli chłopcy.

16.11.10, 19:50
Dziś jak zwykle chłopcy są w tych samych ubrankach, chłopcy zafascynowani igiełkami na iglaku, chłopcy są chorzy, chłopcy chcą nie iść jutro do szkoły, chłopcy zapraszam do domu, na wywiadówce nie było żadnego opiekuna chłopców, a przecież chłopcy rozrabiali w szkole.

Coś niepokojacego dzieje się z chłopcami.
Obserwuj wątek
    • Gość: ja Re: Biedni Antek i Władek czyli chłopcy. IP: *.adsl.inetia.pl 16.11.10, 20:54
      I rozwijają się bardzo nierównomiernie. Jeden duzy z mutacją, drugi bliźniak na oko 3 lata młodszy.
      Coś ta Kinia chyba Kurdego w bambuko zrobiła z tymi chłopcami;)
      • z_plus_z Re: Biedni Antek i Władek czyli chłopcy. 16.11.10, 21:13
        > I rozwijają się bardzo nierównomiernie. Jeden duzy z mutacją, drugi bliźniak n
        > a oko 3 lata młodszy.

A ten genialny duet chłopców "gra" od początku swojego istnienia w "Klanie"?
        • reniatoja Re: Biedni Antek i Władek czyli chłopcy. 16.11.10, 21:41
          Nie, podobno na początku niemowlęta grały jakies inne dzieci, ale nie miały talentu aktorskiego, sztucznie bardzo grały i je trzeba było wymienic na Chłopców Utalentowanych
          • kiwas Re: Biedni Antek i Władek czyli chłopcy. 17.11.10, 13:25
            reniatoja napisała:

> Nie, podobno na początku niemowlęta grały jakies inne dzieci, ale nie miały tal
            > entu aktorskiego, sztucznie bardzo grały i je trzeba było wymienic na Chłopców
            > Utalentowanych

Jak drewienka:)
          • iwu Re: Biedni Antek i Władek czyli chłopcy. 17.11.10, 13:44

reniatoja napisała:

> na początku niemowlęta grały jakies inne dzieci, ale nie miały talentu aktorskiego

Hi, hi, chciałabym zobaczyć niemowlę, które ma talent aktorski. :)
          • Gość: izza Re: Biedni Antek i Władek czyli chłopcy. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.10, 17:53
            reniatoja, 10/10 :))))))))))))))))))))
      • jowita771 Re: Biedni Antek i Władek czyli chłopcy. 20.11.10, 09:54
        > I rozwijają się bardzo nierównomiernie. Jeden duzy z mutacją, drugi bliźniak n
        > a oko 3 lata młodszy.

Może jakoś podświadomie próbują dać rodzinie do zrozumienia, że są dwiema różnymi osobami, a nie jedną w dwóch ciałach.
    • Gość: Minnie Re: Biedni Antek i Władek czyli chłopcy. IP: *.ssp.dialog.net.pl 18.11.10, 11:11
      A wiecie może, do jakiej miejscowości pod Warszawą wyprowadziła się Kinga z Oskarem, bo nie oglądałam "Klanu" przez jakiś czas?
      • pluskotka Re: Biedni Antek i Władek czyli chłopcy. 18.11.10, 20:31
        Radość.
        • lilith76 Re: Biedni Antek i Władek czyli chłopcy. 19.11.10, 01:00
          Przecież Radość jest w Warszawie :)
          • Gość: Minnie Re: Biedni Antek i Władek czyli chłopcy. IP: *.ssp.dialog.net.pl 19.11.10, 13:32
            Wiem, wiem, tylko myślałam, że mieszkają pod Warszawą, bo Oskar tak się zachwycał ciszą i świeżym powietrzem, jakby to już jakie sioło było ;-)...
      • santana2000 Re: Biedni Antek i Władek czyli chłopcy. 29.04.13, 18:06
        o ludzie... a oni znowu w tych kulkach... ile te chłopy mają lat?????
    • the_accidental Re: Biedni Antek i Władek czyli chłopcy. 18.11.10, 21:27
      Dzieci w Klanie wydają się generalnie jakieś zapóźnione w rozwoju i kompletnie bezrefleksyjne. Przecież dzieci zadają mnóstwo zaskakujących pytań, mają swoje dylematy, często chcą porozmawiać ze starszymi, zwierzyć się z czegoś. Klanowe dzieci nie myślą, tylko grają w piłkę, ganiają, albo myją rączki i jedzą kolorowe kanapki.
      • Gość: gość Re: Biedni Antek i Władek czyli chłopcy. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.10, 21:45
        the_accidental napisała:

> Klanowe dzieci nie myślą, tylko grają w piłkę, ganiają, albo myją rączki i jedzą kolorowe kanapki.

I galaretkę!:)

• Gość: ika Re: Biedni Antek i Władek czyli chłopcy. IP: *.ssp.dialog.net.pl 19.11.10, 12:52
          i Delicje też jedzą
          • the_accidental Re: Biedni Antek i Władek czyli chłopcy. 19.11.10, 18:02
            Jeśli chodzi o bohaterów dziecięcych, to nie było jak nieodżałowana, moja ukochana Rodzina zastępcza :-( Zabarwienie lekko komediowe, ale rewelacyjny scenariusz, fantastyczni aktorzy dziecięcy i duzi też...
            • reniatoja Re: Biedni Antek i Władek czyli chłopcy. 20.11.10, 09:05
              A'propos, czy ktoś może wie jaki jest obecnie stan zdrowia Gabrieli Kownackiej? Czy moze wygrywa z chorobą?
              • the_accidental Re: Biedni Antek i Władek czyli chłopcy. 20.11.10, 10:53
                Ja niestety nie wiem, a też chętnie bym się czegoś dowiedziała :( Oglądam powtórki Rodziny i często myślę o pani Gabrieli. Bardzo, bardzo bym chciała, żeby jej się udało.
                Uwielbiam ją, jest dla mnie kwintesencją kobiecości. Oczywiście nie tylko Rodzina zastępcza, ale i Kronika wypadków miłosnych, Matki, żony i kochanki, Hallo Szpicbródka, Dzieci i ryby...
                • kelle1986 Re: Biedni Antek i Władek czyli chłopcy. 20.11.10, 15:31
                  Słyszałam, że jest bardzo źle.. :(
    • Gość: krecik Wokół samochodu IP: *.is.net.pl 24.11.10, 18:47
      Dziś CHŁOPCY biegali wokół samochodu matki :) Wracają stare dobre przyzwyczajenia tzw bliźniaków
      • Gość: zenek Re: Wokół samochodu IP: *.radom.vectranet.pl 24.11.10, 20:10
        CHLOPCY niedawno zajmowali sie dodawaniem liczb dwucyfrowych typu 67 + 38 wiec chyba sa w jakiejs drugiej klasie. w tym wieku mozna sie fascynowac bieganiem wokol stolu albo samochodu :)
    • iza232 Re: Biedni Antek i Władek czyli chłopcy. 24.11.10, 18:50
      Jak zwykle się czepiacie ;) Dzisiaj byli PANOWIE :)
      • santana2000 Re: Biedni Antek i Władek czyli chłopcy. 25.04.13, 20:41
        Nie mogę patrzeć na bliźniaki ... stare chłopy bawią się w kolorowych piłeczkach z 4 latkami
        • lilith76 Re: Biedni Antek i Władek czyli chłopcy. 26.04.13, 09:28
          Też mnie to zastanowiło.
          Czy scenarzysta nie ma znajomych z dziećmi, którzy by go uświadomili?
          • santana2000 Re: Biedni Antek i Władek czyli chłopcy. 29.04.13, 18:07
            o ludzie... a oni znowu w tych kulkach... ile te chłopy mają lat?????
            • eo_wina Re: Biedni Antek i Władek czyli chłopcy. 29.04.13, 19:08
              No ale ileż można z ojcem Kurdem bębnić w piłę na Sadybie? Muszą chłopaki trochę odreagować w kulkach ;-)
            • argentea Re: Biedni Antek i Władek czyli chłopcy. 30.04.13, 12:02
              Wczoraj jeden założył sobie stołek na głowę
              • marslo55 Re: Biedni Antek i Władek czyli chłopcy. 30.04.13, 14:38
                argentea napisała:
                "Wczoraj jeden założył sobie stołek na głowę"
                Dzięki takim scenom nabieram pomału przekonania, że dzieci Michała celowo udają niedorozwinięte, żeby odebrano je rodzicom i umieszczono w jakiejś normalniejszej rzeczywistości. Aż się boję myśleć, co wyrośnie ze Stefanka, bo co się zrobi z Zosi, już podejrzewam.
                • jasnecappucino Re: Biedni Antek i Władek czyli chłopcy. 30.04.13, 20:34
                  A mnie zastanawia co w takich kulkach robił Mariusz z dzieciakiem. Dzieciak mały, siedzący w wózku, zamiast pójść z nim do parku na swieże powietrze, ten kisi się z maluchem przy jakiś kulkach w pomieszczeniu. Przeciez to dziecko jest za małe, aby się tam bawić- co zresztą było widać, maluch kimał w wózku a tatuś gazetę czytał.
                  • pipi43 Re: Biedni Antek i Władek czyli chłopcy. 01.05.13, 10:58
                    Kiedy te sceny były kręcone na zewnątrz była zima.
                    To wziął i przezimował w pobliżu kulek.
                  • argentea Re: Biedni Antek i Władek czyli chłopcy. 02.05.13, 14:36
                    Tak samo Elżbieta przyszła pokazać Stafankowi filgoraj.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka