Dodaj do ulubionych

Strzyżenie psów --> sprawdzone namiary ?

11.04.08, 18:48
Gdzie w Lesznie profesjonalnie,ładnie można ostrzyc psa? Pilnie
poszukiwane namiary. Dziękuje z góry za pomoc :-)
Obserwuj wątek
    • prezeska89 Re: Strzyżenie psów --> sprawdzone namiary ? 12.04.08, 11:16
      Ja polecam Salon Psiej Urody na ul. Kościelnej. Pani fryzjerka jest bardzo miła
      widać, że profesjonalnie, rzetelnie podchodzi do swojej pracy. A ponad to trzeba
      dodać, że ceną są jak najbardziej przystępne. Wiem, bo sama z moim pieskiem
      byłam już 2 razy. ;p
      • artemida55 Strzyżenie psów --> sprawdzone namiary ? PILNE ! 14.04.08, 21:11
        Dzieki prezeska89 za podpowiedz :-) Moze jeszcze ktos podrzuci inna
        lokalizacje takiego punktu...? Dzieki!
    • maxo2007 Re: Strzyżenie psów --> sprawdzone namiary ? 13.04.08, 00:08
      r7.bloodwars.interia.pl/r.php?r=23049
    • artemida55 Strzyżenie psów 19.04.08, 21:20
      Sprawdzony punkt ul. Kościelna 15 (koło rynku).NIEPOLECAM!!! Mila
      obsluga ale fatalny wynik strzyżenia! :-(((
      • basiaaa555 Re: Strzyżenie psów 13.12.13, 00:34
        A ja szczerze polecam Profesjonalne Studio Pielęgnacji Psów Ginger. Byłam już 2 razy i za każdym razem mój piesek wyglądał super! Pani fryzjerka (i trenerka psów w jednej osobie) jest bardzo miła, widać, że lubi zwierzęta i strzyże naprawdę profesjonalnie, bardzo przykłada się do szczegółów. Znajoma poleciła mi ten salonik, a zdjęcia w galerii dodatkowo przekonały mnie do odwiedzenia tego salonu. No i ceny też nie są jakieś wygórowane. To ich stronka: www.studio-ginger.weebly.com
        • proost Re: Strzyżenie psów 23.01.14, 19:25
          To się nazywa marketing szeptany :-) A ja - całkiem szczerze - polecam panią Agnieszkę z Wiecierzyńskiego. Z moim psem jeżdżę tam jakieś 4 lata (co 3 miesiące). Przesympatyczna profesjonalistka.
    • nicoletta79 Re: Strzyżenie psów --> sprawdzone namiary ? 21.05.18, 09:03
      Napewno nie polecam salonu na okrzei 42. Fatalne strzyzenie.
    • proost Re: Strzyżenie psów --> sprawdzone namiary ? 11.02.19, 08:07
      Ulica Średnia. Korzystamy od miesięcy. Super strzyżenie, pies przy kolejnych wizytach nie stresuje się, nie ucieka. Miejsce nieosłonięte przed wzrokiem innych - z ulicy można zobaczyć, co się dzieje z psem (z tym w salonach jest różnie)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka