Dodaj do ulubionych

Nowy blok na Gronowie

04.01.17, 22:43
Jadąc szynobusem widziałem stojący bokiem do torów ładny nowy blok na Gronowie, taki biało-szary. Ktoś kojarzy, gdzie to dokładnie jest?
Obserwuj wątek
      • sibeliuss Re: Nowy blok na Gronowie 07.01.17, 00:24
        Czyli on jest na Myśliwskiej? Zobaczyłem go w ostatniej chwili, stąd się pogubiłem. To ma być większe osiedle, jeśli dodać do tego bloki przy Chocimskiej to można powiedzieć, że się Gronowo ostro rozwija. Tylko połączenie komunikacją z miastem nadal beznadziejne, chyba że ktoś lubi spacer Antonińską przez puste pole.
        • apodemus Re: Nowy blok na Gronowie 07.01.17, 14:54
          Tak, przy Myśliwskiej - o ile mamy na myśli ten sam budynek :-) Tam ma być więcej takich; jak zaczną kopać doły pod fundamenty bliżej torów kolejowych, to się mogą trochę zdziwić...
          • sibeliuss Re: Nowy blok na Gronowie 08.01.17, 00:32
            Tam nigdy nie było ekshumacji, a przecież wiadomo, ze na terenie obozu było kilka miejsc grzebalnych. Nawet pomnika żadnego nie ma, że tam był obóz. Jak będzie ciepło to muszę się zorientować, czy ten blok miałem na myśli. Chyba, że na Juranda coś stawiają.
            • apodemus Re: Nowy blok na Gronowie 08.01.17, 08:03
              Na Juranda raz po raz coś wyrasta, ale zdecydowanie mniejsze niż bloki. Ten budynek przy Myśliwskiej stoi już jakiś czas, ale nie wiem, czy jest już wykończony i zasiedlony.
              Przy sprzyjającej pogodzie zamierzam się wybrać z aparatem na teren poobozowy. Ogrodzenie stopniowo znika, tablice z zakazami też, więc chyba można uznać to już za teren ogólnodostępny...?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka