Dodaj do ulubionych

Szanowna Pani Trojanowska!

20.03.11, 22:14
Ponieważ każdy głupi może sobie znaleźć w wiki, że urodziła się Pani w 1955, zatem ma 56 lat, pozwolę sobie dać Pani radę.

Te wszystkie "awangardowe" stroje, jakie nosi Pani w "Klanie", nie odmładzają Pani bynajmniej. Stawiałabym raczej na szlachetną prostotę.
Obserwuj wątek
      • janfranco1 Re: Szanowna Pani Trojanowska! 26.01.12, 23:18
        Gość portalu: xd napisał(a):

> i ja mam dla pani rade,pani trojanowska!
        >
        > mniej wódy!!!przeptej,opuchnietej i skacowanej buzki nie zakryje nawet makijaz
        > telewizyjny...
        >
        > o lekcjach aktorstwa nawet nie wspomne,nawet w osiedlowym domu kultury sa wieks
        > ze talenty niz pani!
        I po co to pisać?
        Przecież to wie każdy fan tego serialu. Jest też możliwe że ów temat wejdzie do nowej podstawy programowej w klasie II gimnazjum.
    • lejdimakbet Re: Szanowna Pani Trojanowska! 21.03.11, 12:04
      myślę i myślę i ja tam żadnej awangardy nie widzę. Przecież noszenie samych garsonek byłoby potwornie nudne. A biznesłumen co ma kupę kasy i artystyczną duszę w jakiejś klasycznej garsonce byłaby mało wiarygodna (chociaż wiem, że poruszanie kwestii wiarygodności w przypadku klanu jest nieco komiczne). Poza tym, czy kobieta prowadząca własny biznes jest zobowiązana do noszenia jakichś nudnych i brzydkich gasonek, jak beata, która kobietą niebrzydką i bardzo zgrabną jest, a wygląda jakieś 15 lat starzej?
    • Gość: jamjam Re: Szanowna Pani Trojanowska! IP: 109.95.200.* 21.03.11, 13:19
      maitresse.d.un.francais napisała:

> Ponieważ każdy głupi może sobie znaleźć w wiki, że urodziła się Pani w 1955, za
      > tem ma 56 lat, pozwolę sobie dać Pani radę.
      >
      > Te wszystkie "awangardowe" stroje, jakie nosi Pani w "Klanie", nie odmładzają P
      > ani bynajmniej. Stawiałabym raczej na szlachetną prostotę.

No tak, zawsze znajdzie się jakaś "życzliwa" pańcia, co wyszuka w wikipedii datę urodzenia i wiek kobiecie wypomni, a i jeszcze dawać będzie "życzliwe" rady jak jej zdanim kobieta powinna wyglądać.
      • Gość: ... Re: Szanowna Pani Trojanowska! IP: *.dynamic.chello.pl 21.03.11, 14:03
        Bo wiesz, tu sa same "dizajnerki" w stylu Malinowskiej i Horodynskiej, co to bladego pojecia o wygladzie (ze juz o modzie nie wspomne) nie maja, a krytykuja i radza innym.
        A niech sie kobieta ubiera jak chce - co to was obchodzi??
        I jeszcze toto zalosne sz vel xd - schizofrenik albo schizofreniczka (bo raz bredzi sie jako facet a innym wrecz przeciwnie) z rozdwojeniem jazni - wypomina alkoholizm - zlapales(as) Trojanowska za reke z kieliszkiem, ze tak klapiesz?
        A zreszta - ty widzisz wszelkie znamienne cechy alkoholikow - wszak wsrod takich sie obracasz, nie?
          • pipi43 Re: Szanowna Pani Trojanowska! 21.03.11, 14:27
            Gość portalu: do ... napisał(a):

> trojanowska sama mowila o swoim alkoholizmie...
            >
            > jaki sz?o co ci chodzi?jestem facetem i ani razu nie pisalem o sobie jako o kob
            > iecie...widze,ze masz omamy?jak mama norberta z klanu?w takim razie kaftan i na
            > oddzial!
            A to ciekawe; ja tez czytałam post z którego wynikało, że sz/xd jest kobietą.
            • pipi43 Re: Szanowna Pani Trojanowska! 21.03.11, 14:51
              pipi43 napisała:

> Gość portalu: do ... napisał(a):
              >
              > > trojanowska sama mowila o swoim alkoholizmie...
              > >
              > > jaki sz?o co ci chodzi?jestem facetem i ani razu nie pisalem o sobie jako
              > o kob
              > > iecie...widze,ze masz omamy?jak mama norberta z klanu?w takim razie kafta
              > n i na
              > > oddzial!
              > A to ciekawe; ja tez czytałam post z którego wynikało, że sz/xd jest kobietą.

Re: Ale Becia dałą dziś popis aktorstwa...(KLAN)IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
              Gość: xd 01.03.11, 21:30 Odpowiedz a gdzie ja napisalam,ze nie graly?

ale w klanie sa mierne-poziom paschalskiej albo bozenki;/
              • Gość: ... pipi IP: *.dynamic.chello.pl 21.03.11, 16:40
                ...bo sz/xd juz sam/a gubi sie w swoim schizofrenicznym swiecie :). No, chyba, ze jest ich rzeczywiscie dwoje: np. maz z zona i oboje pierdza w te sama trabke, lacznie z rozpoznawalnym, kretynskim "zaaaaal", tymi samymi uprzedzeniami i ciasnym mozgowiem.

Poroponuje olac - samo przyszlo, samo pojdzie. Podejrzewam jednak, ze wroci pod innym nikiem, ale z tym samym uwielbieniem dla kolka Wesolowskiego i nienawiscia do pani Steni.
                • pipi43 Re: pipi 21.03.11, 17:07
                  Gość portalu: ... napisał(a):

> ...bo sz/xd juz sam/a gubi sie w swoim schizofrenicznym swiecie :). No, chyba,
                  > ze jest ich rzeczywiscie dwoje: np. maz z zona i oboje pierdza w te sama trabke
                  > , lacznie z rozpoznawalnym, kretynskim "zaaaaal", tymi samymi uprzedzeniami i
                  > ciasnym mozgowiem.

może i tak być...
                  można tez cytując Feliksa powiedzieć, że "oddają salwy w stołki"...
                  >
                  > Poroponuje olac - samo przyszlo, samo pojdzie. Podejrzewam jednak, ze wroci pod
                  > innym nikiem, ale z tym samym uwielbieniem dla kolka Wesolowskiego i nienawisc
                  > ia do pani Steni.

wytypowałam nick (chociaż się nie loguje) - fc...
      • maitresse.d.un.francais Re: Szanowna Pani Trojanowska! 21.03.11, 16:28

\
        > No tak, zawsze znajdzie się jakaś "życzliwa" pańcia, co wyszuka w wikipedii dat
        > ę urodzenia i wiek kobiecie wypomni, a i jeszcze dawać będzie "życzliwe" rady
        > jak jej zdanim kobieta powinna wyglądać.

forum.gazeta.pl/forum/w,433,123435842,123459813,Re_Szanowna_Pani_Trojanowska_.html
        Co do wikipedii - jest powszechnie dostępnym źródłem.
          • maitresse.d.un.francais Re: Szanowna Pani Trojanowska! 21.03.11, 16:47
            Gość portalu: ;P napisał(a):

> A to wieku należy się wstydzić ? Nie wiedziałam... Skoro ma 54 lata to tyle ma
            > i nie ma co tego ukrywać...

Czy ja mam w kółko wklejać to samo, jak zrobiłam Mamę (59) na bóstwo?

Nie, nie należy. Ale Trojanowska się wstydzi. I odmładza się zupełnie nieefektywnie.
        • Gość: jamjam Re: Szanowna Pani Trojanowska! IP: 109.95.200.* 21.03.11, 20:39
          maitresse.d.un.francais napisała:

>
          > \
          > > No tak, zawsze znajdzie się jakaś "życzliwa" pańcia, co wyszuka w wikiped
          > ii dat
          > > ę urodzenia i wiek kobiecie wypomni, a i jeszcze dawać będzie "życzliwe"
          > rady
          > > jak jej zdanim kobieta powinna wyglądać.
          >
          > rel="nofollow">forum.gazeta.pl/forum/w,433,123435842,123459813,Re_Szanowna_Pani_Trojanowska_.html
          > Co do wikipedii - jest powszechnie dostępnym źródłem.

Zwracam honor!
    • maitresse.d.un.francais Re: Szanowna Pani Trojanowska! 21.03.11, 16:27
      oczywiście jak jest się po 50tce to beret z moheru na głowę i do kościoła co najwyżej można pójść,

Oczywiście - jak ostatnio ubrałam moją Mamę (59) w jedwabną tunikę w złamanym różu, dobrałam torebkę, posłałam na farbowanie włosów i kupiłam podkład, to jej ze 20 lat odebrałam, a wszyscy się gapili, jaka laska idzie. Ale to była właśnie klasyka, a nie lata 80. Czy Pani rozumie, o czym ja w ogóle piszę?
    • Gość: Anka Re: Szanowna Pani Trojanowska! IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 21.03.11, 20:27
      Dobrze, ze napisałaś, że jesteś głupia, bo faktycznie jesteś. Odkąd to aktorzy sami się ubierają???? Ona gra tylko rolę, ona nie jest Moniką !!!! Jak reżyser i scenarzyści stwierdzą, że ma być babulinką albo dzidzią - piernik, to z niej zrobią takie postaci. Jak spotkasz Adamczyka, to nie całuj go w rękę, bo on .... surprise, surprise... nie jest Papieżem:-)))))))))))))))))
    • Gość: jacer Re: Szanowna Pani Trojanowska! IP: *.adsl.inetia.pl 20.01.12, 23:46
      Wszystkim na forum chcę polecić rewelacyjną płytę z charakterem " Życia zawsze mało" Izabeli Trojanoswkiej . Przede wszystkim znowu rewelacyjnie, rockowo zaśpiewane kompozycje. Potwierdzają się słowa nie zapomnianego Tadeusza Nalepy ..." Iza śpiewa rockowo..".
      Nie jestem jej wielkim fanem, ale należy się Pani Izie wielki szacun , za to co robi. Dla tzw. opluwaczy parę faktów: z IZĄ zawsze pracowali najwięksi muzycy i tekściarze. I tak w Polsce to: Tadek Nalepa, Janek Borysewicz, Romek Lipko, Andrzej Dylweski; Bogdan Brusik; Bogdan Gajkowski; Alek Mrożek; Janek Pietrzak; Adam Abramek; Janek Surzyn; Wojtek Trzciński, Rafał Paczkowski, Joshep Bracichowicz, Paweł Poros, Kuba Kusiński i wielu innych znanych polskich muzyków. A za granicą grali dla niej tacy muzycy jak Stanisław Sojka, S. Greethman, Jarret, M. Marshall, A. Lamb i wielu innych równie wielkich. Tylko przypadek sprawił, że nie doszło do współpracy Izy Trojanowskiej z BRYANEM FERRY. Płytę Izy wydaną w USA i Kanadzie wyprodukował sam Wally Brill. Dla ludzi interesujących się muzyką i znających się na niej, to nazwiska, które dużo znaczą. Okładki płyt projektował sam Rosław Szaybo. Gdyby Iza była słaba, to ci wszyscy nie chcieli by dla niej pracować , grać i tworzyć. Pani Izo , gratuluję wspaniałej płyty. Czekam na nowe dokonania. Może tym razem coś w stylu UKŁADÓW czy współpracy ze Stalowym Bagażem
        • myszka1969 Re: A ja głupia sądziłam 05.02.12, 17:13
          "Ludzie kochani! Czy Wam się coś nie pokićkało? Czy nie odróżniacie fikcji filmowej od rzeczywistości? Pani Trojanowska nie decyduje o tym, w co jest ubrana na planie filmowym, od tego jest kostiumolog, a także scenarzysta i reżyser.
          A swoją droga twórcy "Klanu" mogą być dumni, że udało im się tak zaangażować emocjonalnie widzów, że stracili oni kontrolę nad tym co realne, a co fikcyjne. )"
          No właśnie...bo chyba wszyscy ją bardziej pamiętają i cenią jako piosenkarkę ;)...tę nową płytę co o niej gdzieś tu piszecie, to chyba koniecznie muszę nabyc...ale i tak chyba nie ma jak "Wszystko czego dziś chcę";)...ech....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka