Dodaj do ulubionych

Rysiek z kramu, życie po życiu (u Szymona)

22.05.12, 12:31
Jak oceniacie wyczyny pana Cywusa po odejściu z kramu w programie u Szymona M?
Co tydzień odnoszę takie wrażenie, że już większej żenady nie będzie, a tu w następnym programie znowu szok.
Wczoraj chyba resztki szacunku do tego człowieka straciłam.
Obserwuj wątek
    • Gość: pastor Re: Rysiek z kramu, życie po życiu (u Szymona) IP: *.lomza.vectranet.pl 22.05.12, 12:40
      szmaci się maksymalnie, bo inaczej tego nazwać nie można; rozumiem jeszcze te występy jako posłanka Grodzka (bo to było jeszcze na granicy absurdu), ale wczorajsza 'wodzianka' w wykonaniu Ryśku to istny żal.pl. Ogólnie cały ten odcinek straszna lipa, że już o 'występie' wróżbity Macieja nie wspomnę, bo to katastrofa jakaa była - miało być śmiesznie, było żałośnie.
      • Gość: m Re: Rysiek z kramu, życie po życiu (u Szymona) IP: *.aster.pl 22.05.12, 12:52
        Macie rację, żenada!!! Dziwię się, że Cyrwus się na to zgodził!
    • Gość: zez Re: Rysiek z kramu, życie po życiu (u Szymona) IP: *.dynamic.chello.pl 22.05.12, 13:04
      Cyrwus sądaził, że jak strzeli focha na Klan to drzwi kariery staną otworem - a tu "zonk".Nie oszukujmy się, nie ma ani wybitnego talentu, że o aparycji nie wspomnę.Nie czas na zmiany, zresztą wcześniej też by jego odejście z Klanu kariery mu nie zapewniło, a co się nachapał jako "Ryśku_Grażynko_dzieci_zupa_na stole, to i tak jego, więc na swoje wyszedł.Obecne błazeństwa są zbędne.
      • greges58 Re: Rysiek z kramu, życie po życiu (u Szymona) 22.05.12, 13:23
        Ha ha ha !!!
        Co ty wiesz...

Ryszard Cyrwus gra w teatrze u Andrzeja Seweryna !
        Takiej propozycji sie nie odrzuca ;)
        A w Krakowie był Gwiazdą !!!
        Największy talent jaki tam mieli. Widziałeś jego monodramy ???

Może nie pamiętasz, ale to jest Waluś z " Do piachu " Różewicza.

Co za Kmioty tu piszą ???

^^
        • Gość: zez Re: Rysiek z kramu, życie po życiu (u Szymona) IP: *.dynamic.chello.pl 22.05.12, 13:55
          Po pierwsze - niedorozwinięty gnomie, to grzeczniej!Po drugie - gra u Seweryn, jak widać, Cyrwusowi oprócz "dowartościowania" niewiele dała, skoro musi z siebie robić debila u jeszcze większego debila Szymona, żeby dorobić.Po trzecie - Seweryn niechętnym okiem spoglądał na rolę Ryśku, ale na rolę idioty-Cyrwusa w podrzędnym szoł to juz oko przymyka.Po czwarte - "Cyrwus największą gwiazdą-talentem Krakowa"-HAHAHAHAHAHAHA-dzięki palancie za poprawienie humoru, dobry nastrój będzie mnie trzymał co najmniej przez tydzień.
          • Gość: aaa Re: Rysiek z kramu, życie po życiu (u Szymona) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.12, 19:00
            > Po drugie - gra u Seweryn,
            To nazwisko się odmienia.
          • Gość: bla bla bla Re: Rysiek z kramu, życie po życiu (u Szymona) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.12, 22:00
            Gość portalu: zez napisał(a):

> Po pierwsze - niedorozwinięty gnomie, to grzeczniej!

ty za to jestes rozwinięty i kulturalny :D btw jakbys miał zebrac taka kase jaka wypłaca mu tvn za Majewskiego to tez bys sie minuty nie zastanawiał, nawet grajac u Seweryna.. A Cyrwus świetnym aktorem jest, przejdz sie do teatru prostaczku to sie przekonasz..po twoim słownictwie wnosze ze jedynie gdzie cie widuja to pod buda z piwskiem..
        • Gość: backstage Re: Rysiek z kramu, życie po życiu (u Szymona) IP: *.173.18.206.tesatnet.pl 22.05.12, 18:29
          >>Ryszard Cyrwus gra w teatrze u Andrzeja Seweryna !

Jemu Piotr nie Ryśku..
          • greges58 Re: Rysiek z kramu, życie po życiu (u Szymona) 22.05.12, 18:48
            Ha ha ha ;)

Dziękuję !
            Pomyłka - jak najbardziej - zamierzona... .

^^
            Grzesiek
            Krakowski Wrocławianin.
        • jhbsk Re: Rysiek z kramu, życie po życiu (u Szymona) 23.05.12, 07:33
          Nie wymagaj od zezów przyklejonych do telewizora znajomości teatru.
          • Gość: agos Re: Rysiek z kramu, życie po życiu (u Szymona) IP: *.dynamic.chello.pl 23.05.12, 07:53
            Ma talent, jest wzietym aktorem teatralnym, chciał odciąć się od roli Rycha. Zgoda. No ale po kiego grzyba wyciera się teraz po jakichś dennych talk showach? Sprawia wrażenie jakby nie mógł się rozstać z telewizyjną popularnością. No ale tak się nie da. Albo rybki albo grzybki. Chciał być poważnym aktorem teatralnym, to niech będzie. Na co liczył? Że zrobi karierę filmową jak Wieczorkowski? Z teatralnej gaży trudno wyżyć, a samym splendorem się nie da. Ale żeby chodzić tam gdzie nawet jego koleżanki i koledzy z Klanu nie bywają, to już spory obciach;)
            • greges58 Re: Rysiek z kramu, życie po życiu (u Szymona) 23.05.12, 11:10
              Koleżanki i Koledzy nie chadzają, bo kredyt za domek " Klanem " spłacają !!!

Piotr już nie musi NIC udawać ;)
              Trzeba się odciąć od tej szmirowatej, całkowicie sztucznej, postaci ? I bardzo dobrze - popieram !

Czytam tutejsze komentarze o serialach...
              Przeraża mnie absolutna bezmyślność, prostolinijność, głupota i prosta Czytelników !
              Ludzie wszystko odczytują dosłownie ???
              Horrrorrr !!!

Pozdrawiam ^^
              Grzesiek
              • Gość: krisso Re: Rysiek z kramu, życie po życiu (u Szymona) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.05.12, 11:20
                Na jakiejś "plotkarni" pisali, że w kolejnym sezonie ma już nie być "Szymon Majewski Show", a zastąpi go autorski program rozrywkowy Ryśka z Klanu, więc kto wie, może mu się to opłac??
              • Gość: agos Re: Rysiek z kramu, życie po życiu (u Szymona) IP: *.dynamic.chello.pl 23.05.12, 13:11
                Greges, twoje chamskie wpisy nie wystarczą aby nas przekonać, że twój idol zamieniając Klan na szoł Majewskiego odcina sie od szmiry;) Raczej wygląda to na rozpaczliwe chwytanie się brzytwy w sytuacji gdy kaski z Klanu już nie ma, a innych intratnych propozycji brak.
                • Gość: pastor Re: Rysiek z kramu, życie po życiu (u Szymona) IP: *.lomza.vectranet.pl 23.05.12, 13:24
                  greges jest chamski??
                  to raczej 'zez' napisał tu swoje wypociny w tak chamski sposób, że aż słomę z butów wyczuwam.
                  a wracając do Cyrwusa - aktorem teatralnym wielkim to on nie jest, więc ti z gregesem mogę w polemikę wejść jak najbardziej, clou sprawy dotyczy jednak tego, że obecnie grając u kończącego się - bądź co bądź - Szymona, spadł poniżej jakiegokolwiek poziomu błazenady i żałości.
                • greges58 Re: Rysiek z kramu, życie po życiu (u Szymona) 23.05.12, 14:26
                  Gdzie Ty u mnie Hamstfo * widzisz ???
                  Raczej, złośliwość .

;)

*
                  " wężykiem, wężykiem... "
                  • Gość: agos Re: Rysiek z kramu, życie po życiu (u Szymona) IP: *.dynamic.chello.pl 23.05.12, 14:46
                    Co za Kmioty tu piszą ???
                    Czytam tutejsze komentarze o serialach...
                    Przeraża mnie absolutna bezmyślność, prostolinijność, głupota i prosta Czytelników !

Nie chamskie? A to przepraszam krakowską kulturę;)
                    Co ja tam wiem, prosty i bezmyślny warszawski kmiot;))
                    • Gość: hahaha Re: Rysiek z kramu, życie po życiu (u Szymona) IP: *.dynamic.chello.pl 23.05.12, 15:51
                      Najlepsza jest "prosta" czytelników!Dziadek g.58 pewnie miał na myśli prostotę/prostactwo, ale reszta szarych komórek mu odmówiła współpracy i demencja wyszła na "prostą".
                      • greges58 Re: Rysiek z kramu, życie po życiu (u Szymona) 23.05.12, 16:42
                        O.K.
                        pisane w biegu ;)
                        Lepsza prostota niż prostata ?
                        Pozdrowionka ^^

Grzesiek, wcale nie " dziadek "... .
    • adam81w Re: Rysiek z kramu, życie po życiu (u Szymona) 25.05.12, 20:00
      Stoczył się. Przykro.
    • adam81w Re: Rysiek z kramu, życie po życiu (u Szymona) 25.05.12, 20:01
      nirkaaa napisała:

> Wczoraj chyba resztki szacunku do tego człowieka straciłam.

Chodzi o Wodziankę?
      • nirkaaa Re: Rysiek z kramu, życie po życiu (u Szymona) 26.05.12, 12:49
        Tak. Nie wiem do kogo to było adresowane, mnie z pewnością nie śmieszy a wręcz przeciwnie.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka