Dodaj do ulubionych

kochankowie Agnieszki -Klan

13.04.12, 13:15
Wszyscy marudzimy, że Agnieszka miała tylu kochanków, ale czy ktoś może mi pomóc ich uporządkować.
1. Mąż ze studiów
2. Francuz
3. Stiepan
4. Jego syn
5. Ten co się rozbił samochodem
6. Smossarski
7. Miron
8. Marek
9.Karol
Czy to już wszyscy?
Obserwuj wątek
    • kratka.1 Re: kochankowie Agnieszki -Klan 13.04.12, 13:23
      Facet, który prowadził /chyba?/ szkołę rodzenia . Mieszkała z nim, spała z nim, a on ją bił.Imienia nie pamiętam.
      • eo_wina Re: kochankowie Agnieszki -Klan 13.04.12, 13:34
        To byl Mateusz.
    • brms Re: kochankowie Agnieszki -Klan 13.04.12, 13:31
      Nie obserwowałam Klanu aż tak wnikliwie, ale możliwe, że część tych relacji nie miała charakteru seksualnego i trwała krótko?
      A ile lat ma właściwie ta postać? Na 35-latkę ta lista nie wydaje mi się jakoś specjalnie rozbudowana (zwłaszcza biorąc pod uwagę moje pierwsze zdanie)
      • dziennik-niecodziennik Re: kochankowie Agnieszki -Klan 13.04.12, 13:48
        akurat wymienieni panowie byli rowniez "konsumowani".
        ja też nie rozumiem tego ubolewania że Agnieszka zmienia facetów. po pierwsze az tak duzo ich nie bylo, po drugie to dorosla kobeita i wolno jej, po trzecie - nie kazdy marzy i nadaje się do małżeństwa. Agnieszka wyraźnie sama stwierdziła ze ona sie nie nadaje, ze tego nei chce i ze potrzebuje swobody. wiec w czym problem?...
        • dziennik-niecodziennik Re: kochankowie Agnieszki -Klan 13.04.12, 13:48
          a przepraszam, zdaje sie ze Stiepan nie był skonsumowany!!
          • brms Re: kochankowie Agnieszki -Klan 13.04.12, 13:54
            Te konsumpcje był pokazane?! O siedemnastej w telewizji publicznej?
      • panna_beata Re: kochankowie Agnieszki -Klan 13.04.12, 21:42
        brms napisała:

> Nie obserwowałam Klanu aż tak wnikliwie, ale możliwe, że część tych relacji nie
        > miała charakteru seksualnego i trwała krótko?
        > A ile lat ma właściwie ta postać? Na 35-latkę ta lista nie wydaje mi się jakoś
        > specjalnie rozbudowana (zwłaszcza biorąc pod uwagę moje pierwsze zdanie)

Aga ma 33 lata, maturę zdawała w 1998 roku, więc tak plus minus 1979 rocznik.
        • zuzanka79 Re: kochankowie Agnieszki -Klan 13.04.12, 23:46
          panna_beata napisała:

> Aga ma 33 lata, maturę zdawała w 1998 roku, więc tak plus minus 1979 rocznik.

W serialu ma dokładnie 33 lata, bo maturę zdawała w tym samym roku co ja.
          I w głowie jej się zrodziła myśl , by po maturze pojechać w Bieszczady i hodować owce.
          Nawet nie wiecie ile pacierzy moja ś.p. babcia odmówiła, by mi podobny pomysł do głowy nie przyszedł :D
          Pamiętam to jak dziś.
    • ohmydarling Re: kochankowie Agnieszki -Klan 13.04.12, 13:43
      Pamiętam, że był jeszcze taki "kolega" ze studiów Tomek, którego grał Mikołaj Krawczyk (znany obecnie z Pierwszej miłości). Tyle, że nie wiem czy do czegoś doszło, czy on czasem nie okazał się gejem?
      • eo_wina Re: kochankowie Agnieszki -Klan 13.04.12, 13:46
        Tomasz kochal sie w boskiej Adze, ale koniec koncow zdecydowal sie na jej kolezanke, z ktora byl dlugo w zwiazku - grala ja Glinka. Nie przypominam sobie, zeby okazal sie gejem.
    • Gość: klanomaniaczzka Re: kochankowie Agnieszki -Klan IP: *.net.pwr.wroc.pl 13.04.12, 14:50
      Aga w LO miała chłopaka ekologa - ksywka Długi, ale nie pamiętam, czy dostał on status kochanka :)
      • Gość: pipi Re: kochankowie Agnieszki -Klan IP: *.unknown.vectranet.pl 13.04.12, 14:57
        Był jeszcze kolega z pracy w agencji reklamowej.
        Jego brat chorował na białaczkę, była jakaś zbiórka na leczenie. Grał go aktor, który w Ndnz
        gra Konicę.
        Później został mężem Iwonki Surmacz.
        Jak tam było z konsumpcją to nie wiem...
        Może tylko on się w Adze kochał?
        • Gość: pipi Re: kochankowie Agnieszki -Klan IP: *.unknown.vectranet.pl 13.04.12, 14:58
          Jeszcze mi się jeden przypomniał - radiowiec grany przez S. Friedmanna.
          Prowadził audycje z Kurdem.
          • Gość: Gucio Re: kochankowie Agnieszki -Klan IP: 91.90.161.* 13.04.12, 15:04
            Friedmann też ją rżnął???
            No nie, ludzie.
            • Gość: boskaaga Re: kochankowie Agnieszki -Klan IP: *.net.stream.pl 13.04.12, 22:13
              oj w tym to nie ma nic dziwnego. każdy może.
              nie rozumiem tylko, dlaczego jacku jej nie odhaczył :-)
              • Gość: Kasia Re: kochankowie Agnieszki -Klan IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.04.12, 23:47
                Był jeszcze taki chłopak z którym Agnieszka była na studniówce. Grał go Rafał Cieszyński. Paweł nazywał go Kudłaty. Pamietam że chciał z Agą "wymieniać energię".
                • Gość: asdf Re: kochankowie Agnieszki -Klan IP: *.238.64.20.ip.abpl.pl 14.04.12, 09:34
                  Z Friedmannem chyba nic nie było...
                  • toxicity1 Re: kochankowie Agnieszki -Klan 14.04.12, 14:51
                    Gość portalu: asdf napisał(a):

> Z Friedmannem chyba nic nie było...

Skąd to przypuszczenie?
                    Z tego co pamiętam, dosyć długo się prowadzali...
                    • Gość: mkaroli Re: kochankowie Agnieszki -Klan IP: *.dynamic.chello.pl 14.04.12, 15:57
                      Mam podobne wrażenie, że z Friedmanem to było na zasadzie Mistrz i Uczeń. Bez seksu.
                      • Gość: Gucio Re: kochankowie Agnieszki -Klan IP: 91.90.161.* 16.04.12, 13:53
                        Trzeba zapytać Friedmanna
                        • aga_ata Re: kochankowie Agnieszki -Klan 16.04.12, 16:46
                          Zosia ostatnio coś za chętnie przyjęła kolegę Rafała... On też tak spoglądał na Agnieszkę, jakby był już ciut ciut od zauroczenia.

Mam nadzieję, że to tylko moja wyobraźnia, bo trójkąt Australijczyk-Karol-Rafał jest dość przerażający. I w tym wszystkim nasza Agnieszka!
                          • Gość: kasia Re: kochankowie Agnieszki -Klan IP: *.238.75.203.ip.abpl.pl 16.04.12, 23:36
                            i Ola z Norbertem, ale to już inna figura:-)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka