Dodaj do ulubionych

KLAN dzis 25/09 - Kotulanka wrocila

25.09.13, 21:10
wszyscy wiemy czemu Kotulanka nie wrocila na plan o czasie I scenarzysci pozmieniali sceny w Klanie. W koncu wrocila z ' kwarantanny'. Widac bylo ze niezle ja te 'meningokoki' wymeczyly hehehe ;)
Obserwuj wątek
    • klan3 Re: KLAN dzis 25/09 - Kotulanka wrocila 25.09.13, 21:11
      Śmieszne to to nie jest w ogóle. Wygląda naprawdę źle.
      • elmusko Re: KLAN dzis 25/09 - Kotulanka wrocila 25.09.13, 22:02
        Przerażające... Wygląda jakby umierała. Nie wiem czy to specjalnie przez te meningokoki czy z aktorką naprawdę jest tak źle...
        • shatmach Re: KLAN dzis 25/09 - Kotulanka wrocila 25.09.13, 22:22
          Niestety jest źle z samą Kotulanką. Nadal coś jest nie tak z jej postacią bo reżyser Klanu mówi tak:

Można uśmiercić albo zmienić aktorkę - wyjaśnia reżyser Klanu. Zrobiliśmy tak w przypadku Doroty Naruszewicz, która nie chciała do nas wrócić. Będąc w szpitalu, pani Kotulanka nie może brać udziału w zdjęciach. Czy to grypa, czy choroba alkoholowa, my nie wnikamy. Za 2 tygodnie losy jej wątku się wyjaśnią, wtedy będziemy wiedzieć, czy stan zdrowia pani Agnieszki jest na tyle dobry, że może wrócić do pracy.

Co oznacza chyba, że nie ma jej znowu na planie. Szkoda mi aktorki. Naprawdę.
        • ami_lii Re: KLAN dzis 25/09 - Kotulanka wrocila 25.09.13, 22:23
          Z tego co czytam, to jest aż tak źle. W tej chwili Kotulanka jest w szpitalu na kardiologii, na plan praktycznie nie przychodzi a jak przychodzi to jest jeszcze gorzej. Myślę że możemy się spodziewać nagłego zniknięcia Kotulanki z serialu...
          • klan3 Re: KLAN dzis 25/09 - Kotulanka wrocila 25.09.13, 22:35
            Bardzo wielka szkoda! :( W teatrze też już zastępuje ją Magda Wójcik.
            Wnosiła do Klanu dużo ciepła i coś takiego, co przyciągało. Lubiłam Krystynę. Z momentem jej odejścia, ja przestaję oglądać klan, bo to, co tam się teraz dzieje to jakaś żenada.
            • santana2000 Re: KLAN dzis 25/09 - Kotulanka wrocila 26.09.13, 10:30
              ja też ją lubiłam, razem z Stockingerem grali super parę, jedyną która nie zdradzała się na okrągło, mam nadzieję że Kotulanka szybko wróci do zdrowia bo aż mi się jej wczoraj przykro zrobiło... nie wiem czy taka z niej dobra aktorka czy naprawde tak źle się czuła :(
              • aga.doris Re: KLAN dzis 25/09 - Kotulanka wrocila 26.09.13, 11:31
                Z tej choroby szybko się nie wychodzi. Od dłuższego czasu z podziwem obserwuję możliwości charakteryzacji. Naprawdę czyni cuda. Wczorajszy odcinek - albo odpuscili albo już nie dali rady nic z tym zrobić.
                • quba Re: KLAN dzis 25/09 - Kotulanka wrocila 26.09.13, 11:45
                  wszystko jedno!
                  Chcemy Kotulanki, bo jej postać w serialu jest fajna, a i aktorka też jest fajna, skoro potrafi taka być w serialu.
                  Znam masę ludzi, mających problemy zdrowotne, także z powodów alkoholowych.
                  W pewnym sensie to polimorfizm genu jakiegoś tam, powoduje, że jedni nie potrafią odstawić szklaneczki we właściwym momencie, podczas, gdy inni nie mają z tym problemu.
                  Jaka to męka, pokazał Gajos w "Żółtym szaliku".
                  Ja współczuję Pani Agnieszce.
                  Dla mnie jest wielką damą klanu.
                  Szkoda byłoby, gdyby odeszła..

Serdeczności.
                  • shatmach Re: KLAN dzis 25/09 - Kotulanka wrocila 26.09.13, 11:54
                    Aktualne zdjęcie Kotulanki po powrocie do Klanu i.iplsc.com/krystyna-lubicz-agnieszka-kotulanka-wraca-do-serialu/0002IK6J559XWQYM-C116-F4.jpg
                    • klan3 Re: KLAN dzis 25/09 - Kotulanka wrocila 26.09.13, 11:57
                      Schudła i zmizerniała, a jej dawna, piękna twarz jest teraz szara i smutna... :(
                      • ami_lii Re: KLAN dzis 25/09 - Kotulanka wrocila 26.09.13, 20:17
                        Nawet z charakteryzacją kiepsko wygląda...
                      • quba Re: KLAN dzis 25/09 - Kotulanka wrocila 04.10.13, 01:07
                        Biedactwo!
                        Pani Agnieszko!
                        Trzymam kciuki!
                        Proszę, proszę do nas wrócić!
                        Serdecznie pozdrawiam!
                        quba
    • kapeluszgranta Re: KLAN dzis 25/09 - Kotulanka wrocila 04.10.13, 17:16
      Zdaje mi się, że ten serial już się kończy. Powinni zdjąć go z emisji. Sami aktorzy są już umęczeni ciągnięciem tego tasiemca :D
      • klan3 Re: KLAN dzis 25/09 - Kotulanka wrocila 05.10.13, 19:40
        superseriale.se.pl/seriale/klan-krystyna-lubicz-jest-w-izolatce-i-nie-kontaktuje-dramat-w-klanie_358452.html

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka