Dodaj do ulubionych

Klan - najśmieszniejsze wpisy z innego forum:)

24.01.13, 18:23
Przypadkiem klikając myszką, wskoczyło mi takie jedno forum gdzie ludzie namiętnie dyskutują o Klanie, dużo bardziej przeżywając niż my, tutaj na gazecie.
Trochę przykładów poniżej:

"Ela zachowuje się jak masochistka, która czerpie seksualną satysfakcję z negatywnych przeżyć. Nieustannie drąży temat jak obłąkana.
Gejowski wątek tatusiów zaczyna być gejowski do kwadratu. Mariuszek machnął rączkami jak zmanierowana ciotka mówiąc BRYNDZA!
Jasiek pojechał z tym pokojem cioci Stasi, że nie chce mieszkać w SŁUŻBÓWCE! Elżunia też nie wyprowadziła go z błędu. Czyli traktowała Stasię jak służkę.
Menda Arkadiusz i jego synek- rockowa pyza to jedyne gwiazdy w klanikowym światku."

"Knoras ciagle marudzi na Tynca. Fakt, ze ten facio jest jakis dziwaczny, a Ela leje po gaciach jak go widzi, ale Knoras to wieczny niezadowoleniec, mysli wylacznie o wlasnej firmie i kasie, nie moge patrzec na jego niezadowolona mine.Tylko dzis przyznalam mu racje, zeby Tyniec juz z Ela nie gadali o jego zonie, bo Ela pozniej molesuje kazdego kogo spotka i chce zwierzen."

"ten dzieciaczek byl slodki!! az chyba powtorki obejrze, byloby cudownie jakby Arkadiusz chciał go adopotować np. nakłoniłby Grażynkę by wzieli ślub i to dziecko scenarzyści proszę zróbcie to!
to dziecko tchnęłoby świeżość i zapełniło pustkę po Ryśku :
- Grazynka zacholaby sie w swoim mezu arkadiuszu, w sypialni tetniloby zyciem
- Prosiaczek mialaby korbasa na brata przyrodniego, zaczelaby spiewac w jego chorku i lans przed koleżankami nie miałby końca
- Maciuś też by koncertował z korbasem grając popisowy numer Dla Elizy
- Bożenka znęcona wizją słodkiego dziecka, wreszcie zaczęłaby współżyć z Miłoszem
- córka Arkadiusza obudziłaby sie ze śpiączki
i zyli by długo i szczesliwie "
Obserwuj wątek
    • capraia Re: Klan - najśmieszniejsze wpisy z innego forum: 24.01.13, 18:25
      to wszystko z forum kafeteria:)
      cd.

ale ten jasiek to egoista, Małgosia młodsza a jakaś normalna, zaakceptowała Agatę, a ten fochy, co on chce z ojcem mieszkać do 40stki? a może do końca życia? nie rozumie,że Rafalski chce poroochac i miec zonke... eee Rafalski byl oschly i stanowczy wobec Eli i Jerzego , nie podobalo mi sie to, natomiast wobec synalka nie umie byc taki.
      Sadyba stała się jakimś przytułkiem? schronem dla niechcianych dzieci z całego rodu... najpierw bliźniaki Michała, potem Kamila, teraz jeszcze Jasiek...mogliby jeszcze wiecej dzieci zebrać, otworzyc fundacje "Dzieci Lubiczów", Ela mialaby zajecie z Krzysztofem, koncerty, zbiórki, a i Jerzy by sie dorobił na fundacji...
      Czuję,że za jakiś czas, jak sie ewentualnie wyda romans Michała z Julią, to Zyta sie wkurzy i kolejne dziecko Michala trafi na Sadybe...a on sam bedzie miał czas i energie by spłodzic kolejnego dziedzica...
    • capraia Re: Klan - najśmieszniejsze wpisy z innego forum: 24.01.13, 18:32
      No i zadziwia mnie powakacyjna metamorfoza Maćka. Oto chłopak, który z miłości do Martyny przykuwał się do framugi i rzucał monitorem, nagle prawie w ogóle o niej nie mówi, nie chce do niej jechać, smażąc racuchy nie myśli o niej ,tylko o Arkadiuszu... Zadziwiające! Gdzie się podział jego ognisty temperament? Teraz tylko smętnie brzdąka na swym piano i obiera jabłka. Co się stało z tym chłopakiem?? Nie oglądałam wszystkich odcinków, może coś przegapiłam?
      Ciekawe co zrobią z Norbertem? Muszą go jakoś usunąć, ale samobójstwo byłoby przegięciem, bo już inny chłopak Olki zginął w podobny sposób (Adam chyba przedawkował narko).

--
      Grazyna jest smieszna. Dorosla baba, a przejmuje sie, ze powiedziala Meczydoopie, ze jego muza do tego wernisazu byla dziwna. No i co z tego? Wyrazila swoje zdanie, a teraz to przezywa i gada glupoty. To co nawet jak przedstawienie jest do d**y i nudne to lepiej powiedziec, ze jest cudowne i sie falszywie zachwycac? Nie kapuje tego.
      Knoras oczywiscie patrzy tylko swojego interesu, a w dupie ma, ze jego robotnicy zostana na lodzie i straca dochody. Wielki Pan Byznesmen:/

--
      Furia ogra - no po prostu mistrzostwo Gacie mi opadły ze śmiechu jak Paschalska płakała na podłodze. Już pomijam fakt, że Rafał miał przyjść z krzesłami pół godziny, a nie pół minuty wcześniej, a ledwo wszedł do Olki to zadzwoniły do drzwi głosy nagrane na taśmę
      Ja nie wiem... Trafia się Olce normalny, fajny facet jak Rafał, a ta pipka będzie srała po pachy, bo Norbuś zadzwonił z psychiatryka i on ją kocha, a ona jego. Niech ktoś ją walnie w ten rudy czerep, bo nie zdzierżę!!!

--
      Graża to się nadaje na targ jajka sprzedawać, a nie na wernisaże, bo szczerze mówiąc pasowała tam jak wół do karety. W ogóle to trudno było się domyślić, że autorem muzyki będzie jęczydoopa, więc punkt dla niej za myślenie. I nie rozumiem dlaczego tak przeżywa swoją krytykę wobec muzyki. Prosta baba - woli muzykę bardziej "do tańczenia", więc następnym razem niech ją Arkadiusz zaprosi na galę disco polo
      I oczywiście Moni składająca się w całości ze swego majestatu - pomiata Felim jak pachołkiem. Kolejna patologiczna relacja w Klanie oprócz Olki i Ogra.

--
      KLANOWA LOKOMOTYWA
      Jedzie Klanowa lokomotywa
      Ciężka ogromna i pot z niej spływa
      W pierwszym wagonie Paweł z Krystyną
      Co półlitrówki wiozą i wino
      W drugim wagonie siedzą Knorasy
      Jerzy zajada tłuste kiełbasy
      W trzecim Grażyna oraz jej dzieci
      I pan Arkadiusz co zbiera śmieci
      W czwartym wagonie wars u Moniki
      W którym hot-dogi i naleśniki
      Piąty się wagon cały ugina
      Aga i mężczyzn w nim pół tuzina
      W szóstym wagonie Oleńka płacze
      Norbert przez okno na główkę skacze.
      W siódmym wagonie Zyta marudzi
      Że jedzie klasą dla zwykłych ludzi
      W ósmym jest Jacek razem z Agatą
      Małgosia zwraca cukrową watą.
      Jasiek w dziewiątym znowu się dąsa
      Nie wie jak zgolić swojego wąsa
      Ojciec nie zdradzi mu tajemnicy
      W dziesiątym pieści usta smoczycy
      A w jedenastym Koziełło z żoną
      Którzy w psim łajnie rozkosznie toną
      W dwunastym Stasia nitkę nawleka
      Jeremiasz jęczy, że nie ma mleka
      W trzynastym Czesi znów zrzadła mina
      Bo cały pociąg Darek wydymał
      Wagonów dwa i pół tysiąca
      Będą dokładać nowe, bez końca
      I jechać będą tak bez przystanku
      Jechać i jechać aż do usranku!
    • capraia Re: Klan - najśmieszniejsze wpisy z innego forum: 24.01.13, 18:36
      Koniakowemu sie poprzewracalo w glowie ale to juz dawno kazdy zauwazyl na stare lata koniak zeswirowal i nie zdziwmy sie jak w ktoryms odcinku koniak wystosuje pisemko do wladz klanowej warszafffy aby teren wokol elmedu byl zamknięty i wyciszony aby wszystko bylo cacy dla koniaczka i zeby nikt nie przeszkadzal mu w operacjach bo on jest najwazniejszy nasz koniaczek. Knorasa bronic nie bede bo to spasiony stary chciwiec i on chce dobrze tylko dla siebie nie dla swoich pracownikow heh ich by sie pozbyl i sam najchetniej wszystko robil zeby kase brac dla siebie ten knoras to dobre ziolko.
      Męczydoopa - od niego zaczął sie odcinek i podejrzewam ze kazdy westchnął łojezuu znowu on hahaha
    • capraia Re: Klan - najśmieszniejsze wpisy z innego forum: 24.01.13, 18:43
      Bach! Pierwsza scena i juz Meczydoopa idzie do domu i kogo spotyka? No oczywiscie Grazyne. Wkurza mnie to, bo odkad sie pojawil codziennie spotyka ja i zawraca d**e swoimi problemami, a ona zamiast go zbywac to jeszcze sie to wkreca jakby nie miala swojego zycia. Pomoc pomoca, ale wszystko ma swoje granice, ktore ten dziad juz dawno przekroczyl.Kurde kto ze scenarzystow ma tak nasrane w bani, zeby zwiazac ja z tym starym pijusem?! Maciek ma robic kolacje dla doroslej panny i gimbusiary, a co one rak nie maja, ze pod nos musza wszystko dostawac? Bozena nie ma zadnych obowiazkow, a poszla by tak do pracy i odciazyla matke, ale po co...
      Aga poprosila ojca chirurga plastyka do zbadania Zosi. Tak, bo Koniak kazda dziedzine medycyny ma w malym paluszku. Co za debilizm! Przeciez on cycki powieksza w Elmedzie, a nie leczy dzieci, miala wariatka po pediatre dzwonic, bo to dziecko przedszkolne i lapie rozne infekcje bardzo czesto.
      Zreszta dla Agi wazniejsza jest jakas durna budowa kolo kliniki tatusia niz zabawianie wlasnego chorego dziecka.Koniak z kolei ma cos nie tak z glowa, nawet siadl na wlasnego szwagra, a przeciez kazdy ma prawo sie budowac kolo Elmedu i co to ma do rzeczy, ze Pan Wielki Doktor sie nie zgadza? Osmiesza sie niesamowicie. Z kolei Knoras tak jak to Zaal prawidlowo ujal, dla tylko o swoje interesy u w dupie ma wlasnych pracownikow, ale sie zgodze, ze przeciez sie pytac szwagra doktorka nie bedzie,czy moze kopac dziury kolo jego kliniki, tym bardziej, ze wszystko jest legalne, a sprzeciw wynika tylko z nadetego ego Koniaka, ktory broni tej budowy jak pies posesji. Skloci cala rodzine, dla swoich prywatnej sprawy.
      Wkurza mnie juz ten watek namawiania Jasia do przeprowadzki. Dziecka stawia fochy, a prawda jest taka, ze Rafalski ma prawo mieszkac z zona, czy to sie Jasiowi podoba czy nie. Inna sprawa, ze Jamochlon to falszywa fladra i napewno nie ma dobrych zamiarow,a Rafalski jest naiwny jak dziecko-baba go zostawila i okradla, a on do niej potem leci z wywieszonym jezorem.
      Sztandarowa muzyczka Macka oczywiscie musiala miec miejsce i w tym odcinku :/On ponoc koncertuje i meczy te melodyjke non stop, a za kazdym razem gra ja jakby pierwszy raz do keybordu siadal.
      Ola miala fatalna te fryze, ala matrona, taki walek na glowie miala, ze az smiesznie to wygladalo. Ogr jest j**niety w sam dekiel, wybaczcie, ale nie moge tego inaczej nazwac. W kaftany go i do pokoju bez klamek.Oczywiscie Ola w dalszym ciagu z nim bedzie i jak ktos tylko sprobuje o nim cos zle powiedziec, to ona bedzioe go bronic. Nie zal mi jej w ogole, wiedziala na co sie pisze,a koles spie**ala jej zycie, bo jemu juz i tak nic nie pomoze.I te glosy gosci z kasety buhahaha
      Ja pitole, Pawelek chcial wkrecic p. Stenie w wychodzenie z psem jakby ta kobita malo miala do roboty u Koniakow.

--
      na razie tyle:)) dowiadujemy się, ze forumowicze oprócz naszych znanych już określeń jak "Knor", "Koniaczki"... używają też własnych.
      Nie wszystkie udało mi się zidetyfikować, ale wydaje mi się że:

Jamochłon - Jasiu
      Prosiaczek - Kasia
      Męczydoopa - Arkadiusz
      Ogr - Norbert
      Księżniczka Małgorzata - to akurat proste, Małgosia:)
    • capraia Re: Klan - najśmieszniejsze wpisy z innego forum: 24.01.13, 19:05
      eo_wina: to wszystko z forum kafeteria: f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3411095&start=20490

cd..

O Pawełku: Ten mały cyberneton jest chyba dzieckiem tej kobiety i robocopa.
      A może to zaprogramowany wirtualnie ludzki prototyp telewizji cyfrowej stworzony na potrzeby produkcji.
      Zosia jest zdecydowanie bardziej naturalna i energiczna. Powinien być wątek, że bije starszego od siebie Pawełka cyborga.
      Małgosia czasami wypowiada swoje kwestie jakby chciała kokietować rozmówcę. Jasiek to mały psychol a bliźniaki Michała są niedorozwinięte.
      Kasia jest za wcześnie wyciągnięta z inkubatora. Kumplowanie się z taką w gimnazjum to jak podpisanie na siebie wyroku śmierci.
    • capraia Re: Klan - najśmieszniejsze wpisy z innego forum: 12.02.13, 07:55
      Nowy wierszyk z forum kafeterii:

Na antenie "Klan" dziś nowy
      Takie słyszy się rozmowy:
      "Czy Bożeno masz ochotę
      Oddać mi niewinną cnotę?"
      "Nie naciskaj mój Miłoszu
      Nie dam ci jej w żaden sposób"
      Miłosz jej na ucho szepta:
      "Spójrz na Agę! Ta jest krzepka!"
      Pawełek Stenię po brzuchu klepie
      "Jak pani Steniu, coraz lepiej?"
      "Dzięki, dzięki ci Pawełku
      Jakoś żyje mój bąbelku"
      Lecz Krystyna.... Z tą jest gorzej.
      Blada, sina, spać nie może
      "A to feler"- westchnął Feliks
      Jacek stroni od Barbary
      A Barbara pręży wary
      "Jacku, Jacku mój wyśniony
      Czybyś nie chciał takiej żony?"
      Jacek tylko ciężko wzdycha
      "Niech no pani prędzej zmyka
      Niepotrzebna mi jest żona
      Co urodę ma dragona"
      "A to feler"- westchnął Feliks
      Naraz słychać Kasi jęki
      "Mamo, muszę do łazienki!
      Maciek rozsiadł się na klopie
      Pewnie znowu piwo żłopie"
      "Niech rozsądzi was Arkadiusz!"
      "Co? Ten lumpenploretariusz?"
      A Arkadiusz rzecze smutnie:
      "Po co wasze swary, kłótnie?
      O co tak zabijać się?
      Wnet nas zdejmą z TVP"
      "A to feler"- westchnął Feliks!
      • marslo55 Re: Klan - najśmieszniejsze wpisy z innego forum: 12.02.13, 16:17
        justynabal napisała:
        "Dobre:)"
        Bardzo dobre, a ile w tym emocji i fantazji! Tu nikt nie życzy Knorrowi, żeby zatruł się rtęcią ze skażonej zupy, a na tym forum co i rusz jakaś wyrafinowana makabra:
        "Barbara nie przeżyje podróży samolotem. Podczas lotu wybuchną jej silikonowe piersi."
        "I chcę żeby Aga przez seks zaniedbała opiekę nad Zosią. Tak jak kiedyś gdy była na bani. Niech prawdziwy kurator dobierze się jej do tyłka i zrobi z niej nieodpowiedzialną nimfomankę. Może Zosia przyłapie mamę na miłosnych uniesieniach i potem opowie o tym w przedszkolu lub namaluje."
        "Barbara kokietuje każdego mężczyznę od lat 3 do 103, nawet własnego syna. Gdy mówił, że nie pójdzie na W-f, ona uwodzicielskim tonem powiedziała mu coś o konieczności bycia sprawnym ruchowo."

Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka