Dodaj do ulubionych

co robicie w sobotnie rano zaraz po wstaniu ?

IP: *.montreal120.dialup.canada.psi.net 02.02.02, 04:31
Ja w sobote wstaje okolo 10-11ej. Pierwsza rzecz to wlaczam wode na kawe. Zaraz potem
wlaczam muzyke .........na full i tak snuje sie po mieszkaniu z kubkiem kawy w reku az do
poludnia. A Wy ???
Obserwuj wątek
    • sloggi Re: co robicie w sobotnie rano zaraz po wstaniu ? 15.02.02, 12:38
      Biorę długi prysznic, połączony czasem z pracami ręcznymi. Później wpełzam do
      kuchni w poszukiwaniu czegoś na ząb.Trzecią, a właściwie czwartą czynnością
      jest bardzo mocna kawa z mlekiem, a jeśli piątek zakończył się ostrą imprezą,
      to kawa z cytryną.
      A, że wstaję ok. 10 to gwarantowane jest włóczenie się do południa na waleta
      lub w samych gaciach. ( kiedyś się zapomniałem i goły otworzyłem drzwi :) ).
      Lubię rozlazłe sobotnie poranki.
      • Gość: Luk Re: co robicie w sobotnie rano zaraz po wstaniu ? IP: *.montreal94.dialup.canada.psi.net 16.02.02, 07:08
        A reszta mieszkancow miasta ( poza Sloggy ) to w sobote chyba wcale nie wstaje, bo nikt
        nic nie pisze :))
    • Gość: antysus Re: co robicie w sobotnie rano zaraz po wstaniu ? IP: 212.160.137.* 17.02.02, 12:03
      Gość portalu: Luk napisał(a):
      > Ja w sobote wstaje okolo 10-11ej. ...

A wiesz o tym, ze ci, ktorzy za dlugo spia, umieraja wczesniej?

W czasopismie naukowym "Archives of General Psychiatry" opublikowano badania na
      ten temat. 15 do 20 ludzi, ktorzy spia regularnie 8 lub wiecej godzin dziennie,
      umiera przedwczesnie.

Wedlug tych badan "najbezpieczniejsza" dlugoscia snu jest 6 lub 7 godzin.

I jak tu zyczyc "Dobrej Nocy"?

antysuseł

• Gość: antysus Re: co robicie w sobotnie rano zaraz po wstaniu ? IP: 212.160.137.* 17.02.02, 12:06
      Sorry, mialo byc:

15 do 20 PROCENT ludzi, ktorzy spia regularnie 8 lub wiecej godzin dziennie,
      umiera przedwczesnie.

Pozdrawiam
      antysuseł
    • Gość: Luk do antysusla IP: *.tnt5.montreal.qb.da.uu.net 17.02.02, 21:57
      Sluchaj stary, ty mnie nie strasz, bo w ogole zlikwiduje lozko w domu, tylko dlatego zeby nie
      miec juz zupelnie zadnej pokusy na spanie :))
      W swoim poscie napomknalem ze w soboty wstaje okolo 11-ej, ale nie sprecyzowalem o
      ktorej sie klade spac; a na ogol w weekendy chodze spac gdzies 3-4ta nad ranem. Czy to
      mnie wylacza z tej grupy narazonej na przedwczesny zgon ?? :))
      • Gość: antysus Re: do antysusla IP: 212.160.137.* 18.02.02, 11:46
        > Sluchaj stary, ty mnie nie strasz, bo w ogole zlikwiduje lozko w domu ...

To nie ja strasze, ale powazni naukowcy w powaznym czasopismie naukowym.
        Podobno zbyt dlugi sen jest przyczyna zaklocen w oddychaniu, szkodliwych dla
        serca i mozgu czlowieka.

Pozdrowienia!
    • Gość: Arek Re: co robicie w sobotnie rano zaraz po wstaniu ? IP: *.abo.wanadoo.fr 18.02.02, 19:59
      Pozdrowka dla francuskiej Kanady. Od nosnie wstawania w sobote rano, to ja
      staram sie spac jak najdluzej, a gdy juz oczydla swe otworze, to po pierwsze
      siegam po papierosa i natychmiast udaje sie do WC (papieros pobudza kupe). I
      tyle typowo leszczynskim turpizmem. Pytanie dla Ciebie - dlaczego turpizm?
      • sloggi Re: co robicie w sobotnie rano zaraz po wstaniu ? 19.02.02, 09:46
        Pytanie dla Ciebie - dlaczego papieros nasuwa Ci myśl o stawianiu kloca ?
        Sugerujesz, że palenie jest sraczogenne ?
        • Gość: sawa55 Re: co robicie w sobotnie rano zaraz po wstaniu ? IP: 213.17.165.* 19.02.02, 11:52
          sloggi napisał(a):

> Pytanie dla Ciebie - dlaczego papieros nasuwa Ci myśl o stawianiu kloca ?
          > Sugerujesz, że palenie jest sraczogenne ?

Też i moczopędne. Gdy przy piwie palisz to częściej chodzisz do klopa. czy jeżeli
          ja przez bardzo długi czas chodziłem spać o godzinie 3-4 i do pracy albo do
          szkoły wstawałem około 7, to znaczy, że będę niśmiertelny??? ;o)
        • Gość: Arek Re: co robicie w sobotnie rano zaraz po wstaniu ? IP: *.abo.wanadoo.fr 19.02.02, 18:55
          Srana tak.
      • Gość: viagrina Re: co robicie w sobotnie rano zaraz po wstaniu ? IP: *.dip0.t-ipconnect.de 19.02.02, 13:15
        Gość portalu: Arek napisał(a):
        ... a gdy juz oczydla swe otworze, to po pierwsze siegam po papierosa ...

Jeden papieros - siedem dni krocej zycia!
        • Gość: klubowy Re: co robicie w sobotnie rano zaraz po wstaniu ? IP: 212.160.137.* 19.02.02, 17:27
          Gość portalu: viagrina napisał(a):

> Gość portalu: Arek napisał(a):
          > ... a gdy juz oczydla swe otworze, to po pierwsze siegam po papierosa ...
          >
          > Jeden papieros - siedem dni krocej zycia!

Znałem jednego takiego co nie palił, nie pił, nie r...... ale i tak wpadł pod
          tramwaj.

• Gość: a-s-klub Re: co robicie w sobotnie rano zaraz po wstaniu ? IP: 212.160.137.* 19.02.02, 17:31
            > > Jeden papieros - siedem dni krocej zycia!

Znałem jednego takiego co nie palił, nie pił, nie r...... ale i tak wpadł pod
            tramwaj.

Chciałem napisac: Antysuseł klubowy

• Gość: Arek Re: co robicie w sobotnie rano zaraz po wstaniu ? IP: *.abo.wanadoo.fr 19.02.02, 18:59
            Je T'adore.
            • Gość: Luk Re: co robicie w sobotnie rano zaraz po wstaniu ? IP: *.tnt6.montreal.qb.da.uu.net 20.02.02, 03:33
              Dlugie spanie - smiercionosne;
              palenie - rakotworcze;
              cale szczescie ze picie nie ma zgubnego wplywu na ludzkosc :))
              ale i tak wszyscy sie utopimy z powodu tego globalnego ocieplenia :))
              pozdrawiam wszystkich spiochow, palaczy i pijakow !!
              • Gość: pp-a-s-k Re: co robicie w sobotnie rano zaraz po wstaniu ? IP: 212.160.137.* 20.02.02, 14:15
                ... cale szczescie ze picie nie ma zgubnego wplywu na ludzkosc :)) ...

Pić można, ale tylko czerwone wino w ilości około 1 kieliszka dziennie, najlepiej
                marki "kabaret zawinioł". Patrz: Francuzi.
                Nawet Japończycy sprowadzają do siebie to wińsko z Francji, choć koszty
                transportu wielokrotnie przewyższają wartość tego towaru.

Szkoda tylko, że w naszym pięknym kraju nie ma kultury picia win; kiedyś (i to
                wcale nie tak dawno) w pewnym lokalu w Lesznie zamówiłem białe wino półwytrawne.
                Wino było (Sofia), co prawda nie w lodówce, ale było. Tylko pani barmanka nie
                mogła znaleźć korkociąga, aby otworzyć butelkę. Przepraszała i usprawiedliwiała
                się, że gdziejś się korkociąg zapodział, bo ...rzadko go używaja. Argumentowała,
                że ostatnio ktoś zamawiał u niej wino jakiś miesiąc temu...
                Z reguły wszyscy chleją wódę i piwsko.

Na zdrowie!
                pijąco-palący antysuseł (klubowy)
                • Gość: Luk Re: co robicie w sobotnie rano zaraz po wstaniu ? IP: *.tnt5.montreal.qb.da.uu.net 24.02.02, 22:19
                  Od dzis zgodnie z twoja sugestia, zaraz po wstaniu w sobote, zaczne od otwarcia butelki
                  czerwonego Cabernet Sauvignon; a korkociag przygotuje sobie juz w piatek wieczorem :)),
                  to moze jakos dotrwam do letniego wyjazdu do Boszkowa; a propos - jakos dotad nikt z
                  poinformowanych nie wypowiedzial sie na temat wyzszosci wakacji w Boszkowie nad
                  wakacjami na innych terenach !!! czyzby Boszkowo bylo obce wszystkim aktywnym
                  forumowiczom ??
                  • Gość: Luk do Sloggi IP: *.tnt5.montreal.qb.da.uu.net 25.02.02, 07:33
                    Sluchaj stary, czy pod tym prysznicem przy recznych robotkach to kordonek czy welna ci sie
                    nie zamocza ???
                    • sloggi Re: do Sloggi 25.02.02, 09:46
                      Robótki ręczne pod prysznicem wykonuję bez kondonka vel kordonka :)
                      • Gość: Luk Re: do Sloggi IP: *.tnt6.montreal.qb.da.uu.net 25.02.02, 17:49
                        Acha !! No ale musisz uwazac, zeby w zaspanym widzie nie wejsc do prysznica kiedy nie
                        ma cieplej wody, bowiem pod zimna "akcesoria do robotek recznych" moga ci sie skorczyc;
                        i wtedy prawdziwy dramat, co :)))
                        • sloggi :))) 26.02.02, 08:46
                          I po skórczeniu byłoby czym się pobawić. Zapewniam Cię.
                      • pieskuba Re: do Sloggi 05.04.02, 15:16
                        sloggi napisał(a):

> Robótki ręczne pod prysznicem wykonuję bez kondonka vel kordonka :)

A wełna się moczy tak czy siak. Wszak to prysznic :)

• robol Re: co robicie w sobotnie rano zaraz po wstaniu ? 26.02.02, 14:18
      > Ja w sobote wstaje okolo 10-11ej. Pierwsza rzecz to wlaczam wode na kawe. Zaraz
      > potem wlaczam muzyke .........na full i tak snuje sie po mieszkaniu z kubkiem
      kawy w reku az do poludnia. A Wy ???

Ja w sobote wstaje o 5-tej, bo na 6-ta musze do roboty. Na kolej.

• robol Re: co robicie w sobotnie rano zaraz po wstaniu ? 26.02.02, 14:25
        wlasciwie to mial byc zart. Tak naprawde, to ja nie robie na koleji, tylko w
        domu wariatow. Trafil zem tam po lekturze leszczynskiego forum.
        • Gość: Luk do Robola IP: *.tnt5.montreal.qb.da.uu.net 27.02.02, 01:24
          No ale teraz forum sie rozwija i poprawia, to jest nadzieja, ze moze i tobie sie "poprawi" :))
          A tymczasem wchodz czesciej na to forum, bo to dobra terapia; jeszcze troche i zobaczysz
          rezultaty :))
          pozdrofka
          • robol Re: do Robola 27.02.02, 10:07
            ...wchodz czesciej na to forum, bo to dobra terapia...

Wchodze, a wlasciwie wychodze (z siebie), bo tu u nas ciagle pada deszcz. Juz od
            trzech dni pada w Lesznie i w okolicy. Zamiast jezdzic na na nartach trzeba lazic
            w kaloszach. I to w lutym!

Dobrze, ze juz wkrotce targi CEBIT w Hanowerze. Na pewno sie tam przejade. A moze
            ktos zabralby sie ze mna tamze? Pojade tam autem osobowym. Moge wziasc kogos.
            Najchetniej jakas mloda dziewuche...

Pozdr z Kosciana
            • Gość: amen Re: do Robola IP: *.interbit.pl 27.02.02, 11:32
              A mlodego kleryka bys nie wziol?
              • Gość: NIE Re: do Robola IP: *.leszno.sdi.tpnet.pl 27.02.02, 12:59
                Gość portalu: amen napisał(a):

> A mlodego kleryka bys nie wziol?

W tej sprawie radze zglosic sie do Jego swiatobliwosci Arcybiskupa Poznanskiego.

• Gość: Luk Re: IP: *.ssss.gouv.qc.ca 27.02.02, 16:44
                  A u nas prawdziwe lato; slonecznie i temperatury powyzej +15; w kawiarniach
                  chodnikowych juz pelno ludzi ( co prawda jeszcze w kurtkach, ale juz w
                  slonecznych okularach ). sam nawet majac wczoraj wolny dzien, skusilem sie na
                  kawke w kawiarence na zewnatrz.
                  • sloggi Re: 28.02.02, 08:35
                    Hm, a jakąż to kawaiarenkę możesz polecić w leszczyńskim centrum, taką gdzie
                    można po sobotnim wysuszeniu kordonka zaliczyć na pysznego kawulca.
                    • leszno Re: 28.02.02, 15:29
                      Polecam lokal – pub pod nazwą „Cuda na kiju” (Lesznie, ul. Narutowicza, u
                      zbiegu ul. Cichej, na wysokości „Pentagonu”), otwarty od 8.00 do 24.00. Lokal
                      ten podzielony jest na przytulne, stylizowane „kąciki”, takie jak:
                      - myśliwski,
                      - nostalgiczny (PRL-owski, pod portretami Bieruta, Gomułki i Cyrankiewicza)
                      - niemiecko-żydowski
                      - prywatny (na półpiętrze)

Można też usiąść przy półkolistym barze pod dachem z trzciny i zamówić dobre
                      piwo beczkowe i zjeść coś, np. przepiórkę lub właśnie „Cuda na kiju”, tj.
                      łososia w cieście, filet z polędwicy w boczku i skrzydełka kurczaka

Smacznego!
                      • Gość: jaaaaaaa komp IP: *.pgac.put.poznan.pl 28.02.02, 18:16
                        ja wstaje i na pół przytomny wlączam kompa. Jak sie sciemni to wyłączam.I tak
                        przez cały tydzień, miesiąc, rok......... kurcze to już rok :-).
                        • Gość: Luk Re: komp IP: *.ssss.gouv.qc.ca 28.02.02, 18:27
                          A lapki cie od tego walenia.........w komputer nie bola ?? :))
    • Gość: Luk Re: co robicie w sobotnie rano zaraz po wstaniu ? IP: *.ssss.gouv.qc.ca 28.02.02, 18:30
      Sloggi
      Pytasz gdzie z mokrym kordonkiem mozna wyjsc wieczorem; ja osobiscie ci
      odradzam wychodzic z mokrym, bo przy tych chlodach gotow zesztywniec i co
      wtedy ? :)))
      • sloggi Re: co robicie w sobotnie rano zaraz po wstaniu ? 01.03.02, 08:29
        Wtedy ? W Lesznie z pewnoscią nikt nie rozgrzałby go.
    • Gość: Luk Re: co robicie w sobotnie rano zaraz po wstaniu ? IP: *.ssss.gouv.qc.ca 01.03.02, 18:22
      Sluchajcie, jako zalozycielowi tego NAJDLUZSZEGO i najpopularniejszego z watkow
      na lesznienskim forum chyba przysluguje jakas nagroda-wyroznienie , hmm :))
      • Gość: viagrina Re: co robicie w sobotnie rano zaraz po wstaniu ? IP: *.dip0.t-ipconnect.de 01.03.02, 18:36

> Sluchajcie, jako zalozycielowi tego NAJDLUZSZEGO i najpopularniejszego z watkow
        > na lesznienskim forum chyba przysluguje jakas nagroda-wyroznienie , hmm :))

Nadaje ci tytul: Dlugi Luk.

Good luck!

• sloggi Re: co robicie w sobotnie rano zaraz po wstaniu ? 28.03.02, 12:44
          A może bardzo długi...Luk ?
          • Gość: Luk Re: co robicie w sobotnie rano zaraz po wstaniu ? IP: *.ssss.gouv.qc.ca 28.03.02, 18:48
            Dlugo kazaliscie mi czekac na przyznanie tego tytulu :)) A ty Sloggi moglbys
            wymyslec cos orginajniejszego :)))
            A kozystajac z okazji zblizajacych sie swiat zycze wszystkim lesznianskim
            forumowiczom slonecznej i pogodnej Wielkanocy. A nie zapomnijcie stuknac sie
            jajkami przy swiatecznym stole :))
    • Gość: olenka Re: co robicie w sobotnie rano zaraz po wstaniu ? IP: *.leszno.cvx.ppp.tpnet.pl 31.03.02, 20:24
      Serdecznie pozdrawiam wszystkich forumowiczow z Leszna, ja jestem co drugą
      sobote w Lesznie i poranek rozpoczynam mocna kawa aby dojsc do siebie po
      piatkowym wieczorze,niestety spedzam go w domu z rodzicami przy "wściekłym
      psie" bo tu w Lesznie nie ma gdzie iść i gdzie się bawic. No ewentualnie w
      Wieniawie. Kurcze bywało tu fajniej
      a co do sobotniego poranka to polecam sportowe rozpoczęcie dnia, tu naprawde są
      calkiem niezle okolice do jazdy na rowerze i do jogingu
      serdecznie pozdrawiam
    • Gość: pierd Re: co robicie w sobotnie rano zaraz po wstaniu ? IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 05.04.02, 15:24

> Ja w sobote wstaje okolo 10-11ej. Pierwsza rzecz to wlaczam wode na kawe. Zaraz
      > potem
      > wlaczam muzyke .........na full i tak snuje sie po mieszkaniu z kubkiem kawy w
      > reku az do
      > poludnia. A Wy ???
      PIERDZE PIERDZE PIERDZE PIERDZE PIERDZE PIERDZE PIERDZE PIERDZE PIERDZE

• Gość: Luk do Pierd IP: *.montreal113.dialup.canada.psi.net 06.04.02, 05:34
      Ale nam zapierdziales forum niemilosiernie tym sobotnim pierdzeniem:)) A moze w
      niedziele robisz cos ciekawszego ?? :))
    • sloggi Re: co robicie w sobotnie rano zaraz po wstaniu ? 12.04.02, 09:15
      Wrzuciłem ten temat na forum warszawskim, z zachowaniem praw autorskich:),
      odpowiedzi rzucają na kolana.( ze śmiechu - rzecz jasna ).
      Pozdrawiam autora wątku.
      • Gość: Luk Re: co robicie w sobotnie rano zaraz po wstaniu ? IP: *.ssss.gouv.qc.ca 12.04.02, 18:08
        Sloggi
        dzieki za pozdrowienia. Milo mi ze moj watek wywoluje tak zywy odzew u
        forumowiczow. Zaraz wejde na forum warszawskie i sobie pocztam.
        pozdrowienia zwrotne
    • Gość: Luc Re: co robicie w sobotnie rano zaraz po wstaniu ? IP: *.tnt7.montreal.qb.da.uu.net 12.06.02, 03:45
      Sloggi
      czy dalej robisz to samo w sobotnie rano zaraz po wstaniu ?? czy zmieniles rutyne ??
    • Gość: markon Re: co robicie w sobotnie rano zaraz po wstaniu ? IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 11.07.02, 10:49
      ja zaraz po wstaniu zjadam śniadanko i idę ... do łóżeczka!
      • Gość: Luc Re: co robicie w sobotnie rano zaraz po wstaniu ? IP: *.tnt5.montreal.qb.da.uu.net 13.07.02, 05:08
        Gość portalu: markon napisał(a):
        > ja zaraz po wstaniu zjadam śniadanko i idę ... do łóżeczka!

A dlaczego tak zaraz znowu do lozeczka ?? Czyzbys mial tam jakas nieskonczona robotke....:))
        • Gość: markon Re: co robicie w sobotnie rano zaraz po wstaniu ? IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 14.07.02, 22:57
          tak na wszelki wypadek, w każdym razie śniadanko do łużeczka :)))
          • Gość: Szybki Re: co robicie w sobotnie rano zaraz po wstaniu ? IP: *.proxy.aol.com 07.08.02, 06:53
            Ja,jak zwykle ide grac w golfa. Pozd. z Kaliforni

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka