Dodaj do ulubionych

Zagrozenie niemieckie

20.07.22, 22:48
www.youtube.com/watch?v=B_BRi7llwps
Niektórzy mówia wprost, ze pakt R-M nadal jest realizowany
Obserwuj wątek
    • eliot Re: Zagrozenie niemieckie 22.07.22, 12:54
      Niestety, Niemcy mają jakąś genetyczną skazę szaleństwa. Dlatego, jeśli mamy mieć w Europie jakąś szansę przyszłości, musimy okiełznać tę dzicz. Potrzebujemy mądrych i asertywnych rządów. Szczególnie, że partie niemieckie w Polsce są dobrze zorganizowane i finansowane.. A i chętnych jurgieltników niestety nie brakuje...
      Dlatego wku..ia mnie "miękiszoństwo " PiS-u.
      • ignorant11 Re: Zagrozenie niemieckie 22.07.22, 21:58
        eliot napisał:

> Niestety, Niemcy mają jakąś genetyczną skazę szaleństwa. Dlatego, jeśli mamy mi
        > eć w Europie jakąś szansę przyszłości, musimy okiełznać tę dzicz. Potrzebujemy
        > mądrych i asertywnych rządów. Szczególnie, że partie niemieckie w Polsce są dob
        > rze zorganizowane i finansowane.. A i chętnych jurgieltników niestety nie braku
        > je...
        > Dlatego wku..ia mnie "miękiszoństwo " PiS-u.
        >
        Chciałbym aby niemiecki "przywództwo" w Europoie byłó na trwale kategoria historyczna....

I chyba rzeczywiscie sie sypie skoro Szolc zaklina rzeczywistosc bredzac o gotowosci do wziecia odpowiedzialnosci za Europe i Swiat....

To stara i skompromitowana piosenka: " Und Morgen Gantze Welt"...
        • rabbi.rozencwajg Re: Zagrozenie niemieckie... nie tylko... 29.07.22, 19:28
          Krzyczymy, że nam Polskę wzięli Rusy i Prusy

I za to wstręt czujemy do nich w głębi duszy;

Dzisiaj naszą ojczyznę rozbierają żydzi,

Lecz mało kto z Polaków czuje to i widzi!
      • rabbi.rozencwajg Re: Zagrozenie niemieckie 29.07.22, 19:31
        eliot napisał:
        Niestety, Niemcy mają jakąś genetyczną skazę szaleństwa. Dlatego, jeśli mamy mieć w Europie jakąś szansę przyszłości, musimy okiełznać tę dzicz.
        ------------------------------------------------------------------------------
        www.slaskwn.com.pl/sklep/demony-duszy-niemieckiej

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka