Dodaj do ulubionych

Tajlandja - Koh Tao - Nurkowanie

IP: *.unity-media.net 11.05.14, 23:10
Witam, planujemy z chłopakiem w lipcu wypad do Tajlandii i chcemy zrobić kurs nurkowania, czytałam , ze najlepiej wybrać się na wyspę Koh Tao i w związku z tym mam parę pytań.. :)
1. Może ktoś polecić dobra szkole nurkowa ?
2. Można robić kurs w języku polskim ?
3. jak najlepiej i w miarę ekonomicznie dojechać na Koh Tao ?
4. Planujemy zakwaterować się na Saire Beach, jest tam ok ?
Dzięki z góry za pomoc.
Wariatka
Obserwuj wątek
    • Gość: Maciek Re: Tajlandja - Koh Tao - Nurkowanie IP: 217.24.13.* 12.05.14, 09:13
      Na pierwsze trzy pytania znajdziesz odpowiedzi tutaj Tekst linka
      Co do Saire Beach.. to juz chyba bardziej kwestia gustu, jedni wola zaciszne zytoczki, inni plaze na ktorych cos sie dzieje, a Saire Beach wlasnie do nich nalezy. Plaza jest spoko, ale nie powala na kolana, na wyspie sa ladniejsze miejsca. W zaleznosci od hotelu, moze byc troche glosno w nocy, ale jesli lubicie imprezy, to bedzie idealne miejsce.
    • mari-nela Re: Tajlandja - Koh Tao - Nurkowanie 02.06.14, 10:07
      byłam na koh tao rok temu - jeśli chodzi o szkoły to jest ich mnóstwo na całej wyspie i nie ma sensu wybierać żadnej teraz. co do języka nie wiem, ale podejrzewam, że raczej po angielsku. jeśli chodzi o dojazd, to zależy, gdzie przylatujecie. jeśli do bangkoku, to z bangkoku pociągiem do chumphon - stamtąd ze stacji autobusem na wybrzeże na prom i jesteście na koh tao. brzmi skomplikowanie, ale nie jest wcale. prom płynie jakieś 2,5 godz. sairee beach jest bardzo turystyczna i zanieczyszczona i jeśli chodzi o snorkowanie nawet to nic tam nie ma. polecam wam shark bay, gdzie można spotkać rekiny praktycznie za każdym razem a dwa kroki od plaży jest już rafa i rybki.
    • costamtratfa Re: Tajlandja - Koh Tao - Nurkowanie 12.09.16, 09:12
      Odpowiedź lekko spóźniona, ale może ktoś jeszcze zastanawia się nad nurkowaniem na koh Tao. Jak najbardziej warto tu przyjechać i spróbować podwodnej przygody. Polscy instruktorzy są na wyspie i sam jestem jednym z nich :) Zapraszam też na bloga o Tajlandii 4kilo.pl.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka