Dodaj do ulubionych

W dziczy germańskiej

11.08.21, 12:29
www.youtube.com/watch?v=y2_horSziYM&t=3s
I okazuje się,ze wcale za Odra różowo nie jest....
Obserwuj wątek
    • rabbi.rozencwajg Re: W dziczy germańskiej 12.08.21, 13:09
      Mnie nurtuje problem (bo za malo wiem w temacie) czy niemcy jako panstwo sa dla nas zagrozeniem, czy raczej jako rosnacy w sile Kalifat...
      • eliot Re: W dziczy germańskiej 13.08.21, 18:04
        rabbi.rozencwajg napisał:

> Mnie nurtuje problem (bo za malo wiem w temacie) czy niemcy jako panstwo sa dla
        > nas zagrozeniem, czy raczej jako rosnacy w sile Kalifat...
        >

To tylko kwestia czasu: teraz Niemcy potem kalifat...
        wink
        • rabbi.rozencwajg Re: W dziczy germańskiej 13.08.21, 18:07
          Dzieki za wyczerpujaca odpowiedz! smile
          To moze uprzedzic rozwoj wypadkow i juz dzisiaj zbroic i napuszczac jednych przeciw drugim?
          Wiem, wiem; dotychczas takimi machawelistami nie bylismy w calej naszej posranej historii...
          • ignorant11 Re: W dziczy germańskiej 15.08.21, 20:56

> Dzieki za wyczerpujaca odpowiedz! smile
            > To moze uprzedzic rozwoj wypadkow i juz dzisiaj zbroic i napuszczac jednych prz
            > eciw drugim?
            > Wiem, wiem; dotychczas takimi machawelistami nie bylismy w calej naszej posrane
            > j historii...
            >

Lepiej byłoby zostac... arbitremsmile)) Oczywiscie z upowanienia miedzynarodowegosmile)) Napuszczac ich wcale nie trzeba ale mozna tak prowadzic negocjacje aby jeszcze bardziej brali sie za łby.
          • eliot Re: W dziczy germańskiej 16.08.21, 21:40

> Dzieki za wyczerpujaca odpowiedz! smile
            > To moze uprzedzic rozwoj wypadkow i juz dzisiaj zbroic i napuszczac jednych prz
            > eciw drugim?
            > Wiem, wiem; dotychczas takimi machawelistami nie bylismy w calej naszej posrane
            > j historii...
            >

Napuszczać - tak, zbroić - nie! Czasu nie jest zbyt dużo, a my jesteśmy uzbrojeni jeszcze zbyt słabo. Bogu/bogom wink dzięki Bundeswehra jest w rozsypce a kalifat (w Europie) jeszcze nie powstał. Afganistan pokazuje stopień upadku politycznego, moralnego, militarnego oraz nikczemności i hańby naszego głównego "sojusznika". Wiarę w art. 5, z czyjejkolwiek strony możemy sobie darować. Trzeba wykorzystać czas jaki jeszcze został do zmiany światowego układu polityczno-wojskowego do maksymalnego uzbrojenia się, zakupów licencji oraz najnowszej broni, a także rozbudowy armii. Ostatnie enuncjacje ze strony rządzących wskazują, że po trochu i do nich to dociera, chociaż trochę zbyt późno. Na obronę powinno iść nie nędzne 2,2 % jak w ty roku, tylko przynajmniej 2-3 razy więcej (5-6%). Konieczne jest też rozbudowanie własnego przemysłu obronnego.
            Co łaskawej uwadze naszej władzy polecam...
            wink
            • ignorant11 Re: W dziczy germańskiej 17.08.21, 16:48
              Ostatnio w Dniu Wojska Polskiego podano, że docelowo ma być 190 tys zołnierzy plus ca 50tys WOtu.

Myslałem,że sie przesłyszałem ale kilka razy to powtórzyli.
              • eliot Re: W dziczy germańskiej 18.08.21, 22:35
                ignorant11 napisał:

> Ostatnio w Dniu Wojska Polskiego podano, że docelowo ma być 190 tys zołnierzy p
                > lus ca 50tys WOtu.
                >
                > Myslałem,że sie przesłyszałem ale kilka razy to powtórzyli.
                >

Widocznie zaczyna docierać! Absolutne minimum to 200 tys. żołnierzy i te 50 tys. WOT-u. Konieczne jest podniesienie procentu PKB na obronę do, przynajmniej 6%!!! I to szybko!
            • scand Re: W dziczy germańskiej 17.08.21, 16:51
              Co Amerykanie mają dalej dla Afganistanu? Chcą czekać na nową bazę radykalnego islamu?
              • eliot Re: W dziczy germańskiej 18.08.21, 22:37
                scand napisał:

> Co Amerykanie mają dalej dla Afganistanu? Chcą czekać na nową bazę radykalnego
                > islamu?

No właśnie ją sobie fundują...
                • ignorant11 Re: W dziczy germańskiej 26.08.21, 02:01
                  eliot napisał:

> scand napisał:
                  >
                  > > Co Amerykanie mają dalej dla Afganistanu? Chcą czekać na nową bazę radyk
                  > alnego
                  > > islamu?
                  >
                  > No właśnie ją sobie fundują...

Bartosiak wysunał przypuszczenie, że oni to funduja Chinom i Rosjismile))
                  • eliot Re: W dziczy germańskiej 27.08.21, 16:39
                    ignorant11 napisał:

> eliot napisał:
                    >
                    > > scand napisał:
                    > >
                    > > > Co Amerykanie mają dalej dla Afganistanu? Chcą czekać na nową bazę
                    > radyk
                    > > alnego
                    > > > islamu?
                    > >
                    > > No właśnie ją sobie fundują...
                    >
                    > Bartosiak wysunał przypuszczenie, że oni to funduja Chinom i Rosjismile))
                    >
                    Już widać, że przede wszystkim sobie... Rosja czy Chiny to cele poboczne. Stany w stanie obecnego upadku są łatwym celem. Chiny są zbyt totalitarne i zamknięte by łatwo było tam dokonać poważnych zamachów. Kontrola społeczeństwa jest zbyt dokładna (system punktów). A jak "rozwiązać" problem z islamem pokazuje sprawa Ujgurów (Sinkiang czyli Turkiestan Wschodni). Zresztą oba państwa, Chiny i Rosja, mają długa tradycję współpracy z terrorystami... Niestety USA z obecna neomarksitowską, lewacka adminitracją nie są zdolne dfo poważnego oporu nie mówiąc już o działaniu... Sam Bidet jest tego upadku najlepszym przykładem.
                    • ignorant11 Re: W dziczy germańskiej 27.08.21, 17:02
                      eliot napisał:

Sam Bidet jest tego upadku najlepszym przykładem.

Owszem ale pamietajmy, że prezydent wcale nie jest jedynowładca, podejrzewam,że nawet zaden dyktator. Przeciwnie sam Stalin bał uznanych dowódców wojskowych czy czekistow, stad ciagłe czystki. Dlatego tu mozemy byc spokojni o pozytywne działania deep state.
                      • eliot Re: W dziczy germańskiej 30.08.21, 14:54
                        ignorant11 napisał:

> eliot napisał:
                        >
                        > Sam Bidet jest tego upadku najlepszym przykładem.
                        >
                        > Owszem ale pamietajmy, że prezydent wcale nie jest jedynowładca, podejrzewam,że
                        > nawet zaden dyktator. Przeciwnie sam Stalin bał uznanych dowódców wojskowych c
                        > zy czekistow, stad ciagłe czystki. Dlatego tu mozemy byc spokojni o pozytywne d
                        > ziałania deep state.
                        >
                        Chciałbym żebyś miał rację, ale pozytywnych działań "głębokiego państwa" jak na razie nie widać...
                        A Bidet przysypia przy każdej okazji...
                        wink
            • rabbi.rozencwajg Re: W dziczy germańskiej 17.08.21, 16:53
              Co sadzisz Eliot o Unii Wschodnioeuropejskiej ktora moze /powinna powstac na gruzach obecnej...?
              Zachod zdechnie, ale czy my musimy razem z nim?
              • eliot Re: W dziczy germańskiej 18.08.21, 22:46

> Co sadzisz Eliot o Unii Wschodnioeuropejskiej ktora moze /powinna powstac na gr
                > uzach obecnej...?
                > Zachod zdechnie, ale czy my musimy razem z nim?
                >
                Uważam, że powstanie UWE jest możliwe ale musimy wykorzystać obecną sytuację do budowy wspólnej infrastruktury: północ - południe i pomiędzy poszczególnymi państwami sąsiadującymi. Musi być też stworzona wspólnota obronna. Do współpracy powinny być wciągane i wciągnięte państwa sąsiednie Turcja, Ukraina, Serbia Macedonia, Mołdowa, i oczywiście pozostałe kraje Bałkanów (te z UE). Jeśli chodzi o Kalifat, to naszym najżywotniejszym interesem jest granica minimum na Łabie i Soławie. W późniejszej perspektywie pierwszy etap rekonkwisty do Renu...
                wink
                • rabbi.rozencwajg Re: W dziczy germańskiej 19.08.21, 13:12
                  Głos rozsądku...
                  Może by tak przyłączyć się do Czech?... Skoro my nic nie potrafimy zrobić?
                  autonom.pl/?p=37476
                  • eliot Re: W dziczy germańskiej 19.08.21, 21:00

> Głos rozsądku...
                    > Może by tak przyłączyć się do Czech?... Skoro my nic nie potrafimy zrobić?
                    > autonom.pl/?p=37476

A to Czesi coś zrobili...??? Bo nie zauważyłem...
                    wink
                    • rabbi.rozencwajg Re: W dziczy germańskiej 19.08.21, 21:47
                      eliot napisał:
                      A to Czesi coś zrobili...??? Bo nie zauważyłem...
                      > wink
                      Jeszcze nie ale juz powiedzieli...smile

Czesi sa ostrozni...i Praha jest piekna i niezniszczona...
                      • eliot Re: W dziczy germańskiej 20.08.21, 21:34

> eliot napisał:
                        > A to Czesi coś zrobili...??? Bo nie zauważyłem...
                        > > wink
                        > Jeszcze nie ale juz powiedzieli...smile
                        >
                        > Czesi sa ostrozni...i Praha jest piekna i niezniszczona...
                        >
                        Coś powiedzieli... to faktycznie szaleńcza odwaga... jak na Czechów...
                        wink
                        Ja poczekam jednak na czyny... i nie takie jak w Turoszowie...
                        wink
                • ignorant11 Re: W dziczy germańskiej 26.08.21, 02:03
                  Włąsnie mamy Via Carpatia szykuje sie kolej wzdłuż a taka os to już coś będzie. Dol tez by sie przydał i uzeglowienie Odry, potem Wisły
                  • eliot Re: W dziczy germańskiej 27.08.21, 16:19
                    ignorant11 napisał:

> Włąsnie mamy Via Carpatia szykuje sie kolej wzdłuż a taka os to już coś będzie.
                    > Dol tez by sie przydał i uzeglowienie Odry, potem Wisły
                    >
                    Całe szczęście zaczęto budowanie tej infrastruktury więc jeśli się nic nie zawali politycznie to jest duża szansa na rozwój integracji Międzymorza, o oznacza wzrost jego samodzielności i znaczenia.
                    • ignorant11 Re: W dziczy germańskiej 27.08.21, 17:04
                      eliot napisał:

> ignorant11 napisał:
                      >
                      > > Włąsnie mamy Via Carpatia szykuje sie kolej wzdłuż a taka os to już coś b
                      > ędzie.
                      > > Dol tez by sie przydał i uzeglowienie Odry, potem Wisły
                      > >
                      > Całe szczęście zaczęto budowanie tej infrastruktury więc jeśli się nic nie zawa
                      > li politycznie to jest duża szansa na rozwój integracji Międzymorza, o oznacza
                      > wzrost jego samodzielności i znaczenia.

Po osiagnieciu pewnej masy krytycznej nie bedzie mozliwości zablkowania...

Bo co moga zrobić? Zamknąc gazoport? Odciac Baltic Pipe? Zasypac przekop mierzei? Wysadzić mosty na Via carpatia?
                      • eliot Re: W dziczy germańskiej 30.08.21, 14:57
                        ignorant11 napisał:

>
                        > Po osiagnieciu pewnej masy krytycznej nie bedzie mozliwości zablkowania...
                        >
                        > Bo co moga zrobić? Zamknąc gazoport? Odciac Baltic Pipe? Zasypac przekop mierze
                        > i? Wysadzić mosty na Via carpatia?
                        >
                        Najpierw trzeba tą masę krytyczną osiągnąć, to wstęp do samodzielności. Trzeba mieć świadomość, że okienko powoli się zamyka. Czas i tempo jest tu najważniejsze.
    • eliot Re: W dziczy germańskiej 19.08.21, 21:06
      upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/3e/Europa_Zukunftskarte_Albert_Rymann.jpg
      A tu pierwowzór dzisiejszej UE... czyli Niemcy zawsze tak to widzieli i widzą...
      A my się dziwimy skąd im się to wzięło.
      wink
      • rabbi.rozencwajg Re: W dziczy germańskiej 19.08.21, 21:49
        Co to za mapa...

eliot napisał:

> upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/3e/Europa_Zukunftskarte_Albert_Rymann.jpg
        > A tu pierwowzór dzisiejszej UE... czyli Niemcy zawsze tak to widzieli i widzą.
        > ..
        > A my się dziwimy skąd im się to wzięło.
        > wink
        >
        >
        • eliot Re: W dziczy germańskiej 20.08.21, 21:44

> Co to za mapa...

pl.wikipedia.org/wiki/Mitteleuropa
          wink

>
          > eliot napisał:
          >
          > > upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/3e/Europa_Zukunftskarte_Albert_Rymann.jpg
          > > A tu pierwowzór dzisiejszej UE... czyli Niemcy zawsze tak to widzieli i
          > widzą.
          > > ..
          > > A my się dziwimy skąd im się to wzięło.
          > > wink
          > >
          > >
          >
          >
          >
          >
      • ignorant11 Re: W dziczy germańskiej 26.08.21, 02:08
        eliot napisał:

> upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/3e/Europa_Zukunftskarte_Albert_Rymann.jpg
        > A tu pierwowzór dzisiejszej UE... czyli Niemcy zawsze tak to widzieli i widzą.
        > ..
        > A my się dziwimy skąd im się to wzięło.
        > wink
        >
        >

generalna gubergia,,,, ąż łezka kręcismile))
        Ja natomiast postuluje koniecznosc aneksji Królewca i Pomorza Przedniego. Przeciez nazwy Roztocku wcale nie musimy zmieniac wystarczy czytac po polskusmile))

W ogóle rozpad 2 federacji i ich odciecie od Bałtyku zapewniłyby mi spokojny sensmile))
        • eliot Re: W dziczy germańskiej 27.08.21, 16:23
          ignorant11 napisał:

>
          > generalna gubergia,,,, ąż łezka kręcismile))
          > Ja natomiast postuluje koniecznosc aneksji Królewca i Pomorza Przedniego. Przec
          > iez nazwy Roztocku wcale nie musimy zmieniac wystarczy czytac po polskusmile))
          >
          > W ogóle rozpad 2 federacji i ich odciecie od Bałtyku zapewniłyby mi spokojny se
          > nsmile))
          >
          Dlatego cały czas postuluję program minimum, tj. granica na Łabie i Soławie. Resztę Kalifatu odwojujemy później... wink
          • ignorant11 Re: W dziczy germańskiej 27.08.21, 17:05
            eliot napisał:

> ignorant11 napisał:
            >
            > >
            > > generalna gubergia,,,, ąż łezka kręcismile))
            > > Ja natomiast postuluje koniecznosc aneksji Królewca i Pomorza Przedniego.
            > Przec
            > > iez nazwy Roztocku wcale nie musimy zmieniac wystarczy czytac po polskusmile
            > ))
            > >
            > > W ogóle rozpad 2 federacji i ich odciecie od Bałtyku zapewniłyby mi spoko
            > jny se
            > > nsmile))
            > >
            > Dlatego cały czas postuluję program minimum, tj. granica na Łabie i Soławie. Re
            > sztę Kalifatu odwojujemy później... wink

Alez niech sobie zyje Wolna Bawaria,smile))
            • eliot Re: W dziczy germańskiej 30.08.21, 14:59
              ignorant11 napisał:

>
              > > Dlatego cały czas postuluję program minimum, tj. granica na Łabie i Soław
              > ie. Re
              > > sztę Kalifatu odwojujemy później... wink
              >
              > Alez niech sobie zyje Wolna Bawaria,smile))
              >
              Ale bez Bawaria Slavica!!! Chyba, że się skonfederuje...
              wink
              • rabbi.rozencwajg o reslawizacji ktorej nie bylo... 20.12.21, 19:35
                marucha.wordpress.com/2021/12/19/nrd-jako-niewykorzystany-mur-obronny-polski-przed-zachodnioniemieckim-rewizjonizmem/
                • rabbi.rozencwajg Dzicz germanska ustepuje pola... 02.12.22, 19:10
                  myslpolska.info/2022/11/30/niemcy-staczaja-sie-na-dno/
                  • eliot Re: Dzicz germanska ustepuje pola... 04.12.22, 16:01

> myslpolska.info/2022/11/30/niemcy-staczaja-sie-na-dno/
                    >
                    >
                    Jakoś nie odczuwam z tego powodu dyskomfortu.
                    wink
                    • ignorant11 Re: Dzicz germanska ustepuje pola... 04.12.22, 19:44
                      eliot napisał:

> rabbi.rozencwajg napisał:
                      >
                      > > myslpolska.info/2022/11/30/niemcy-staczaja-sie-na-dno/
                      > >
                      > >
                      > Jakoś nie odczuwam z tego powodu dyskomfortu.
                      > wink

Nie otwiera sie, troche szkoda, bo chciałem sie dowiedziec jak szybko, jak stroma jest ta równia pochyła...
                      • rabbi.rozencwajg Re: Dzicz germanska ustepuje pola... 17.12.22, 15:56
                        ignorant11 napisał:
                        Nie otwiera sie, troche szkoda, bo chciałem sie dowiedziec jak szybko, jak stro ma jest ta równia pochyła...
                        --------------------------------
                        Bo Ukropolin jest bandyckim panstwem i blokuje strone "Mysli polskiej".
    • eliot Re: W dziczy germańskiej 07.12.22, 15:22
      wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-przywodca-obywateli-rzeszy-chcial-negocjowac-z-rosja-chodzil,nId,6458391

wink
      • ignorant11 Re: W dziczy germańskiej 07.12.22, 15:46
        eliot napisał:

> wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-przywodca-obywateli-rzeszy-chcial-negocjowac-z-rosja-chodzil,nId,6458391
        >
        > wink
        >
        >

Tak sama ta afera swiadczy, że demokracja tam jest bardzo krucha, mozliwe tez, ze to rozprawa ze wszelka opozycja...?

Ale przecież Szolce mówił to samo jak Macron, że Rosji trzeba zapewnić bezpieczeństwo.., a kto zapewni bezpieczeństwo Ukrainie, Polsce, Litwie...?
        • rabbi.rozencwajg W dziczy germańskiej żyje mały naród słowiański, 08.12.22, 19:01
          ale umiera bo szaleni Polacy pokochali banderowców i tam ślą miliardową pomoc.

Tekst linku
          • scand Re: W dziczy germańskiej żyje mały naród słowiańs 08.12.22, 19:13
            > szaleni Polacy..

Racjonalne jest dziś przeciwstawić się RF (rosyjskiemu faszyzmowi).
            Niech sobie budują "imperium" - jeśli już muszą ( bo inaczej z braku przestrzeni się uduszą wink )- np. w Azji Środkowej.
            • ignorant11 Re: W dziczy germańskiej żyje mały naród słowiańs 08.12.22, 20:20
              scand napisał:

> > szaleni Polacy..
              >
              > Racjonalne jest dziś przeciwstawić się RF (rosyjskiemu faszyzmowi).
              > Niech sobie budują "imperium" - jeśli już muszą ( bo inaczej z braku prz
              > estrzeni się uduszą wink )- np. w Azji Środkowej.

NIE! Bo AC jest strategicznym regionem i nie wolno jej zostawic kacapom.
              • eliot Re: W dziczy germańskiej żyje mały naród słowiańs 09.12.22, 16:11
                ignorant11 napisał:

> scand napisał:
                >
                > > > szaleni Polacy..
                > >
                > > Racjonalne jest dziś przeciwstawić się RF (rosyjskiemu faszyzmowi).
                > > Niech sobie budują "imperium" - jeśli już muszą ( bo inaczej z bra
                > ku prz
                > > estrzeni się uduszą wink )- np. w Azji Środkowej.
                >
                >
                > NIE! Bo AC jest strategicznym regionem i nie wolno jej zostawic kacapom.
                >

Rosyjską Federację należałoby zdekolonizować, te republiki, które mają szansę na samodzielność (np. Tatarstan, czy np. takie maleństwa jak Tuwa). Rosja powinna zostać ograniczona maksymalnie do Uralu. Obszar Syberii i zalesiony przez Tajgę, należy ustanowić Parkiem i Rezerwatem Światowym - wyłączonym z rywalizacji i eksploatacji gospodarczej na wielką skalę. Zarząd i nadzór złożony ze specjalistów psiadająych status niezależnych i delegowany przez państwa np. wybierane kadencyjnie (np. na 5 czy 10 lat) przez Zgromadzenie Ogólne ONZ i Radę Bezpieczeństwa (po wyłączeniu z niej rosji). Ewentualnie obecnie eksploatowane tam źródła np. gazu czy ropy itp. mogłyby być eksploatowane, po wprowadzeniu cywilizowanych norm, do wyczerpania złóż, pod nadzorem wspomnianych specjalistów. Część zysków szłaby na utrzymanie Parku/Rezerwatu i jego pielęgnację oraz badania naukowe na jego terenie - w tym również Bajkału. Linia Transsyberyjska powinna zostać umiędzynarodowiona, poz zarządem ogólnym Parku/Rezerwatu (dochody na utrzymanie Linii i Rezerwatu), a Władywostok włączony do Rezerwatu, jako główny port i centrum zaopatrzenia) !
                wink
                • rabbi.rozencwajg Re: W dziczy germańskiej żyje mały naród słowiańs 09.12.22, 18:10
                  A w zarządzie owego parku już widzę przedstawicieli narodu wybranego...
                  • ignorant11 Re: W dziczy germańskiej żyje mały naród słowiańs 09.12.22, 19:18

> A w zarządzie owego parku już widzę przedstawicieli narodu wybranego...
                    >

A ja widze seksowne laski.... Przynajmniej bedzie miło popatrzecsmile))
                • ignorant11 Re: W dziczy germańskiej żyje mały naród słowiańs 09.12.22, 19:18
                  Dobresmile)) Ale to juz było, gdy niejaki Morgentau chciał zrobic z Niemiec rezerwat.

Obawiam sie jednak .ze ginpic kierowany przez niemieckich zielonych zrobi z nas rezerwat abysmy nie fikali....

I dlaczego chcesz dowatosciowywac skorumpowany onz...?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka