Dodaj do ulubionych

Rabi nie zażydzaj tego forum prosze!

03.09.19, 21:51
Zydzi sa egzotyczna nacja, która miała znaczny udział w historii POlski czy Słowiańszczyzny. Ale tez udział jest bardzo niesprawiedliwie przeceniany zarówno w pozytywnych ocenach żydolubów jak negatywnych antysemitów..

To jest Forum Słowiańskie a nie żydowskie.

A Ty swoimi histeriami na p-kcie Żydów wypierasz pożadana tematyke słowiańska przez niepożadana zydowska.

Daj se na luz!

--
Sława!
Forum Słowiańskie
gg 1728585
Obserwuj wątek
    • rabbi.rozencwajg Re: Rabi nie zażydzaj tego forum prosze! 05.09.19, 18:04
      Jeżeli Ty faktycznie uważasz że żydzi są "egzotyczną" nacją, to faktycznie, nic tu po mnie...
      PS Tylko nie włączaj TV i nie otwieraj gazet, bo tam sama "egzotyka"...
      no i nie głosuj, bo na Słowianina możesz nie trafić...
      Buźka!

--
      Naród,który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.
      Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, co ją głoszą. Prawda jest mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania, jest rewolucyjnym czynem. George Orwell
      • rabbi.rozencwajg Re: Rabi nie zażydzaj tego forum prosze! 05.09.19, 18:49
        Ilu żydów mieszka w Polsce?
        wawel.neon24.pl/post/149722,ukrywajaca-sie-diaspora-zydowska-w-polsce-liczy-4-5-mln
        www.polityka.pl/tygodnikpolityka/spoleczenstwo/1744958,1,jak-w-polsce-zyje-sie-mniejszosciom-zwlaszcza-zydom.read
        --
        Naród,który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.
        Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, co ją głoszą. Prawda jest mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania, jest rewolucyjnym czynem. George Orwell
          • rabbi.rozencwajg Re: Rabi nie zażydzaj tego forum prosze! 06.09.19, 13:25
            Parę lat temu też byłem zaszokowany jak spotkałem się z tą liczbą...
            Zaliczyłem nawet autora do pojebów...
            Dzisiaj sam za takiego robię... smile)

--
            • ignorant11 Re: Rabi nie zażydzaj tego forum prosze! 08.09.19, 22:27
              rabbi.rozencwajg napisał(a):

> Parę lat temu też byłem zaszokowany jak spotkałem się z tą liczbą...
              > Zaliczyłem nawet autora do pojebów...
              > Dzisiaj sam za takiego robię... smile)
              >

Na kazdych 5ciu Polaków jeden Zyd?

To masz Zydów w rodzinie???

T

--
              Sława!
              Forum Słowiańskie
              gg 1728585
              • eliot Re: Rabi nie zażydzaj tego forum prosze! 09.09.19, 11:38
                ignorant11 napisał:

> rabbi.rozencwajg napisał(a):
                >
                > > Parę lat temu też byłem zaszokowany jak spotkałem się z tą liczbą...
                > > Zaliczyłem nawet autora do pojebów...
                > > Dzisiaj sam za takiego robię... smile)
                > >
                Rabbi, jak widzisz, sam sobie odpowiedział!
                I niech tak zostanie.
                wink
                A skoro zadeklarował powstrzymać się od dalszego zażydzania tego forum, to należy trzymać Go za słowo!
                W końcu słowo Rabbiego zobowiązuje!
                wink
                --
                Eliot
                • rabbi.rozencwajg Re: Rabi nie zażydzaj tego forum prosze! 09.09.19, 16:34
                  eli[b]ot napisał:
                  A skoro zadeklarował powstrzymać się od dalszego zażydzania tego forum, to należy trzymać Go za słowo! W końcu słowo Rabbiego zobowiązuje! wink
                  ---------------------------------------------------------------------------------
                  Ty mnie tu Elliot pod siusiu nie bierz, bo jeszcze sobie nicka zmienie...

--
                  • ignorant11 Re: Rabi nie zażydzaj tego forum prosze! 10.09.19, 01:20

> eli[b]ot napisał:
                    > A skoro zadeklarował powstrzymać się od dalszego zażydzania tego forum,
                    > to należy trzymać Go za słowo! W końcu słowo Rabbiego zobowiązuje! wink
                    > -------------------------------------------------------------------------------
                    > --
                    > Ty mnie tu Elliot pod siusiu nie bierz, bo jeszcze sobie nicka zmienie...
                    >
                    >
                    >
                    >
                    Ochrzcij sie i bedzie po problemiesmile))

--
                    Sława!
                    Forum Słowiańskie
                    gg 1728585
                  • eliot Re: Rabi nie zażydzaj tego forum prosze! 10.09.19, 11:00

> eli[b]ot napisał:
                    > to należy trzymać Go za słowo! W końcu słowo Rabbiego zobowiązuje! wink
                    > -------------------------------------------------------------------------------
                    > --
                    > Ty mnie tu Elliot pod siusiu nie bierz, bo jeszcze sobie nicka zmienie...
                    >

Obiecanki, cacanki...
                    wink
                    --
                    Eliot
                • ignorant11 Re: Rabi nie zażydzaj tego forum prosze! 10.09.19, 01:20
                  eliot napisał:

> ignorant11 napisał:
                  >
                  > > rabbi.rozencwajg napisał(a):
                  > >
                  > > > Parę lat temu też byłem zaszokowany jak spotkałem się z tą liczbą..
                  > .
                  > > > Zaliczyłem nawet autora do pojebów...
                  > > > Dzisiaj sam za takiego robię... smile)
                  > > >
                  > Rabbi, jak widzisz, sam sobie odpowiedział!
                  > I niech tak zostanie.
                  > wink
                  > to należy trzymać Go za słowo!
                  > W końcu słowo Rabbiego zobowiązuje!
                  > wink
                  Skoro sam Rabi tak powiada...
                  smile))

--
                  Sława!
                  Forum Słowiańskie
                  gg 1728585
                  • eliot Re: Rabi nie zażydzaj tego forum prosze! 10.09.19, 11:03
                    ignorant11 napisał:

> eliot napisał:
                    >
                    >
                    > > A skoro zadeklarował powstrzymać się od dalszego zażydzania tego f
                    > orum,
                    > > to należy trzymać Go za słowo!
                    > > W końcu słowo Rabbiego zobowiązuje!
                    > > wink
                    > Skoro sam Rabi tak powiada...
                    > smile))
                    >
                    Jak rozumiem, przejdzie na tematykę słowiańską....?
                    wink
                    --
                    Eliot
                    • ignorant11 Re: Rabi nie zażydzaj tego forum prosze! 11.09.19, 06:15
                      eliot napisał:

> ignorant11 napisał:
                      >
                      > > eliot napisał:
                      > >
                      > >
                      > > > A skoro zadeklarował powstrzymać się od dalszego zażydzania
                      > tego f
                      > > orum,
                      > > > to należy trzymać Go za słowo!
                      > > > W końcu słowo Rabbiego zobowiązuje!
                      > > > wink
                      > > Skoro sam Rabi tak powiada...
                      > > smile))
                      > >
                      > Jak rozumiem, przejdzie na tematykę słowiańską....?
                      > wink

Oby!

--
                      Sława!
                      Forum Słowiańskie
                      gg 1728585
    • ignorant11 Deficyt antysemitów:))) 08.09.19, 22:28
      Aby pobić Zydów trzeba ąz importować antysemitówsmile))
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25171858,studenci-z-izraela-pobici-w-warszawie-przez-obcokrajowcow.html#s=BoxOpImg7

--
      Sława!
      Forum Słowiańskie
      gg 1728585
      • rabbi.rozencwajg Re: Deficyt antysemitów:))) 09.09.19, 16:32
        ignorant11 napisał:
        Aby pobić Zydów trzeba ąz importować antysemitówsmile))
        ----------------------------------------------------------------------
        Bo przeciez wiadomo ze Polacy to cieple kluski i nie dosc ze zyda nie potrafia zbic, to jeszcze za antysemite robia.

--
        • ignorant11 Re: Deficyt antysemitów:))) 10.09.19, 01:22

> ignorant11 napisał:
          > Aby pobić Zydów trzeba ąz importować antysemitówsmile))
          > ----------------------------------------------------------------------
          > Bo przeciez wiadomo ze Polacy to cieple kluski i nie dosc ze zyda nie potrafia
          > zbic, to jeszcze za antysemite robia.
          >
          >

Ale juz jakies harece kpią,że Polacy byli bierni antysmieckosmile))

--
          Sława!
          Forum Słowiańskie
          gg 1728585
          • rabbi.rozencwajg Re: Deficyt antysemitów:))) 10.09.19, 10:24
            ignorant11 napisał:
            Polacy byli bierni antysmieckosmile))
            -----------------------------------------
            Tylko na to nas stac...
            Brak nam germanskiej(i rosyjskiej) bezkompromisowosci i pryncipialnosci...

--
            • rabbi.rozencwajg Juden kłamie nawet kiedy się modli... 10.09.19, 10:56
              wprawo.pl/2019/09/09/paranoja-arabowie-pobili-zydow-pod-klubem-nocnym-a-zydzi-obwiniaja-polakow-historia-powtarza-sie/

--
            • eliot Re: Deficyt antysemitów:))) 10.09.19, 10:59

> ignorant11 napisał:
              > Polacy byli bierni antysmieckosmile))
              > -----------------------------------------
              > Tylko na to nas stac...
              > Brak nam germanskiej(i rosyjskiej) bezkompromisowosci i pryncipialnosci...
              >
              >Oczekiwałeś, że Polacy, wzorem tych Palestyńczyków, ruszą z kastetem w dłoni?
              Wyjaśnisz dlaczego?
              wink
              --
              Eliot
              • rabbi.rozencwajg Re: Deficyt antysemitów:))) 10.09.19, 11:33
                eliot napisał:
                Wyjaśnisz dlaczego? wink
                ------------------------------
                Ja tak w sensie largo, a nie strikte...

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka