Dodaj do ulubionych

Retoryka czy wreszcie nowy kurs?

07.08.22, 13:46
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,28765768,kaczynski-o-relacjach-z-ue-niektorzy-chca-trwac-w-glupocie.html#s=BoxOpImg4
Przyda sie nowy kurs antyunijny i antyniemiecki, szczególnie po publikacji raportu.
Obserwuj wątek
    • eliot Re: Retoryka czy wreszcie nowy kurs? 08.08.22, 13:29
      Mam nadzieję, że wreszcie nowy, już dawno powinien być. Pisaliśmy tu wielokrotnie, że w żadne umowy i ugodu z UE nie można wierzyć. Pani Ursula v. d. L. nie jest bytem samodzielnym i zdolnym do samodzielnych i odpowiedzialnych decyzji. Jest tylko pajacykiem/pacynką realizującą politykę niemiecką. Traktowanie jej poważnie było wielkim błędem i "Miękiszona" i Naczelnika. Niestety, wpierw zawsze była patriotyczna retoryka i niepodległościowa tromtadracja , a później potulne podpisywanie... Takiego postępowania Naczelnika kompletnie nie byłem i nie jestem w stanie zrozumieć. Zbyt długo był i jest w polityce by tego nie rozumieć.
      Mam więc nadzieję, że teraz wreszcie pojął... Również Pan Prezydent, mam nadzieję, pojął i wiecej nie da sie zmanipulować jak poprzednio...

wpolityce.pl/polityka/609662-prezes-pis-zapowiada-w-sieci-powrot-do-waznego-tematu
      wpolityce.pl/polityka/609598-kaczynski-w-tygodniku-sieci-dalej-nie-mozemy-sie-cofnac
      wpolityce.pl/polityka/609719-tylko-u-nas-politycy-sp-komentuja-slowa-prezesa-pis
    • eliot Re: Retoryka czy wreszcie nowy kurs? 09.08.22, 13:06
      wpolityce.pl/polityka/609796-morawiecki-musimy-pokonac-zagrozenie-imperializmem-w-ue

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka