Dodaj do ulubionych

Klan zrobił się komedią sitcomową - Pawełek

25.10.12, 18:31
Pawełek rzuca chorobami na prawo i lewo. Myślalem, ze na tym Klan poprzestanie, ale jakże bylo moje zaskoczenie, jak scenarzysci jednak puscili wodze fantazji i wszystkie ofiary Pawęłka jak na zawolanie sie rozchorowały - nawet stary pierdziel Lubicz.
Obserwuj wątek
    • karolina.delila Re: Klan zrobił się komedią sitcomową - Pawełek 25.10.12, 19:57
      Dajcie spokój z tym Pawełkiem, ten bachor jest wkurzający jak mało kto w tym serialu. Niby osmiolatek, a mówi i zachowuje się niczym 4-latek. Uposledzony? Powinni go usmiercic w cholerę, anie rolę mu poszerzać.
      • capraia Re: Klan zrobił się komedią sitcomową - Pawełek 25.10.12, 21:41
        Nie, on się zachowuje jak dziadek Władysława, seniora rodu :)
    • madi138 Re: Klan zrobił się komedią sitcomową - Pawełek 26.10.12, 10:26
      ech... brakuje tylko juz tylko smiechu publicznosci w tle :)
      jak tak sobie obejrzec starsze odcinki, to trudno uwierzyc, ze to ten sam serial.
    • lokart5151 Re: Klan zrobił się komedią sitcomową - Pawełek 26.10.12, 11:23
      Brak pomysłu TVP1 na Klan się coraz bardziej uwidacznia. Ja śmiem twierdzić, że jest to początek końca Klanu.
    • lilith76 Re: Klan zrobił się komedią sitcomową - Pawełek 26.10.12, 12:22
      Czekam kiedy padnie:
      - Aj si ded pipol.

:/
      • greges58 Re: Klan zrobił się komedią sitcomową - Pawełek 26.10.12, 20:46
        przecież Klan był tym od samego początku !
        jedno wielkie nabijanie się z głupiego widza ?
        który patrzy z zapartym tchem i wytrzeszczonymi ślepiami na serwis Grażynki !

jest Kasa ???
        no to gramy !!!
        aktor zagra nawet dziurę po sęku - jeśli mu za to zapłacą ;)
        pamiętacie wątek ? ożenił się Adidas z Żółtaczką ?
        pęknąć ze śmiechu można ....

^^
        • maitresse.d.un.francais Re: Klan zrobił się komedią sitcomową - Pawełek 26.10.12, 22:22

> pamiętacie wątek ? ożenił się Adidas z Żółtaczką ?

e? a co w tym śmiesznego i dlaczego żółtaczką?
          • greges58 Re: Klan zrobił się komedią sitcomową - Pawełek 27.10.12, 14:26
            zapytaj Łepkowskiej !!!
            Jakub Tolak wytrzasnął jakąś schorowaną bidę ;)
            wątek zniknął, doszczętnie obśmiany w studenckich kabaretach !
            jeśli Ktoś choruje - szuka partnera silnego, jak Tur...

czy nie zauważyłaś, że Klan to " film " wyłącznie o chorobach i telefonowaniu ???
            chorujemy, diagnozujemy u lekarza i leczymy - aptekarzem !
            nawet chłopca małego nie oszczędzili !!!
            bo z bogatych rodziców, " na swoim " ? a biedota przed ekranem ma używanie !!!

tam nic się nie robiło całe lata, tylko telefonowało, komórką !!!
            pamiętasz seans wideo do Brukseli ??? przez komputer ;)

jeden wielki Product Placement.
            i tyle...
            • maitresse.d.un.francais Re: Klan zrobił się komedią sitcomową - Pawełek 27.10.12, 17:35
              greges58 napisał:

> zapytaj Łepkowskiej !!!
              > Jakub Tolak wytrzasnął jakąś schorowaną bidę ;)

Rozumiem, że sam jesteś zdrowy i nigdy nie zachorujesz?
              • greges58 Re: Klan zrobił się komedią sitcomową - Pawełek 27.10.12, 18:06
                nie wiem...
                ale, do Jasnej Cholery !!!
                wszelkie granice absurdu już dawno zostały przekroczone !
                tam NIKT nie jest, tak naprawdę, zdrowy ;)
                i wkrótce może komuś znów wynajdą jakąś ( mam nadzieję ) nieuleczalną chorobę ???
                bohaterowie zamożni, na swoim i niezależni finansowo
                też czasem tracą zdrowie - ale przed bogiem wszyscy równi ?
                taka ma być MISJA tego filmidła ???
                dziękuję ;)

tego się nie da oglądać - więc nie oglądam, już od lat !
                ale śledzę losy serialików, dla jaj...
                Kropka.
                • lilith76 Re: Klan zrobił się komedią sitcomową - Pawełek 27.10.12, 22:11
                  greges, swoimi wpisami w tym wątku udowodniłeś, że poziom absurdu serialu tylko dogania poziom myślenia jego krytyków.
                  No weź się :)
                  • greges58 Re: Klan zrobił się komedią sitcomową - Pawełek 28.10.12, 01:53
                    NICZEGO NIE DOGANIA ???
                    oni zjedli już własny ogon !

nie mów mi tylko, proszę,
                    że o miłości, uczuciach, rodzinnej solidarności i wspieraniu się w biedzie;
                    szacunku, tolerancji i temu podobnych...
                    może forma była i szlachetna ale wkur_ wiająca treść zabiła wszelkie wzniosłe intencje !

pozdrawiam ^^
                    Grzesiek
                    • shatmach Re: Klan zrobił się komedią sitcomową - Pawełek 29.10.12, 17:58
                      Najgorsze, że ciągną to dalej...
                      • vandikia Re: Klan zrobił się komedią sitcomową - Pawełek 29.10.12, 18:10
                        dla mnie teraz zaskoczeniem byłoby gdyby
                        Koziełło po oświadczeniu przez Pawła, że "Pawełek nabył cudowne właściwości rozpoznawania chorób" krzyknął

"ochu..łeś w rzeczy samej"

bo nic innego mnie nie zdziwi
      • the_accidental Re: Klan zrobił się komedią sitcomową - Pawełek 29.10.12, 20:16
        > Czekam kiedy padnie:
        > - Aj si ded pipol.

Lubię to! :-DD
        • capraia Re: Klan zrobił się komedią sitcomową - Pawełek 30.10.12, 06:52
          wczoraj była kolejna humoreska, występy sceniczne Stasi i Jeremiaszka :)
          • madi138 Re: Klan zrobił się komedią sitcomową - Pawełek 30.10.12, 08:57
            o tak! wczoraj to juz przecieralam oczy ze zdumienia! scena z robotem- Pawelkiem przewidujacym choroby, Pawel dywagujacy o Edgarze Cecilu, magiczne sztuczki na Sadybie, potem Daniel Olbrychski w scenie z Norbim, a potem sceniczne improwizacje cioci Stasi i jakiegos cukiernika! AAAAA!!!!! to gorsze niz 'szpital na perypetiach'! ZERO jakiejkolwiek akcji, watkow, czy czegokolwiek. czy scenarzysci robia sobie jaja, czy tez za duzo pija? co sie sie stalo z tym serialem? a moze to zabieg celowy- chca go tak osmieszyc i obrzydzic, aby zakonczenie produkcji widzowie przyjeli z ulga?!
            • the_accidental Re: Klan zrobił się komedią sitcomową - Pawełek 01.11.12, 12:37
              Szpital na perypetiach, Daleko od noszy itp. to przynajmniej niczego nie udawały, wiedziało się, że to serial komediowy i już. A tu przy coraz bardziej idiotycznej treści każe nam się wierzyć, że to wciąż jest ten sam Klan, telenowela obyczajowa.
    • tdf-888 Re: Klan zrobił się komedią sitcomową - Pawełek 30.10.12, 09:14
      coraz częściej w trakcie lub tuż po zakończeniu odcinka robię facepalm z zażenowania...
    • lilith76 Re: Klan zrobił się komedią sitcomową - Pawełek 30.10.12, 11:03
      Skończył się sezon biegania na place zabaw po pracy i przedszkolu, wracam o 17:30 do domu, strawę przygotowuję i coś by wrzuciła na ekran.
      "Klanu" już nie da się oglądać. Coś leci ciekawego o tej porze na innych kanałach?
      • marslo55 Re: Klan zrobił się komedią sitcomową - Pawełek 30.10.12, 14:12
        lilith76 napisała:
        ""Klanu" już nie da się oglądać. Coś leci ciekawego o tej porze na innych kanałach?"
        W tym właśnie problem, że nie bardzo. Posiadacze telewizorów odbierających pięć kanałów na krzyż mogą wybierać między "Klanem" a serialami, w których narrator mówi dramatycznym głosem: "Dwudziestosiedmiolatka oświadcza matce, że nie przestanie sypiać z bratem jej kochanka. Czterdziestodwulatka jest zszokowana".
    • yoda77xz Re: Klan zrobił się komedią sitcomową - Pawełek 30.10.12, 14:22
      Śmiejcie się z Pawełka.Przypominam,że Leonardo di Caprio też na początku swojej kariery zagrał upośledzonego chłopca
      • lilith76 Re: Klan zrobił się komedią sitcomową - Pawełek 30.10.12, 15:59
        A Fallon Carrington porwali kosmici i udało jej się wrócić na ziemię.
        • capraia Re: Klan zrobił się komedią sitcomową - Pawełek 30.10.12, 18:01
          Jest pewna szansa, jeśli chodzi o KLAN :)
          Mianowicie, twórcy mogą pójść w kierunku "barejowskim" i zrobić z tego taką komedię absurdów jak "Miś" czy "Alternatywy 4" :) Wtedy scenka ze śpiewającym Jeremiaszkiem może zostać. No ale to będzie wymagało by pozostali aktorzy zaczęli w końcu "grać"!
          • yoda77xz Re: Klan zrobił się komedią sitcomową - Pawełek 30.10.12, 18:31
            Czy którykolwiek z aktorów tego serialu "gra"? To jest jak odczytywanie z kartki,ci "aktorzy" nie umieją modulować głosu,wyzwolić emocji. Na początku nie ominęłam żadnego odcinka,a zrezygnowałam z powodu tej sztuczności w grze aktorów i naturszczyków,o wątkach jakie tam są i absurdach to czytam na forum.Nie widziałam tego Pawełka,poszukam na YT i się pośmieję.
            • forumowicz_czwa Re: Klan zrobił się komedią sitcomową - Pawełek 30.10.12, 22:49
              Jak ta baba dziś pytala Pawelka co powinna sobie zbadać, to ja na miejscu pawełka powiedzialbym: niech sobie pani zbada głowe! :D
              • zona_mi Re: Klan zrobił się komedią sitcomową - Pawełek 30.10.12, 23:32
                > Jak ta baba dziś

Poznał ja ktoś? Na moje oko to "sucho ma ta palma, no" :)
                • conena Re: Klan zrobił się komedią sitcomową - Pawełek 31.10.12, 10:03
                  ona była cudowna, z tą kwaśną miną, wybrzydzaniem, bręczeniem, marudzeniem, 100% typowej "baby" w pewnym wieku;)
                  mnie rozbawiła setnie.
                • lilith76 Re: Klan zrobił się komedią sitcomową - Pawełek 31.10.12, 10:29
                  > Poznał ja ktoś? Na moje oko to "sucho ma ta palma, no" :)
                  >

Też tak pomyślałam.
                  Mam nadzieję, że okaże się, że Pawełek dzieli ludzi na "nerki" i "zęby" dla zabawy, a nie za dwa odcinku baba wróci z oświadczając, że jednak ma chore nerki.
                  • karolina.delila Re: Klan zrobił się komedią sitcomową - Pawełek 31.10.12, 11:34
                    Ja to się dziwię, ze pani Stenia nie pytając o zgodę Lubiczów przyprowadza im do chałupy obce osoby, a doktorowa nawet jej nie zwróci uwagi. Gdyby mnie do domu gosposia sprowadziła swoją koleżaneczkę, dostałaby opieprz, że hej.
            • z_plus_z Re: Klan zrobił się komedią sitcomową - Pawełek 31.10.12, 17:52
              > Czy którykolwiek z aktorów tego serialu "gra"? To jest jak odczytywanie z kart
              > ki,ci "aktorzy" nie umieją modulować głosu,wyzwolić emocji.

Grali, na początku. Jest przecież w necie pierwszy odcinek tego serialu i jest SZOKUJĄCO DOBRY, emocjonujący, dynamiczny i już na początku wciągający, w porównaniu z bieżącą groteską.

Powtarzam: Klan dziś to wygodna chałtura dla producentów i aktorów. To jak granie na weselach - wszystko nudne, niestaranne, robione najmniejszym wysiłkiem byle tylko odbębnić dniówkę.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka