Dodaj do ulubionych

Staż Olki w sądzie trwa w nieskończoność?

05.02.13, 19:39
Dziś uświadomiłem sobie, że Olka już doooobry rok stażuje w sądzie. Stażuje, bo nie pamiętam, żeby przystepowała do konkursu, czy innego naboru - a taki jest normą w instytucjach publicznych.
A więc jak to jest, scenarzyści zapomnieli wymiksować Olkę z sądu, czy cichaczem Koniaczek kupił jej etat w sądzie razem z tą opiekunką? Domniemywać tak można, bo nie jest normalne, aby pracownik z powodu jakiejś tam tymczasowej stażystki zmieniał budynek pracy:)

To jest zastanawiające:)))
Obserwuj wątek
    • evka_marchevka Re: Staż Olki w sądzie trwa w nieskończoność? 06.02.13, 10:02
      Mnie w ogóle w serialach bawi to, że pracownicy w każdej chwili mogą sobie wyjść, zwolnić się do domu, do sklepu, albo nawet sam przełożony mówi im, żeby sobie poszli bo : "widzę, że nie najlepiej wyglądasz, Idź do domu, odpocznij, a jutro pracujemy" bla la bla.
      Albo jak w innych serialach coś się komuś nie podoba i tak lekką ręką się zwalnia, odchodzi...

Takie podejście do pracy w dzisiejszych czasach. Ciekawe... Ja od pół roku pracy nie mogę znaleźć i po prostu aż mnie ściska w gardle przez takie sceny !

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka